Salut

  • Autor subiect DeletedUser36817
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35664

deci hai sa ne intelegem omeneste si uman, cunosc pe directoarea de la gradinita 88 , pareti copii de gradinita asa dupa aspect , sa vorbesc cu directoarea de la gradinita 88 sa va creeze 2 grupe speciale??? baietei si fetite. nici macar bunica one nu facea atat spam ca voi, sunteti enervanti pe bune , galagiosi ca aia mici de la pregatitoare
 

DeletedUser

deci hai sa ne intelegem omeneste si uman, cunosc pe directoarea de la gradinita 88 , pareti copii de gradinita asa dupa aspect , sa vorbesc cu directoarea de la gradinita 88 sa va creeze 2 grupe speciale??? baietei si fetite. nici macar bunica one nu facea atat spam ca voi, sunteti enervanti pe bune , galagiosi ca aia mici de la pregatitoare

stai potol ca faci riduri si na de la varsta asta nu e bine :D
 

DeletedUser35664

pai nah pitiponcule, eu sunt mai in etate , acum nu ma compar cu tine care ai o fata ca fundul unui nou nascut , asa de fin , mie imi mai creste barba, riduri :))
 

DeletedUser

neuronu e ofticat ca-l intrecem la spam
acum permite-mi sa-ti citez semnatura :D
 

DeletedUser

mai blondule cu chip ciocolatiu tu chiar te-ai ofticat
ia apuca-te si tu de urechile alea blege si urmeaza-l pe Gabyy89
 

DeletedUser

neuronule esti de belea :D
Iti spun eu ca daca nu postai impotriva noastra, la ce nick si la ce avatar ai, te punea lumea in rand cu noi asa ca nu incerca degeba sa ne pui intr-o lumina proasta ca reflectoarele bat destul de tare :D
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 17 (14 members and 3 guests)
Chevyx, barba strumf, jackspin, mumbless, neuronu intelectual, PiTzIpoanca.Laleli, PiTzIponc Clubber, PiTzIponc Crazykiller, PiTzIponc cu oO, PiTzIponc de PiTzIponc, PiTzIponc rebel, PiTzIponcSef, Portile iadului, unguru89


neuronule nu te mai pune cu ei , nu vezi cati sunt astia ?
 

DeletedUser35664

mai blondule cu chip ciocolatiu tu chiar te-ai ofticat
ia apuca-te si tu de urechile alea blege si urmeaza-l pe Gabyy89

ia mah tu de .. si da-ma afara mah aschilopatule ./ chevyx? si daca sunt multi ce? care este faza?? ce daca mai urechez si eu niste copilasi de gradinita? are ceva?? sau o sa strige cineva dupa mine nenea pedofilu? :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus