What?? vs Spor

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser

sa va vedeti voi de treaba voastra si sa nu imi mai fie pomenit numele ca nu eu ma bag in seama cu voi ci voi cu mine

Vad ca tu te bagi neintrebat in seama . Inainte sa postezi intreba-l pe anonimul alcko daca ai mai facut vreo greseala de ortografie
 

DeletedUser

colegu cum am spus si ieri ... voi distrugeti sate noi inobilam sate...e o diferenta daca nustiti cum se inobileaza un sat va invatam noi ..putem sa va invatat sa atacati si la secunda;)

Intreaba-ti sotipa din FAQ cum se inobileaza sate ;)
 

DeletedUser

colegu cum am spus si ieri ... voi distrugeti sate noi inobilam sate...e o diferenta daca nustiti cum se inobileaza un sat va invatam noi ..putem sa va invatat sa atacati si la secunda;)

Ne faci tutorial de T-TRAIN?in sfarsit un bun samaritean.

Sincer nu imi doresc sa inobilez satul ala .:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

colegu cum am spus si ieri ... voi distrugeti sate noi inobilam sate...e o diferenta daca nustiti cum se inobileaza un sat va invatam noi ..putem sa va invatat sa atacati si la secunda;)

Si sincer de la voi din trib doar 2 playerii au atacat la secunda , in rest doar amatori ( sa nu mai spun noobi sau jucatori de simcity ) , daca vrei iti dau si nume
 

DeletedUser38225

Ce stii tu cosmine? era strategie cu impact psihologic, astfel incat sa ii luati in deradere si sa ii considerati newbs/noobs si sa ii subestimati pt a va lovi in forta apoi.Dusmanul este unul viclean care foloseste arme precum deceptia si propaganda (pacat ca cea din urma nu-i merge asa de bine:( )
 

DeletedUser

asa e daca spuneti voi:) eu inca astept acea nimicire a noastra pe care o promiteti de mult:)
 

DeletedUser38225

as i was saying (precum spuneam, pt cei nescoliti si fac asta pt a nu fii sanctionat de catre admini pt ca incalc regula x articolu y) promisuini electorale dragul meu, acuma , votezi cu noi sau nu?
 

DeletedUser

Nu o promitem de mult, dar va veni si va fi inevitabila

cum nu o promiteti de mult? tie iti place sa minti nu gluma:))) de cand s-a facut fuziunea dintre spor si tom tot promiteti:)) :-j daca vrei sa vorbim fara sa mintim vorbim daca nu asta e;)
 

DeletedUser20252

Deci,ala fara dinti,cacalin sau ceva de genul,esti total pe langa subiect,tot ce faci aici e sa aberezi.Absolut nici un din posturile tale nu are legatura cu harta,ci doar cauti sa jignesti jucatorii si nu te mira daca o sa ti se raspunda cu aceeasi moneda.

Axtrek,eu daca joc simcity tu atunci te joci cu puta in nisip mai acesta.Atat tu,alcko(care inca nu a spus cine e pe joc) cat si costynel mi-ati promis ca ma scoateti la margine si sa stiti ca va astept cu mare nerabdare ca sa imi scoateti jocul din cap.

Nu o sa mai raspund pentru moment,poate maine,voi puteti continua sa aberati pe aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19081

Cineva a zis odata ...
cristian ciura octav
Senior Member

cristian ciura octav's Avatar

Adaugă data: 24.07.2008

Necitit #899 05.08.2011, 11:11:20 Sus Reply With Quote
eu nu inteleg ce cauti pe extern..am vorbit eu aici de tine?am vorbit de oricare altu din tribul tau sau chiar de tribul tau?am regretat mult splitu ala,da nu am calculat un lag de 2 secunde pentru ca mergea ok pana atunci..in conditii normale e imposibil sa ratez asa ceva,da asta e..totusi nu inteleg de ce pomenesti de mine si de Spor cand eu/noi,nu am scos un cuvant despre voi pe extern?spune-mi tu,de ce?


Din respect pentru acel cineva pe care l-am crezut ceva ani amic , nu am mai postat decat odata pe extern . Nu avea legatura cu tribul spor , nu avea legatura cu acel cineva ...
Avea legatura cu un "no name" ...
Astazi ( sau ieri ca a trecut de ora 24 ) aceeasi persoana posteaza ...

In aceasi perioada,undeva in tribul TOM(singurul trib cu care aveam forum comun),se adapostea un alt jucator,pe numele lui ProfuCV..Dat fiind faptul ca noi aveam o veche prietenie,amandoi facand parte din tribul Diablo de pe l7,am zis sa fiu baiat,si intr-o seara in care gabyy si rhadookoo si-au batut joc de el pe forum in ultimul hal,am sarit in apararea lui,si am vorbit cu cei 2 sa inceteze.In aceasi seara,primesc un mesaj emotionant(discutam cu vali pe mess si eram stupefiati amandoi) din partea Profului,mesaj a carui continut nu am de gand sa-l divulg,fiind vorba de viata personala a omului.Ulterior,nu stie nimeni ce s-a intamplat cu Profucv pe lumea asta(sau eu cel putin,nu stiu)..


Bate-ti obrazul singur ... fost ... amic ..
PS te faci singur noob odata ce ai pierdut 2 sate la mine ..
 

DeletedUser

Deci,ala fara dinti,cacalin sau ceva de genul,esti total pe langa subiect,tot ce faci aici e sa aberezi.Absolut nici un din posturile tale nu are legatura cu harta,ci doar cauti sa jignesti jucatorii si nu te mira daca o sa ti se raspunda cu aceeasi moneda.

Axtrek,eu daca joc simcity tu atunci te joci cu puta in nisip mai acesta.Atat tu,alcko(care inca nu a spus cine e pe joc) cat si costynel mi-ati promis ca ma scoateti la margine si sa stiti ca va astept cu mare nerabdare ca sa imi scoateti jocul din cap.

Nu o sa mai raspund pentru moment,poate maine,voi puteti continua sa aberati pe aici.


Eu nu stiu ce mai cauti aici dupa ce a pus cristi punctul pe I ... eu am fost in K44 de la inceput si aici am ramas . Tu ai fost o ferma , te-ai dus la margine avand pe langa tine jucatori mediocri iar de acolo vrei sa imi arati si mie ce jucator esti . Mai bine pune mana pe un manual si invata triburile . Daca vrei pot vorbi eu cu cristian ciura octav sa iti dea cateva lectii de triburi , sperand ca pe viitoarele lumii sa nu mai fi ferma tuturor
 

DeletedUser

Deci,ala fara dinti,cacalin sau ceva de genul,esti total pe langa subiect,tot ce faci aici e sa aberezi.Absolut nici un din posturile tale nu are legatura cu harta,ci doar cauti sa jignesti jucatorii si nu te mira daca o sa ti se raspunda cu aceeasi moneda.

Axtrek,eu daca joc simcity tu atunci te joci cu puta in nisip mai acesta.Atat tu,alcko(care inca nu a spus cine e pe joc) cat si costynel mi-ati promis ca ma scoateti la margine si sa stiti ca va astept cu mare nerabdare ca sa imi scoateti jocul din cap.

Nu o sa mai raspund pentru moment,poate maine,voi puteti continua sa aberati pe aici.

alcko e noul unicorn..pentru ca presupun stiu toti ca cel vechi s-a lasat:)
 

DeletedUser

cata prostie in stare nativa si neslefuita...
cataline esti cretin , eu nu incerc nimic ba boule , voi ati adus numele meu in discutie , daca incercam sa fac pe interesantul puteam pune statistici , sau ma legam de voi cu ceva cum faci tu cand te bagi ca si chilotii in *** peste tot.
grebla , ma doare fix in *** de tine ma , esti o nulitate pt mine , te-ai bagat in discutie ca sa te afli in treaba cu toate ca nu ai nici o legatura cu ce se discuta aici , ma saturai sa vorbesc frumos si sa fiu jignit , asa ca nu o sa mai scriu pe aici ca ma mudaresc de prostie de la tine jegule , da-te-n sange !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cata prstie in stare nativa si neslefuita...
cataline esti cretin , eu nu incerc nimic ba boule , voi ati adus numele meu in discutie , daca incercam sa fac pe interesantul puteam statistici , sau ma legam de voi cu ceva cum faci tu cand te bagi ca si chilotii in *** peste tot.
grebla , ma doare fix in *** de tine ma , esti o nulitate pt mine , te-ai bagat in discutie ca sa te afli in treaba cu toate ca nu ai nici o legatura cu ce se discuta aici , ma saturai sa vorbesc frumos si sa fiu jignit , asa ca nu o sa mai scriu pe aici ca ma mudaresc de prostie de la tine jegule , da-te-n sange !

Sincer chiar nu stiu ce mai cauta asemenea persoane printre noi, cu un astfel de vocabular si cu un intelect atat de redus.Lasand acest razboi de cuvinte intre triburile noastre , fac un apel la conducerea tribului what?? sa il pondereze pe acest individ care nu stie sa lege 2 cuvinte .
Multumesc anticipat
 

DeletedUser35749

Intradevar, asta fac! in clipa asta ai devenit zeul suprem al externului si chiar mai mult de atat si acum o palma dura de la realitate: esti un nimeni BA.

pe scurt: esti bataia de joc a externului, dar tu inca incerci sa faci pe interesantul..intr-un fel e interesant:rolleyes:

Am fost prea bun pana acum si trebuie sa schimbam foaia? Nu cred ca ar trebui si nici nu vreau, te rog sa iti stergi postarea pana maine dimineata... nu-mi place sa folosesc "butoanele" am alergie la ele :)
Facem o intelegere, discutati cat vreti ( fara fotbal, gagici si alte chestii)dar lasati jignirile la o parte.

Seara faina si succes cu razboiul :)
 
Sus