Quit vs. A Team

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12439

Ceda satele??? :))...vezi ca nu numai marian lancierul a cedat satele mai sunt multi gadjo,raj*,venonn2...lista continua,toti au cedat satele :)))

tu ai inteles ceva din postul colegului tau?

astia 2 de ce au fost concediati? or mai fi si altii dar nu verific amanuntit.

i-am raspuns colegului tau si i-am explicat cum a fost treaba.

citeste te rog atent si postarile de dinainte ca atunci cind scrii ceva sa te afli total in tema. stiu sinteti euforici dar putina atentie nu strica.

o seara placuta.
 

DeletedUser

lethal, kimo, dati-i pe aia care au fugit la voi afara, va rog eu. :)
Sa-i rupem si unii si altii..
Fiti siguri ca harta se poate rasturna, ceea ce acum va e aliat, va poate fi dusman, si astfel de jucatori nu va prind bine nici voua.

N-o sa uit daca faceti asta :) Doar asa, de placerea mea.
 

DeletedUser30910

lethal, kimo, dati-i pe aia care au fugit la voi afara, va rog eu. :)
Sa-i rupem si unii si altii..
Fiti siguri ca harta se poate rasturna, ceea ce acum va e aliat, va poate fi dusman, si astfel de jucatori nu va prind bine nici voua.

N-o sa uit daca faceti asta :) Doar asa, de placerea mea.

de ce sa fie dati afara?
din cate am inteles au iesit din cauza slabei organizari, nu de frica cuiva... de multe ori un jucator prinde mai bine decat 10-100-1000 sate....asa ca nu vad care-i problema:D
 

DeletedUser17308

robert,cum a spus si soledad sunt mai importanti 3 jucatori decat 20 sate:)
 

DeletedUser

aia-s jucatori? :)
Bun, slaba organizare, proasta conducere, da' fugi la adversar?
Era o rugaminte, se pare ca nimeni nu tine cont de faptul ca diplomatiile se schimba, jucatorii se lasa, ceea ce e acum pe val, maine o ia in jos la deal.
Kimo, eu probabil ca as fi bine-primit la voi - nu stiu, zic si eu. Am prieteni pe la voi.. Lethal a venit cu propunerea la inceputul lumii, la o zi dupa ce ii promisesem lui pandev ca vin la el. Adica, as fi incalcat o promisiune ca sa accept invitatia de la Lethal..

Eu n-am sa plec din trib la adversar indiferent ca ma scoate adversarul de 10 ori de pe harta, ma trimite la margine, ma farmeaza.. etc. (ceea ce evident e SF, sa recunoastem :D )
Eu zic ca jucatorii aia or sa fuga si de la voi la primul pericol, cand o sa dati inapoi (ma repet, nu se stie cum evolueaza lucrurile, si postul meu va ramane aici sa ti-l amintesc atunci cand va fi cazul).

Sunt mai bune 20 de sate de mii de ori decat trei jucatori care au fugit la adversar.
Puteau sa plece in alte triburi, nu sa fuga la adversar si sa isi atace acum colegii.
Daca tu spui ca asta e ok, si ca asta inseamna coloana vertebrala, atunci inseamna ca eu gresesc si nu mai insist..
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Eu cred ca aia sunt niste Editat TT..dar nah, asta e doar parerea mea :rolleyes::rolleyes:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

Vorbeste frumos te rog:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30910

cavaleras
cate metode de a destabiliza un trib cunosti?
stii tu exact ce planuri avem noi?


va inteleg ....va deranjeaza ca v-au parasit, dar nu noi le-am cerut asta.
Nu noi trebuie sa va invatam cum sa va tineti membrii alaturi de voi

Succes in continuare!
 

DeletedUser17308

cand unii de la mine au venit la voi , eu v-am zis ceva?
eu zic sa ne vedem de joc in continuare:)
 

DeletedUser

solebad , chiar crezi ca merita sa traiesca astfel de jucatori ? care is tradeaza tribul in care au crescut ? e ca si cum te-ai trada pe tine insuti ..nu-i inteleg pe unii , pentru un amarat de joc sa te dezonorezi in halu asta si fugi la aia care is in fata..
 

DeletedUser

soledad.. nu discutam cu tine, ci cu kimo si lethal, care mi-au fost colegi pe 21.

dar - ca sa-ti raspund - nu ma deranjeaza ca ne-au parasit, putin imi pasa de ei, ci doar nu suport lasitatea - e o diferenta.
Daca iti par asa de pretiosi, iti doresc sa ai parte in trib doar de genul lor de jucator. :)
Eu prefer pe aia care nu fug la dusman. Dar.. asta e preferinta mea proprie, nu impun nimanui punctul meu de vedere.
 

DeletedUser

Eu zic ca jucatorii aia or sa fuga si de la voi la primul pericol, cand o sa dati inapoi (ma repet, nu se stie cum evolueaza lucrurile, si postul meu va ramane aici sa ti-l amintesc atunci cand va fi cazul).

cine fuge la dusman ca sa pastreze satele ... va fugi si din tribul ala cand apare alt pericol in zona .


decat sa traiesti in genunchi mai bine mori in picioare
 

DeletedUser30910

solebad , chiar crezi ca merita sa traiesca astfel de jucatori ? care is tradeaza tribul in care au crescut ? e ca si cum te-ai trada pe tine insuti ..nu-i inteleg pe unii , pentru un amarat de joc sa te dezonorezi in halu asta si fugi la aia care is in fata..

nu eu i-am recrutat, cei ce conduc fac ce cred ei ca e mai bine pentru trib...asa ca lasati-ne pe noi sa avem esecuri din cauza asta, vedeti-va de ale voastre.

-osiris- (fost jucator de al nostru) a fost primit la voi chiar de era inconjurat de voi:) atunci de ce nu ati obiectat?:confused:

suntem romani, cred ca de aia...plangem doar cand suntem afectati, sau cum vreti voi:p

Robert, daca doresti sa discuti doar cu o persoana, 2, fa-o pe privat....asta daca nu doresti sa primesti replici si de la altii:)


de ce o numesti lasitate?
daca sunteti cum sunteti la organizare, daca conducerea isi bate joc de conturile atacate ce rost mai are sa lupti pentru tribul ala?
personal, daca in trib nu ar fi atmosfera pe care mi-o doresc as da stergere, nu fug la dusmani sau la aliati, dar fiecare face ce vrea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deci, vorbim doua limbi diferite se pare.
Cred ca ma confunzi cu unul care sufera din cauza jocului. Te asigur ca nu e asa,

Eu vorbesc de caractere de jucatori.
E foarte mult de discutat, si nu vreau sa intru intr-o polemica cu voi. :)

Vorbeam cu kimo si Lethal in calitate de amici - se pare ca am gresit, kimo isi vede interesul, desi nu-si da seama ca ii stau mai bine satele alora decat ei insisi in trib, drept pentru care il rog sa ignore cererea mea.

O seara placuta va doresc. :)

P.S. uite asta e motivul pentru care imi pare rau de plecarea alora..
lori787 a spus:
imi pare doar rau ca am trimis sprijin cand eram vai de capul meu sa ajut colegul...si acum, mare si tare...pleaca:(

E urat. Sincer.
Mi-as fi dorit sa nu fiu in A-Team si sa scriu chestiile astea ca unul pur neimplicat in conflict. La fel as fi considerat.. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30910

Eu vorbesc de caractere de jucatori.

poate te grabesti cand caracterizezi pe unii, ti-o repet, daca nu m-as simti bine unde joc as da stergere, ei poate prefara sa mai joace (atata timp cat sunt impreuna, cei 3)....nu poti obliga pe cineva sa dea stergere si nici sa-i scoti ochii ca pleaca de acolo de unde nu se simte bine, parerea mea


Imi cer scuze ca m-am bagat in discutie, atata timp cat discutai cu altcineva, sper sa ma ierti
 

DeletedUser17308

Deci, vorbim doua limbi diferite se pare.
Cred ca ma confunzi cu unul care sufera din cauza jocului. Te asigur ca nu e asa,

Eu vorbesc de caractere de jucatori.
E foarte mult de discutat, si nu vreau sa intru intr-o polemica cu voi. :)

Vorbeam cu kimo si Lethal in calitate de amici - se pare ca am gresit, kimo isi vede interesul, desi nu-si da seama ca ii stau mai bine satele alora decat ei insisi in trib, drept pentru care il rog sa ignore cererea mea.

O seara placuta va doresc. :)

P.S. uite asta e motivul pentru care imi pare rau de plecarea alora..


E urat. Sincer.
Mi-as fi dorit sa nu fiu in A-Team si sa scriu chestiile astea ca unul pur neimplicat in conflict. La fel as fi considerat.. :)

te inteleg perfect robert dar a fost decizia noastra de a ii invita pe respectivii , pentru voi sunt tradatori pentru mine sunt 3 jucatori care pot sa imi ajute tribul in razboiul cu voi:)
 

DeletedUser523

Dar cine sunt mai aia trei vedete ? :) da-ti si nume daca tot i-ai adus in discutie sa vada tot poporul cine sunt dezertorii!
 

DeletedUser3633

hmmm multa zarva pe aici din pacate proietul A-Team a inceput bine dar la fel de repede sa ajuns unde sunt acuma;
(mie scarba ca uni jucatori din A-Team chiar nu isi merita umilita asta dar pana la urma e doar un joc)
-nu sa stiu sa se trieze invitatiile sau dat invitati in stanga in dreapta cea ce a dus la un momendat ca A-Team sa fie numit trib de mamuti

Scapare nu le vad celor din A-Team:( cat despre cei care fug in Quit sunt niste fugari si le prevad si acelora un viitor intunecat
 

DeletedUser

wtf , viitor intunecat ai jucat prea multe jocuri video cu monstri , scapare exista intotdeauna ca sa stii si tu . .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus