C.D. vs DST

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3061

peste foarte putin timp iovule am sa iti zic exact despre ce este vorba:D
 

DeletedUser

Ce baghera iar te bagi sitter la conturile din CIRC amenintandu-i cu inobilarea interna daca nu ne ataca?=))
 

DeletedUser2154

cine vorbea, rest vrei sa pun mesajul pe forum in care spui ca daca nu ma ataca il innobilati intern...nu o sa te ridici niciodata la nivelul lui stafia!!!
 

DeletedUser

Da vrea sa arati un mesaj de la mine in care i-am spus lui radu... ca il inobilez intern daca nu te ataca, tu chiar nu vezi ca cine ti-a zis si-a batut joc de tine?:)
Daca tu zici ca nus la nivelul stafiei iti zic eu ca te inseli, oricum aici nu e un concurs, mai bine ai da din gura pe harta...deficit de peste 500 de sate...e naspa
 

DeletedUser

Vei vedea mai tarziu cat conteaza acest deficit de sate :).
Important e cine termina la final in frunte, nu cine conduce pe parcursul luptei.
Uneori trebuie sa pierzi ca sa castigi .
 

DeletedUser

Da da, daca conduceati voi, nu cred ca mai ziceai asa, asa e, vedem la sfarsit :)
 

DeletedUser2154

rest...ciocu mic ca daca iau cuceririle voastre ati luat doar de la cei izolati si foarte putin pe granita....te laudai ca voi fi sters de pe harta ca dati cu mine de pamanat si uite ca deocamdata la pierderi in dreptul meu este un mare 0...ce am pierdut am recuperat...nu te ridici la nivelul lui stafia pt ca nu ai caracterul lui, caracterul tau undeva jos jos de tot...
 

DeletedUser3061

Ce baghera iar te bagi sitter la conturile din CIRC amenintandu-i cu inobilarea interna daca nu ne ataca?=))


iara te ia gura pe dinainte iara vorbesti numai prostii.... arata-mi tu mie unde zic eu ca daca nu ataca ii inoilez...

si inca ceva nu e problema ta ce fac eu in circ...tu veziti linistit de conturile tale care le ai in sitter si vedem pe urma ce si cum...
 

DeletedUser

Important e cine termina la final in frunte, nu cine conduce pe parcursul luptei.

Corect, insa rezultatul final se contruieste prin rezultate intermediare. :)

Uneori trebuie sa pierzi ca sa castigi .

Discutabil :)

rest...ciocu mic [...] caracterul tau undeva jos jos de tot...

No comment :)

foarte putin pe granita....

Sunt si eu foarte curios cum arata statistica pe granita :) Nu-i exclus sa ai dreptate, hai sa vedem. Faci tu o statistica? :) Sau incerc eu...

Side 1:
Tribes:
Players: Granita C.D.

Side 2:
Tribes: DST
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 304
Tabăra 2: 706
Diferență: 402

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 58
Tabăra 2: 101
Diferență: 43

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,020,519
Tabăra 2: 6,233,190
Diferență: 3,212,671

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 555,483
Tabăra 2: 917,645
Diferență: 362,162

image.php
 

DeletedUser

rest...ciocu mic ca daca iau cuceririle voastre ati luat doar de la cei izolati si foarte putin pe granita....te laudai ca voi fi sters de pe harta ca dati cu mine de pamanat si uite ca deocamdata la pierderi in dreptul meu este un mare 0...ce am pierdut am recuperat...nu te ridici la nivelul lui stafia pt ca nu ai caracterul lui, caracterul tau undeva jos jos de tot...

In primul rand invata sa scrii si apoi mai vorbim, in al doilea rand te rog sa faci referiri la adresa mea numai din punctul de vedere al jocului, eu nu te-am jignit si nici nu am vorbit de caracterul tau, daca nu ai macar minima decenta sa vorbesti de joc, atunci nu mai posta despre mine deloc.
Te lauzi ca n-ai pierdut un sat, de parca eu am pierdut...atata lauda si degeaba :)
 

DeletedUser2154

eu nu ma laudam pe la toate colturile cum o sa dispar eu de pe harta, in schimb tu ai facut-o...pai caracterul tau se vede in joc unde joci numai josnic!!!
 

DeletedUser

Daca imi arati vreo conversatie sau vreun mesaj unde am zis eu asta mai vorbim, pana atunci ti-am zis, rezumate la joc, nu cred ca voi, si tu in special trebuie sa vorbiti de caracter :)
 

DeletedUser

Corect, insa rezultatul final se contruieste prin rezultate intermediare. :)


Discutabil :)

Revin si spun ca in majoritatea cazurilor trebuie sa pierzi ca sa castigi.
Orice victorie implica anumite sacrificii.
Vei intelege ce implicatii are si asupra acestui razboi si la ce ma refer exact.
Insa toate la timpul lor:).







Pionul da sah mat la rege.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus