Salut

  • Autor subiect DeletedUser36817
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36817

ia mah tu de .. si da-ma afara mah aschilopatule ./ chevyx? si daca sunt multi ce? care este faza?? ce daca mai urechez si eu niste copilasi de gradinita? are ceva?? sau o sa strige cineva dupa mine nenea pedofilu? :)))

Stii ca la joaca asta cine se supara primu si o da pe insulte pierde, nu-i asa, nenea?
 

DeletedUser

da ma i-am zis piti de piti...e steluta aia albastruie langa trib...doamne ...zici ca vbesc singur
 

DeletedUser35664

au iesit si ei mititeii sa se baseasca pe extern , eu totusi cred ca astia mici nu sunt veniti de la gradinita, sunt evadati de la orfelinat ca prea le lipsesc jucariile si au venit pe extern sa se joace :)))
 

DeletedUser27667

sunt si altele da alea sunt pentru cei care nu is netezi pe scoarta cerebrala
 

DeletedUser36826

ce forum ... imi cenzureaza cuvintele ... ma rog, ma chinui si scriu intreg "nu stiu" ce chestii ...
ce aberatie :(
 

DeletedUser

Astia nu vor sa ne zica nimic, da-le pace si sa ne vedem de-ale noastre.
La biserica poti sa te rogi ? ca eu am jucat the west si acolo daca te rugai aveai **** ce chestii ...

moama pai ma duc deseara la biserica poate imi da si mie ceva ...... dar trebuie sa imi iau si paladina dupa mine ?? app chestie tare ce am descoperit poti sa pui ce nume vrei la erou ...eu i-am zis PiTzIpoanca :p
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
vai vai vai ce audienta ... s-a adunat toata suflarea cocalareasca si pitipongeasca aici pe forum... in frunte cu strumful barbos crescatorul de purici ... eu totusi nu inteleg ce vreti voi sa demonstrati aici ? ca prostia nu are limite? :)
 

DeletedUser35664

mah voi ati scapat de la azil? ca vad ca tot veniti . credeti-ne si pe noi , ceilalti care stam sa vedem cum alergati voi de peun forum pe altu ca furnicile sa spuneti NIMIC ca ne este greu sa va suportam prostia asta copilareasca
 

DeletedUser

vai vai vai ce audienta ... s-a adunat toata suflarea cocalareasca si pitipongeasca aici pe forum... in frunte cu strumful barbos crescatorul de purici ... eu totusi nu inteleg ce vreti voi sa demonstrati aici ? ca prostia nu are limite? :)

in ce categorie intri u ca sa stim :)) noi macar suntem pitziponci u sa inteleg ca esti cocalar ?
 

DeletedUser34078

vai vai vai ce audienta ... s-a adunat toata suflarea cocalareasca si pitipongeasca aici pe forum... in frunte cu strumful barbos crescatorul de purici ... eu totusi nu inteleg ce vreti voi sa demonstrati aici ? ca prostia nu are limite? :)

Politică şi propagandă Lumea 22 (TRIB) asta e modul lor de a o face, cine digera bine... cine nu schimba canalul ...:) new style ... sfatul meu piti e ca daca aveti in maneca si umor d'ala misto ... bagati benzina calumea ... tinem aproape :p daca nu lasati-o balta ... time is money
 

DeletedUser

bai eu m-am gandit putin(chiar am gandit si sunt madru), astia ori sunt ambitiosi rau de tot, ori sunt pitziponci
 

DeletedUser36817

Un neuron intelectual e ala care e singurel si nu are cu cine so puna do sinapsa doo, nu?
Asha spunea Pri a mea, ca ashtia intelectualiisunt cu fitze si singureli.

Neuron ala n-am inteles cum e, dami spune al cu Oo.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus