RGvsGVL

  • Autor subiect DeletedUser29697
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20873

da..inactiv pe skype , in grupul de acolo..nu ?
iar pe forumul conducerii, vazut de absolut toti cei care erau cu drepturi, activ..
cu atat mai mult, a fost o decizie care nu a implicat toata conducerea..
poate am vrut eu sa fiu prea transparent si corect cu toti cei care aveau drepturi..greseala mea.
da, conteaza doar ce arata "dreptatea" voastra nu si a altuia ;)
 

DeletedUser25877

da..inactiv pe skype , in grupul de acolo..nu ?
iar pe forumul conducerii, vazut de absolut toti cei care erau cu drepturi, activ..
cu atat mai mult, a fost o decizie care nu a implicat toata conducerea..
poate am vrut eu sa fiu prea transparent si corect cu toti cei care aveau drepturi..greseala mea.
da, conteaza doar ce arata "dreptatea" voastra nu si a altuia ;)

dacrom, fiecare este rasplatit dupa cat merita, eu mi-am incasat rasplata de la voi, atat am meritat atat am primit, asa ca nu mai am ce sa comentez... doar o singura si neinsemnata corectie, daca imi permiti, GVL exista si va exista atata timp cat CarmenV mai are un sat, atata timp cat iti apare ca trib (chiar daca va supara ca inca mai apare)
 

DeletedUser20873

GVL-ul nu trebuia sa insemne CarmenV...ci toti cei care il formau, toata acea vesela harababura si nu numai.
ca ultimul sat al lui CarmenV, va face parte din ceva ce poarta numele GVL...nu are nici o importanta, cata vreme cei ce au facut parte nu mai sunt acolo...ei au fost sufletul tribului, ei sunt tribul si nu ultimul tau sat.
poate asta nu ai inteles tu si restul..
 

DeletedUser25877

GVL-ul nu trebuia sa insemne CarmenV...ci toti cei care il formau, toata acea vesela harababura si nu numai.
ca ultimul sat al lui CarmenV, va face parte din ceva ce poarta numele GVL...nu are nici o importanta, cata vreme cei ce au facut parte nu mai sunt acolo...ei au fost sufletul tribului, ei sunt tribul si nu ultimul tau sat.
poate asta nu ai inteles tu si restul..

dacrom, sufletul nu se desparte de "trup", asa ca sufletul GVL-ului e inca in GVL, eu mai putin, dar ceilalti colegi mai mult, pentru ca pentru ei merg mai departe... nu ma refeream prin postarea mea ca doar eu contez, ci ca sunt intemeietor si doar eu pot "stinge lumina" (daca se intampla ceva neprevazut normal ca o va stinge altcineva)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20873

da, cineva trebuie sa stinga lumina..dar nu trebuie confundat lucrul asta cu altceva...
asta am vrut sa spun eu.
 

DeletedUser

Iar vine carmen sa planga pe aici ...mai carmen v ati facut`o cu mana voastra ....tsl nu este un mare trib care sa profite ca a`ti intrat voi in razboi cu noi ...si sincer nici nu avea de ce sa profite pentru ca din granita tsl sa retras foarte putina aparare pentru a ne descurca in razboiul cu gvl ...iar tsl va multumeste ca i am lasat noi mai usor 2 luni ....atata tot ...pana una alta ...tsl exista pe harta ...gvl mai are putin si e istorie ....crezi ca pe mine ma intereseaza ca ramai tu cu 1 sat si cu tribul gvl ? asta e nesemnificativ pentru noi ....a`ti avut 10 000 de sate si ai preferat sa le pierdeti pe mana tsl ...felicitari...noi suntem multumiti de rezultate si din partea noastra h.k. ....1 sat de al tau si numele gvl poate sa ramana pe harta cat vreti voi ...pentru noi nu reprezinta nimic asta.
 

DeletedUser25877

Iar vine carmen sa planga pe aici ...mai carmen v ati facut`o cu mana voastra ....tsl nu este un mare trib care sa profite ca a`ti intrat voi in razboi cu noi ...si sincer nici nu avea de ce sa profite pentru ca din granita tsl sa retras foarte putina aparare pentru a ne descurca in razboiul cu gvl ...iar tsl va multumeste ca i am lasat noi mai usor 2 luni ....atata tot ...pana una alta ...tsl exista pe harta ...gvl mai are putin si e istorie ....crezi ca pe mine ma intereseaza ca ramai tu cu 1 sat si cu tribul gvl ? asta e nesemnificativ pentru noi ....a`ti avut 10 000 de sate si ai preferat sa le pierdeti pe mana tsl ...felicitari...noi suntem multumiti de rezultate si din partea noastra h.k. ....1 sat de al tau si numele gvl poate sa ramana pe harta cat vreti voi ...pentru noi nu reprezinta nimic asta.

"domnule" TheStranger "canta" la masa ta, te rog si nu te bag in seama unde nu esti invitat... te sfatuiesc sa mai citesti o data numele topicului, dar banuiesc ca-n maretia ta imi permit prea mult... oricum daca plang nu-ti cer tie batista, asa ca nu te mai agita degeaba ca nu are rost
 

DeletedUser29094

Iar vine carmen sa planga pe aici ...mai carmen v ati facut`o cu mana voastra ....tsl nu este un mare trib care sa profite ca a`ti intrat voi in razboi cu noi ...si sincer nici nu avea de ce sa profite pentru ca din granita tsl sa retras foarte putina aparare pentru a ne descurca in razboiul cu gvl ...iar tsl va multumeste ca i am lasat noi mai usor 2 luni ....atata tot ...pana una alta ...tsl exista pe harta ...gvl mai are putin si e istorie ....crezi ca pe mine ma intereseaza ca ramai tu cu 1 sat si cu tribul gvl ? asta e nesemnificativ pentru noi ....a`ti avut 10 000 de sate si ai preferat sa le pierdeti pe mana tsl ...felicitari...noi suntem multumiti de rezultate si din partea noastra h.k. ....1 sat de al tau si numele gvl poate sa ramana pe harta cat vreti voi ...pentru noi nu reprezinta nimic asta.

Straine, cu tine cum e faza? Cum tre' sa dai o explicatie inteligenta te dai la fund, cum poti da dai din gura sari afara?
Chiar, numele topicului nu-l vazusi? :>
 

DeletedUser

GVL exista si va exista atata timp cat CarmenV mai are un sat

vezi ca am avut dreptate cand am spus ca suferi de complexul "Elena din Troia" :D
....aici e greseala ta carmenV....tribul nu e format dintr-un singur om (chiar daca acel om e asa genial ca tine:rolleyes:)...tribul e format din toti membrii lui, iar atunci cand iei o decizie importanta pentru viitorul tribului e bine sa intrebi toti membrii acelui trib. Daca iei decizii de una singura se cheama dictatura si stim cu totii ce patesc dictatorii :p (pastrand proportiile desigur)

in ce priveste postarile lui cretu, ale mele, H.K. in general...nu mai sari asa "ca arsa"...nu vezi si postarile celor din tsl? sau daca esti laudata, ridicata in slavi in acele postari poti sa le treci cu vederea?
apropo ne-ai amenintat de 100 de ori ca e ultima postare si totusi mai gasesti ceva de spus :D, nu ca m-ar deranja...dar nu uita .... e un forum liber si fiecare poate spune ce vrea ;)

ps
mult succes in pastrarea acelui ultim sat :)
 

DeletedUser25877

vezi ca am avut dreptate cand am spus ca suferi de complexul "Elena din Troia" :D
....aici e greseala ta carmenV....tribul nu e format dintr-un singur om (chiar daca acel om e asa genial ca tine:rolleyes:)...tribul e format din toti membrii lui, iar atunci cand iei o decizie importanta pentru viitorul tribului e bine sa intrebi toti membrii acelui trib. Daca iei decizii de una singura se cheama dictatura si stim cu totii ce patesc dictatorii :p (pastrand proportiile desigur)

in ce priveste postarile lui cretu, ale mele, H.K. in general...nu mai sari asa "ca arsa"...nu vezi si postarile celor din tsl? sau daca esti laudata, ridicata in slavi in acele postari poti sa le treci cu vederea?
apropo ne-ai amenintat de 100 de ori ca e ultima postare si totusi mai gasesti ceva de spus :D, nu ca m-ar deranja...dar nu uita .... e un forum liber si fiecare poate spune ce vrea ;)

ps
mult succes in pastrarea acelui ultim sat :)

Sigmann ti-ai facut un obicei sa postezi ce auzi peste gard, asa ca nu ma deranjeaza sa continui sa bati campii pe aici, asta faci de cand ai deschis topicul maret ... cat despre asa numitul complex "Elena din Troia" mai studiezi putin?
 

DeletedUser

Sigmann ti-ai facut un obicei sa postezi ce auzi peste gard, asa ca nu ma deranjeaza sa continui sa bati campii pe aici, asta faci de cand ai deschis topicul maret ... cat despre asa numitul complex "Elena din Troia" mai studiezi putin?

daca eu bat campii...inseamna ca tu esti departe rau de tot :rolleyes:

ai uitat cand te laudai pe tot forumul ca esti "dorita" de toata lumea? :p

pentru tine un citat dintr-un anonim celebru ;)
Iubesc femeia, care e femeie,
Tu, sau tu, si tu, ori tu,
Care esti iubirii cheie,
Scorpiei - i voi spune NU!
 

DeletedUser

mai assad, mai baiatule, tu ai devenit pinochio al lumii 7 :D
ce ironie ? ca ai declarat tu razboi RG-ului ? si ai pierdut pe linie ? da..asta ar putea fi o ironie :D
ca ai impins impreuna cu prietenul tau din TSL, cele 5000 de sate in HK ? da..si asta ar putea fi o ironie :D
din pacate , in realitate ce am spus eu e clar..din cauza ta si a lui opteron, TSL-ul are acum inca 5000 de sate impotriva lor .. meriti felicitarile lor :rolleyes:
nu ma intereseaza nici un loc aici, nu am frustrarile tale, pinochio :D joc cand vreau , nu ma doare cand pierd un sat, nu uit ca e doar un joc ;)
in rest, ar trebui sa iei lectii de comportament de la kyoisha, nu stiu cati ani are dar stie sa se comporte , tu mai ai multe de invatat.

mai dacrom, daca tot vrei sa ma jignesti puteai sa pui si u ceva care sa mi se potriveasca, cum ti am zis eu tie iepulas;)
app, mi ai dat o idee, pinochio i se potriveste lui fratetu ca el minte pe unde intra
 

DeletedUser

@mai assad, mai "scufita rosie" zi-mi si mie unde mint si eu imi cer scuze imediat...cand nu va convine adevarul va anuntati imediat unul pe altul sa iesiti pe forum si sa jigniti pe cei care spun adevarul...asta e...esti asa cum esti nu o sa te schimb eu acum ;)


citez din nou din acelasi anonim celebru :cool:
A venit toamna, si bruma,
Potarnichile-au zburat
Doamnele raman acuma,
Fericite, cu-n ....... assad!


scuze pentru rima atona, initial pe vers venea alta rima, dar intrucat dulcele turcesc la care ma gandeam are conotatii din cele mai urate in limba romana, l-am inlocuit cu ce mi-a trecut prin cap la repezeala .... :D

@big ox nu trebuia sa inlocuiesti....trebuia sa spui adevarul :rolleyes:
 

DeletedUser25877

daca eu bat campii...inseamna ca tu esti departe rau de tot :rolleyes:

ai uitat cand te laudai pe tot forumul ca esti "dorita" de toata lumea? :p

pentru tine un citat dintr-un anonim celebru ;)

Sigmann ce postezi tu ma face sa rad si asta chiar este de bine... sti ce inseamna cuvantul "ironie"? sunt convinsa ca nu sau cel putin nu o gusti... dar pana la urma daca sunt dorita sau iubita ai tu vreo problema? pentru ca ma prind cam greu si parca tot repetai pe aici ca nu-ti pasa ce fac, cum joc, etc... dar vad ca-mi studiezi complexele (dar te rog mai studiaza daca tot dai cu "batul in balta")
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sigmann ce postezi tu ma face sa rad si asta chiar este de bine... sti ce inseamna cuvantul "ironie"? sunt convinsa ca nu sau cel putin nu o gusti... dar pana la urma daca sunt dorita sau iubita ai tu vreo problema? pentru ca ma prind cam greu si parca tot repetai pe aici ca nu-ti pasa ce fac, cum joc... dar vad ca-mi studiezi complexele (dar te rog, mai studiaza daca tot dai cu "batul in balta")

:D
eu rad de mult cand vad ce aberatii scrii
nu ma deranjeaza ca esti iubita, dorita, etc...dar nu ma obliga sa fac si eu la fel ;)...eu pur si simplu am raspuns la o remarca de-a ta...ca aici ar trebui sa posteze doar RG si gvl...si la faptul ca GVL esti tu :D...astea sunt clar tendinte de dictator ;)...bine ca o parte din colegii tai si-au dat seama la timp cu cine au de-a face...si au spus NU! scorpiei :D (metaforic vorbind)
 

DeletedUser25877

:D
eu rad de mult cand vad ce aberatii scrii
nu ma deranjeaza ca esti iubita, dorita, etc...dar nu ma obliga sa fac si eu la fel ;)...eu pur si simplu am raspuns la o remarca de-a ta...ca aici ar trebui sa posteze doar RG si gvl...si la faptul ca GVL esti tu :D...astea sunt clar tendinte de dictator ;)...bine ca o parte din colegii tai si-au dat seama la timp cu cine au de-a face...si au spus NU! scorpiei :D (metaforic vorbind)

Sigmann ti-am mai postat o data ca parerea ta despre mine chiar nu ma intereseaza, asa ca in nici un caz nu vreau "declaratii" de la tine de nici un fel, pot trai cu sentimentul ca nu-ti sunt pe plac sau ca te-am dezamagit... postezi doar ca sa nu "taci", superficial, daca ai ceva de spus spune, daca nu...;)
 

DeletedUser17395

mai dacrom, daca tot vrei sa ma jignesti puteai sa pui si u ceva care sa mi se potriveasca, cum ti am zis eu tie iepulas;)
app, mi ai dat o idee, pinochio i se potriveste lui fratetu ca el minte pe unde intra

Bun pinochhio :), asa sa ramana :))..
Vai ce poet..... :)
Carmen, chiar te iubim :X .
(si eu sunt un mic pinocchio, recunosc, tot zic ca nu mai postez, dar ma mai mananca cateodata..)
Oricum nu voi mai intra in polemici, doar mici remarci :).
PS
Mi-a promis Paulicaa ca ma trimite la margine in 2 luni, 2 luni jumatate :(...
CE sa fac ?? Imi e cam frica :(.
Sincer ...cam degeaba, daca as intra odata pe sapt pe cont, 1 min, cat sa nu se barbarizeze, tot nu ar putea paulica sa ma trimita la margine :)...
Dar HK e plin de prooroci :) ..Pana acuma s-au facut toti de ras, sa il vedem pe PAULICAAAAAAAAAa
 

DeletedUser

mai dacrom, daca tot vrei sa ma jignesti puteai sa pui si u ceva care sa mi se potriveasca, cum ti am zis eu tie iepulas;)
app, mi ai dat o idee, pinochio i se potriveste lui fratetu ca el minte pe unde intra

@scufito eu stiam ca porecla de "pinochio" ti-au dat-o fetele din Slatina si vine de la faptul ca nasul tau e invers proportional cu ... stii tu ce :rolleyes:
nu e neaparat o jignire...e un adevar
ps
nu fi suparat...pinochio a devenit baietel adevarat...probabil vei ajunge si tu un barbat adevarat :p
@opteron probabil ca PAULICA s-a referit ca termina conturile mikian si miha50...acolo pe unde ai fost tu sitter...nu cred ca te-ai confruntat cu el de pe contul opteron180...sau e posibil sa ma insel :confused:

apropo ce mai faci noaptea? dormi sau iti pui ceasul sa sune din juma in juma de ora? :D
cum e posibil sa-si bata joc de tine un "pitic" precum king0001
Aviz amatorilor.
Nu faceti ca el.

Atentie mare cu cine discutati pe harta .... Esti mare , ai 6 milioane de puncte si te crezi mare jucator din TSL?
Trebuie sa mai inveti niste lucruri. Unu nu subestima nici satul de barbari de langa tine. Te poate innobila cat ai zice peste. aviz open mind :D
Acesta este un episod din viata pe joc a celui pe care lumea il cunoaste drept opteron180.
In rolurile principale - opteron180 si un mic jucator king0001 care avea un sat de 200 de puncte in mijlocul TSL (jucator recrutat si crescut in secret de noi ) :D

urmeaza un atac in forta asupra printesei adormite .... rezultat :
sefu la aparat,deci ramane :p_|_ (635|645) K66 9,015 Opteron180 [TSL] king0001 [TL] 2009-10-26 00:22:51
Ramane, canta la alta masa... (636|645) K66 9,363 Opteron180 [TSL] king0001 [TL] 2009-10-26 00:08:44
Atacuri a avut pe alte 4-5 sate goale , dar opteron isi pune ceasul sa sune la 3 noaptea sa isi verifice averea virtuala.
Incercarile disperate de a recupera satele pierdute , au fost incununate de ...ghinion. Ptr a face asta omul trezeste playerii colegi la 3 noaptea din somn sau si mai bine da din proxy de pe contul vecin.
Deci aviz amatorilor... Vezi un sat de 600 pct in mijlocul tribului tau, il consideri o gluma , gandeste-te din nou. Daca nu esti somnambul ca opteron sa te trezesti in mijlocul noptii ai sanse sa fi lasat sportiv fara 10-50 de sate lejer, de un player care vrea sa se distreze pe seama ta.

@carmenV eu nu spun ecat adevarul...daca te deranjeaza...putin ma intereseaza :p
daca consideri ca undeva am mintit te rog sa ma contrazici si sa vii cu argumente...nu cu "abureli" la modul general
 

DeletedUser25877

Sigmann, imi pare rau sa spun, dar m-am inselat rau in privinta ta... e clar ca 'scolile' nu educa... si nu ma refer la ce postezi despre mine ca asta chiar sunt "abureli" la general, ai zis bine, care pe mine ma plictisesc si ma fac sa rad uneori, ma refer la tot ce postezi despre cei de care iti dai tu cu parerea, dar pe care nu ii cunosti si nu ai idee ce realizari au... este JENIBIL (Andi, sorry, platesc drepturi de autor) ca tot circul asta de topic pe care va plangeti voi ca sunteti jigniti

P.S. imi rog colegii sa nu mai posteze pentru ca nu-si are rostul, putem continua la nesfarsit asa si ar fi pacat
 

DeletedUser29094

Bun pinochhio :), asa sa ramana :))..
Vai ce poet..... :)
Carmen, chiar te iubim :X .
(si eu sunt un mic pinocchio, recunosc, tot zic ca nu mai postez, dar ma mai mananca cateodata..)
Oricum nu voi mai intra in polemici, doar mici remarci :).
PS
Mi-a promis Paulicaa ca ma trimite la margine in 2 luni, 2 luni jumatate :(...
CE sa fac ?? Imi e cam frica :(.
Sincer ...cam degeaba, daca as intra odata pe sapt pe cont, 1 min, cat sa nu se barbarizeze, tot nu ar putea paulica sa ma trimita la margine :)...
Dar HK e plin de prooroci :) ..Pana acuma s-au facut toti de ras, sa il vedem pe PAULICAAAAAAAAAa

Paulicaa? Pai ala se chinui de 1-2 zile sa imi ia sate care au doar apararea de pe ele pusa.. fie ele de atac sau aparare. Daca as intra atat de des incat sa imi apar satele calumea, ar mai trece ceva pana sa-mi ia paulicaa sau adah vreun sat.
La fel si cu aall, care daca nu lasa K92-ul, ii luau aia satele la anu'. Lasa-ma ma cu proorocul ala.. xD
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus