No1 vs RIP,Nobody si restul familiei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In ziua cand s-a rupt alianta a avut si royal o granita care nu era cu albastru ca sa intelegi si tu.poate nu ai observat dar te rog sa te uiti putin pe harta cand a-ti recrutat cmr ce granite am mai avut noi ? in sud tot voi erati ca normal a-ti recrutat ce a ramas din familia nw in nord a-ti recrutat ce a mai ramas din cmr singura noastra sansa de a ajunge la granita cu rip si avalon.hai nu mai fa pe victima asta e s-a intamplat sa o muscati voi acu ce sa-i faci poate data viitoare o sa fim noi sau alti , sa nu uitam ca pana la urma e doar un joc.

"a-ti"?
Elevi,elevi,dar nu prea va place scoala.Sau cel putin nu va impacati prea bine cu gramatica limbii romane.Vine capacitatea peste voi si tare mi-e ca singurele voastre optiuni sunt scolile de arte si meserii.
Lasa-ma cu vrajelile astea cu CMR si NW-b(pe care nu ati fost in stare sa-i invingeti).V-am oferit sate pe granita cu RIP,dar nu le-ati vrut,pe motiv ca aveati 100 de atacuri pe ele.Cica de aia au facut ei PNA cu RIP,ca sa nu-i mai atace RIP pe alea 3 sate care le aveau pe granita :))Ce naiba de trib mai sunteti voi,cand aveti 120 de milioane de puncte si nu sunteti in stare sa aparati 3 sate atacate de RIP???
Raspunsul la intrebarea asta ti l-am dat in postul anterior ;)
Nu ma deranjeaza prea mult faptul ca v-ati trezit sa ne atacati ca niste hiene abia cand ne-ati vazut cazuti,ci faptul ca nu ati avut decenta sa declarati macar razboi,asa cum se face.
Ati sperat ca ne speriati lunadu-ne niste sate,si ii faceti pe jucatorii mai mari sa intre la voi,pentru a duce tot jucatorii nostri razboiul pe care urmeaza sa-l aveti cu Avalon si RIP.Uite ca nu-i chiar asa.Decat in Royal,mai bine la margine!

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32025

da ai dreptate nu mi-a placut scoala, ai ceva impotriva ? nu cred ca este cazu sa ne legam de viata privata,dar din moment ce tu o faci asta denonta neputinta voastra pe harta pacat ca recurgi la asa ceva.Te doare pe tine ca nu am fost noi in stare sa ducem razboiaie asa cum vrei tu ? e uite ca am invatat din acele razboaie si acu facem practica pe voi e mai bine asa ? si ca sa intelegi si tu.. ca inca vad ca esti greu de cap nu v-am declarat razboi pentru ca nu vrem nu va avem nici la aliati nici la pna deci suntem liberi sa va atacam sau cum ? trebuie sa declar razboi ca sa pot ataca ?
 

DeletedUser20436

Silviu...tu ai zis ca esti mandru ca ati reusit sa suparati pe toata lumea...

M-ai acuzat ca eu am facut nu stiu ce,eu care dinainte de craciun numai joc aici,foarte rar mai intru sa vad ce mai e ..1 data la o saptamana sau mai mult...

Asa ca eu nu am mai vorbit cu royal de ceva timp bunicel...

Rudy are dreptate ,i-ati inchis pe ROYAL si singura granita care o mai aveau erati voi..
:)

Nu cred ca ROYAL a rupt alianta cu voi doar pentru ca stiau ca voi aveti trupele pe granita de est...sunt sigur ca au avut motive intemeiate
 

DeletedUser

Imi place sa joc murdar :)
Asa cum voua va place sa jucati murdar pe harta,eu joc murdar pe extern :)
Ceea ce incerci tu sa-mi explici e can-can.Vrajelile astea tin la copiii de la voi din trib,dar la mine mai greu ;)
 

DeletedUser

Vic7or în data de 10.01. la ora 09:16
rip nu ne-a propus nimic,am acceptat pna cu ei sa ajungem in granita cu ei cu mai multe sate,pentru ca imediat ce am luat cateva in zona am primit cate 100 full pe ele.
Vic7or în data de 10.01. la ora 18:49
noi inaintam in continuae pe satele ramase din cmr spre granita cu rip.

iar voi ati spus pe forumul comun cu SN ca relatiile s-au rupt de prin decembrie.e clar ca de atunci aveati planuita manevra asta de a ataca miseleste :D .ati mintit cu nerusinare ...si mintiti in continuare.NO.1 v-a propus solutii pentru deblocarea granitei.tot CMR-ul si toti jucatorii NO1 din zona de nord urmau sa intre la voi , sa faceti ce vreti cu ei.aveati astfel granita lunga de 2 continente cu RIP.normal ca nu ati acceptat solutia propusa de mine , pentru ca voi ne minteati frumos in continuare si ne duceati cu zaharelul ...ati asteptat sa se hotarasca cei din SN sa atace NO1.de ce nu ati atacat mai devreme ? asa cum v-am spus-o , o repet aici : in locul vostru mi-ar fi rusine sa mai ies pe extern cu vreo statistica.nu e deloc un razboi echitabil si demn.se vede ca nu aveti onoare.peste 2 saptamani ce statistici veti mai pune ? cu satele de barbari ?:D sa vedem atunci daca vi se va mai parea la fel de interesant.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Silviu...tu ai zis ca esti mandru ca ati reusit sa suparati pe toata lumea...

M-ai acuzat ca eu am facut nu stiu ce,eu care dinainte de craciun numai joc aici,foarte rar mai intru sa vad ce mai e ..1 data la o saptamana sau mai mult...

Asa ca eu nu am mai vorbit cu royal de ceva timp bunicel...

Rudy are dreptate ,i-ati inchis pe ROYAL si singura granita care o mai aveau erati voi..
:)

Nu cred ca ROYAL a rupt alianta cu voi doar pentru ca stiau ca voi aveti trupele pe granita de est...sunt sigur ca au avut motive intemeiate

Stiam ca nu mai joci ;)
Nu te-am acuzat pe tine,pentru actiunile recente ale celor din Royal.Si nu i-am acuzat nici pe ei pentru faptul ca au atacat cand ne-au vazut "la greu",ci pentru faptul ca nu au avut decenta de a ne informa despre acest lucru ;)
 

DeletedUser34945

Din moment ce s-a renuntat la alianta si s-a trecut la neutralitate...cred ca e limpede pentru cine are doi neuroni (cel putin) ca va putem ataca.Ati fost anuntati cu 2 zile inainte de a pleca atacurile ca vom renunta la alianta.
Faptul ca voi ati oferit solutii nu inseamna ca acestea au fost si bune,iar RoYaL nu traieste din solutiile date de NO1.Faptul ca va bateti cu pumnul in piept pe toate forumurile nu arata decat lipsa voastra de potenta in a face ceva concret in joc.

Mi-a facut placere sa va raspund aberatiilor si va las o statistica sa o aveti drept poza pentru desktop.Numai bine!

Side 1:
Tribes: RoYaL, RoYaLs, RoYaL~, RoYaL*
Side 2:
Tribes: ~NO.1~, ~NO.2~, ~NO.3~, ~NO.4~, ~NO.5~

Timeframe: 03/02/2011 00:00:00la05/02/2011 00:36:44

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 408
Tabăra 2: 16
Diferență: 392

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,463,569
Tabăra 2: 140,747
Diferență: 3,322,822

chart
 

DeletedUser

Domnule the patriot imi cer scuze dar thetitan nu mai joaca e scarbit de personajele infecte care nu au tupeul sa posteze pe forum adevaratul motiv al concedierii :D. Thetitan avea mare putere putea sa rastoarne RIP dar de frica conducerea l-a trecut la interne sub pretextul de spion :D asa ca am preluat eu contul un vechi dusman al RIP-ului nu voi avea liniste pana nu vad haos in nord-estul hartii l22

tot timpul se gaseste unul care sa stie multe si marunte. bine ca stii tu de ce a fost concediat thetitan, aparent nici el nu stie. de fapt nu stie cu care porcarie a fost prins. tin sa mentionez ca RIP nu a concediat niciodata membrii pentru a avea ce inobila intern. dimpotriva, a iertat prea multe. daca nu iertam nu ne pateam nici cu ghost, poate nici cu radu. de acum toti zboara cu prima dovada.
iar paraseste thetitan l18 scarbit de noi. ahahaha. ciudat.... eu am auzit ca cerea sprijin tot in rip. anti rip.
mie imi spunea ca e fericit, l-am ajutat sa isi realizeze vechiul vis: NWO again. pacat ca nici unul dintre cei la care se astepta nu l-au urmat. auch

ca si incheiere tin sa te anunt ca ar cam fi cazul sa iti iei o busola! sau da-mi si mie una sa gasesc rip-ul in NE pe lumea 22. mai bine! muta-ti comentariile inutile pe forumul lumii 22. :confused:
 

DeletedUser

Vic7or în data de 10.01. la ora 09:16
rip nu ne-a propus nimic,am acceptat pna cu ei sa ajungem in granita cu ei cu mai multe sate,pentru ca imediat ce am luat cateva in zona am primit cate 100 full pe ele.
Vic7or în data de 10.01. la ora 18:49
noi inaintam in continuae pe satele ramase din cmr spre granita cu rip.

iar voi ati spus pe forumul comun cu SN ca relatiile s-au rupt de prin decembrie.e clar ca de atunci aveati planuita manevra asta de a ataca miseleste :D .ati mintit cu nerusinare ...si mintiti in continuare.NO.1 v-a propus solutii pentru deblocarea granitei.tot CMR-ul si toti jucatorii NO1 din zona de nord urmau sa intre la voi , sa faceti ce vreti cu ei.aveati astfel granita lunga de 2 continente cu RIP.normal ca nu ati acceptat solutia propusa de mine , pentru ca voi ne minteati frumos in continuare si ne duceati cu zaharelul ...ati asteptat sa se hotarasca cei din SN sa atace NO1.de ce nu ati atacat mai devreme ? asa cum v-am spus-o , o repet aici : in locul vostru mi-ar fi rusine sa mai ies pe extern cu vreo statistica.nu e deloc un razboi echitabil si demn.se vede ca nu aveti onoare.peste 2 saptamani ce statistici veti mai pune ? cu satele de barbari ?:D sa vedem atunci daca vi se va mai parea la fel de interesant.


Radu, eu in locul tau nu as iesi pe extern sa ii acuz pe altii de minciuni si alte cele. Tocmai tu.....cel care incerca, ca "reprezentant al tribului NO.1", sa starneasca un razboi est-vest, prin minciuni si propuneri pe care nu cred ca erai in masura sa le faci.

Celor din Royal le ofereai CMR " pe tava ", noua (celor din SN) ne ofereai DOWN " pe tava ", doar ca sa rupem alianta cu Avalon, un trib format numai din jucatori corecti.;) Te plimbi de pe un cont pe altul, faci agitatie pe toate forumurile comune, poate, poate se strica vreo alianta, stai intr-un trib doar ca sa strangi informatii pentru altii, sa vezi ce se discuta pe forum, ce rezervari se fac, ce circulare se dau si multe altele.;) Cand ai vazut ca nu convingi SN-ul sa atace Avalon, l-ai intrebat pe Victor daca mai este interesat de Sn, ca noi (SN-NO1) ne certam si vreti sa ne atacati.

Si cred ca sunt multe alte exemple pe care le pot oferi eu sau alte persoane, cu privire la "actiunile" intreprinse de tine in acest joc, concluzia fiind una singura - nu esti tu persoana care joaca curat si este in masura sa acuze/critice ceea ce fac altii ;)
 

DeletedUser

daiony: de mine sa tot dai dingura... dar macar documenteaza-te sa nu te faci de cacao :eek:
imi aduc aminte de tine, iti cunosc "brand"-ul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari, borzesti, datorita cursurilor de perfectionare pe care le-ai urmat ai reusit in proportie de 75% sa scrii un text corect. ;)
Totusi, pacatosule, Craciun se scrie cu litera mare.

PS 1. Si-un sfat, tine-ti cainii in lesa altfel ti-i tavalesc de zici ca-s dalmatieni. ;)
PS 2. daiony., dictatori? Ai vrut sa spui dictatura neamului prost. :D :D :D
 

DeletedUser

esti ha si herpesul. tot revine, si revine, si revine, cand ti-e lumea mai draga... ti-ai pierdut contul cu luni in urma... maaaan, get over it!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ildacica a spus:
esti ha ci herpesul.

Compozitia asta am s-o propun spre dezbatere in cadrul colocviului international "Comportamentul cercopitecilor: aparitia primului neuron!" :D :D :D
 

DeletedUser

ahahaha ahahaha
hai ca m-ai facut de dimineata sa rad!
ce acuma, ca nu mai gasesti greseli, te-ai apucat si tu sa ironizezi? neneaaaaa, cu halatul ciudat de spital.... nu tine!
no, hai sa iti zic un secret: si de iau ban pe forum am sa zic ce am de spus, poti sa dai report post de cate ori vrei. ca doar special pentru tine mi-am recuperat parola de forum.
dar da, asa se intampla. cand nu mai ai nimic de spus, incepi sa te iei de greseli de ortografie, de una, de alta. de mine sa tot zici, sa tot zici, sa tot zici, ca un tonomat defect. fapteleee, faptele vorbesc. deocamdata tu esti sters de pe l18 si dupa cum sta situatia tu esti ala care ai pierdut sate in urma "omportamentul cercopitecilor". hm...
 

DeletedUser

goghi, ildacica.... si care mai sunteti, ascultati comanda la mine: culcat! :D :D :D

Nu copii, n-o sa dau niciun report post, voi ma distrati, ma scoateti din amorteala. Asta este gimnastica mintii, inviorarea mea. :) De copilul meu nu ma pot lua, va este superior in privinta asta. De sotie nici atat, ma depaseste chiar si pe mine. Voi sunteti singurii ce-mi puteti mentine un tonus perfect. Cand rasariti ici si colea eu ma bucur. Iti multumesc, Doamne! Te-ai gandit si la mine.

Nu goghi, nu-l mai posta, eventual inghite-l! ;) Dar sa bei si un pahar cu apa, sa fii sigur ca se duce lin pe bulevardul gatului. :D :D :D

ildacica, eu niciodata nu va fac sa radeti, eu va fac de ras. Asta e menirea mea. ;)
 

DeletedUser

goghi, ildacica.... si care mai sunteti, ascultati comanda la mine: culcat! :D :D :D

Nu copii, n-o sa dau niciun report post, voi ma distrati, ma scoateti din amorteala. Asta este gimnastica mintii, inviorarea mea. :) De copilul meu nu ma pot lua, va este superior in privinta asta. De sotie nici atat, ma depaseste chiar si pe mine. Voi sunteti singurii ce-mi puteti mentine un tonus perfect. Cand rasariti ici si colea eu ma bucur. Iti multumesc, Doamne! Te-ai gandit si la mine.

Nu goghi, nu-l mai posta, eventual inghite-l! ;) Dar sa bei si un pahar cu apa, sa fii sigur ca se duce lin pe bulevardul gatului. :D :D :D

ildacica, eu niciodata nu va fac sa radeti, eu va fac de ras. Asta e menirea mea. ;)

Patriot m-ai amuzat de numa ,ai si tu dreptate sunt cam certati cu cartea dar au avut o organizare mai buna decat Divin de departe .
In rest cand citesc asta
Radu, eu in locul tau nu as iesi pe extern sa ii acuz pe altii de minciuni si alte cele. Tocmai tu.....cel care incerca, ca "reprezentant al tribului NO.1", sa starneasca un razboi est-vest, prin minciuni si propuneri pe care nu cred ca erai in masura sa le faci.

Celor din Royal le ofereai CMR " pe tava ", noua (celor din SN) ne ofereai DOWN " pe tava ", doar ca sa rupem alianta cu Avalon, un trib format numai din jucatori corecti.;) Te plimbi de pe un cont pe altul, faci agitatie pe toate forumurile comune, poate, poate se strica vreo alianta, stai intr-un trib doar ca sa strangi informatii pentru altii, sa vezi ce se discuta pe forum, ce rezervari se fac, ce circulare se dau si multe altele.;) Cand ai vazut ca nu convingi SN-ul sa atace Avalon, l-ai intrebat pe Victor daca mai este interesat de Sn, ca noi (SN-NO1) ne certam si vreti sa ne atacati.

Si cred ca sunt multe alte exemple pe care le pot oferi eu sau alte persoane, cu privire la "actiunile" intreprinse de tine in acest joc, concluzia fiind una singura - nu esti tu persoana care joaca curat si este in masura sa acuze/critice ceea ce fac altii ;)

vorba ta intarata-i drace :D
 

DeletedUser

TANNO1, de cate ori sa-ti spun (de fapt nu ti-am zis-o niciodata ;) ) ca una este o organizare in trib si alta este cand umbli cu smecherii?
DiViN nu a fost mai organizat sau mai putin organizat decat RIP. Ma repet din nou sa intelegi si tu, RIP n-ar fi indraznit sa atace in cazul in care:
- DiViN ar fi ramas unit (s-a spart datorita manevrelor lui borzesti!)
- n-ar fi primit confirmarea de la H.A ca raman neutri
- n-ar fi primit confirmarea celor din Nobody

Daca aceste conditii nu se indeplineau borzesti n-ar fi atacat niciodata!
Tu ai vazut statisticile? Unde s-a mai pomenit intr-un razboi, intre 2 triburi foste aliate, in cca 29 de ore sa fie cucerite 95 de sate iar dupa alte 24 de ore inca 87 de sate? Ce inseamna asta? Ca acel trib a ticluit miscarea din timp, altfel nu se explica de ce aveau ofensiva la granita cu noi.
Daca am fi fost triburi neutre il si felicitam pe borzesti, a fost un adevarat strateg, asa insa, nu pot decat sa spun ca este un tradator, un individ malefic. Asa sunt astia ce te injunghie pe la spate!
 

DeletedUser

goghi, ildacica.... si care mai sunteti, ascultati comanda la mine: culcat! :D :D :D

Nu copii, n-o sa dau niciun report post, voi ma distrati, ma scoateti din amorteala. Asta este gimnastica mintii, inviorarea mea. :) De copilul meu nu ma pot lua, va este superior in privinta asta. De sotie nici atat, ma depaseste chiar si pe mine. Voi sunteti singurii ce-mi puteti mentine un tonus perfect. Cand rasariti ici si colea eu ma bucur. Iti multumesc, Doamne! Te-ai gandit si la mine.

Nu goghi, nu-l mai posta, eventual inghite-l! ;) Dar sa bei si un pahar cu apa, sa fii sigur ca se duce lin pe bulevardul gatului. :D :D :D

ildacica, eu niciodata nu va fac sa radeti, eu va fac de ras. Asta e menirea mea. ;)

ciudat eu rad si in acuma. de tine. bine ca recunosti deja ca in familia ta toti iti sunt superiori. acuma ramane sa recunosti si in cercuri mai mari.. sa nu ajungi in camasa de forta! doar stii.. faptul ca recunosti e primul pas spre vindecare ;)
plus eu certata cu cartea? foarte haios. hahaha. n-am dus lipsa de scoala. sa ma cauti cu greseli in 5 limbi si n-ai sa ma gasesti. e tipic pentru grandomani ca si tine, dar imi asum riscul de a-ti darama lumea idealista: nu te face om sa stii sa scrii corect, si sa te legi de fosti colegi. stai linistit ca am si eu tot ce ai tu, plus... probabil un neuron .. doi...:eek:
 

DeletedUser

iti aduci aminte de mine PROST:D eu nu am existat pe 18 cu nick-ul acesta .



Despre ce naiba sa ma documentez :D Dragii mei Prieteni DIN RIP ori sunteti.... Ori va faceti ca sunteti ...ori sa zica Prietenul meu nou Patriotul

ildacica în data de 31.01. la ora 01:37
daca erai daca nu erai, afirmatia ta ca visul tau e sa distrugi ripul ma faca sa nu am incredere in tine. Iar tribul meu nu o sa fie cum era ripul de inainte,o sa pastrez doar pe cei de incredere. Stiu ca ia timp,si o sa mai fie multi ca tine. Stiam de mult ca incerci sa recrutezi. Acum am vazut cu ochii mei. Asta e. Bafta cu tribul tau


Iar pe forum motivul cooncedierii este de spion :D

Vrei sa iti caut pe forum ??? sa iti dau si de acolo citat :D

Exact asa se va intamla cu RIP cum zici tu vei pastra decat pe cei de incredere :D cu alte cuvinte o sa mai ramana un singur membru
Ildacica+conturile fantoma :D :D :D


P.S ce brand cunosti adu dovezi asa cum am adus si eu sa nu te faci dumneata de cacao, si cu un singur sat va zgandar pe harta de nu va vedeti :D ce ar fi sa imi blindez contul cu ajutorul dusmanilor vostri sa fac atac si apoi sa fac putina mizerie prin jur ???:D
iar pe tine am sa incep sa te ignor, doarece esti habarnist. ai si tu cateva pasaje copiate de ici de colo. mare om te face. nu stii nimic!

daiony...poate nu pe l18, dar pe 22 ti-am fost diplomat si am fost in conducere. iti cunosc mult prea bine brand-ul.

Atentie la double-post! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ciudat eu rad si in acuma. de tine. bine ca recunosti deja ca in familia ta toti iti sunt superiori. acuma ramane sa recunosti si in cercuri mai mari.. sa nu ajungi in camasa de forta! doar stii.. faptul ca recunosti e primul pas spre vindecare ;)
plus eu certata cu cartea? foarte haios. hahaha. n-am dus lipsa de scoala. sa ma cauti cu greseli in 5 limbi si n-ai sa ma gasesti. e tipic pentru grandomani ca si tine, dar imi asum riscul de a-ti darama lumea idealista: nu te face om sa stii sa scrii corect, si sa te legi de fosti colegi. stai linistit ca am si eu tot ce ai tu, plus... probabil un neuron .. doi...:eek:

Nu te mai corectez (regulamentul asta e prost si inca e in vigoare!), din nou voi fi sanctionat. Totusi, hai sa comparam cum scriu eu si cum scrii tu, vom vedea atunci treaba cu neuronii. :D :D :D
Sau cu scoala. ;)

"""Dislexie

Dificultate de a invata cititul si scrisul, in afara oricarei deficiente intelectuale si senzoriale si oricarei tulburari psihiatrice. Dislexia afecteaza aproximativ 8-10% dintre copii, baietii fiind de trei ori mai mult atinsi decat fetele. Cauzele recunoscute actualmente pentru dislexie sunt fie genetice (frecventa semnificativ ridicata a tulburarilor de limbaj oral si scris in unele familii), fie dobandite (boli care afecteaza dezvoltarea cerebrala in timpul sarcinii). Semne si simptome - Dupa o perioada care merge de la cateva luni pana la un an de deprindere a cititului, copilul dislexic citeste inca foarte lent, dificil, laborios, nu automat: greseli fonetice, litere sau silabe inversate, omise, inlocuite, confundate, cuvinte schimbate etc. Aceleasi dificultati exista la ortografie. Textul citit este adesea prost inteles. Copilului ii place sa mearga la scoala; in cele mai multe cazuri el este bun la calcule, dar evita scrisul si lecturile prelungite la toate

Ortofonie

Disciplina paramedicala care are drept scop studiul si tratamentul tulburarilor de limbaj oral si scris. Ortofonia priveste tulburarile emisiei vocale, cele ale articularii cuvintelor si cele ale limbajului, precum si dificultatile de deprindere a cititului si scrisului. Ea poate fi indicata atat copilului, cat si adultului, dupa o boala (afectiune sau urmari ale chirurgiei laringelui, afectiuni neurologice etc.), in caz de surditate, de malformatie congenitala a laringelui sau in cazul unei intarzieri de achizitie a limbajului. Sedintele sunt bazate pe exercitii realizate de catre pacient, privind una sau alta dintre caracteristicile limbajului, de exemplu articularea, semnificatia cuvintelor sau organizarea frazelor. Varietatea abordarilor reeducative este actualmente foarte mare. Rezultatul este subordonat nu doar gravitatii tulburarilor, ci si necesitatii unei bune intelegeri a exercitiilor si motivatiei pacientului."""

:D :D :D

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus