Familia Fratii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ba tu mai vezi-ti de treaba ta...nu vezi ca esti paralel cu tot ce inseamna Triburile :confused: cati ani ca n-ai scris pe niciunde varsta..?

:)daca eu sunt paralel , tu esti cu siguranta divergent:D
stii , dau cautare globala "Scaldaspiller" , si surpriza , nu gasesc nimic.
si ma intreb eu , cine esti tu , marite luptator , calit in razboaie?!

Iar tu , marite marioleu ,la punctele tale de doar 3 ori mai putine ca ale mele ( ** de lumile pe care joci cu acest nick si eu pe cea cu care joc cu contul celalalt) , ma inchin in fata inteligentei tale tactice si logica de necontestat , dar te rog evita a mai posta mesaje cu un continut tampito-idiot presarat su cu sarcasm de 2 , hai sa zicem 3 bani....
 

DeletedUser24244

:)daca eu sunt paralel , tu esti cu siguranta divergent:D
stii , dau cautare globala "Scaldaspiller" , si surpriza , nu gasesc nimic.
si ma intreb eu , cine esti tu , marite luptator , calit in razboaie?!

Iar tu , marite marioleu ,la punctele tale de doar 3 ori mai putine ca ale mele ( ** de lumile pe care joci cu acest nick si eu pe cea cu care joc cu contul celalalt) , ma inchin in fata inteligentei tale tactice si logica de necontestat , dar te rog evita a mai posta mesaje cu un continut tampito-idiot presarat su cu sarcasm de 2 , hai sa zicem 3 bani....

Doamne deja esti de tot rasul daca incerci sa te compari cu marioleu...e clar ca esti in necunostintza de cauza, dar nu e vina ta. Eu zic sa mai invetzi si u cu ce se mananca jocul asta si apoi sa vi cu afirmatzii de genul asta
 

DeletedUser

:)daca eu sunt paralel , tu esti cu siguranta divergent:D
stii , dau cautare globala "Scaldaspiller" , si surpriza , nu gasesc nimic.
si ma intreb eu , cine esti tu , marite luptator , calit in razboaie?!

Iar tu , marite marioleu ,la punctele tale de doar 3 ori mai putine ca ale mele ( ** de lumile pe care joci cu acest nick si eu pe cea cu care joc cu contul celalalt) , ma inchin in fata inteligentei tale tactice si logica de necontestat , dar te rog evita a mai posta mesaje cu un continut tampito-idiot presarat su cu sarcasm de 2 , hai sa zicem 3 bani....


ai noroc acum ca plec la seminarii ca-ti aratam eu discursuri tampito-nustiu cum...ti-am trimis mesaj in joc de vre-o 5 minute geniule,sa ma vezi pe harta...poate ma faci sa dau inceput nou sa vin langa tine la margine...mai discutam diseara
pa
 

DeletedUser26839

Ţinta are încă protecţie de începător. Ai voie să ataci de abia în data de 30.10. la ora 13:03.

:D..marite..unde joc cu nick-ul de pe extern dorm linistit..nu prea am vazut sabiutele..din cauza punctelor..hmm..sau poate nu?

de obicei nu raspund la atacuri la persoana..dar dupa cum vad,ai in k63..din ce stiu eu cei mai buni sunt in mijlocul hartii..

vezi de treaba in continuare si ai grija sa devii azi senior..mai ai cam 100 de posturi de facut ;)
 

DeletedUser

Doamne deja esti de tot rasul daca incerci sa te compari cu marioleu...e clar ca esti in necunostintza de cauza, dar nu e vina ta. Eu zic sa mai invetzi si u cu ce se mananca jocul asta si apoi sa vi cu afirmatzii de genul asta

Ai cumva impresia ca tu stii cine sunt eu si ce am realizat pana acum? Nu cred amice, daca jucai si tu un an doi pe l1, te credeam , dar altfel nu....
Raman la idee ca aveti o parere prea buna despre voi baieti, daca i-ati cunoaste pe unii jucatori care si-au creat un cont pe aceasta lume in partea de sud-vest , poate v-ati reveni....
 

DeletedUser24244

Ai cumva impresia ca tu stii cine sunt eu si ce am realizat pana acum? Nu cred amice, daca jucai si tu un an doi pe l1, te credeam , dar altfel nu....
Raman la idee ca aveti o parere prea buna despre voi baieti, daca i-ati cunoaste pe unii jucatori care si-au creat un cont pe aceasta lume in partea de sud-vest , poate v-ati reveni....

Mda, eu m-am apucat de joc mult mai tarziu...si am intrat pe lumile aparute atunci, nu m-am dus sa joc pe l1 sa ma laud apoi:p. Ce nume ai u pe l1 ?
 

DeletedUser1198

Te rog eu acum sa stai tu putin pe tw stats si sa cauti pe fiecare jucator din tribul D.S.T. marcat cu "LUMEA I" si sa vezi ce gasesti...Te rog eu mult.

PS: am corectat , ms pt observatie

Vrei sa ne lasi cu povestile tale despre Lumea 1? :) Daca vrei sa fii intr-adevar mandru de ceva, poti sa fii mandru de faptul ca ai o rabdare aproape "noobica" pentru a te lupta cu barbarii si internele pe L1. Te bucuri la milioanele de puncte din clasament, in loc sa te bucuri de placerea si dinamica jocului.
Multa bafta in continuare, cu siguranta o sa dominati si L17.. PESTE VREO 3 ANI!!, cand noobi de noi o sa ne distram pe L30 ;)
 

DeletedUser

Nu am zis ca cineva e cel mai bun , am zis ca si ai mei sunt buni...
Cat despre inobilarile interne si cum cei slabi ajung sus , am la cunostinta , si sper sa ajung pe langa unii ca ei....

Intradevar :))

Hai sa ne uitam la cel cu cel mai mare punctaj, actual din Minunatul tau trib...
Eu ma amuz :D

L3

L5

L6

L9

L14

Va las pe voi dragi cititori sa va spuneti parerea despre Number 1 din tribul D.S.T.

Tine-ti cont, m-am informat... si NU am dat cautare globala, pt k nu-mi arata si "Reusitele" unde nick-ul a fost sters (asta pentru noob-ii care se simt)

Deci, va rog, nu va mai laudati... sau nu aveti laudatori?!
 

DeletedUser26839

mosule(formula de respect)..nu stiam ca ai cont pe 9..si ce de cuceriri :O
 

DeletedUser1198

Ai cumva impresia ca tu stii cine sunt eu si ce am realizat pana acum? Nu cred amice, daca jucai si tu un an doi pe l1, te credeam , dar altfel nu....
Raman la idee ca aveti o parere prea buna despre voi baieti, daca i-ati cunoaste pe unii jucatori care si-au creat un cont pe aceasta lume in partea de sud-vest , poate v-ati reveni....

Daca prin realizari te referi la faptul ca ai innobilat 1000 de sate de barbari, atunci imi scot palaria in fata ta ;) Intr-adevar, nu te compari cu nici unul din noi :rolleyes:
 

DeletedUser

ai noroc acum ca plec la seminarii ca-ti aratam eu discursuri tampito-nustiu cum...ti-am trimis mesaj in joc de vre-o 5 minute geniule,sa ma vezi pe harta...poate ma faci sa dau inceput nou sa vin langa tine la margine...mai discutam diseara
pa

dar posteaza-ti nick-ul in joc de pe L17 aici , pe extern , "bobocule" :rolleyes:

te pot ajuta sa ajungi mai repede la margine langa "amicul tau" :D
 

DeletedUser

Vrei sa ne lasi cu povestile tale despre Lumea 1? :) Daca vrei sa fii intr-adevar mandru de ceva, poti sa fii mandru de faptul ca ai o rabdare aproape "noobica" pentru a te lupta cu barbarii si internele pe L1. Te bucuri la milioanele de puncte din clasament, in loc sa te bucuri de placerea si dinamica jocului.
Multa bafta in continuare, cu siguranta o sa dominati si L17.. PESTE VREO 3 ANI!!, cand noobi de noi o sa ne distram pe L30 ;)

Sigur , jocul e foarte plictisitor atunci cand trimiti atacuri reale cu zecile , cand ai si tu pe tine cateva sute , iei sate de la dusmani cu zecile in fiecare zi (la nivel de trib) , intradevar , plictisitor...Ce sa zic de opera ta dp l13 , cu 20 sate , pun pariu ca ataci continuu, zbori din trib in trib dupa razboie.....dinamic
 

DeletedUser24244

Sigur , jocul e foarte plictisitor atunci cand trimiti atacuri reale cu zecile , cand ai si tu pe tine cateva sute , iei sate de la dusmani cu zecile in fiecare zi (la nivel de trib) , intradevar , plictisitor...Ce sa zic de opera ta dp l13 , cu 20 sate , pun pariu ca ataci continuu, zbori din trib in trib dupa razboie.....dinamic

Dupa marioleu, urmeaza si illidan...=))) Esti cel mai indraznetz DST, tzine-o tot asa ca sa nu ne plictisim
 

DeletedUser16836

iti zic mai tarziu

Te rugam sa ne zici mai tarziu...peste vreun an,cine esti,da?...te rugam mult de tot! ...Pana atunci,ciocul mic...

Sugestie:Da-i lui Cerebelle o invitatie la tine in trib,ca faceti echipa buna impreuna...Si el vrea sa ne arate..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus