Spike-uri

  • Autor subiect DeletedUser25287
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25287


Eh ce mai conteaza, pana la urma am deschis degeaba tema asta si baietii au dreptate, multi au patit-o dar sunt sigurul care o spune pe extern, de ce? pai simplu, sunt prea naiv uneori pentru binele meu, cu o floare nu se face primavara, deci cred ca se poate inchide si scuze tuturor pt stresul provocat.
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
nu stiu de ce ti se pare ca e anormal ca cineva sa bage spike-uri...la inceputul unei lumi spike-ul si farming-ul fac diferenta,acum depinde daca ai noroc\ghinion in acesta perioada a jocului
 

DeletedUser

@gabytza17 iti pot da oricand sitter la mine pe cont si vei vedea ca nu am pus nici un spike, cum anume? pai simplu, trupele pierdute in spike apar la trofeul moarte de erou, asa ca te rog fara acuzatii nefondate ca nu ma cunosti,

Nu a spus nimeni ca trebuie sa fie de pe contul tau :) Am jucat si eu destul, si chiar am pus spike de pe conturi ce le tineam pe sitter doar pentru acest scop. Scopul jocului esti sa-ti distrugi adversarul prin orice mijloace, sau ma insel?
 

DeletedUser25287

Gabitza nu ai inteles esentialul la ce am vrut eu sa zic, asa ca mai bine tac.

Repet, Alex te rog inchide tema asta devreme ce este inutila, lumea asta a jocului triburile nu este deloc asa cum mi-am imaginat si regret ca am deschis acest subiect.
 

DeletedUser

Hai bro pe travian ca PiTzI e in floare acolo si nu te doare capu :D zici ca ne cunosti si te stie toata lumea de frica :eek: si nici skype.uri nu e :p
 

DeletedUser25287

Hai bro pe travian ca PiTzI e in floare acolo si nu te doare capu :D zici ca ne cunosti si te stie toata lumea de frica :eek: si nici skype.uri nu e :p

Ms de oferta dar acolo nici platit, travianu e un haos organizat, si o manifestare cat se poate de vadita a lacomiei, deci sorry dar zic pas :D
 

DeletedUser

Am prins in plasa 5 vecini azi :D . Abia daca mi-au murit 10 spade :)
 

DeletedUser25287

Silly me, scuze, sunt cu clatitele pe foc )))

Mmm si noua nu ne dai? :D

On: Aici pe 22 am vazut cat de mult rau pot face aceste spikeuri si am vazut jucatori cu adevarat mari care au fost siliti practic sa renunte din cauza lor, si eu am patit-o rau, am ramas mult de caruta, insa am topoarele cu care sper totusi sa ma impun, daca nu reusesc asta e, nu-i capat de tara.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
...
PS: Alex asa cum a zis si un coleg ar fi bine daca si pe serverele noastre pe una din lumile viitoare sa fie stabilita o setare suplimentara care sa interzica sprijinirea barbarilor/bonusurilor, ceva de genul celor care interzic trimiterea libera de resurse intre jucatori primele 30 de zile, in felul asta cine este activ rezista, cine ii este lene sa joace pica, si cred eu ca in felul asta vor fi neutralizate si multe conturi din acelea de suport isi vor pierde utilitatea in primele zile, ce zici, oare putem spera si noi la asta?

Poti face o tema dedicata unei dezbateri Pro/Contra in legatura cu propunerea asta, eu insumi nu as fi insa de acord cu ea. Se creeaza intr-adevar un dezechilibru in dezvoltare functie de zona in care ai fost repartizat insa e frumos, da un element de neprevazut jocului.
 

DeletedUser29146

Amice habar n-ai ce vorbesti, nici macar forumul asta al lumii 22 nu l-ai studiat ca altfel ai fi vazut ca noi SR-ul am intrat la ora 13:00, asa am pus la sectiunea de triburi si asa am facut, nu ma crezi? atunci incearca sa ma ataci si afla ora la care se expira maine protectia, simplu de verificat nu? ba da, dar de ce sa o faci cand este mai simplu sa aberezi doar ca sa te simti bine acuzand pe cineva:))

Ck-ul in schimb vroiau initial sa intre la 15 asa cum spui dar nu au facut-o, ei au intrat in jur de ora 13 si nu am inteles prea bine motivul, poate ca nu au mai avut rabdare, ingus era oricum intrat pe joc de cand s-a deschis lumea sa-si rezerve numele la trib, si vazand cum k55 se aglomereaza probabil au devansat ora de intrare, daca nu ma crezi de asemenea se poate verifica simplu cauta la sectiunea triburi ora de intrare anuntata initial de ingus apoi intra pe joc si incearca sa-i ataci pe cei din zona noastra din ck si ai sa vezi ora la care se expira protectia si la ei.

Aberatie mai mare ca asta nici ca mi-a fost dat sa aud, totusi te inteleg, cel mai probabil esti pentru prima data intrat pe acest joc si nu cunosti ce si cum, dar sa spui ca the paisan e contul meu, asta-i buna, la ce istorie are el pe joc as fi vrut eu sa fiu in spatele acelui cont =))). In fine, mai informeaza-te ca esti in plus :):rolleyes:



@gabytza17 iti pot da oricand sitter la mine pe cont si vei vedea ca nu am pus nici un spike, cum anume? pai simplu, trupele pierdute in spike apar la trofeul moarte de erou, asa ca te rog fara acuzatii nefondate ca nu ma cunosti, nu am stres daca voi nu ma credeti, putin imi pasa eu stiu bine si la fel si colegii ca nu pun spike, ba dimpotriva in trib am amenintat cu concedierea pe cei care o fac, deoarece mi se pare ceva nepermis sa trisezi, si oricum as fi fost chiar un nub sa pun spike si apoi sa strig pe extern ca mi-am luat-o nu crezi? sau oare ma crezi chiar atat de idiot? atunci ma jignesti.



De acum nu-mi mai omoara nimic, am deja de ieri topoare si aseara deja am eliminat un spike, iar azi am dat fara stres la farmat cu ele, chiar daca aduc mai putiun decat lancile in schimb fac curatenie, si acum chiar vreau ca vecinii sa-mi puna spike, astfel imi usureaza munca de dupa protectie. Asa ca si tu esti in plus, si trisand nu ai cum sa rezisti prea mult.

PS: Ingus ma dezamagesti, se pare ca intr-adevar sunt prea naiv pentru jocul asta...


Fericirule ia-ti un sugus poate are gust bun
 

DeletedUser

ups ... se lovi merlin de gard azi noapte sau mi se pare mie ? :))
 

DeletedUser11083

Bei ... dar rai pizipongii astia :))
eu am dat cu sulitele de gard, da' nu m-am lasat, si am mai dat odata si am sparg gardu' :)) - am daramat 108 caramizi, chiar daca am omorat si eu vreo 40-50 de scobitori :))
 

DeletedUser25287

ups ... se lovi merlin de gard azi noapte sau mi se pare mie ? :))

Da mai, m-am lovit din nou de sprijinul vostru idiot ce-l tot bagati in satele din zona noastra, dar nu mai conteaza, in curand se va termina si nebunia asta, recurgem la alte variante si scapam si de asta.

Cei care ati patit la fel si sunteti impotriva lor poate ati dori sa votati Aici pro la propunerea mea.
 

DeletedUser

:)) ti-am raspuns in partea celalta la aceasta aberatie .... si as ruga un mod cand mai sustine o idee sa o faca doar dupa ce consulta ceilalti moderatori,admini deoarece ceea ce spune este 'in mare' oficial .... asa incat ori va abtineti ori o faceti dupa conturi fara drepturi :)
 

DeletedUser25287

:)) ti-am raspuns in partea celalta la aceasta aberatie .... si as ruga un mod cand mai sustine o idee sa o faca doar dupa ce consulta ceilalti moderatori,admini deoarece ceea ce spune este 'in mare' oficial .... asa incat ori va abtineti ori o faceti dupa conturi fara drepturi :)

prietene din cate stiu acest forum permite libera exprimare a parerilor proprii in limita bunului simt, asadar cu ce drept imi interzici tu mie dreptul la opinie?

daca nu va fi nimeni care sa zica si pro, atunci asta e, e problema mea, insa nu e cazul sa ma acuzi de aberatii pe mine cand de fapt tu esti cel care o face, bineinteles ca nu sunteti de acord voi pitiponcii, si bineinteles ca cel mai probabil nu exista trib pe pe K55 in care sa nu aveti cont, si cum propunerea mea se bate cap in cap cu stilul vostru preferat e si normal sa fiti impotriva.

Repet, lasa lumea sa-si exprime opinia liber chiar daca e doar ca sa fiu contrat, e suficient sa spuneti contra, nu e cazul sa ma jigniti.
 

DeletedUser

1 . Nu te-am jignit cu nimic eu pe tine ....
2. Nu ti-am interzis tie pareri sa ai , ci celor care au sub nume un titlu ... acele postari nu ar trebui sa apara ... si ei pot avea o parere dar doar dupa nick fara drepturi altfel par oficiale am mai zis ;)

Later Edit : spre uimirea ta exista , pentru ca in unele triburi nu se primesc memri noi decat pe baza de recomandari , sau jucatori cu care au mai jucat pe alte lumi :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus