Spike-uri

  • Autor subiect DeletedUser25287
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

On: Aici pe 22 am vazut cat de mult rau pot face aceste spikeuri si am vazut jucatori cu adevarat mari care au fost siliti practic sa renunte din cauza lor, si eu am patit-o rau, am ramas mult de caruta, insa am topoarele cu care sper totusi sa ma impun, daca nu reusesc asta e, nu-i capat de tara.

Aveai si lancieri agatati de topoarele crapate ? :D
 

DeletedUser

Totusi exista triburi si jucatori care nu folosesc conturi suport iar satisfactia acestora este mult mai mare facand fata cu brio unor jucatori care triseaza...Se cere respect? Dar unde este respectul de sine?Cum poti sa te respecti cand esti constient ca trisezi?Poti castiga batalii si jucand cinstit, dar se pare ca Onoarea si Respectul au disparut de mult.
 

DeletedUser2821

Cine mai crede in jocul cinstit e visator si naiv , din pacate.

Pana cand nu o sa se faca un set mai complet de reguli si restrictii cei care vor sa triseze o sa tot triseze :( .

De 1 an ne tot plangem si ne tot rugam sa se faca ceva pe jocul asta cu chestiile de genul insa in schimb tot mai multi invata chestiile astea si abuzeaza de ele !

Acesti " starteri " sunt trisori 90% , da , o sa va suparati probabil pe mine pentru ca am jucat cu destui dintre voi , dar asta este adevarul .
 

DeletedUser

Cine mai crede in jocul cinstit e visator si naiv , din pacate.

Pana cand nu o sa se faca un set mai complet de reguli si restrictii cei care vor sa triseze o sa tot triseze :( .

De 1 an ne tot plangem si ne tot rugam sa se faca ceva pe jocul asta cu chestiile de genul insa in schimb tot mai multi invata chestiile astea si abuzeaza de ele !

Acesti " starteri " sunt trisori 90% , da , o sa va suparati probabil pe mine pentru ca am jucat cu destui dintre voi , dar asta este adevarul .

oooo, buna michelle, long time no see... mi-a fost dor de tine, joci si u pe L22 ?

bine faci, explicale la copi cum e jocu asta :)
PS: ascultatio ca stie ce zice
 

DeletedUser33975

Totusi exista triburi si jucatori care nu folosesc conturi suport iar satisfactia acestora este mult mai mare facand fata cu brio unor jucatori care triseaza...Se cere respect? Dar unde este respectul de sine?Cum poti sa te respecti cand esti constient ca trisezi?Poti castiga batalii si jucand cinstit, dar se pare ca Onoarea si Respectul au disparut de mult.

Ai dreptate,mai dureros e cand esti bagat in aceeasi oala cu cei care practica asa ceva...unu daca a auzit/vazut ca cineva practica acest "sport" repede baga tot tribul din care face parte in aceeasi oala,aiurea...dar nu ai ce face,ca orice zici nu te crede,asa ca mai bine ii lasi sa creada ce vor si iti vezi de ale tale...;)
 

DeletedUser

nici u nu folosesti alte conturi nu ?doamne jnu imi vine sa cred ce fel de oameni sunt in jocul asta :))) .... imi pare rau sa zic probabil o sa iau ban pt asta dar sunteti niste fatarnici nesimtiti si am incheiat ... luat un spyke si plangeti 1000 de ani dar cand puneti atunci e bine ..... duceti-va sa va impuscati mai bine sa scape lumea de asemenea oameni ipocriti ;)

Mda! Tu numai pe extern intri de pe cateva conturi! Nu poti concepe sa joci cu unul singur si zici ca e imposibil! :eek:
 

DeletedUser

pitziponcu descuiat cica

nici u nu folosesti alte conturi nu ?doamne jnu imi vine sa cred ce fel de oameni sunt in jocul asta :))) .... imi pare rau sa zic probabil o sa iau ban pt asta dar sunteti niste fatarnici nesimtiti si am incheiat ... luat un spyke si plangeti 1000 de ani dar cand puneti atunci e bine ..... duceti-va sa va impuscati mai bine sa scape lumea de asemenea oameni ipocriti ;)

:))) ma asteptam la asa ceva de la un pitziponc ca tine :))))
 

DeletedUser

pai cum sa nu te enervezi ,cand oameni cu care ai fost in conferinta cand ziceau ca nu mai stiu ce mailuri sa inventeze pt conturi zic acum pe froum ca ei joaca cu un singur cont ... ce naiba chiar asa toti suntem blonzi .....
 

DeletedUser

da prieteni sariti pe el ca nu il cunoasteti.. nu are nick de veteran ca michelle dar acum serios vorbind pe cine pacalesti michelle?
mi se pare o aberatie cum mai multi playeri se dau ingeri pe forum dar sunt dracusori pe joc. macar pur si simplu numai postati pe extern cu nevinovatie si cu asta basta.. jocul a fost, este si va fi mereu un joc murdar indiferent de ce ati zice.
 

DeletedUser

da prieteni sariti pe el ca nu il cunoasteti.. nu are nick de veteran ca michelle dar acum serios vorbind pe cine pacalesti michelle?
mi se pare o aberatie cum mai multi playeri se dau ingeri pe forum dar sunt dracusori pe joc. macar pur si simplu numai postati pe extern cu nevinovatie si cu asta basta.. jocul a fost, este si va fi mereu un joc murdar indiferent de ce ati zice.

:confused::confused::confused: despre ce tot vorbiti de michelle ? :confused::confused::confused:
 

DeletedUser2821

pai cum sa nu te enervezi ,cand oameni cu care ai fost in conferinta cand ziceau ca nu mai stiu ce mailuri sa inventeze pt conturi zic acum pe froum ca ei joaca cu un singur cont ... ce naiba chiar asa toti suntem blonzi .....

Ma credeti ori nu , nu am folosit practicile astea nicioodata acuma din partea mea , nu prea ma intereseaza parerea oricui asa ca nu o sa stau sa iti raspund...
Salut cozmyn , cine esti :) !?

De altfel , sa imi fie cu iertare dar eu nici macar nu joc bine la inceput ca sa fiu luat in oala cu cei care practica mai multe conturi de suport , sau alte chestii de genul , eu nu am rabdare nici sa farmez ,crezi ca am rabdare sa imi fac mai multe conturi =)) ?
 

DeletedUser

Ma credeti ori nu , nu am folosit practicile astea nicioodata acuma din partea mea , nu prea ma intereseaza parerea oricui asa ca nu o sa stau sa iti raspund...
Salut cozmyn , cine esti :) !?

De altfel , sa imi fie cu iertare dar eu nici macar nu joc bine la inceput ca sa fiu luat in oala cu cei care practica mai multe conturi de suport , sau alte chestii de genul , eu nu am rabdare nici sa farmez ,crezi ca am rabdare sa imi fac mai multe conturi =)) ?

:( nu pot sa cred ... am picat de pe scaun cand am citit :(
L3... intrarea in TDK.... evenimentu prin care am facut cunostinta cu .... restul ... :(
 

DeletedUser

Nu te stiu dupa nickul asta :( , poate ai jucat cu alt nick :) ?

... :( de pe contu asta am jucat, nu tie tiam luat satul cand a sarit marinaru si restu sa te ajute ? si nau reusit ? dupaia m-am alaturat ?

... si + timpu din.. tdk... in care .. am fost imp, conferinte si etc, razboaie ... eliminarea "marelui" aliat :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Eu am jucat in Die. :) si nu am pierdut sate chiar daca a fost cam prima lume , deci nu , nu mie :) ...

In schimb pe marinar mi-l amintesc.
 

DeletedUser

vad ca ... m-au uitat si aia de pe tw stats... da, cred ca team confundat dar oricum, ai fost prin zona d'aia am avut senzatia...
sigur nu neam intalnit noi in nici o conferinta oare...??... hm.. in fine, cate zile si nopti am mai pierdut si acolo...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Nu neg ca ne-am fi intalnit prin vreo conferinta incat eram exact la granita die. cu tdk , am avut si trib cu vreo 10 oameni , dupa am mers in Die. , insa dupa cum ziceam , nu am pierdut sate , a la inceput fusesem in DiViN ca si multi alti playeri buni de acuma incat acel trib avea 1000+ oameni :)) .
Pe la 40-50 de sate m-am lasat , insa intr-adevar ii cunosc pe destui din Die. si TDK .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus