What?? vs Spor

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser

Am fost prea bun pana acum si trebuie sa schimbam foaia? Nu cred ca ar trebui si nici nu vreau, te rog sa iti stergi postarea pana maine dimineata... nu-mi place sa folosesc "butoanele" am alergie la ele :)
Facem o intelegere, discutati cat vreti ( fara fotbal, gagici si alte chestii)dar lasati jignirile la o parte.

Seara faina si succes cu razboiul :)

Stati linistit domnule , nu trebuie sa schimbati foia.Mai gasim si astfel de indivizi peste tot, insa trebui tratati ca atare deoarece independent de noi viata merge inainte .Colegul meu nu a facut altceva decat sa raspunda provocarii aduse de acel individ care a jignit cu nerusinare

O seara placuta
 

DeletedUser20252

Vezi ca lethal se referea si la ala de la tine din trib.
Din nou iti arati limitele de fata cu toata lumea :))

Ti-am editat eu ca era mai putin grav, hai nu ma faceti al dracu' :eek: !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

Pentru mine sunteti la fel, va tratez pe toti cu acelasi "pastile", sper si eu sa nu fiu nevoit sa schimb foaia :D
PS, consider ca sunt destul de mic incat sa mi se spuna domn :eek:, suntem prieteni ce naiba :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ma desteptule,vezi ca lethal se referea si la ala de la tine din trib.
Din nou iti arati limitele de fata cu toata lumea :))

Hai sa trecem peste subiectul asta , daca te uiti mai bine ai sa vezi si continuare postului meu "DESTEPTULE "

te rog hai sa nu incepem cu jigniri deoarece nu este ok, avem un razboi dar trebuie sa avem si noi o limita de bun simt
 

DeletedUser20252

Uita-te atent la posturile lu stirbu si vezi cine a inceput sa jigneasca.
In fine,am zis ca nu mai postez azi si o sa ma tin de cuvant.

O seara buna.
 

DeletedUser38225

dar, va rog iertati-ma..insa nu am facut altceva, decat sa spun adevarul (sunt realist, iar realitatea e rea cu unii dintre voi) :)
 

DeletedUser38225

Adevarul e al fiecaruia, daca intrebi 5 oameni care au vazut exact aceasi chestie, fiecare dintre ei iti va spune aceasi poveste, insa in forme diferite si usor schimbata. Vrei sa o dam in filozofii, cao dam daca vrei:D
 

DeletedUser40785

Da Catalinus :)) ieri gratar , berica , relaxare :D acum inca 4 zile si 3 nopti fac local kombat cu toti :))
 

DeletedUser38225

esti sef bre, data viitoare cand o arzi in combinatii de-stea (berica si gratarel) fa bine si cheama-ma si pe mine :D
 

DeletedUser

Cine vorbeste,ala care nu mai joaca insa intra pe forumul extern si cauta posturile lui profu ca sa ii raspunda.

Mai bine taceai,dar mna,tu fiind obsedat te cred,ca pana la urma e un viciu sau o boala,e ca tigarile,nu poti sa le lasi.

Joc dar nu sub numele asta, joc sub numele vechi la care numai am parola pe extern si mie lene sa o recuperez. citeam cu interes despre razboiul asta ca vreau sa vad daca o sa cuceriti si lumea asta ca pe 7.
sa stau sa caut posturile lu profu ... Hai ma lasa-ma il crezi prea vedeta. :)). cred ca ii crapa inima ca toata lumea vorbeste de lumea 3 si toti stiu de andurill si el a fost uitat deja de un an de zile :)).

Nu raspunde ca n-am chef de cearta. Succes la razboi.
 

DeletedUser20252

Parte 1:
Triburi: What??
Parte 2:
Triburi: Spor

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 134
Tabăra 2: 35
Diferență: 99

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 853,895
Tabăra 2: 199,488
Diferență: 654,407

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,771
Tabăra 2: 0
Diferență: 11,771

chart




Slaba activitatea zilele astea intre cele doua triburi :)
 

DeletedUser

Am lasat-o mai moale poate o dam la pace .Voi va pregatiti de organizat,ocupati cu interne,treburi ca peste tot.
 

DeletedUser

Pe extern,sunt discutii fara rost si certuri aiurea.Ne razboim pe harta in rest ar trebui sa ne respectam ca totusi e doar un joc.
 

DeletedUser20252

Poi cine nu s-a respectat,au sarit vreo doi calul insa in rest mi s-a parut normal,eu nu am luat nimic personal din tot ce s-a scris despre mine.

Nu ma pot pronunta si in privinta voastra :)
 
Sus