Hărţi ro16

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hei....potop...o statistica ceva...exista?
acuma nu sunteti?
sau sunteti prea ocupati cu cele peste 3500 de atacuri de pe unicu...nu mai faceti fata cu sprijinul?hai ca acuma 4-5 zile erati tare guralivi cu prima voastra statistica pe plus...
 

DeletedUser22839

tati daca joci pe varanian te crezi tare?
ultima data cand te laudai prin tribul tau bomba ai zis ca sa vii tu in granita si 3 jucatori din adhd dau stergere...da au dat intradevar 3 jucatori...dar din snow...adica blackbook,lordbraicher si sparrow....taticu eu zic sa stai la locul tau ca ii fi numai tu in granita.....crezi ca daca ati facut acel mare pna o sa ne speriem....voi sa urmariti harta ca are sa se produca ceva bomba pe acolo


bogdanele, bogdanele nu stiu dc te mai ti asa tare cu gura ptr k nu aveti cum sa mai izbanditi si trebuie sa intelegeti odata asta. akum sa schimbat macazul si daca voi vati tinut mari si nu ati vrut sa scoatem potopul akum va scoate potopul pe voi ;)
e o chestie de timp pana cand se pun treburile ** la punct pana scapam de toti inactivi si toate conturile moarte si pe urma ne jukam de voie. pana atunci tati ar fi mai bine sa fi cu ciocul mai mic si veziti de ale tale k se anunta furtuna mare cu fulluri multe pe adhd ;)

2.6.2. Este interzisă înlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" şi altele de acelaşi fel, care contravin corectitudinii limbii române.

Lasa te rog scrierea ca pe messenger deoparte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17079

Bogdane nu ma baga pe mine in oala cu x y care au dat stergere cont din motive legate de joc.Nu am sters contul pentru ca nu stiu ce razboi sau pna sau alianta avea snow cu orice trib.A fost o decizie personala din motive legate de viata reala.In orice caz nu inteleg de ce va bateti atat capul cu asa ceva,e un joc la urma urmei ar trebui sa produca relaxare nu nervii care ii vad pe aici.Ma rog, treaba fiecaruia iar ontopic sper ca SNOW sa castige :)E normal cred.
 

DeletedUser34416

Sa inteleg ca tu Bogdane esti purtatorul de cuvant al tribului tau...
Ai fost delegat sa porti discutiile aici dar cred ca esti ciuca batailor pe forum....
Parerea mea este ca ar trebui sa nu mai postezi deloc...micule Einstein....ca toate se sparg in capul taul tau......
 

DeletedUser22839

petuca, am vazut o conversatie in care ma faceai prost..etc.. domnul meu, daca modul tau de exprimare este in a folosi un limbaj de lemn la anii pe care ii ai, caracterul tau lasa de dorit rau de tot zau asa. eu stiu ca tot ce se vede pe harta l16 acum nu este in avantajul tau si te face sa iti cresca tensiunea dar eu zic sa te controlezi tati sa nu se intample ceva mai rau cu tn... nu te mai da mare viteaz u si oile tale din adhd k tot ce ati facut pana acum ati facut doar ptr ca nu ati intalnit pe cn trebuia. showul deabia akum incepe fratilor si daca sunteti buni asa cum dati si din gura eu o sa am tot respectul ptr voi darr, ma indoiesc de asta si stiu k va este imposibil. akum aveti de a face doar cu adevaratele valori de pe l16 si slabe sanse va dau ;).
practic o sa va luptati cu niste zeii >:)
 

DeletedUser

tati...trebe sa iti aduc aminte ca zeii au fost ceva imaginar?si istoria zice ca oamenii au invins zeii....asea ca bafta toto...dar vino pe granita sa te bati cu noi cu internele marele razboinic...daca esti asea viteaz cum ai fost prin sparta.....te rog frumos....sunt satul de razboinici ca si tine...sa stii ca cunost cativa ca si tine si acuma sunt istorie,dar toti erau mari razboinici...haideti si cu fapte aici nu doar cu vorbe...credeti ca daca statisticile sunt in unele zile favorabile voua deja ne vedeti terminati?eu ma uit la total si vad ce zice acolo.s credeam ca ai mai mult sprijin la tine pe cont....doar cu 3 ferme pe sat ii ajuti pe cei din potop?saracutii de voi....mai bine ai trimite la unicul22 ca saracu de cand este atacat nu mai are net acasa,i se strica calcu,cami face depresii.....intradevar...MARI JUCATORI
 

DeletedUser

bogdanele, bogdanele nu stiu dc te mai ti asa tare cu gura ptr k nu aveti cum sa mai izbanditi si trebuie sa intelegeti odata asta. akum sa schimbat macazul si daca voi vati tinut mari si nu ati vrut sa scoatem potopul akum va scoate potopul pe voi ;)
e o chestie de timp pana cand se pun treburile ** la punct pana scapam de toti inactivi si toate conturile moarte si pe urma ne jukam de voie. pana atunci tati ar fi mai bine sa fi cu ciocul mai mic si veziti de ale tale k se anunta furtuna mare cu fulluri multe pe adhd ;)



Lasa te rog scrierea ca pe messenger deoparte


vai de furtuna voastra de fuluri...crezi ca ne sperie date niste mii de fuluri de la 160 de ore?as putea sa imi iau sotia o saptamana in concediu si sa vin sa blindez granita...de conturile voastre inactive....of mama...aveti mult de lucru....dupa cum am zis de potop....le-a fost dor de niste atacuri?acuma le au si nu stiu sa scoata camasa...
 

DeletedUser41019

am stat, am citit ce ati postat fiecare pe aici, adhd se lauda cu cateva mii de sate loate ,bv lor au stiut unde sa atace,numai conturi inactive ,controlate majoritatea de ei.. Toate bune si frumoase pana in ziua de astazi pentru tribul adhd.. Intradevar stiu sa faca un organizat pe un jucator care stie ca nu poate fi ajutat de trib foarte mult .ex.pity009 ,elegantul,unicul.si mai sunt cativa in pozitia lor..
Dar ce nu ati invatat voi tribul adhd. Sa nu va bucurati inainte de a fi siguri ca puteti ingenuchia un trib ca snow sau tribul potop fara ajutorul tribului snow ..
In primul rand nu vad respect din partea tribului adhd ...vrei sa fi respectat ? Respecta mai intai jucatori cu care stai de vorba ,daca nu-i cunosti nu te apuca sa vorbesti sau sa scri ceva pe forum doar ca te vezi tu putin mai bine cu cateva mii de sate loate de la inactivi.
Cand intri intrun razboi acesta nu tine doar cateva luni ca sa incepi sa te lauzi, ca ai facut ,ca ai dres ,ca iai omorat . Asteapta sa vezi ce inseamna furia snow sa primesti cateva zeci de mii de atacuri sa nu ai cu ce te apara si de abia atunci poti sa zici ceva legat de tribul advers..ati primit doar cateva mii de atacuri nu pentru a loa sate de la voi ,nu ne intereseaza deocamdata satele voastre ,doar trupele de aparare care le bagati sprijin ne-au interesat pana acum...
De acum incolo ne intereseaza satele .vom face o statistica peste vreo 6 luni daca o sa mai fiti tot asa entuziasmati ,cum sunteti acum.
Faceti unele aluzi la pipirel ,glentore ,pity..uitativa mai intai la inamici invisi si apoi daca considerati ca sunteti putin mai sus ca ei ,atunci aveti dreptul sa vorbiti ceva despre ei, pana atunci munciti si lasati capul plecat in fata celor mai buni ca voi .nu va uitati rangul care multi au invatat sa joace datorita lui glentore si pity si acum se cred zmei.este o vorba,[pe cine nu lasi sa moara ,nu te lasa sa traesti] cam asta ati facut voi cu pity care va crescut ca si trib si intotdeauna va loat apararea .
Haideti sa lasam timpul sa vorbeasca pentru noi si vom vedea de acum incolo care stie sa joace acest joc..apropo in caz ca nu stiti acest joc e unul de strategie ,atacuri si nobili toata lumea stie sa apese pe clik,dar nu asa se castiga,mai aveti de invatat strategia acestui joc.

Cu mult respect pentru toate tribuile de pe lumea 16. Cei mai buni sa castige
 

DeletedUser

da mercare este de strategie acest joc si iti garantez ca stim strategie...si pe la voi sunt care stiu strategie dar problema este ca nu sunteti asea de uniti....mai stiu eu strategia asta a voastra de zdrobit trupe de deff si sa nu luati sate...ati aplicato si la john-nhoj cand era in tdn si la salbatica...dar nu a mers...problema voastra este ca nu sunteti in stare sa duceti 2 razboaie o data...uite ca noi o sa le ducem...repede ati apelat la aliante cu potop...cica pna pe 4 luni...ei da...as vrea sa cred asta....sa ** de strategie?cei mai multi activi de la voi di din potop au fost pe cealalta parte a hartii...fac cate 5-6 salturi sa vina in granita cu noi...atacurile au sa le dea ca si acuma...de la 120 la 16- chiar 180 de ore....ei cand acei jucatori au sa dea vreo 2-3 luni aiurea si nu sa ia sate din granita...cum va fi?chiar foarte comic zic eu
da sunteti foarte entuziasmati de acest pna care l-ati facut,acuma sa vedem cum a merge treaba...au trimis rapoarte in trib cand luau sate de la vvendeta cu "VICTORIE" sau "SA MOARA JOHN" ei ca acuma de cateva zile nu le mai vad nasu la cei din potop sa vina cu comenturi pe aici ca sunt mari razboinici...au facut ei o statistica si am pierdut 330 de sate..este foarte adevarat,dar si noi in 4 zile i-am luat 450 sate doar la unicu...asta spune ceva,nu mai punem in calcul ce a pierdutcami,B0D0 unde trimite prietenul palyuka sprijin de la peste 100 de ore:) si la asky care striga din gura de sarpe dupa sprijin
** peste o saptamana cand o sa va ajunga toate atacurile pe noi cate sate ati luat...inafara de cidul73 care are satele izolate si nu tare merita sa blindam pe acolo sa vedem cate mai luati....pe petuca si john sa va luati gandul ca o sa piarda ceva...probabil de aveau cate 5k atacuri,mai ziceam dar la 3k...este apa de ploaie
sa iti mai spun de pity ceva...crezi ca cu ajutorul lui sa dezvoltat adhd-ul?cand era razboi cu tdn voi nici macar pe jumatate de cont nu aveati granita cu ei,cu potop si atunci ati facut pna ca normal...erau prea multe razboaie pt voi...sa va zica cei din tdn de care trib se temea mai tare?snow sau adhd?stii ca venea sprijin de pe granita cu snow la adhd?stii ce ziceau in trib?ca nu au nici o frica de voi...poate sa va recunoasca salbatica ca este la voi in trib...pity cand a avut 9000 de atacuri ti-a lasat contu,de pe care joci si acuma...
de care jucator aveam putin respect si credeam ca are putina coloana vertebrala este iulian(glentore)care l-am si intalnit...stie cati activi suntem in adhd si stie el mai bine ca si voi cati sunt in snow...el si pipirel erau cei mai constienti de deschiderea razboiului cu noi...si zici si el prin circulare in trib de smecheriile facute de adhd...ai sa ne zica ce smecherii facem...el zice de multiconturi?care il stie toata lumea ca joaca cu 2 conturi(minim)adela-popescu oare a cui este?nu alui?
 

DeletedUser

am rugaminea ca toti jucatorii din snow si potop sa nu mai bage in seama copilariile astuia.. banuiesc ca e plin de spume la gura...bogdane,daca taci iti dau un os:)
 

DeletedUser35356

bogdane, daca esti asa tare... de ce nu iei tu niste sate in granita, linga mine... sa vedem o statistica.. face to face...
 

DeletedUser

lasa-l ibis sa latre aici...chiar crezi ca merita atentie?:)...ma indoiesc

stiti vorba aia: pujla care latra nu musca:)))
 

DeletedUser

las ca iti dau eu osu...asea s ai ce roade pe el pana la srbatori...sa fii cu gura plina
 

DeletedUser

eu numai daca iti scriu ceva si pun semnul exclamarii la sfarsit iti umpli pemparsul:)):D
 

DeletedUser22839

bogdanele tata nu te lua de nuincerkti k te las fara cont. totul pana la nuincerkti k ptr asta fac crima si iti fac toate satele de barbari. oricum este cu 10 clase peste tn si te face numai din oglinzi si ambreiaj k doar a fost elevul meu. deci ciocul mic si hap sarmaua ;)
 

DeletedUser22839

lasai bah nebunica nu baga frica in ei k se sperie astia si dau stergere cont saracii si iar raman sa ma bubui cu tn pe harta :))
 

DeletedUser

lasa ma sa de-a stergere ca noua oricum ne place sa ne atacam ,,reciporc,,:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus