Quit vs. A Team

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Numele lor nu conteaza, decizia de ai aduce in acest trib a fost doar a mea, sti ce-mi place la voi urlati strigati, dar i-a intrebat cineva pe ei de ce-au facut asta :)?
Sa va spun si eu ceva, ai o iubita nu o bagi in seama indiferent ce zice ea, o neglijezi, ce crezi ca o sa faca?
O sa stea cu tine, sau o sa-si gaseasca altul?
 

DeletedUser30910

se pare ca voua trebuie sa va deseneze unii
daca "eu" nu ma simt bine unde joc, nu am dreptul sa joc in alt trib? poate au gresit ca au plecat la dusmani (aici va dau un pic dreptate), dar daca lor li s-a parut ca aici se "lucreaza" bine, de ce sa nu isi faca "viata" usoara?

verificati-l si pe asta, omul a vrut colaborare, unii asa stiu sa joace, atacuri de la noi nu a avut, cand v-am atacat a facut-o si el, momentan intre el si a team e 4-1 (si asta recuperare)


E greu de organizat un trib cu multi membri, recrutari zilnice, chiar unii din voi spuneati asta cand vorbeati de BW
 

DeletedUser

Aveti o problema, daca pe prietenele voastre (neveste) le face-ti bagaboante :)
Noi nu stim sa jucam, nu avem conducere si totusi se ia-u decizi bune
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

Eu cred ca aia sunt niste handicapati..dar nah, asta e doar parerea mea :rolleyes::rolleyes:

Vai cata inteligenta trebuie ca ti-a luat ca sa reusesti sa scrii acea caracterizare, ma mir de unde mai poti :))

pastreaza-ti parerile inepte pentru tine, aici e un forum public si jignirile de acest gen nu sunt permise, cine totusi o face... pai cred ca nu cei care au plecat sunt asa cum zici tu, ci... intelegi tu la ce ma refer nu? ca doar pari inteligenta;)

..sti ce-mi place la voi urlati strigati, dar i-a intrebat cineva pe ei de ce-au facut asta :)?
Sa va spun si eu ceva, ai o iubita nu o bagi in seama indiferent ce zice ea, o neglijezi, ce crezi ca o sa faca?
O sa stea cu tine, sau o sa-si gaseasca altul?

Un punct de vedere cat se poate de valid, si nu, nu au fost intrebati de ce au plecat in schimb atat pe forum cat si pe privat au fost numiti lasi, tradatori, si alte asemenea epitete, motivul plecari lor insa este unul cat se poate de normal. Oameni buni, asta e doar un joc, nu pricep de ce se iau unele lucruri atat de personal, care e scopul in sine al jocului? sa cresti niste sate nu-i asa? si pe langa asta sa si socializezi, devreme ce un trib nu te sustine mi se pare normal si logic ca nu te tine nimic cu forta acolo, cat despre destinatie... pai ce va face pe voi sa credeti ca ati putea sau ca ati avea dreptul sa contrololati acest aspect? conturile lor sunt doar ale lor, crescute de ei, si au dreptul doar ei sa faca ce doresc cu ele, asa ca pentru colegii din A Team, nu va mai plangeti ca niste copii ce li s-au luat jucariile, cei 3 sunt doar o picatura intr-un ocean al disperarii din care multi au plecat insa ei au avut si curajul sa o spuna, ma intreb cati din ceilalti au mai facut-o?

Concluzia ar fi ca e mai bine sa ne vedem de propria ograda si a nu mai jignim sau criticam pe altii, fiecare face cum doreste, aberatia cu mai bine mor in picioare decat sa traiesc in genunchi.. e doar atat, o aberatie si nimic mai mult, expresia aia poate ca se aplica in viata reala, dar aici pe joc nu are acoperire, jocul asta este unul de strategie si supravietuire, nu intrii ca sa asisti cum esti innobilat, ci intrii ca sa iti cresti un cont atat cat timpul iti permite, si in acest timp e logic ca ai dreptul sa faci cum crezi de cuviinta pentru dezvoltarea proprie.

O zi buna tuturor, si felicitari Quit pentru noile achizitii, unul din ei imi este bun prieten si o sa vedeti ca merita efortul daca veti sti sa-l sustineti.
 

DeletedUser30910

iubesc tradarea dar urasc tradatorii. nu kimo:D

Poate mai indicat ar fi fost sa te adresezi colegilor tai care s`au plans pe aici. Noi nu ne`am plans cand unii de la noi au ales sa ne paraseasca pentru a se alatura voua. Ce s`a zis in legatura cu cei care ne`au parasit si au venit la voi, am facut`o pentru a va arata ca atunci nu ati obiectat nimic, poate chiar v`a parut bine.

Daca la noi nu s`au simtit bine/respectati, sau au considerat ca nu au nici o sansa alaturi de noi au fost rugati sa plece printr`o circulara a conducerii in care s`au specificat aceste lucruri. Nu dorim sa tinem pe nimeni cu forta in Quit, pana la urma e timpul fiecaruia la mijloc in acest joc.

L.E.

Nu va retine nimeni sa ne atacati pentru aceste recrutari, eu daca as fi in locul vostru asta as face.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

@ Merlin The Great, e vorba de The Paisan, care siguuur iti va da informatii, asa-i? :D
 

DeletedUser40052

Poate mai indicat ar fi fost sa te adresezi colegilor tai care s`au plans pe aici. Noi nu ne`am plans cand unii de la noi au ales sa ne paraseasca pentru a se alatura voua. Ce s`a zis in legatura cu cei care ne`au parasit si au venit la voi, am facut`o pentru a va arata ca atunci nu ati obiectat nimic, poate chiar v`a parut bine.
24.07.
11:04 GeoTheG a părăsit tribul.
24.07.
06:40 akarafeo a părăsit tribul.
23.07.
22:40 GuFI. a părăsit tribul.
23.07.
21:17 The paisan a părăsit tribul.
23.07.
21:15 kelvyk a părăsit tribul.
23.07.
21:09 Pinkuta roz a părăsit tribul.

4/6 acum sunt în quit ! Nici noi nu ne-am plâns.
 

DeletedUser30910

24.07.
11:04 GeoTheG a părăsit tribul.
24.07.
06:40 akarafeo a părăsit tribul.
23.07.
22:40 GuFI. a părăsit tribul.
23.07.
21:17 The paisan a părăsit tribul.
23.07.
21:15 kelvyk a părăsit tribul.
23.07.
21:09 Pinkuta roz a părăsit tribul.

4/6 acum sunt în quit ! Nici noi nu ne-am plâns.

nu ai facut-o tu, au facut-o altii.

Care de la voi mai doreste sa vina la noi sunt rugati sa ia legatura cu conducerea noastra, daca vom considera ca ne pot fi de folos ii vom lua la noi, o eventuala fuziune, ce ziceti?:D:) (glumesc evident cu fuziunea)


recrutam si noi, nu doar voi (sunteti campioni la a recruta din top 5 triburi) doar ca noi recrutam cu cap, pentru a destabiliza adversarul, nu pentru a avea carne de tun in fata voastra cum ati facut voi cu recrutarile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

@ Merlin The Great, e vorba de The Paisan, care siguuur iti va da informatii, asa-i? :D

Da, intr-adevar despre el este vorba si ma asteptam la o replica din partea ta, insa nimic nu iti da dreptul sa faci asemenea acuzatii, e unul din cei mai buni prieteni de pe joc si daca tu crezi ca atat de putin il respect incat sa-i cer info de la Quit din trib atunci poate ai o intelegere diferita a notiunii de prieten, oricum afirmatia asta dovedeste ca nu ma cunosti catusi de putin.:mad:
 

DeletedUser16039

Da, intr-adevar despre el este vorba si ma asteptam la o replica din partea ta, insa nimic nu iti da dreptul sa faci asemenea acuzatii, e unul din cei mai buni prieteni de pe joc si daca tu crezi ca atat de putin il respect incat sa-i cer info de la Quit din trib atunci poate ai o intelegere diferita a notiunii de prieten, oricum afirmatia asta dovedeste ca nu ma cunosti catusi de putin.:mad:

Bree, am incercat si eu o ironie subtila, care n-a avut menirea sa te supere.
Va stiam de pe 22, cand am jucat in trib cu voi, si mi-a atras atentia cand a intrat in trib. :p
Sper ca nu te-am indispus ... :)
 

DeletedUser25287

Bree, am incercat si eu o ironie subtila, care n-a avut menirea sa te supere.
Va stiam de pe 22, cand am jucat in trib cu voi, si mi-a atras atentia cand a intrat in trib. :p
Sper ca nu te-am indispus ... :)

ok, scuze daca am fost prea defensiv, nu m-ai indispus stai calm, e deja mult timp de cand nu mai pun atat de mult la suflet, ca e doar un joc, si nu merita sa te stresezi ;)
 

DeletedUser16039

De la L 19 ti se trage sunt sigur. :)
Oricum e f bine ca ai ajuns la concluzia asta. ;)
 

DeletedUser35749

ro25

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: A Team

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 853
Tabăra 2: 1,134
Diferență: 281

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 17
Diferență: 35

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,843,767
Tabăra 2: 4,006,462
Diferență: 162,695

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 309,586
Tabăra 2: 86,392
Diferență: 223,194

chart




Daca tot s-a facut topicul asta sa-i tinem si pe ceilalti la curent.
 

DeletedUser

aberatia cu mai bine mor in picioare decat sa traiesc in genunchi.. e doar atat, o aberatie si nimic mai mult, expresia aia poate ca se aplica in viata reala, dar aici pe joc nu are acoperire, jocul asta este unul de strategie si supravietuire, nu intrii ca sa asisti cum esti innobilat, ci intrii ca sa iti cresti un cont atat cat timpul iti permite, si in acest timp e logic ca ai dreptul sa faci cum crezi de cuviinta pentru dezvoltarea proprie.

aberatie ? poate pentru cei obisnuiti sa fuga mereu de pericol pe fiecare lume pe care o incep este dar pentru ceilalti nu este deloc o aberatie

@ Merlin The Great, e vorba de The Paisan, care siguuur iti va da informatii, asa-i? :D

cu asta ai spus tot kidule
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai sa ne gandim un pic, minim 1 minut.
Voi aveti( Schimbări de trib: 999) oare cei invitati de voi au rasarit din pamant, sau 70 % au aprtinut altor triburi.
Eu cred ca trebuie sa va vedeti de tribul vostru ca de Quit ne ocupam noi.
Ps
Baieti care au venit, sunt de-o calitate deosebita
 

DeletedUser25287

aberatie ? poate pentru cei obisnuiti sa fuga mereu de pericol pe fiecare lume pe care o incep este dar pentru ceilalti nu este deloc o aberatie

Chev hai a nu revenim la polemici neplacute, sa lasam trecutul in trecut, vreau sa cred ca am depasit faza certurilor repetate.

cu asta ai spus tot kidule

Chev, esti un om matur, sau cel putin asa imi lasi impresia, nu strica buna mea parere despre tine cu o asemenea absurditate care pare mai degraba venita din partea unui pustan, imi place sa cred ca esti mai matur de atat, niciodata nu am cerut informatii nemeritate despre alt trib, nu sunt un soi de spion sau toarna lume, si in nici un caz paisan, sa fiti convinsi ca-l respect prea mult ca sa fac asta, sunt constient ca si spionajul este parte din joc si incerc sa-l tolerez, sau cel putin sa-l ignor, insa niciodata nu voi apela la asa ceva.

PS: Sper ca vei evita sa repeti afirmatiile de mai sus, macar in lumina faptului ca suntem colegi de trib.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus