=TGH= vs ~TOR

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Voi astia de la tor... v-ati nascut complexati.. sau ati devenit pe parcurs!?

Eu as zice ca tu ai ceva cu complexele....La cat de mult folosesti cuvantul , asa ca am ajuns la concluzia ca tu vrei sa vorbesti cu cineva si nu ai cu cine....We're here for you buddy....Need a Hug?

@Valiusha ---> nenea Vali, tu vrei sa imi dai mie hugs pentru snitzelel? Uite dom'le vorbeste cu cei din trib de la tine si daca ii consiliezi pe toti...PROMIT ca trec plantatia pe numele tau!!!!;)
 

DeletedUser3145

Eu as zice ca tu ai ceva cu complexele....La cat de mult folosesti cuvantul , asa ca am ajuns la concluzia ca tu vrei sa vorbesti cu cineva si nu ai cu cine....We're here for you buddy....Need a Hug?

@Valiusha ---> nenea Vali, tu vrei sa imi dai mie hugs pentru snitzelel? Uite dom'le vorbeste cu cei din trib de la tine si daca ii consiliezi pe toti...PROMIT ca trec plantatia pe numele tau!!!!;)

O singura data am folosit cuvantu .. devii plictisitor, si mincinos ... hai ca-mi pierd timpu cu tine, pupa-te, celorlalti scuze si am fugit la un Sf. Andrei, btw, la multi ani andreilor si andreelor, si tot ce deriva, La Multi Ani!
 

DeletedUser

Ok...daca tu ai folosit cuvantul doar o singura data o sa imi sterg contul. Sau pot sa postez mesajele :D:D:D:D:D
 

DeletedUser523

da man..deci sa intelegem ca cei care injura si ameninta ca te bat si ti iau gatul cand ii ataci folosesc de fapt niste metafore hiperbolizate generate maniacal la adresa strict a userului din joc ?!?...:)

scuze de off topic..misto post ul..

pt asta exista optiunea "anunta jignirea" in joc la mesaje! de acolo preiau adminii problema..
 

DeletedUser523

revenind on topic: eu as fii curiso totusi sa vad niste rapoarte, statistici, tw tools, ceva...macar un scor la sate luate date pierdute castigate etc stiti voi, chestii de razboi ;) sa vedem si noi cine conduce ostilitatile de fapt, acolo unde conteaza, adica pe harta!!;)
 

DeletedUser

acum e cam sec....=)) nimic interesant....Ne uitam toti la filme , bem treburi , chestii , socoteli mai in timpul saptamanii sunt chestiile mai importante :p:D
 

DeletedUser

Ia uite-te la ei domle, mici si-ai naibii.. bine, acum nu mai sunt mici deloc :D

Bafta TeGeHaº la razbel

@notfunny si NeaPiti2. O rugaminte... rezumati-va la joc si la jucator, nu la cel din spatele monitorului si la viata lui personala.
 

DeletedUser

Ia uite-te la ei domle, mici si-ai naibii.. bine, acum nu mai sunt mici deloc :D

Bafta TeGeHaº la razbel

@notfunny si NeaPiti2. O rugaminte... rezumati-va la joc si la jucator, nu la cel din spatele monitorului si la viata lui personala.

Mda, mai, a crescut Hoarda intr-o saptamana cati altii in sapte...poate papa toti snitzele:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Nu nu , chestia ciudata stiti care e ? Cand a inceput razbelul TGH era pe 6 si TOR pe 30 . Dupa o saptamana de razbel TGH e pe 2 si TOR pe 27 . Mai e si altcineva derutat?:confused::confused::confused:
 

DeletedUser2786

TGH pe 2....visul meu devine realitate


tor o sa ajunga cu un singur membru:d....ca si tribul ala _|_
 

DeletedUser2786

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-7.0%

Moral: 76%

Agresor: FreeSoul
Sat: AvanGARDE 6 (518|544) K55

Numãr: 0 0 8550 0 0 1939 512 0 304 7 0 0
Pierderi: 0 0 8550 0 0 1939 512 0 304 7 0 0


e rosu,dar sunt mandru de atac
 

DeletedUser

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-7.0%

Moral: 76%

Agresor: FreeSoul
Sat: AvanGARDE 6 (518|544) K55

Numãr: 0 0 8550 0 0 1939 512 0 304 7 0 0
Pierderi: 0 0 8550 0 0 1939 512 0 304 7 0 0


e rosu,dar sunt mandru de atac

E, intr-adevar, o mare realizare:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser2786

ma eu sunt f multumit de atacu meu....la primul raport ma asteptam sa fie rosu.....soldatii mei au fost viteji...bravo lor
 

DeletedUser

au murit pentru o cauza dreapta :rolleyes:

urmeaza curand si ai mei :D

Asa, asa, sa curga sange! Mwahahaha!
65.gif
25.gif
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus