Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser

Extrem de confidentiale.
(Pana la proba contrarie)

A... si s-a refacut problema cu bonusu'?
Nu de alta dar vad ca...
Expediat 23.02.11 00:48:57
Apărătorul a câştigat
[...]
Bonus de noapte pentru apărători
[...]
 

DeletedUser39150

Sunt confidentiale si asa si trebuie, ca eu daca il tradez pe Gaby si ii fac ticket, daca ma paraste Alizeea eu pe unde mai scot camasa? :D
 

DeletedUser

"Este interzis a se posta copia totală sau parţială a unui mesaj privat primit în joc, sau în orice sistem de mesagerie,care conţine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini. Postarea discuţiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fără acordul scris al adminului respectiv, se sancţionează direct cu ban. Acuzaţiile nefondate aduse echipei de admini ( atât pe forumul extern cât şi către suport), pot duce la excluderea din joc a respectivilor jucători. Orice aţi scrie poate fi folosit ca mijloc de probă împotriva dumneavoastră în cadrul unei contestaţii. Noi nu vom accepta dacă mai târziu veţi spune că a fost o glumă."

Am o curiozitate: pe ce se da ban? Cont, Ip, Adresa MAC, altele? Banuiesc ca e masterban... :)

Imi poate raspunde cineva oficial? :)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ancuta, daca te referi la regulamentul de joc (din care ai citat), te rog adreseaza intrebarea prin sistemul de suport, ne spui si noua raspunsul.

2.8 Este interzis a se posta copia totala sau partiala a unui mesaj privat primit pe forum, in joc, sau in orice sistem de mesagerie,care contine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori.
Postarea discutiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fara acordul scris al adminului respectiv, se sanctioneaza direct cu ban.

Daca te referi la acest punct care se regaseste in regulamentul forumului, raspunsul este : pe cont.

PS : Amatorilor de spam le reamintesc ca exista teme dedicate.
 

DeletedUser1630

un moderator dragut si de treaba gasesc si eu?

doresc deschiderea unui pool,sa poata vota cu mic cu mare la o chestiune importanta
 

DeletedUser

Intrebare rautacioasa pentru "cei de sus":
Nu aveti in toata echipa un moderator suficient de competent incat sa fie in stare sa modereze o sectiune de P&P?
Singura solutie la care va puteti gandi e sa inchideti forumul complet?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Fi si tu mai relaxat, las-o mai moale cu competenta ca nu am facut facultatea de moderare. Face fiecare ce si cat poate ...
 

DeletedUser

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".


mai e valabila aceasta regula?:confused:
 

DeletedUser

Imi amintesc ca la inceputurile mele pe forum era o optiune in care primeam "mesaj" atunci cand persoana careia i-ai scris deschidea mesajul meu... ca in joc, vedeai cand deschide... Mai exista? :confused:Ca nu mai stiu cum se selecteaza daca mai exista...:D
 

DeletedUser17854

Imi amintesc ca la inceputurile mele pe forum era o optiune in care primeam "mesaj" atunci cand persoana careia i-ai scris deschidea mesajul meu... ca in joc, vedeai cand deschide... Mai exista? :confused:Ca nu mai stiu cum se selecteaza daca mai exista...:D

Request a read receipt for this message

bifezi asta sub mesaj inainte sa il expediezi :)
 

DeletedUser

Pe topicurile de spam nu se aplica : 2.2.,2.3.,2.4.,2.11., doar acestea facand exceptie, restul nu!
 

DeletedUser8140

bai dar nu se scoate prostia aia de anti-bot? demolez frumos niste caldiri si nu stiu de ce nu imi mai ia comanda, cand colo cand dau click pe altceva imi apare protectia bot...ma ... pe ea, ma uit pe harta si nu-mi mai apar informatii cand ma duc cu mouseul in dreptul unui sat, ma gandesc ca poate face figuri netul, merge greu serverul, rahat, protectie anti-bot cand dau click pe sat sa ma duc in el sa vad ce am...m-am saturat
 
Sus