Quit vs. A Team

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38581

Vad ca am fost adus in discutie..Am zis ca cedez satele pentru ca sprijinul care trebuia sa fie in granita era in satele jucatorilor din k55..Si oricum cedam satele celor din trib si in niciun caz dusmanilor
Dar s-a trezit dna 206cc sa ma concedieze si ca sa fie pusa si cireasca pe tort a mai concediat o jucatoare la care eram sitter si nu avea nicio vina.
Si dupa aceasta actiune a ei nu am mai continuat sa lupt degeaba si i-am lasat pe cei din quit sa imi ia satele :D:D
 

DeletedUser12439

satisfacut soledad? acuma daca e pe asa as putea sa zic ca asteptam scuzele de rigoare.dar nu sint chiar atit de optimist.

dimpotriva kimo zice ca sint prea pesimist:D
 

DeletedUser16039

Vad ca am fost adus in discutie..Am zis ca cedez satele pentru ca sprijinul care trebuia sa fie in granita era in satele jucatorilor din k55..Si oricum cedam satele celor din trib si in niciun caz dusmanilor
Dar s-a trezit dna 206cc sa ma concedieze si ca sa fie pusa si cireasca pe tort a mai concediat o jucatoare la care eram sitter si nu avea nicio vina.
Si dupa aceasta actiune a ei nu am mai continuat sa lupt degeaba si i-am lasat pe cei din quit sa imi ia satele :D:D


Oricum, ori ca ai fost tu pe cont, ori ca ne-ai lasat, tot degeaba! Ai pierdut 4 sate, te-au concediat si ai mai pierdut unul. Alea 4 le-ai pierdut ca n-ai mai avut reactie. Ai incercat o recuperare, si atat. In rest nimic.
 

DeletedUser30910

scuze pentru ce?
pentru ca v-am intrebat de 2 jucatori in loc de unul? da, imi cer scuze pentru asta, nu v-am acuzat de ceva ca sa astepti scuze, si daca ii concediati nu era problema, personal nu tin la statistici, dar daca voi ne ziceti noua ca concediem in loc sa ajutam, ceea ce nu este adevarat (ajutam pe cei ce au vointa si stiu sa vorbeasca, nu bagam nimanui nimic cu forta) uitati-va mai intai in ograda voastra...si invata-ti si colegul care ne baga vorbe aiurea pe gat sa isi ceara scuze
nu am spion/i la voi ca sa ii cer aceste informatii, cu invitatii/concedieri/parasiri de trib, de aici si intrebarea, a fost o intrebare, nu o acuzatie
 

DeletedUser40580

Corect, plus ca ai un caracter care lasa de dorit.ti-am urmarit activitatea prin mai multe triburi, si mereu lasai tribul cand era greu.fugeai la dusman.erai la avengeri , dar continuai sa fii in conducerea BZC, prin sitter

On topic, o sa mai dureze o luna maxim razboiul, se vor face schimbari la nivelul triburilor, si cateva nu vor mai exista.
 

DeletedUser12439

scuze pentru ce?
pentru ca v-am intrebat de 2 jucatori in loc de unul? da, imi cer scuze pentru asta, nu v-am acuzat de ceva ca sa astepti scuze, si daca ii concediati nu era problema, personal nu tin la statistici, dar daca voi ne ziceti noua ca concediem in loc sa ajutam, ceea ce nu este adevarat (ajutam pe cei ce au vointa si stiu sa vorbeasca, nu bagam nimanui nimic cu forta) uitati-va mai intai in ograda voastra...si invata-ti si colegul care ne baga vorbe aiurea pe gat sa isi ceara scuze
nu am spion/i la voi ca sa ii cer aceste informatii, cu invitatii/concedieri/parasiri de trib, de aici si intrebarea, a fost o intrebare, nu o acuzatie

scuze pentru ca ai facut o afirmatie nefondata.
 

DeletedUser30910

scuze pentru ca ai facut o afirmatie nefondata.

nu consider ca am facut o afirmatie, poate am gresit intrebarea.

Dar daca tu consideri asta imi cer mii de scuze pentru aceasta greseala tuturor care s-au simtit jigniti de acea intrebare
 

DeletedUser17308

Politica de recrutare quit:

obsesionn astăzi la ora 13:57
cea de atac:
ca sa intri la noi trebuie sa-ti ataci membrii propriului trib (cel in care esti acum)
sprijin:
trebuie sa-ti trimiti apararea ca sprijin, pe min 24 ore

"rezistenta"
primiste 5 conturi mari in sitter pe 4 ore, simultan
trebuie sa nu pierzi vreun sat

ce zici?


Vad ca bagati si swat in statistica.BUn.Atunci pot sa va intreb de ce ati dat afara jucaotru euseraph atunci cand pierdea sate celor din swat?

cred ca face misto de voi:)
si in trib sunt vreo 5 persoane care pot invite
si pe euseraph eu l/am dat afara la sesizarile colegilor nu pentru a strica statistica:)
 

DeletedUser38581

Oricum, ori ca ai fost tu pe cont, ori ca ne-ai lasat, tot degeaba! Ai pierdut 4 sate, te-au concediat si ai mai pierdut unul. Alea 4 le-ai pierdut ca n-ai mai avut reactie. Ai incercat o recuperare, si atat. In rest nimic.

nu am dat la recuperare..am atacat a doua zi dimineata..si satul a fost pierdut seara.si am atacat doar ca sa scap de trupe ca nu era frumos sa pierd atacul fara sa provoc nicio dauna..
 

DeletedUser29146

Culmea kimo l-ati dat afara exact cand pierdea sate...dar fie intamplarea nu e bai :p
 

DeletedUser30910

Culmea kimo l-ati dat afara exact cand pierdea sate...dar fie intamplarea nu e bai :p

daca un jucator pierde sate, nu cere sprijin, nu zice ca e atacat, tu il mai tii in trib?

noi nici nu stiam ca este atacat, corect mi se pare sa tii in trib pe cel ce are chef de joc si stie sa comunice, nu trebuie sa intrebi pe fiecare din ora in ora "esti atacat?" ca sa vezi daca are nevoie de ajutor, poate gresesc...
 

DeletedUser38581

daca un jucator pierde sate, nu cere sprijin, nu zice ca e atacat, tu il mai tii in trib?

noi nici nu stiam ca este atacat, corect mi se pare sa tii in trib pe cel ce are chef de joc si stie sa comunice, nu trebuie sa intrebi pe fiecare din ora in ora "esti atacat?" ca sa vezi daca are nevoie de ajutor, poate gresesc...
daca e vorba de mine;) intreaba-l pe pandev cat l-am batut pentru sprijin in granita..si a zis ca trebuie sa faca rost ptr intemeietori ca ptr mine incearca dar nu prea are cum..si cate mesaje am dat jucatorilor din k55 numai eu stiu..pot proba asta;) si toti mi-au zis ca au trupele trimise la granita (ei aveau trupele in sat ptr asta au si fost bagati la interne:|:) asa ca nu mai cautati scuze peste scuze..a fost greseala mea ca am intrat in a team am suportat consecintele..oricum a team daca mai primeste 2-3 atacuri organizate ca cele de ieri se prabuseste ;)
 

DeletedUser30910

nu, nu....de euseraph ziceam:)
nu ma intereseaza problemele voastre:p
 

DeletedUser29146

Soledad: nu ma intereseaza parerea ta,m-a lamurit kimo .Spor cu razboiu
 

DeletedUser

22.07.
08:24 Enavant a părăsit tribul.

iar marian lancierul a fost concediat pentru ca exista suspiciune ca va ceda satele. era pe forum ieri un mesaj de la el dar a fost sters in care recunostea ca cedeaza satele.

nu zic ca asa a fost pentru ca vad ca are ceva la aparatori,dar asta e motivul.

mai multe nu stiu, si iarasi nu am pretentia ca spun purul adevar



Ceda satele??? :))...vezi ca nu numai marian lancierul a cedat satele mai sunt multi gadjo,raj*,venonn2...lista continua,toti au cedat satele :)))
 

DeletedUser

noi nici nu stiam ca este atacat, corect mi se pare sa tii in trib pe cel ce are chef de joc si stie sa comunice, nu trebuie sa intrebi pe fiecare din ora in ora "esti atacat?" ca sa vezi daca are nevoie de ajutor, poate gresesc...


parca voi ne spuneati ca nu comunicam cu jucatorii din trib , dar observ ca nici voi nu tineti legatura,asa ca ciocu mic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus