Politica si propaganda. Turma.

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
@Immortal R;

Nu cunosc cine, cum, cati sau ce au facut cei din acest trib TURMA sau cum i-o zice, pur si simplu nu ma intereseaza daca este radu, gigi, george, ion, vasile, ioana, vasilica, x-ulica sau mai stiu eu cine. Un ticket preluat si raspuns de mine il pot posta, logic, dar nu este moral, atata timp cat noi nu permitem asa ceva ar trebui si reciproca sa fie valabila.

...era sa uit...ca tot zicea cineva mai sus de relatia dintre "mine" si raka...poate il pune si pe subsemnatu' la curent cu povestea asta.
 

DeletedUser38023

Nu cunosc cine, cum, cati sau ce au facut cei din acest trib TURMA sau cum i-o zice, pur si simplu nu ma intereseaza daca este radu, gigi, george, ion, vasile, ioana, vasilica, x-ulica sau mai stiu eu cine. Un ticket preluat si raspuns de mine il pot posta, logic, dar nu este moral, atata timp cat noi nu permitem asa ceva ar trebui si reciproca sa fie valabila. Ca tot zicea cineva mai sus de relatia dintre "mine" si raka...poate il pune si pe subsemnatu' la curent cu povestea asta.

Nu cunosti.. Dar ameninti ca publici un ticket cu Poda si Crantanel, in loc sa zici merci ca noi va facem voua treaba si facem propaganda impotriva trisorilor!
Incurajeaza-i ma, sa triseze! E bine.. Asa trebuie sa faca.. Canta-le in struna!

atata timp cat noi nu permitem asa ceva ar trebui si reciproca sa fie valabila
Bun atunci.. Ca daca voi postati tickete aici si noi nu avem voie, o sa incercam pe alte site-uri ca youtube sau trilulilu.. Dar nu o sa fie cazul, pentru ca tu esti un tip rezonabil :eek:
 

DeletedUser

Eu zic sa treceti pe seminte NUTLINE , popcornul contine E-uri, multe EEEEEEEEEEEE-uri . Cat sange a curs dar cat o sa mai curga!!!? Face si bula un bisnis cu bostan si floare . NU SERVIM BERE LA MINORI , sa fie clar :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Sti bine de ce am zis ca voi publica ticketul lui poda, dar mi-am dat seama ca nu este cazul, pentru el...nu pentru mine ( rakanishu, a nu se intelege gresit ).
Nu sunt genul sa arunc cu noroi, desi as fi indreptatit sa o fac dupa cate am indurat din partea jucatorilor, atat eu cat si colegii mei, unii stiu foarte bine ce au facut, cum au facut sau cand au facut si poate sunt mandri cu asta, dar deh...nimeni nu-i perfect, unii sunt prinsi...altii mai tarziu.

Dupa cum am zis mai demult tot pe forumul asta extern....jocul asta s-a stricat din cauza noastra, a jucatorilor.
 

DeletedUser38023

jura-te. ok.. am inteles ca ai nevoie de colgate plax. da ai nevoie si de lecitina?
pe ce lume am jucat impreuna?

Am jucat pe lumea 14 unde am stat doar o saptamana...
Pe lumea 17 unde, din pacate, ai pierdut pe cineva drag si a trebuit sa iti stau sitter o saptamana.. Ca o paranteza, cand ai revenit pe cont, ai zis ca nu e al tau .. Ti-am farmat non-stop si ti-am cucerit primele sate, mai mult ca mie.. O bucurie de care ai uitat, se pare..
Pe lumea 19 in Ronini, unde tineam cu dintii de Martzian sa nu te concedieze pentru ca tu esti marele Craus, prietenul meu si tu joci numai pe atac.
Pe lumea 20 unde tu il ajuti pe karma905 sa stea undercover in tribul in care eram eu conducator, nBz..

Nu ti-as scoate ochii daca nu ai fi un porc! Si rog moderatorii sa nu imi dea warn pentru chestia asta. Interlocutorul meu, cu siguranta nu ma va reclama!
 

DeletedUser

sa ne amintim radule de lumea 17... de habar.. si de faptul ca nu te mai lasa taicatu sa joci triburile?

hai sa nu mai dezgropam mortii...sa-i lasam sa se odihneasca acolo unde sint :)

nu te va reclama radule... ca in afar de un porc... mai are si obraz din cind in cind. si RECUNOASTE meritele tale si multumeste. insa nu se faleste cu cacaturile pe care i le pui in carca.

ca nu ti-am spus ca e karma pe cont... si acu imi pare rau.. oricum e tardiv... asta e.


ps
hai nu o exagera cu martian... NIMENI nu e de inlocui si stiai foarte bine ca mi se falfaieste de faptul ca sint intr-un oarecare trib sau nu.
ca sint sau nu marele craus asta e pur problema mea. ca unii au musct-o... si altii nu.. e o alta problema.
nu sint mare.. nu am fost niciodata. nu sint si nu am fost un bun jucator de triburile.. nici macar nu am spus asta vreodata. ca unii au considerat asta.. e pur problema lor. nu a mea. punct.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu cunosti.. Dar ameninti ca publici un ticket cu Poda si Crantanel, in loc sa zici merci ca noi va facem voua treaba si facem propaganda impotriva trisorilor!
Incurajeaza-i ma, sa triseze! E bine.. Asa trebuie sa faca.. Canta-le in struna!


Bun atunci.. Ca daca voi postati tickete aici si noi nu avem voie, o sa incercam pe alte site-uri ca youtube sau trilulilu.. Dar nu o sa fie cazul, pentru ca tu esti un tip rezonabil :eek:

bre radule...atata timp cat il face mincinos cred ca are dreptate raka...si nu a zis ca posteaza,ci a zis "nu ma fa sa postez",daca mai avea tupeu poda sa nege era alta treaba...deci de un lucru esti si tu sigur,ca print-ul nu ti-a fost suficient....de ce asa de greu sa recunosti ca si voi jucati murdar? daca recunoasteti nu va ia nimeni casa sau masina ;) unii stim cam cum stau lucrurile....dar ar trebui sa stie toti care urmaresc acest topic.

in fine...... cam multe minciuni si lingusitori pe aici...:|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

sa ne amintim radule de lumea 17... de habar.. si de faptul ca nu te mai lasa taicatu sa joci triburile?

hai sa nu mai dezgropam mortii...sa-i lasam sa se odihneasca acolo unde sint :)

Nu lasa nici acum sa joc triburile de pe calculatorul lui .. Asa si? Care-i problema?
Tu ai vrut sa dezgropam mortii! Nu suport sa scot ochii cuiva, dar tu ma obligi sa o fac!
 

DeletedUser

Nu lasa nici acum sa joc triburile de pe calculatorul lui .. Asa si? !

:)))) hai.. hai....



Tu ai vrut sa dezgropam mortii! Nu suport sa scot ochii cuiva, dar tu ma obligi sa o fac

ma faci sa rid... acu nu stiu daca o fi din cauza ta sau din cauza sticlei de vin. tu stii foarte bine ca aproape intotdeauna am spus ce am avut de spus. insa... TU sa imi scoti ochii MIE ... nu ai decit un singur lucru... lucru cu care stii drakului foarte bine ca nu ma falesc. ATAT!!! restu.. hai... inventeaza:p





si acu ca aintrat super moderatiru puski ilie.. eu cred ca ma pregatesc sa va zic la revedere. si cu cititu pentru 2 saptamini.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deci,nu se prea poate pune problema de corectitudine si onoare.ca si in viata reala,ceea ce ati facut voi a fost un lucru negativ.la prima vedere.dar,poate ca,dupa cum zice si Arta razboiului,"scopul scuza mijloacele" . .e drept ca aroganta si ingamfarea lor devenise pe alocuri deranjanta. .asa ca,o lectie mi se pare binevenita. .dar,ceea ce mi-as dori sa vad si mi s-ar parea corect,ar fi ca toti cei care ati participat la aceasta actiune sa va adunati intr-un trib si sa va luptati de la egal la egal cu cei din Turma,pt a nu putea invoca faptul ca v-ati sprijinit si pe altii.ca atunci chiar ar deveni totul o mocirla si ceva urat de vazut,chiar si intr-un joc. .bafta tuturor

Machiavelli a zis scopul scuza mijloacele, arta razboiului e scrisa de Sun Tzu si e o adevarata capodopera.

Ma inclin in fata ta pentru replica asta. Ai inteles jocul corect, deci daca joci, nu joci degeaba. Satele, rank-ul .. Nu sunt importante.. Ingenuncherea inamicului indiferent de mijloace este tot ce conteaza..

Nu chiar orice este permis in razboi, sa te legi de viata personala a jucatorului nu este permis, si un razboi castigat curat prin a exploata adversarul si a-l induce in eroare face mai mult decat orice razboi castigat prin tradari si spalat hainele pe extern ..

off topic :
PE CAMPUL DE LUPTA 1 SOLDAT MOARE. COLEGII, SUPARATI, COMANDANTUL INGRIJORAT CUM SA-I ANUNTE FAMILIA...

-NU VA FACETI GRIJI DOMN COMANDANT, SPUNE BULA II ANUNT EU FAMILIA.

-AJUNSE BULA ACASA LA SOLDAT, SUNA LA USA SI IESE NEVASTA:

-BUNA-ZIUA,VADUVA LUI CALIN POPA?

-NU!!!!(RASPUNSE FEMEIA SPERIATA)

-PE CAT FACEM PARIU?
 

DeletedUser38023

:)))) hai.. hai....





ma faci sa rid... acu nu stiu daca o fi din cauza ta sau din cauza sticlei de vin. tu stii foarte bine ca aproape intotdeauna am spus ce am avut de spus. insa... TU sa imi scoti ochii MIE ... nu ai decit un singur lucru... lucru cu care stii drakului foarte bine ca nu ma falesc. ATAT!!! restu.. hai... inventeaza:p





si acu ca aintrat super moderatiru puski ilie.. eu cred ca ma pregatesc sa va zic la revedere. si cu cititu pentru 2 saptamini.

Cu tine nu mai am ce sa discut.. Ai o varsta si o ai degeaba.
 

DeletedUser

ma faci sa rid... acu nu stiu daca o fi din cauza ta sau din cauza sticlei de vin. tu stii foarte bine ca aproape intotdeauna am spus ce am avut de spus. insa... TU sa imi scoti ochii MIE ... nu ai decit un singur lucru... lucru cu care stii drakului foarte bine ca nu ma falesc. ATAT!!! restu.. hai... inventeaza:p


Crausule...daca te mai iei de raducu iti rup bucutzele :D
 

DeletedUser

Cu tine nu mai am ce sa discut.. Ai o varsta si o ai degeaba.

:)) sigur ca da... in locul tau mi-ar fi rusine.
scuze... cred ca brusc mi-am amintit povestile tale ... NU STII ce e aia rusine.

am incheiat radule... sa ai spor la joaca!


@akadot

in juma de ora ti le rup eu tie :p
 

DeletedUser38023

:)) sigur ca da... in locul tau mi-ar fi rusine.
scuze... cred ca brusc mi-am amintit povestile tale ... NU STII ce e aia rusine.

am incheiat radule... sa ai spor la joaca!


@akadot

in juma de ora ti le rup eu tie :p

Tu nu stii ce e aia rusine! Nu ai nicio urma de bun simt in carcasa asta umana.. Daca iti aminteai, imi pupai picioarele, ma! Dar repede ai uitat..
 

DeletedUser

Tu nu stii ce e aia rusine! Nu ai nicio urma de bun simt in carcasa asta umana.. Daca iti aminteai, imi pupai picioarele, ma! Dar repede ai uitat..

iti pupam picioarele...auzi ma... tu chiar o iei razna.... DE CE sa iti pup picioarele? m-ai salvat de la viata? m-ai salvat de la faliment.. ce draku mi-ai facut sa iti pup picioarele? vezi ca o iei razna pe cimpii.. revino-ti!!!
 

DeletedUser38023

iti pupam picioarele...auzi ma... tu chiar o iei razna.... DE CE sa iti pup picioarele? m-ai salvat de la viata? m-ai salvat de la faliment.. ce draku mi-ai facut sa iti pup picioarele? vezi ca o iei razna pe cimpii.. revino-ti!!!

Nu craus..
Ziceam asta doar pentru ca mi-au scapat picoarele in rahat..
 
Sus