Moderatorii va raspund (discutii libere)

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Daca intrebarea era "poate lua decizia inchiderii temei de spam un moderator fara vechime?", raspunsul este da.
Sfatul meu este sa te adresezi pe privat moderatorului sectiunii cu argumentele redeschiderii acelei teme, sunt sigur ca nu te va refuza.
 

DeletedUser26804

Am trimis mesaj aldanei, sper sa se rezolve problema cat mai curand. Cred ca fiecare lume ar trebuii sa aiba sectiunea ei de off-topic unde sa putem vorbi si altceva inafara de triburi si din cate am inteles sau am citit acest lucru depinde de moderatorul acelei lumi. nu vreau sa supar pe nimeni dar acest lucru nu mi se pare corect. Eu cred ca exista o modalitate care multumeste pe toata lumea. Sunt teme despre statistici, razboaie, interviuri etc si ar trebui sa fie si un off-topic. asa nu mai aglomeram forumul cu spam , usuram munca moderatorilor si suntem si noi multumiti. Happy ending
 

DeletedUser39224

Am si eu o intrebare si chiar vreu sa imi raspundeti daca stiti: cand o sa apara lumea 24? daca stiti perioada cand o sa apara k nu cred k stie cineva data exacta...
 

DeletedUser17854

Nici macar nu s-au rezolvat toate problemele pe ultima lume aparuta si voi vreti deja alta? :))
 

DeletedUser39224

nu chesti e k eu vreau sa intru pe lumea aia de la inceput k sa tin pasul;)
 

DeletedUser17854

se va anunta inainte cu cateva zile startul unei lumi. nu are rost sa pui intrebari aici pe forum deoarece nimeni nu stie cand se va intampla acest lucru.
 

DeletedUser

"Este interzis a se posta copia totală sau parţială a unui mesaj privat primit în joc, sau în orice sistem de mesagerie,care conţine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini. Postarea discuţiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fără acordul scris al adminului respectiv, se sancţionează direct cu ban. Acuzaţiile nefondate aduse echipei de admini ( atât pe forumul extern cât şi către suport), pot duce la excluderea din joc a respectivilor jucători. Orice aţi scrie poate fi folosit ca mijloc de probă împotriva dumneavoastră în cadrul unei contestaţii. Noi nu vom accepta dacă mai târziu veţi spune că a fost o glumă."

Am o curiozitate: pe ce se da ban? Cont, Ip, Adresa MAC, altele? Banuiesc ca e masterban... :)
 

DeletedUser17854

Daca postezi tickete pe forum iti iei ban pe forum... :D

Daca faci pe joc acuzatii nefondate sau insulte... sau chiar si pe forum.. ti-o iei pe ambele parti :))
 

DeletedUser26804

Stati sa inteleg si eu.... ca sunt mai inceata la minte... adica daca ai o problema pe extern cu un anumit moderator sau admin...si ti se pare ca te judeca gresit si dai citat la mesajul pe care l-ai primit poti lua ban pe joc? Sper ca nu am inteles eu bine :D
 

DeletedUser17854

Stati sa inteleg si eu.... ca sunt mai inceata la minte... adica daca ai o problema pe extern cu un anumit moderator sau admin...si ti se pare ca te judeca gresit si dai citat la mesajul pe care l-ai primit poti lua ban pe joc? Sper ca nu am inteles eu bine :D

Doar in situatii mai grave se da ban pe joc pentru ceea ce faci pe forum :D

pai si ce e in neregula cu asta? make love, do not use plastic :p

da ai dreptate... plasticul nu e biodegradabil :))
 

DeletedUser

depinde... e exact faza de care vorbeam mai sus... ca ajuta la o dispozitie mai buna... daca iti deschide tiketul unul mai statut, e posibil sa iti dea ce vrea el. regulile sunt clare doar legat de ce NU avem noi voie sa facem, ei au dreptul sa faca ce vor
 

DeletedUser26804

@roNho multumesc ptr raspuns :)


fratilor protejati-va cu plastic ca e mai bine....va fereste de surprize :p
 

DeletedUser

Doar in situatii mai grave se da ban pe joc pentru ceea ce faci pe forum :D



da ai dreptate... plasticul nu e biodegradabil :))

Doar in situatii mai grave se da ban pe joc pentru ceea ce faci pe forum :D

ERA DE FAPT:

Doar in situatii mai grave iti iei pe joc pentru cum o dai pe forum :D
 

DeletedUser26804

eu constat ca pe lumea noastra nu e moderator de 24 de ore.... ca nume apare... dar nu raspunde la mesaje cam de 24 de ore.... :) am primit mai multi avertizari in lanti, unii dintre noi chiar ban si acum cand e nevoie sa redeschida topicul nu mai e nimeni.... ciudat :D
 

DeletedUser34265

eu constat ca pe lumea noastra nu e moderator de 24 de ore.... ca nume apare... dar nu raspunde la mesaje cam de 24 de ore.... :) am primit mai multi avertizari in lanti, unii dintre noi chiar ban si acum cand e nevoie sa redeschida topicul nu mai e nimeni.... ciudat :D

Asa se intampla de obicei...
 
Sus