Hard Killers

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser31904

is prea mici,momentan o sa aiba de cucerit multe sate si multi barbari din tsl,o sa fie razboi intre hk,heaven si diablo.....echipele le faceti singuri ;) ,tot 2-1 va fi :)
dar asta,peste o luna-2-3 :)
 

DeletedUser15222

is prea mici,momentan o sa aiba de cucerit multe sate si multi barbari din tsl,o sa fie razboi intre hk,heaven si diablo.....echipele le faceti singuri ;) ,tot 2-1 va fi :)
dar asta,peste o luna-2-3 :)


uite ce planuri mari ...
off mai fratilor vedeti ca am auzit ca satele de barbari ataca.. sa nu aveti surprize si sa va treziti innobilati.....:"
 

DeletedUser18527

Da open a realizat primul asta... apoi a inceput circumspect sa blindeze satele vecine celor de barbari... apoi a pregatit atac organizat la 4 dimineata sa le ia prin surprindere ....
 

DeletedUser

Quote:
Text original Kotys Vezi discuţiile
Şterge contul

:*
Imi pare sincer rau ca ai facut asta, chiar daca ne-am mai ciondanit, totusi consider ca esti printre cei mai Fair jucatori.

multumesc dane..
spor...in toate...

j123
mult succes Miky in tot ce ti-ai propus.
__________________



bafta si tie jabela
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

Jabelu ti l-a inchis si pe al tau ... Vorbim despre TSL aici ca pe asta nu au cum sa il inchida... Impresii pareri?

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

C-un suras in coltul gurii
(Nu stiu daca-i chibzuit),
Vreau sa fac sa straluceasca
Topicul ast' "mult iubit".
Doar o singura dorinta
Am acu'-n acest moment,
Si spun cu glas ce nu-i moale:
Va puneti cu TSL...

In zadar va e dorinta
Si triumful l-asteptati
Eu va spun (cam cu trufie):
Vezi sa nu va..ofticati..:p


Voi ramaneti cu dorinta,
Noi ramanem ce am fost.
C-un zambet in coltul gurii
Si-o-ncercare...de-a fii.."vii"
 

DeletedUser

Acesta este topicul tribului Hard Killers,nicidecum al tribului TSL.Va rog sa nu va abateti de la subiectul initial al temei.Daca doriti sa vorbiti depre tribul TSL astept in privat motive intemeiate pentru care merita redeschiderea temei in care se discuta despre acesta.
 

DeletedUser18527

Am si eu o intrebare poate sunt eu tampit... Iei avertizare ca discuti in topicul FAMILIEI tale ..despre cel mai mare dusman care l-a avut tribul tau si acea familie? Ma scuzi stef dar asta a fost un abuz ce ai facut.
Toate mustrarile si avertizarile tale au fost drepte - le-am meritat dar asta a fost total aiurea data.
 

DeletedUser

Am si eu o intrebare poate sunt eu tampit... Iei avertizare ca discuti in topicul FAMILIEI tale ..despre cel mai mare dusman care l-a avut tribul tau si acea familie? Ma scuzi stef dar asta a fost un abuz ce ai facut.
Toate mustrarile si avertizarile tale au fost drepte - le-am meritat dar asta a fost total aiurea data.

Ce zici de regula asta:
6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Si asta:
6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge mesajele si/sau inchide topicuri.
Daca mesajul dumneavoastra a fost sters sau editat atunci inseamna ca stergerea/editarea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam respectati instructiunile lor.

neddhu,totusi te invit sa-ti explic in privat actiunea mea,sa nu spamam acest topic.
 

DeletedUser

Acesta este topicul tribului Hard Killers,nicidecum al tribului TSL.Va rog sa nu va abateti de la subiectul initial al temei.Daca doriti sa vorbiti depre tribul TSL astept in privat motive intemeiate pentru care merita redeschiderea temei in care se discuta despre acesta.

stimata domnisoara...temele le stabilim noi. dumneavoastra vegheati sa nu se depaseasca regulamentul de postare, nu dati dispozitii abuzive despre ce avem voie sau nu sa discutam. daca vreti sa dirijati ceva, va invit cu tot respectul cuvenit catre un teatru de papusi unde sunt marionete.
Daca cineva nu mai este nu se mai poate discuta despre el?...TSL nu mai exista, dar multi din jucatorii lui da, si inca ii consideram dusmanii nostri, indiferent unde se vor refugia.

Va doresc mult succes in activitatea de moderator ce de curand ati inceput-o si va mai doresc un lucru: open mind :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

noi nu vorbim despre tsl....vorbim despre victoria (fie ea si prin abandon) H.K. / H.K.A. asupra tsl si a defunctelor tla, tsa, ra, gvl, etc...daca nici pe forumul familiei nu putem sa ne facem propaganda....unde sa ne facem atunci? :D

exista o deosebire insa intre ultimii dusmani "virtuali" care au fost infranti

GVL au luptat pana la ultimul sat
tsl au dat delete account ca lasii


Side 1:
Tribes: H.K.A. H.K.
Players:

Side 2:
Tribes: TSL
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,783
Tabăra 2: 2,019
Diferență: 764

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27,223,835
Tabăra 2: 20,115,057
Diferență: 7,108,778

image.php
 

DeletedUser

stef04 cu tot respectul ....topicul acesta se numeste Hard Killers si aici vorbim fara sa fim nevoiti sa ridicam 2 degete....iar tsl a fost unul din dusmanii tribului ...daca vreau sa vorbesc inca 1 de zile despre ei ...nimeni nu imi poate interzice asta...sunt on-topic ...in momentul de fata tsl exista ...cand fostii jucatori tsl vor disparea de pe harta ...atunci aceasta conversatie despre maretul trib va lua sfarsit.
 

DeletedUser

george...pacat ca nu se pot pune si statisticile contra marionetele TSL, de mult decedatii: TSA, TLA, RA si a tribului pacalit de ei GVL. deci asta da performanta: 5 triburi disparute.
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mda...dar eu tot sunt putin nedumerit..de ce oare scrie domnisoara/doamna moderator cu roz?:confused:
 

DeletedUser

si hai sa rezolvam odata pentru totdeauna baza regulamentara a sanctiunii primita de lucifer:

Carmi a spus:
Dragi jucători,


Datorită unor incidente neplăcute între jucători şi admini in zilele trecute, mă simt nevoită să mai subliniez incă o dată corectitudinea si să vă rog să apreciati cu totii angajamentul zilnic, voluntar al administratorilor acestui joc, care sunt jucători din rândurile voastre. Acest joc nu ar putea funcţiona corect fără echipa de admini care veghează asupra unui joc echilibrat, cinstit şi plăcut. Administratorii NU au voie să joace pe lumea pe care o administrează, dar NU le vom interzice să nu mai joace deloc nici pe celelalte lumi ! Este dreptul lor ca jucători să participe activ pe lumea pe care nu sunt administratori şi vă asigur că nu beneficiază de tratament preferenţial pe acele lumi unde activează doar ca jucători.

Nici un administrator nu se implică direct sau indirect folosindu-se de funcţia pe care o deţine pentru a influenţa desfăşurarea normală a jocului.

Prin acest anunţ am rugămintea să găsim o cale civilizată de discuţii în mesajele către suport şi pe forum.

Sunt nevoită să înăspresc pedepsele în caz de injurii la adresa echipei de admini, acuzatii nefondate ( nesusţinute de dovezi concrete valide ) ,sau amenintări în viaţa reală, în felul următor:

1. La jigniri grave şi repetate aduse echipei de administrare pedeapsa se modifică în interzicerea accesului pe toate lumile de joc, sistem de suport şi forum. ( blocare pe atacabil ). Se aplică la mesajele la suport (tickete), mesaje ingame, postări pe forum.

2. La acuzaţii nefondate şi nesusţinute cu dovezi concrete se exclude jucătorul de pe lumea pe care deţine cele mai multe puncte sau de pe lumea la care se face referire, pedeapsa care poate duce până la excluderea totală de pe serverele .ro în caz de insistenţă sau recidivă. ( de asemeni blocare pe atacabil ). Se aplica la mesajele la suport (tickete), mesaje ingame, postări pe forum.


3. La ameninţări care prejudiciază desfăşurarea normală a jocului prin crearea unei atmosfere tensionate duc la excluderea directă şi fără drept de apel a jucătorului în cauză.

Exemple :
- Ameninţări la viaţa reală în cadrul mesajelor ingame, sau forumul extern.
- Ameninţări la viaţa reală în cadrul sistemului de suport ( tickete ).


Vă doresc un joc plăcut în continuare!

carmi,

Community Manager Triburile
Team Triburile
http://www.triburile.ro

deci mesaje ingame (asta inseamna mesaje private si forum intern...DEX-ul:p), postari pe forum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31904

jabelu,k se modifica acum regulamentu e alta treaba ;) , k TSL si-a dat stergere pe motiv de banare pe o regula viitoare e alta treaba,cat despre h.k. va lasam sa vorbiti cu zidu de acum inainte.Cine nu cunoaste ce a insemnat TSL,este rugat sa nu se dea cu parerea doar pentru a jigni.Pentru multi dintre noi,a fost ceva frumos,si nici jignirile voastre,nici acuzele voastre nu ne mai afecteaza.Le multimim "ingerilor" care vegheaza acest joc,k ne-au ajutat sa luam aceasta hotarare.Fara noi L7 nu va mai fi la fel!Ne puteti injura,ne puteti jigni,puteti face ce vreti voi pe aici si pe joc,dar TSL a fost si va ramane pentru multi dintre noi,UN TRIB DE ECHIPA SI PENTRU ECHIPA,un trib de Prieteni !!!!
Stima si Respect pentru noi,pentru restu scarba si dezgust!
SA TRAITI BINE!
 

DeletedUser17395

si hai sa rezolvam odata pentru totdeauna baza regulamentara a sanctiunii primita de lucifer:



deci mesaje ingame (asta inseamna mesaje private si forum intern...DEX-ul:p), postari pe forum

jaby get a life :) . Am citit vreo 4-5 raspunsuri prin care aminii spuneau ca nu au cum sa sanctioneze injuriile de pe forumurile interne..
Las-o cum a cazut, ca noi stim mai bine.
 

DeletedUser18527

ICE-X alias jabba alias nemonis ... dupa cate conturi postezi ma prietene? Nu te mai satura lumea 7 de conturi?
Toate triburile actuale sunt triburi de prieteni altfel s-ar rupe imediat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus