DIABLO F. vs Ramasitele H.K.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
tipic morphen, editezi pe placul tau....

oricum tu n-ai sa mai apuci sa joci mult, ca la ce fata ai, o sa te refuze serverul in curand :)))))))) pacat ca te cam refuza pamantul , dar cu 2-3 kilograme de lamaie cred ca ii trece greata :))
 

DeletedUser35292

... dar cu 2-3 kilograme de lamaie cred ca ii trece greata :))

asta-i reteta pe care o recomanzi tu? Dupa recitalurile tale..si la cata experienta ai in domeniu...sa spun inca odata...probabil ai dreptate. Multumit acum?...Nu crezi ca este cazul sa incetezi?...ori esti nesatisfacut in privinta recitalului???? vezi atunci sa ai stoc de lamai....
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
iar te-ai mwhahahahhat pe tine :)))) hai ca pun eu punct aici, ca nu are rost sa continui. ciao bai mwhahahahahatule :)))
 

DeletedUser30341

Eu nu vad legatura discutiilor de aici cu topicul! Va dau un sfat: cel mai destept cedeaza primul...multi ati uitat ca e doar un joc! haideti sa nu ii stricam farmecul!

p.s. Gaby poti sa incetezi cu jignirile? Nu demonstrezi absolut nimic, doar te faci de ras
 

DeletedUser

in fond si la urma urmei este un simplu joc,dar se pare ca multi confunda acest joc cu viata reala,sa nu uitam totusi ca suntem oameni si trebuie sa ne comportam ca atare
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Dar ce te faci cu cei care confunda viata cu un joc ... e mai grav. Ca idee, mai exista HK, mai sunt multe "ramasite" din acest trib, inteleg o legenda a ro7 ?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
H.K. a fost, este si va ramane legenda pe lumea 7 :D la fel ca multe alte triburi care au facut istorie pe aici :)
 

DeletedUser19081

Norocul celor care au devenit legende .. cinste celor care sunt in picioare de cand a inceput lumea ..
CINE DA O BERE ???
 

DeletedUser30341

H.K. a fost, este si va ramane legenda pe lumea 7 la fel ca multe alte triburi care au facut istorie pe aici

probabil vorbesti in numele tau: "istorie" (din punctul meu de vedere CIRC) pe extern, pentru ca pe harta se pune altfel problema
 

DeletedUser33089

exista numai o solutie fata de jucatorii care confunda viata cu un joc si acea solutie e dezintoxicarea =)) esti legat de pat sau..iesi afara in aer liber si fara calculator..:D
 

DeletedUser35292

Dar ce te faci cu cei care confunda viata cu un joc ... e mai grav.

Hmmmmmm...sunt incurabil atunci...de multe ori viata-i un joc si o tratez ca atare...dar nu va intrebati...de ce luati voi viata asa-n serios? ..Uneori tb sa trecem peste unele lucruri mai putin placute cu zambetul pe buze...nu sa facem riduri din cauza "seriozitatii"...este parerea mea...si tin la ea...cat despre "legenda" HK...sunt destui playeri care stiu inceputurile lor...inclusiv planul de "asasinare" a TSL-ului prin acea iesire si atacare pe la spate ( in miez de noapte...dar parca ceva de genul asta au incercat si cu diabolicii...). Hk-ul..ori ma rog...ce-i care au planuit crearea acelui trib au avut multi "pasi" programati...cine stie....mai bine se abtine in continuare :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35829

A fost frumos ce-a fost... legenda de trib a fost si ~DW~ -ul in S-V...daca nu-i asa contraziceti-ma... au fost multe triburi farmate acolo acum un an si putin.. :p porma s-a facut greseala sa intre toti in H.K. ... acolo n-a mai fost nimic la fel :p a fost incompetenta foarte mare in H.K.A. ... mai ales in randul conducerii.. au fost doar cativa care au stiut sa joace si au aratat ca merita respect..
 

DeletedUser

A fost frumos ce-a fost... legenda de trib a fost si ~DW~ -ul in S-V...daca nu-i asa contraziceti-ma... au fost multe triburi farmate acolo acum un an si putin.. :p porma s-a facut greseala sa intre toti in H.K. ... acolo n-a mai fost nimic la fel :p a fost incompetenta foarte mare in H.K.A. ... mai ales in randul conducerii.. au fost doar cativa care au stiut sa joace si au aratat ca merita respect..

dw??te rog...acum 1 an de zile aia abia invatau sa atace in grup...si tinand cont ca celelalte triburi deja ajunsesera la atacuri de 2-3 mii de fuluri...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus