diablo sau mod, aceeasi marie cu alta palarie?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am observat si eu ca avem noi colegi:D, oricum Diablo nu s a axat niciodata pe recrutari in masa!. Prima data ei si au format un centru, si mai ales ca atacau in doar 3,4 au castigat teren foarte repede, de aceea multi au dorit sa se duca acolo, dar nu multi au reusit. Cu unii care au venit mai tarziu(de ex. si eu..care am fost in TGH) am tinut legatura inainte sa ne ducem la ei, si din 150 de insi care eram in TGH 10, 15 am ajuns in diablo. Ei nu ne au luat dupa puncte ci in primul rand dupa pozitia noastra si dupa cat de activi suntem. Conducerea Diablo este foarte activa. Organizarea este foarte buna, iar defensiva nu este greu de realizat pt ca suntem(sau eram:D):eek: bine pozitionati. In rest nu am ce sa zic...toate bune si frumoase:p

cei din TGH care nu a facut fata si s-a desfiintat :) da , da imi aduc aminte si de voi . adevaru e ca pe langa ce-a fost la voi in trib Diablo e lux :rolleyes:

- si inca ceva foarte important : Diablo recruteaza in masa , verificati pe twstats , nu stiu de ce nu recunoaste nimeni acest lucru cand se vede la ochiul liber . toti refugiatii ajung la ei , defapt toata lumea ajunge in principiu la ei dupa indelungate migratii din trib in trib
 

DeletedUser

MoD-ul "a pierdut" din cauză că pe primul plan se clasează VIAȚA REALĂ!

lasa ma stim cu totii ca ce am scris e adevarat :-$ si eu am avut problema in viata reala dar le-am rezolvat si acum recuperez timpul pierdut
 

DeletedUser

nu poti spune ca toti au avut probleme in viata reala
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@poney vezi ca exista butonu editare nu e nevoie sa faci dublu post


daca erau asa de praf MOD dc si aku dupa aproape 1 luna de la destramarea lor se ** de ei ??
 

DeletedUser

defapt poney are chiar foarte multa dreptate.. MoD a fost si . ;) acu incepe o nou "" era "" diablo .. sa vedem ce va fi .. daca sunt chiar asa de buni precum zic. .in scurt timp ar trebui sa fie #1 ;)
 

DeletedUser

defapt poney are chiar foarte multa dreptate.. MoD a fost si . ;) acu incepe o nou "" era "" diablo .. sa vedem ce va fi .. daca sunt chiar asa de buni precum zic. .in scurt timp ar trebui sa fie #1 ;)

deocamdata tsl e pe primul loc(ce va fi, va fi)eu voi ramane in tribul asta pana la ultimul membru si daca mai ramane dread lord conducator(sa zicem 2-3 ani) atat voi sta in tsl pe primele locuri...cu aceasta ocazie vreau sa il felicit pe dread care este un conducator extrem de bun...jucatorii care au fost in mod si s-au dus in diablo sunt jucatori care isi vor schimba la fiecare primejdie tribul si vor fugi din fata inamicului pentru asi pastra satele. Parerile despre diablo din cate vad sunt impartite asa ca nu am ce sa spun despre ei pentru ca nu ii cunosc prea bine...multumesc ca esti de acord cu mine
 

DeletedUser

atata timp cat ai dreptate o sa fiu de acord cu tine :p il felicit si eu pe Dread Lord pt treaba buna care o face cu TSL :p si va felicit si pe voi pt locul 1 :) cred ca o sa stati acolo ceva timp pana cand Die. va prelua stafeta :D :D:D:D:D :rolleyes:
 

DeletedUser

atata timp cat ai dreptate o sa fiu de acord cu tine :p il felicit si eu pe Dread Lord pt treaba buna care o face cu TSL :p si va felicit si pe voi pt locul 1 :) cred ca o sa stati acolo ceva timp pana cand Die. va prelua stafeta :D :D:D:D:D :rolleyes:
v-au murit laudatorii nu ?
nimeni nu stie ce se va intampla cu diablo si ce vor face ...jucatorii din MoD s-au lasat un timp apoi au revenit . nu inteleg ce atata tam-tam ...numai MoD sus , MoD jos ... multi s-au saturat sa se vorbeasca atat despre mod ( am repetat cuv "mod" pentru ca din cate vad va place ... )

LE: fie ca iti place sau nu, ne faci cu mana :) . vezi sa fii cuminte in vacanta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

v-au murit laudatorii nu ?
nimeni nu stie ce se va intampla cu diablo si ce vor face ...jucatorii din MoD s-au lasat un timp apoi au revenit . nu inteleg ce atata tam-tam ...numai MoD sus , MoD jos ... multi s-au saturat sa se vorbeasca atat despre mod ( am repetat cuv "mod" pentru ca din cate vad va place ... )

daca ai citi si tu cu atentie ai fi vazut ca nu ne place de MoD :)) dar deh ce sa faci si tu .. DOAMNE AJUTA !! :))
 

DeletedUser

nustiu ce tot spuneti sa lasam modu-ul in pace, lasati-ne sa dezbatem daca tot e topic despre mod. Ori nu va place ce scoatem laiveala despre mod, ori nustiu ce sa spun despre voi:confused:
 

DeletedUser

=))) florinele iar te certii =)))

Black amice,daca nu ai citit ina regurile pe viitor incearca sa vorbesti la subiect,adica sa fi on topic,daca nu vei face asa moderatori la 3 warnuri,adica advertismente,mustrari iti vor da o mica vacantza la margine...

Hmm stii tot ce fac eu??Si sunt curios cu ce te deranjeaza pe tine ca aiat pe l7 daca eu ma cert...treaba e ca imi permit sa ma cert fiindaca din zona aia eu zic ca sunt bun.si am spatele bazat!

deocamdata tsl e pe primul loc(ce va fi, va fi)eu voi ramane in tribul asta pana la ultimul membru si daca mai ramane dread lord conducator(sa zicem 2-3 ani) atat voi sta in tsl pe primele locuri...cu aceasta ocazie vreau sa il felicit pe dread care este un conducator extrem de bun...jucatorii care au fost in mod si s-au dus in diablo sunt jucatori care isi vor schimba la fiecare primejdie tribul si vor fugi din fata inamicului pentru asi pastra satele. Parerile despre diablo din cate vad sunt impartite asa ca nu am ce sa spun despre ei pentru ca nu ii cunosc prea bine...multumesc ca esti de acord cu mine

Hmm la partea cu "cei din MoD vor fugi" nu prea sunt de acord..deoarece cei din MoD au fost profesionist,uni au vrut sa ramana in trib si sa moara acolo insa EeK! pentru prieteni ii a dizolvat tribul lea facut un bine eu zic ca daca Diablo nu se dizolva acolo vor muri ei daca va fi cazul...

Dread Lord din cate am inteles nu prea mai are timp de jucat,insa cand isi face timp o faca foarte bine!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nustiu ce tot spuneti sa lasam modu-ul in pace, lasati-ne sa dezbatem daca tot e topic despre mod. Ori nu va place ce scoatem laiveala despre mod, ori nustiu ce sa spun despre voi:confused:

pentru ca TSL vostru nu a contribuit cu nimik la asa zisu war pe care la avut mod q TSA TSL ..
sg care ar trebui sa comenteze sunt cei de pe k55 din TSA adica zmeu pana yneman serifu .. si cam atat ca talharul7 si open mind nu au reusit sa ia sate de la mod(dfa, jaguar,) decat dupa ce acestia sau lasat ... nu cred ca mai are rost sa spun mai departe .. stiu mai ** ca tine ce sa intamplat
 

DeletedUser

pentru ca TSL vostru nu a contribuit cu nimik la asa zisu war pe care la avut mod q TSA TSL ..
sg care ar trebui sa comenteze sunt cei de pe k55 din TSA adica zmeu pana yneman serifu .. si cam atat ca talharul7 si open mind nu au reusit sa ia sate de la mod(dfa, jaguar,) decat dupa ce acestia sau lasat ... nu cred ca mai are rost sa spun mai departe .. stiu mai ** ca tine ce sa intamplat

eu zic ca nu a fost asa...tsl a facut aliantele pentru acest razboi...si nu a participat neaparat tsl la razboi, ci a participat tsa la acest razboi si unii membri din tsl(cei care aveau granita cu mod'ul) si tsa a fost sprijinit de tsl tot timpul si va mai fi pentru ca suntem unul si acelasi trib...si talharul, open mind si altii au contribuit si ei..eu am fost sitter la granita dintre mod si tsl si stiu cum au stat lucrurile asa k nu imi spune mie ca tsl/tsa nu au participat la razboi
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Iar bateti campii cu totii...voi nu aveti altceva mai bun de facut decat sa contabilizati toate basinile care le-a tras MoD ?

@Florinel lord of nu stiu ce....ce legatura au warn-urile cu trimisul la margine ?
 

DeletedUser

eu zic ca nu a fost asa...tsl a facut aliantele pentru acest razboi...si nu a participat neaparat tsl la razboi, ci a participat tsa la acest razboi si unii membri din tsl(cei care aveau granita cu mod'ul) si tsa a fost sprijinit de tsl tot timpul si va mai fi pentru ca suntem unul si acelasi trib...si talharul, open mind si altii au contribuit si ei..eu am fost sitter la granita dintre mod si tsl si stiu cum au stat lucrurile asa k nu imi spune mie ca tsl/tsa nu au participat la razboi

nu mai minti ca nu a trimis nimeni sprijin de TSL
doar membri TSA din zona aia sau ajutat intre ei ..
sau daca u numesti 3k lance 3k spade 1k arc sprijin ...atat cat am primt eu de la TSL e treaba ta :))
 

DeletedUser

nu mai minti ca nu a trimis nimeni sprijin de TSL
doar membri TSA din zona aia sau ajutat intre ei ..
sau daca u numesti 3k lance 3k spade 1k arc sprijin ...atat cat am primt eu de la TSL e treaba ta :))

eu nu mint si nu imi spune mie ca nu s-a primit/trimis sprijin....eu cum am mai spus am fost sitter in acea zona si stiu ce si cum a fost...tu daca vrei sa te razbuni pe cineva eu iti zic ca aici nu e loc pentru astfel de oameni
Cand cei din tsa au cerut sprijin au primit...ex MamaZmeilor a avut nevoie de sprijin contra modului si cei din tsl(ma refer la cei din zona de vest a k56) au fost rugati sa trimita sprijin pe satele lui si nu e singurul...crede-ma ca in aceste 2 triburi daca se cere sprijin se acorda nu conteaza distanta si cand e vorba de atac e la fel asa ca stii vorba aia: "Ciocu mic si joc de glezne"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ poney ramai cu parerea ta ...
stiu mai mult decat crezi cum e in TSL TSA ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus