Razboi Lords vs. SHOCK?

  • Autor subiect night.wish
  • Data de început

Lord Catau

member
Scor reacție
1
ma andrei :)) pe 13 am fost colegi....macar aici sa ne dusmanim :D dar sa ma razboiesc tot cu unu....ca daca ataca lumea in haita nu prea imi convine :)))....si daca ajungem mai aproape noi 2,vreau sa ne razboim :D asa ca prietenasi cum suntem noi

tu contul cui l-ai preluat?
 

DeletedUser30628

nu am preluat nici un cont...zilele astea am ** prin mesaje...ii contu cu care am inceput de la un sat mic si l-am crescut cat am putut :))
 

DeletedUser

n am ma pitere cu tine n am nimic ce ai :))

nici cu shoku nu am nimic daca ma gandesc mai bine ,dar na am nevoie de un hobyy si pt lumea asta

pe 13 e sa distrug NBZ si imi iese de minune :D

sa mi fac timp si pe 21 sa vad ce dreaq fac ,distrug Shoku sau imi aleg pe altii...
 

DeletedUser30628

n am ma pitere cu tine n am nimic ce ai :))

nici cu shoku nu am nimic daca ma gandesc mai bine ,dar na am nevoie de un hobyy si pt lumea asta

pe 13 e sa distrug NBZ si imi iese de minune :D

sa mi fac timp si pe 21 sa vad ce dreaq fac ,distrug Shoku sau imi aleg pe altii...

las mey...ne-am distrat destul pe l13 acum am intrat si pe 21 daca ii sa ma distrez cat pot....si vad ca ma distrez si imi place :)) deci nu am incotro mai raman pe 21 pana ma satur :D
 

DeletedUser

imi place 21,certuri, imbarligaturi , triburi multe,si diplomatie nesigura.

Tipul meu de distractie :D

da cred ca ma tin serios de 21 ,macar pana la cateva milioane :D

pacat insa ca nu mai sunt jucatori calumea de la 13 incoa numai rebuturi au fost...
 

DeletedUser30628

dap,cum am zis de multe ori....l13 o fost ceva super frumos pentru cei care au jucat acolo....dar pana la o limita....pana sa ajunga primele 4 triburi in razboi.....dupa ce au intrat in razboi,certuri si balarii....infine :)

revenim pe l21....si eu aici ma tin cat pot si rezist :)) ca nu pot zice acum ca ma tin si peste 1 sapt nu voi mai fii pe harta(ceea nu se va intampla) :D
 

DeletedUser2821

imi place 21,certuri, imbarligaturi , triburi multe,si diplomatie nesigura.

Tipul meu de distractie :D

da cred ca ma tin serios de 21 ,macar pana la cateva milioane :D

pacat insa ca nu mai sunt jucatori calumea de la 13 incoa numai rebuturi au fost...

Jucatori ca lumea nu mai sunt de pe lumea 5 incoace cu mici exceptii , nu de pe L13 .
 

DeletedUser25404

1. asta e tot ce poate lumea 21? e clar... plictiseala de moarte (parerea mea)
2.discutiile despre shock? sunt irelevante .... nu cred ca planuiesc sa stea prea mult pe aici (plictiseala, lipsa de timp , lumi noi, etc)
3. @andreiuntaru nu prea vad ce iti da tie dreptul sa zici ca au fost numai rebuturi de pe l13 incoace .... poti sa stai linistit au intrat destui jucatori buni dar nu au avut chef sa ramana prea mult . La nivel de lupte, razboaie ... o lume serioasa nu a mai fost de la l10
 

DeletedUser

tocmai asta e ideea,ca toti intra de la un timp pe o lume sa joace pana la 15 sate si apoi pa,ori dau contul ori il baga la interne si conduc incepatorii lumea
 

DeletedUser25404

nici 15 sate nu prind multi.... asta e ... nu mai are lumea motivatie... au trecut timpurile cand triburile era ceva "proaspat" ...
acum lumea s-a plictisit, multi s-au imprietenit ..... nu o sa mai vezi razboaiele de pe lumile vechi niciodata pentru ca majoritatea jucatorilor buni acum sunt amici .....
 

DeletedUser

si daca sunt amici nu pot duce un razboi..asta e ciudat rau..cel putin pentru felul in care inteleg eu jocul :D
 

DeletedUser30628

las andrei ca vom conduce noi (noobi) lumea 21 :)) si restu lumilor de acum incolo :))
 

DeletedUser2821

1. asta e tot ce poate lumea 21? e clar... plictiseala de moarte (parerea mea)
2.discutiile despre shock? sunt irelevante .... nu cred ca planuiesc sa stea prea mult pe aici (plictiseala, lipsa de timp , lumi noi, etc)
3. @andreiuntaru nu prea vad ce iti da tie dreptul sa zici ca au fost numai rebuturi de pe l13 incoace .... poti sa stai linistit au intrat destui jucatori buni dar nu au avut chef sa ramana prea mult . La nivel de lupte, razboaie ... o lume serioasa nu a mai fost de la l10

L15 zic eu ca e serioasa , doar ca a fost/e mica .
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
si daca sunt amici nu pot duce un razboi..asta e ciudat rau..cel putin pentru felul in care inteleg eu jocul :D

arata-mi si mie 2 prieteni care se ataca intre ei....

ce a zis colegul mai susu ca nu mai sunt razboiele ca altadata tind sa cred ca asa e, desi eu nu am prins primele lumi toata lumea vorbeste ca cele mai frumoase razboie au fost in debutul triburilor.ro
 

DeletedUser

poi nu se ataca iinda nu stie sa joace....cand joci carti cu un prieten..cum reusesti sa il "ataci"?
 

DeletedUser25404

nu compara un joc de carti cu triburile..... acolo ai pierdut o mana ... faci cartile si joci iar.. aici pierzi timp, bani , timp, iar timp, iar bani si vine un prieten si iti ia satele .... da... clar e DISTRACTIE
 

DeletedUser30628

arata-mi si mie 2 prieteni care se ataca intre ei....

ce a zis colegul mai susu ca nu mai sunt razboiele ca altadata tind sa cred ca asa e, desi eu nu am prins primele lumi toata lumea vorbeste ca cele mai frumoase razboie au fost in debutul triburilor.ro

pe fiecare lume au fost razboaie frumoase cat ca erau si prieteni dusmani.....
eu am prins doar l13 cu razboi atat....ca in restu nu am apucat.....dar acolo au fost razboaie frumoase pana intr-un anumit punct....dupaia certuri si multe altele s-au iscat
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
eu de la lumea 14-15 incoace cat am jucat triburile mari sunt prieteni intre ei, exemple pot sa dau cu nemiluita
 
Sus