Primul Razboi Mondial!!!

  • Autor subiect invicibilul
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3192

Gykanes,

In locul tau as tacea... Uite ce ne spune twstatusu':
http://ro.twstats.com/ro10/index.php?page=player&mode=conquers&id=766288

Sat Puncte Vechi deţinător Nou deţinător Dată/Timp
024.We are The IMMORTALS! (287|475) K42 10,845 sebi77 [WRATH] gykanes [IMMO] 2010-02-10 07:11:34
We are The IMMORTALS! (288|477) K42 9,721 gykanes [IMMO] sebi77 [WRATH] 2010-01-17 10:37:11
Atticus (288|476) K42 9,870 gykanes [IMMO] sebi77 [WRATH] 2010-01-16 20:10:28
Atticus (286|476) K42 10,481 gykanes [IMMO] sebi77 [WRATH] 2010-01-16 17:49:00

Scor 3-1 in favoarea mea, iar singurul sat pe care l-ai luat a fost la 2 saptamani dupa ce am renuntat la cont!

Deci ciocu' mic, preamarite conducator!

PS
Este real ca abia ajunsesei in zona si te-am luat cu fulgi cu tot!


esti patetic: asa cum ai si zis: abia ajunsesem acolo si nu a apucat sa ajunga apararea mea!Tu ai fost pe faza si mi-ai luat 3 sate! dar dupa aceea ai mai luat vreun sat?
PS: stai linistit ca nu am luat doar un sat de la tine! te las pe tine sa te chinui sa afli cum am luat mai multe sate! Hai ca nu e greu!

PS2: schimba lumea! de pe L10 ai fost eliminat! Daca ai tupeu si vad ca timp ai i-ati un cont in granita cu IMMO sa te vedem cat rezisti! dar sa stim si noi ce cont ai acolo!
 

DeletedUser

Daca facem 1:1, respectiv avem conturi cu punctaj egal ma bag oricand vrei....

Nu te mai da rotund ca in dueluri 1:1 nici macar th9one n-a reusit sa faca nimic si el era cel mai bun jucator al vostru!
 

DeletedUser3192

Daca facem 1:1, respectiv avem conturi cu punctaj egal ma bag oricand vrei....

Nu te mai da rotund ca in dueluri 1:1 nici macar th9one n-a reusit sa faca nimic si el era cel mai bun jucator al vostru!

sebi...ce nu ai reusit tu sa intelegi este ca jocul acesta se numeste triburile ...nu jucatorul! este un joc de echipa! si sa stii ca in dueluri 1/1 e mai usor sa te aperi decat sa ataci! Si nu m-am dat rotund: am pierdut si eu destule sate dar inca sunt pe harta si cu un punctaj destul de bun ( in toate privintele) pe cand tu ai fost eliminat de pe harta!


PS: schimba lumea! de pe L10 ai fost eliminat! Se deschide L21 dute acolo!
 

DeletedUser

CORECT!!!Asta nu au inteles 98% din membrii triburilor din sud (WRATH,RF si ce a mai fost acolo)!!!

credema ca trib unit ca SPARTA nu am vazut nicaieri , si SPARTA tribul ala micut a tinut piept IMMO iar fraieri din GW stateau in spatele SPARTEI si mancau pe extern
 

DeletedUser

sebi...ce nu ai reusit tu sa intelegi este ca jocul acesta se numeste triburile ...nu jucatorul! este un joc de echipa! si sa stii ca in dueluri 1/1 e mai usor sa te aperi decat sa ataci! Si nu m-am dat rotund: am pierdut si eu destule sate dar inca sunt pe harta si cu un punctaj destul de bun ( in toate privintele) pe cand tu ai fost eliminat de pe harta!


PS: schimba lumea! de pe L10 ai fost eliminat! Se deschide L21 dute acolo!

Nu m-a eliminat nimeni de pe harta, "m-am eliminat singur" atunci cand am vazut ca n-am cu cine sa mai joc in zona aia. Asa cum spuneai jocul se numeste triburile si nu playerul si era limpede ca nu puteam sa rezist singur in fata a 2-3 triburi (la penultimul atac aveam 15.000 atacuri de la IMMO, RTALS si Nobbs)

Daca aveti ceva de zis pot discuta de perioada cat am fost activ si am jucat (un an de zile in razboi cu IMMO). Faptul ca apoi ati luat ceva sate dintr-un cont abandonat nu va face mai buni pe voi sau mai slab pe mine ....

Si cu asta am incheiat postarile pentru ca nu vreau sa intru in discutii care nu se mai termina!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu m-a eliminat nimeni de pe harta, "m-am eliminat singur" atunci cand am vazut ca n-am cu cine sa mai joc in zona aia. Asa cum spuneai jocul se numeste triburile si nu playerul si era limpede ca nu puteam sa rezist singur in fata a 2-3 triburi (la penultimul atac aveam 15.000 atacuri de la IMMO, RTALS si Nobbs)

Daca aveti ceva de zis pot discuta de perioada cat am fost activ si am jucat (un an de zile in razboi cu IMMO). Faptul ca apoi ati luat ceva sate dintr-un cont abandonat nu va face mai buni pe voi sau mai slab pe mine ....

Si cu asta am incheiat postarile pentru ca nu vreau sa intru in discutii care nu se mai termina!

Daca nu puteai rezista singur, cum spui ca nu te-a eliminat nimeni? IMMO te-a eliminat. Apoi dupa stiinta mea erai conducator in "maretul" trib din care faceai parte. Putei sa schimbi ceva acolo... dar desigur pentru asta ar trebui sa si stii cum sa o faci. Oricum vorbesti aiurea! Nu ai jucat singur. In primul atac IMMO asupra ta, cand inca eram in Sparta, ai avut o groaza de sprijin si de la 13 si de la GW. Nemaispunand de cat au stat sitter la tine cand erai atacat.
Si la fel si la ultimul atac masiv ai avut sprijin destul pe sate. Dar tu ai ales alta cale. Ai plecat! Ai parasit contul. Asta spune multe.

Si apoi, ce treaba mai ai tu cu l10? :D Nu mai joci aici, deci... good bye!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ar trebuii sa-i multumesti ca nu te-am scos de pe harta
nu sa-l injurii
 

DeletedUser

Frenzyro are rost sa bagi in seama o jucatoare care n-a cucerit in viata ei un sat de la inamic intr-un an de zile?

Side 1:
Tribes:
Players: Quetzalcoatl2

Side 2:
Tribes: IMMO
Players:

Timeframe: 01/01/2009 00:00:00la14/01/2010 20:37:46

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 148
Tabăra 2: 20,848
Diferență: 20,700

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 4
Diferență: 0

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

Daca nu puteai rezista singur, cum spui ca nu te-a eliminat nimeni? IMMO te-a eliminat. Apoi dupa stiinta mea erai conducator in "maretul" trib din care faceai parte. Putei sa schimbi ceva acolo... dar desigur pentru asta ar trebui sa si stii cum sa o faci. Oricum vorbesti aiurea! Nu ai jucat singur. In primul atac IMMO asupra ta, cand inca eram in Sparta, ai avut o groaza de sprijin si de la 13 si de la GW. Nemaispunand de cat au stat sitter la tine cand erai atacat.
Si la fel si la ultimul atac masiv ai avut sprijin destul pe sate. Dar tu ai ales alta cale. Ai plecat! Ai parasit contul. Asta spune multe.

Si apoi, ce treaba mai ai tu cu l10? :D Nu mai joci aici, deci... good bye!

mihaela...mai are rost sa bagi in seama un jucator eliminat de noi??? lasa-l sa vorbeasca pana se satura :p:p:p
 

DeletedUser

Gykanes,

Lumea mai renunta la joc din diferite motive...asta nu inseamna ca voi ati eliminat pe cineva...! In mod direct nu aveti nici o contributie...poate doar indirect!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

Gykanes,

Lumea mai renunta la joc din diferite motive...asta nu inseamna ca voi ati eliminat pe cineva...! In mod direct nu aveti nici o contributie...poate doar indirect!

Noi suntem principalii responsabili! ti-am ziso si ti-o repet: indiferent ce mesaje mi-ai trimis pe privat! Am insistat cu atacuri pana ai vazut ca nu ai sanse! Daca nu te atacam probabil ca mai jucai si acum!
 

DeletedUser

Gykanes,

Lumea mai renunta la joc din diferite motive...asta nu inseamna ca voi ati eliminat pe cineva...! In mod direct nu aveti nici o contributie...poate doar indirect!

Greu iti e sa recunosti :)) IMMO te-a eliminat. Punct!

Si da, nu am luat sate de la IMMO, prea ocupata sa apar conturi inactive din Sparta, desi nu eram atunci in Sparta. Acolo unde tu erai mare conducator :)) Halal recunostiinta! La primul atac IMMO asupra ta, daca th9one vroia sa ia sate de la noi, putea sa atace pe oricare din zona, eu, Byby. Toate trupele noastre erau la tine.


Da, Gy ai dreptate. Nu merita. Oricum habar nu are ce inseamna acest joc!
 

DeletedUser

Greu iti e sa recunosti :)) IMMO te-a eliminat. Punct!

Si da, nu am luat sate de la IMMO, prea ocupata sa apar conturi inactive din Sparta, desi nu eram atunci in Sparta. Acolo unde tu erai mare conducator :)) Halal recunostiinta! La primul atac IMMO asupra ta, daca th9one vroia sa ia sate de la noi, putea sa atace pe oricare din zona, eu, Byby. Toate trupele noastre erau la tine.


Da, Gy ai dreptate. Nu merita. Oricum habar nu are ce inseamna acest joc!

papuso...nu mai lauda IMMO...tu esti provenita din alt trib..ce au facut ei nu are lagatura cu tine :) :*
 

DeletedUser

ooooooo marlboro ai revenit
daca tot ai pus ca noobster te-a numit cocalar vrei sa o si demonstrezi cu texte gen "papusa" ??????? :D:D:D:D

sebi acum hai sa fim seriosi daca nu erai atacat atat de mult de catre cei din IMMO nu ai fi renuntat
asta e adevarul si nu are rost sa te tot ascunzi

si da intr-adevar miha poate nu a luat nici un sat de la dusmani (timp de un an) pt ca a fost ocupata cu conturile care le avea pe sitter dat de unii si altii incat de contul ei nici nu mai apuca sa se ocupe
in schimb s-a ocupat si de contul tau dar meritul acela nu stii sa i-l recunosti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus