RGvsGVL

  • Autor subiect DeletedUser29697
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29094

Faceam misto, Siggie. NU ma obosesc eu intr-atat incat sa confund viata reala cu jocul. Asta nici nu poate fi confundat. Ma rog, nu ma omor atat. De-abia daca mai citesc, iar aici intru de amuzament :>
 

DeletedUser

Deci, dupa parerea mea dacrom, sigman , stranger si alti cativa din HK, daca erati de sex feminin, sigur locul vostru era in fiecare seara pe centura ....
Sper sa ma abtin sa va citesc randurile cretine.

opteron nu stiu de ceilalti doi dar de sigman am niste indicii:

citez din sigman
stai linistit assadito te scapam....
scufitoooo daca vrei sa te iei de cineva ....

deci omul are fantezii cu scufita si assadita, sa nu mai zic ca mi a dat si intalnire in Slatina:)))
app, sigman, u cand treci prin Slatina o iei pe centura???

on topic: RG e cel mai tare trib de pe triburile.ro, baieti, mai puneti o statistica :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20873

slatina sau sibiu ? parca ti-ai schimbat locatia ca sa dai niste amenintari...fii si tu consecvent :D
dupa ce ati hotarat ca trebuie sa luptati cu noi, indiferent ce spui tu..am fost mai buni ca voi :D statistici sunt aici , asa ca altele ar fi total inutile, mai ales de azi inainte.
va multumim, tie si lui opteron , pentru ideea sustinuta cu atata ardoare , am aplicat deja lucrul acesta.
in rest, va uram joc placut in continuare, topicul acesta poate fi inchis deja.
 

DeletedUser29094

Opaa... au intrat lasii in tribu-mama.
Acum ar trebui sa m-astept la ceva mai multe atacuri? :-?
 

DeletedUser20873

ma kyoisha...cine te crezi pe aici de vorbesti de parca toate atacurile sunt asupra ta ?
esti un jucator cu cateva sate , ba spui ca te distrezi, ba spui ca vai ce de atacuri vor veni pe tine...cand iti va veni vremea, iti va veni..nu te mai zvarcoli, ca inevitabilul tot se va produce intr-o zi :D
gura mare, fapte putine...can can de GVL...
cum spuneam..am fuzionat din cauza lui opteron si assad..:D asa ca gura mica sau pune mana si da-le lectii de strategie amicilor :rolleyes:

cum RG a fuzionat, rugam administratorii sa inchida acest topic...sau poate e distractiv sa ii lase pe unii sau pe altii sa jigneasca fara nici o masura ?
 

DeletedUser

ce ironie, cat v ati laudat voi aici cu statisticile si pana la urma RG a disparut inaintea GVL ului:) ce sa ti fac mai dacrom, asa e cand esti esti sclav
 

DeletedUser20873

mai assad..am fost la fel ca si opteron..am fuzionat cu aliatii , ca si el..
il faci sclav pe opteron ? :D urat din partea ta .. iti jignesti aliatii :rolleyes:
 

DeletedUser25877

mint, speculez, manipulez, etc. (las "prietenii" sa continue) dar nu stiu cum fac de am intotdeauna dreptate... am sa rog si eu moderatorii sa inchida acest topic, sau mai bine spus acest teatru ieftin de 2 lei ... un joc placut tuturor in continuare, mai ales fostilor mei colegi
 

DeletedUser

inca o ironie, dupa atatea statistici de mari cuceritori si tradari ca sa ti pastrezi satele ai ramas un jucator mediocru, pe locul 353, destul de penibil, nu crezi, iepulas?
 

DeletedUser

@assad1
scufitoooo nu te mai oftica :D
el sigur va mai creste, dar tu sigur vei scade ca punctaj si cat de curand incepi de la margine :p
608 assad1 GVL 1.304.706 127 10273

Side 1:
Tribes:
Players: dacrom

Side 2:
Tribes:
Players: assad1

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 7
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 109,574
Tabăra 2: 70,262
Diferență: 39,312

image.php


hai nu mai plange dupa ceva virtual :D
ps
gata cu parbrizele azi? :rolleyes:
 

DeletedUser

mda, va mai creste, si daca se lasa de joc cei 352 din fata lui va ajunge si pe locul 1:D
 

DeletedUser20873

mai assad, mai baiatule, tu ai devenit pinochio al lumii 7 :D
ce ironie ? ca ai declarat tu razboi RG-ului ? si ai pierdut pe linie ? da..asta ar putea fi o ironie :D
ca ai impins impreuna cu prietenul tau din TSL, cele 5000 de sate in HK ? da..si asta ar putea fi o ironie :D
din pacate , in realitate ce am spus eu e clar..din cauza ta si a lui opteron, TSL-ul are acum inca 5000 de sate impotriva lor .. meriti felicitarile lor :rolleyes:
nu ma intereseaza nici un loc aici, nu am frustrarile tale, pinochio :D joc cand vreau , nu ma doare cand pierd un sat, nu uit ca e doar un joc ;)
in rest, ar trebui sa iei lectii de comportament de la kyoisha, nu stiu cati ani are dar stie sa se comporte , tu mai ai multe de invatat.
 

DeletedUser22959

dacrom ** de lectii de comportament invata pe unii din hk care au nasa dublu decat al lui pinochio si le trebuie mai multe lectii de comportament decat trebuie la tot gvlul si tsl ul la un loc... eu nu observat nimik urat in limbaju lui ....dar veni si vreamea ta sa te bagi in seama ...te simti marginalizat sau ce?,cauti anturaj ?
 

DeletedUser25877

mai assad, mai baiatule, tu ai devenit pinochio al lumii 7 :D
ce ironie ? ca ai declarat tu razboi RG-ului ? si ai pierdut pe linie ? da..asta ar putea fi o ironie :D
ca ai impins impreuna cu prietenul tau din TSL, cele 5000 de sate in HK ? da..si asta ar putea fi o ironie :D
din pacate , in realitate ce am spus eu e clar..din cauza ta si a lui opteron, TSL-ul are acum inca 5000 de sate impotriva lor .. meriti felicitarile lor :rolleyes:
nu ma intereseaza nici un loc aici, nu am frustrarile tale, pinochio :D joc cand vreau , nu ma doare cand pierd un sat, nu uit ca e doar un joc ;)
in rest, ar trebui sa iei lectii de comportament de la kyoisha, nu stiu cati ani are dar stie sa se comporte , tu mai ai multe de invatat.

nu va mai mintiti singuri, eu ti-am zis de ceva timp, dacrom, ca nu isi are rostul tot circul asta ieftin... stiam toti ca in HK ajungeti, erai singurul care insistai ca vorbesc prostii... efectul a fost exact pe dos, nu ti-au inghitit "scuza", pentru asa zisa "fuziune", nici macar H.K.-ul... imi pare rau ca s-a ajuns aici, sper ca aveti un sentiment placut si ca jucati in continuare cu drag acest joc
 

DeletedUser22959

carmen numai au cum sa joace cu drag orice om cu orgoliu .. ar pleca capu .. si cred ca orgoliu au si ei cat de cat .
 

DeletedUser25877

as vrea sa mai intreb un singur lucru si apoi sper sa reusesc sa stau departe de acest forum... cum se simt acei jucatori care imi dadeau mesaje cu asa zise lacrimi in ochi si-mi explicau ca au iesit din GVL si au intrat in RG ca sa nu le ajunga satele in HK? ... dar oricum nu mai conteaza raspunsul, sper doar ca au depasit momentul si nu mai "sufera" nici unul dupa sate, dupa GVL sau dupa orice altceva
 

DeletedUser20873

XXXXX în data de 02.11. la ora 19:36
cu o singura modificare la ce spui tu.....nu mai exista GVL-ul

dacrom în data de 02.11. la ora 15:28
.....................................................
vezi..toate aspectele astea si nu numai ma duc cu gandul ca a fost ceva premeditat..ca cei din TSL, au profitat imediat de o propunere de genul asta , venita de la Carmen..si strategic nu au gresit deloc..
din pacate lucrurile nu au iesit cum au sperat ei....................



am tot ezitat in a face publica discutia asta si imi cer scuze fata de persoana cu care am avut discutia, dar cu adevarat singurul lucru care ma deranjeaza e minciuna si jignirile...discutia e cu un conducator din GVL si se vede ca a recunoscut modul in care s-a rupt alianta cu HK...doar ca s-a preferat sa se arunce totul in spatele meu.
ce e atat de complicat sa ai coloana si sa recunosti ce s-a intamplat ? si eu recunosc ca strategia TSL a fost una buna, doar ca nu a dat roade.


@jabba eu nu imi permit sa dau lectii nimanui, decat sa raspund celor care nu fac decat sa ma jigneasca , in rest imi vad linistit de ale mele..sunt jucatori in toate triburile care au nevoie de lectii, corect ?
@carmen , fata de modul in care ai luat tu decizia de a incepe un razboi cu HK, decizia noastra de fuziune a fost luata in 2 trepte..prima a fost o discutie la nivel de conducere, in care toti si-au spus un punct de vedere si l-au explicat, dupa care s-a luat o decizie, iar a doua treapta a fost instiintarea membrilor tribului si solicitarea unui raspuns de la ei, daca nu sunt de acord cu fuziunea.
si repet, discutiile si jignirile de aici au fost un element care a contribuit la luarea acestei decizii.

daca acelasi lucru se facea in GVL..nu aparea nici o ruptura iar de "inghitit" povesti sau explicatii s-a vazut cu cei care nu ti-au acceptat povestile.
pot sa spun extrem de linistit ca am fost transparent in ce priveste deciziile pentru trib, asa cum am fost si in GVL..doar ca acolo, ai ales tu, pentru toti.

asta cu lacrimile in ochi, e putin cam mult spus, nu crezi ? doar erau mesaje nu video conferinta .. si iti aduc aminte ca in GVL e singurul jucator care era disperat dupa sate..a intrat in RG si l-a primul atac de la voi a fugit imediat inapoi..restul au stat si au pierdut sate, dupa care le-au recuperat...asa ca nu mai adu in discutie chestia cu satele, te rog.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25877

XXXXX în data de 02.11. la ora 19:36
cu o singura modificare la ce spui tu.....nu mai exista GVL-ul

dacrom în data de 02.11. la ora 15:28
.....................................................
vezi..toate aspectele astea si nu numai ma duc cu gandul ca a fost ceva premeditat..ca cei din TSL, au profitat imediat de o propunere de genul asta , venita de la Carmen..si strategic nu au gresit deloc..
din pacate lucrurile nu au iesit cum au sperat ei....................



am tot ezitat in a face publica discutia asta si imi cer scuze fata de persoana cu care am avut discutia, dar cu adevarat singurul lucru care ma deranjeaza e minciuna si jignirile...discutia e cu un conducator din GVL si se vede ca a recunoscut modul in care s-a rupt alianta cu HK...doar ca s-a preferat sa se arunce totul in spatele meu.
ce e atat de complicat sa ai coloana si sa recunosti ce s-a intamplat ? si eu recunosc ca strategia TSL a fost una buna, doar ca nu a dat roade.


@jabba eu nu imi permit sa dau lectii nimanui, decat sa raspund celor care nu fac decat sa ma jigneasca , in rest imi vad linistit de ale mele..sunt jucatori in toate triburile care au nevoie de lectii, corect ?
@carmen , fata de modul in care ai luat tu decizia de a incepe un razboi cu HK, decizia noastra de fuziune a fost luata in 2 trepte..prima a fost o discutie la nivel de conducere, in care toti si-au spus un punct de vedere si l-au explicat, dupa care s-a luat o decizie, iar a doua treapta a fost instiintarea membrilor tribului si solicitarea unui raspuns de la ei, daca nu sunt de acord cu fuziunea.
si repet, discutiile si jignirile de aici au fost un element care a contribuit la luarea acestei decizii.

daca acelasi lucru se facea in GVL..nu aparea nici o ruptura iar de "inghitit" povesti sau explicatii s-a vazut cu cei care nu ti-au acceptat povestile.
pot sa spun extrem de linistit ca am fost transparent in ce priveste deciziile pentru trib, asa cum am fost si in GVL..doar ca acolo, ai ales tu, pentru toti.

asta cu lacrimile in ochi, e putin cam mult spus, nu crezi ? doar erau mesaje nu video conferinta .. si iti aduc aminte ca in GVL e singurul jucator care era disperat dupa sate..a intrat in RG si l-a primul atac de la voi a fugit imediat inapoi..restul au stat si au pierdut sate, dupa care le-au recuperat...asa ca nu mai adu in discutie chestia cu satele, te rog.

dacrom, postezi fara sens... daca tot dai o conversatie da-o sa o intelegem si noi, cap coada, daca inca mai sunt colegi care una imi spun mie si alta tie as vrea sa ii stiu si eu, macar in al 13-lea ceas ... de restul nu vreau sa mai comentez, sunteti dezamagirea mea si ... atat
 

DeletedUser20873

imi pare rau Carmen, am discutia si stii ca nu mint , dar nu ar fi corect fata de persoana cu care am discutat...stiu, probabil ca o sa sariti ca e una inexistenta si tot asa...poate ca o sa postez sau poate ca mai astept sa mai jigniti, sa mai mintiti si tot asa..
cum am spus, tot ce spun are acoperire.
te-am rugat si atunci sa faci cumva si sa isi spuna toti punctul de vedere si sa si-l asume...nu s-a dorit sa fie asa si GVL a disparut..asta e.
 

DeletedUser25877

imi pare rau Carmen, am discutia si stii ca nu mint , dar nu ar fi corect fata de persoana cu care am discutat...stiu, probabil ca o sa sariti ca e una inexistenta si tot asa...poate ca o sa postez sau poate ca mai astept sa mai jigniti, sa mai mintiti si tot asa..
cum am spus, tot ce spun are acoperire.
te-am rugat si atunci sa faci cumva si sa isi spuna toti punctul de vedere si sa si-l asume...nu s-a dorit sa fie asa si GVL a disparut..asta e.

eu am fost prima care am cerut pe conferinta sa se faca sondaj, dar tu erai prea inactiv sa sti, asa ca nu iti voi da explicatii... nu conteaza conversatia, tu ai aruncat-o pe forum iar eu in prostia mea nu i-am vazut rostul... nu-ti fa griji nu ma mai intereseaza nici sa va jignesc, nici sa mint pe aici, nici sa spun povesti ... va las doar pe voi sa va disculpati in continuare spunand "adevarul", poate va "spalati" renumele pana la urma ... capul sus si joc placut in continuare, eu prefer sa uit ca v-am cunoscut si mi-am pierdut atata timp pentru habar n-am ce
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus