Jucatorii lumii pareri si opinii

DeletedUser

Strateg 10 + (atacurile organizate de el au avut rezultate uimitoare)
Diplomat 10 + un alt as pe care-l are in maneca ....

Gabita, citeam undeva, parca McBEKCS spunea, ca ar fi ceva ADMIN, VELNI sau cel care este in spatele acestui cont.....functia de ADMIN sa-i fie AS-ul din mineca. si de aici o avea..:)) si flerul de care da dovada in organizarea atacurilor cu "rezultate uimitoare".>??

..si multi se m-ai intreaba cum naibii au disparut peste noapte citiva jucatori de top 3 .

oare sa-i faca loc super eroului tau ?... care sa-mi fie ierta-ta observatia dar este cam "ZIDAR" ca prea ii place sa faca satele la maxim..:))

ma intreb care va fi urmatorul cont de top va fi trintit de "corectitudinea" adminilor ?
 

Deleted User - 213220

Alt cont fantoma gen mafia.Daca va faceti 5-6 conturi si incitati la cearta credeti ca o sa va bage cineva in seama?Master continua mai departe pe locul 1 :eek:
 

DeletedUser

Trivi,am rugamintea sa nu mai aduci acuzatii fara dovezi la adresa NIMANUI pe acest forum !

Acesta este ultimul avertisment!
 

DeletedUser

Ramo, ai spus ca nu vrei acuzatii fara dovezi, ei bine, nu vreau sa iau apararea nimanui, ci sunt doar obiectiv...
Nu il cunosc pe Velni, deci poate e un tip de nota 10, inteligent, cu verticalitate, cu o prietena frumoasa si tot ce ii trebuie cuiva (desi ma indoiesc ca ar mai exista unul ca mine), dar din cate stiu el e admin... Tot din cate stiu, prima regula a jocului e ca un jucator are dreptul la un singur cont si nu are voie sa dea parola altcuiva...

Ei bine, Velni a tinut sa ne precizeze ca nick-ul asta de fapt era al unui oarecare Velniciuc care s-a lasat de joc si i-a lasat lui contul... :)

Nu vreau sa acuz pe nimeni, dar faceti voi legaturile...
 

DeletedUser13804

Mircea, admir tenacitatea de care dai dovada in postari si atentia cu care ai citit regulamentul jocului. Din pacate pentru tine nu am avut niciodata 2 conturi, in momentul in care am preluat contul lui Florin am renuntat la contul meu original si in al doilea rand eu nu am dat parola mea nimanui niciodata. Tu poti spune acelasi lucru? Citez aici din o postare de-a ta anterioara: "Eu am renuntat la joc in momentul in care tribul pe care-l conduceam a devenit loc de certuri in conducere si cand a aparut neincrederea la nivelul conducerii." Curios ca inca mai exista contul McBecks pe L4, are 868 de sate si e pe locul 101. Sa inteleg ca ai dat parola cuiva?

Nu vreau sa te acuz dar cu siguranta cei ce vor citi asta vor reusi sa faca legaturile...

P.S. Daca esti in continuare nemultumit poti oricand sa depui un ticket impotriva mea. Oare de pe ce cont o vei face?
 

DeletedUser

Intr-adevar nu mai joc, si nu ma feresc sa spun asta (as vrea sa vad si primul ban dat pentru ceva ce s-a spus pe extern). Cu siguranta nu am fost cel mai corect jucator de pe L4... dimpotriva, am fost undeva la polul opus, dar mereu am platit pentru greselile pe care le-am facut...
Oricum, in cazul in care am renuntat la contul MCBecks, atunci noul proprietar al contului e in aceeasi situatie ca tine, a primit un cont, deci nu poti spune despre el ca a incalcat vreo regula... (desi, probabil, contul MCBecks a incalcat o regula din moment ce s-a dat parola mai departe).

Velni, nu am avut ocazia sa ne cunoastem cat timp am jucat, probabil ai fi inteles ca nu e nimic personal, doar ca mai zic eu asa cate-o chestie din cand in cand, de amorul artei, sa agit spiritele ca o sedinta de spiritism... dar pe langa astea, intotdeauna mi-am dorit ca in jocul asta sa dau doar de oameni cu capul pe umeri, inteligenti si cu simtul umorului si am pus punct jocului cand la mine-n trib acestia au devenit mai rari decat palmierii la polul sud! Daca in Master sunt mai multi, atunci jos palaria, meritati locul pe care il ocupati! N-am niciun interes sa depun ticket... in primul rand m-as pisha contra vantului (scuza-mi expresia), iar in al doilea nu mi-as dori sa vad un jucator ca tine blocat si unul ca GBoss23 sau Lord Sesshoumaru 'in libertate', desi paradoxal ei sunt incuiati mereu.

Imi pare rau ca MCBecks e asa jos in clasament, insa Armada a primit ce si-a dorit... A mai castigat un cont, dar a pierdut un om... :)
 

DeletedUser5970

Si pe al meu cont joaca o papusa de fata, i-am dat parola in schimbul unui pupic, e zana tipa :D... acum stau si ma intreb, cati dintre cei care citesc aici vor face tiket la admini si cati ii vor scrie, pe contul GabbY-Ghost, ca sa-i ceara numarul de telefon :eek:

Voi astia care v-ati lasat de joc din cauza ca nu mai aveati timpul necesar, nu din cauza ca Master v-a dat, va mai da si o sa va mai dea clasa, vad ca o tot ardeti pe aici cu tot felul de fabule si filozofii, detineti dintr-o data timpul necesar pentru a citi tot ce se scrie pe aici si pentru a raspunde zilnic ? ... voi si spaiker care s-a lasat dar cum ii apare numele pe undeva, el e primul care raspunde :D (o sa confirme curand)

Becks, cu tot respectul pentru tine, lasa-ne fratioare cu textele astea, eu n-am rabdare sa stau sa citesc scenariile tale sf, daca ai ceva de spus, spune... dar ai face bine sa ai si argumente solide in spate, daca nu, evita sa ne soliciti ochisorii nostri cei dulci

@ trivi: ti-am dat eu voie sa ma citezi ? Sa-ti fie rusine.
 

DeletedUser

Uite-l pe Gabi ma... omul care de peste 3 ani face pe Radu Mazare pe joc...
Eu am intrat aici pe extern doar cand mi-a dat gore link-ul de la interviul lui, si am mai raspuns pe aici tocmai pentru ca voi erati prea plictisitori si vroiam sa va solicit ochisorii vostri cei dulci...

Aici este un topic despre jucatorii lumii si pareri, deci nu te supara daca-ti spun ca pentru mine atat Velni cat si voi ceilalti ati fost 0 atata timp cat am jucat eu jocul asta. Nu v-am auzit ciocul... ba mai mult, ar fi trebuit sa ne tatuam tot tribul pe spate numarul 2, ca sa stiti mereu pe ce loc va aflati voi din toate punctele de vedere.

Ati trecut si voi pe locul 1 dupa ce au renuntat Becks cu Spartanu la joc de peste 6 luni deja... si cand lui gore i se rupea de joc. Felicitari, sunteti idolii mei de-o viata! Ati reusit sa treceti pe locul 1 intr-o cursa care poate sa mai dureze inca 4 ani! Dupa ce castigati cursa, puteti sa treceti in ** ca ati reusit sa faceti la puncte tribul pe care l-a intemeiat Becks, o s-aveti un ** de 5 stele!
Sunt convins daca intrebi jumate din L4 ce vor sa se faca in viitor iti vor raspunde ca vor sa fie ca Becks, ca nu vor sa se pupe-n fund cu falsitate unul pe celalalt asa cum fac 90% din jucatorii ramasi in joc...

Nu m-am lasat de joc din cauza ca nu mai aveam timpul necesar. M-am lasat pentru ca desi aveam multi dusmani, nu aveam practic niciun adversar serios in afara de noi insine!
 

DeletedUser5970

Auzi si tu la ala, gore al vostru.. ce-a facut, a inceput sa imparta link cu interviul dat la oameni... s-a alintat singur, asa cum o faci tu mai sus... vai vai vai :)
 

DeletedUser4257

Nu m-am lasat de joc din cauza ca nu mai aveam timpul necesar. M-am lasat pentru ca desi aveam multi dusmani, nu aveam practic niciun adversar serios in afara de noi insine!

Cat adevar ai zis in fraza asta! De fapt tot ce ai zis e adevarat...asta tot ziceam si eu pe aici ca Masterul nu a contat 3 ani de zile...
 

DeletedUser5970

Reciteste interviul lui gore din chitila si pe al lui velni, pune-le in balanta si vezi diferenta :) Aceasta diferenta o sa fie factorul principal in inchiderea lumii l4, tribul cu cei mai multi si echilibrati neuroni ramane in picioare.
Asta ca sa nu mai indraznesti tu sa compari Master cu Armada ;)
 

DeletedUser

Va rog sa reveniti la subiect si sa pastrati tonul(vocabularul) civilizat !
 

DeletedUser

Uite-l pe Gabi ma... omul care de peste 3 ani face pe Radu Mazare pe joc...
Eu am intrat aici pe extern doar cand mi-a dat gore link-ul de la interviul lui, si am mai raspuns pe aici tocmai pentru ca voi erati prea plictisitori si vroiam sa va solicit ochisorii vostri cei dulci...

Aici este un topic despre jucatorii lumii si pareri, deci nu te supara daca-ti spun ca pentru mine atat Velni cat si voi ceilalti ati fost 0 atata timp cat am jucat eu jocul asta. Nu v-am auzit ciocul... ba mai mult, ar fi trebuit sa ne tatuam tot tribul pe spate numarul 2, ca sa stiti mereu pe ce loc va aflati voi din toate punctele de vedere.

Ati trecut si voi pe locul 1 dupa ce au renuntat Becks cu Spartanu la joc de peste 6 luni deja... si cand lui gore i se rupea de joc. Felicitari, sunteti idolii mei de-o viata! Ati reusit sa treceti pe locul 1 intr-o cursa care poate sa mai dureze inca 4 ani! Dupa ce castigati cursa, puteti sa treceti in ** ca ati reusit sa faceti la puncte tribul pe care l-a intemeiat Becks, o s-aveti un ** de 5 stele!
Sunt convins daca intrebi jumate din L4 ce vor sa se faca in viitor iti vor raspunde ca vor sa fie ca Becks, ca nu vor sa se pupe-n fund cu falsitate unul pe celalalt asa cum fac 90% din jucatorii ramasi in joc...

Nu m-am lasat de joc din cauza ca nu mai aveam timpul necesar. M-am lasat pentru ca desi aveam multi dusmani, nu aveam practic niciun adversar serios in afara de noi insine!

Cu parere de rau Becks da esti penibil cu scuzele astea, cam ca si Spaiker in urma cu vreo 2 ani ... te lasi de joc da bagi pe extern dume de doi lei. N-aveati dusmani of of saracii de voi. Chiar si cu toata harta rosie cel mai mare dusman ati fost voi insiva si ati dat-o in bara big time. Mare conducator Becks asta, cat timp erau 10 oameni pe care ii conducea era bine, cand a trebuie sa conduca alti 150 de luati de prin fuziuni si cu alte pareri decat el hopa mitica se lasa de joc ca n-are cu cine. Nici noi n-avem timp de joc, implicarea multora s-a redus mai mult de jumatate fata de cum era in primul an insa atunci cand ai o echipa buna, atunci cand ai o cale buna de comunicare cand e nevoie faci treaba. Scuzele voastre penibile nu tin daca o gandesti logic, ati urcat pe locul 1 prin fuziuni, NU ati fost primul trib de pe locul 1, NU veti fi niciodata un trib de locul 1 si NU veti mai ajunge niciodata sa ocupati si sa pastrati locul 1. Ati fost doar un trib ajuns pe locul 1 prin fuziune si care s-a mentinut acolo cat timp a avut cu cine fuziona in continuare. Asa ca domnu Becks scuza-ne cu posturile tale inteligente, sa ne deranjezi cand revii la joc tu si spartanu si gore si alti destepti care ati condus un trib si cand il veti aduce inapoi pe locul 1. Pana atunci pe spatele vostru ar trebui sa scrie loosers pe L4.
 

DeletedUser4257

Reciteste interviul lui gore din chitila si pe al lui velni, pune-le in balanta si vezi diferenta :) Aceasta diferenta o sa fie factorul principal in inchiderea lumii l4, tribul cu cei mai multi si echilibrati neuroni ramane in picioare.
Asta ca sa nu mai indraznesti tu sa compari Master cu Armada ;)

auzi la el=))...cred ca scriind asta ti-ai stors si ultimul neuron.
 

DeletedUser5970

Iar tu scriind asta il comemorezi pe al tau, decedat inca de fraged ? Multi ani taica au trecut de atunci se pare
 

DeletedUser4257

cgal ai si tu la neuroni...toate triburile au fuziuni facute, master, gtc, armada...ca voi o tineti pe-a voastra si nu le numiti fuziuni e alta mancare de peste...dar pana si in final omu' cu multi neuroni din master recunoaste ca master a facut fuziuni.
in rest ce ai scris mi se pare a fi un om prins in mreajele acestui joc, eesti dependent de acest joc...RIP omului din spatele nickului cgal.
Omu' destept e ala care stie cand sa se opreasca..ce castigati voi ca va pierdeti zile si nopti pe un joc? niste ochelari=))
ghaby...esti prea mic din toate punctele de vedere in a-ti mai raspunde.poate vrei o dedicatie sa-ti dau cu ocazia implinirii implinirii a **** cati ani de master, acu ceva timp cerseai asa ceva...cat de penibil...it's just a game!
Felicitari celor care au stiut sa se opreasca...pana la urma din cate stiu spaiker e la academia de politie, asta inseamna ca a stiut cand sa se opreasca!
 

DeletedUser

Pana atunci pe spatele vostru ar trebui sa scrie loosers pe L4.

cgal, cam atata as vrea sa-ti spun: Losers spell it "looser"... http://loseloose.com/

Te rog, ca daca tot jignesti, sa scrii macar corect daca va dati drept cei mai buni... Si daca nu stii engleza, te rog sa nu mai scrii pe engleza! In schimb, poti sa-mi jignesti ce vrei tu, dar nu inteligenta, deoarece la capitolul asta, daca va adunati toti de pe forum ati putea sa imi ajungeti la glezne, dar atat...

Ati ajuns pe locul 1 dupa ce ati stat 3 ani in umbra??? Sunteti ca un fotbalist ce a stat de la 19 ani la 32 rezerva, si la 32 prinde postul de titular ca se retrage titularul de drept! Daca jocul asta ar avea o istorie, eu as fi Napoleon si majoritatea din voi ati fi maxim Emil Constantinescu...

Imi cer inca o data scuze pentru lipsa de modestie de care dau dovada in fiecare mesaj, dar in fiecare mesaj pe care-l puneti voi ar trebui sa-mi multumiti ca am jucat pe L4 si ca v-am invatat sa spuneti "loser" in engleza!

Nu postez pe acest forum din partea tribului Armada, ci din partea mea, si indiferent daca mai joc sau nu, postez cand vreau.
 

DeletedUser5970

Becksule, ai uitat sa ne spui ce-ai mancat aseara, asa... ca sa fii mai interesant decat vrei sa pari in postul asta.
 
Sus