Noua lume clasica

Doriti introducerea bonusului de noapte?

  • Da

    Voturi: 269 63,7%
  • Nu

    Voturi: 153 36,3%

  • Total votanți
    422
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3824

Lasind spamul de-o parte, am o intrebare serioasa:

- limita atacurilor fake 1% puncte sat.

De ce??????????
Aceasta setare s-a introdus doar spre sfirsitul lumii. De ce nu se lasa sa se poate trimite cite un singur trupete? FAKE- FAKE-FAKE-ATAC PE BUNE-FAKE, etc.... Pur si simplu se scade puterea de atac al atacului FULL.
 

DeletedUser

Lasind spamul de-o parte, am o intrebare serioasa:



De ce??????????
Aceasta setare s-a introdus doar spre sfirsitul lumii. De ce nu se lasa sa se poate trimite cite un singur trupete? FAKE- FAKE-FAKE-ATAC PE BUNE-FAKE, etc.... Pur si simplu se scade puterea de atac al atacului FULL.

pana la urma o sa fie lumea 27, nu noua clasica...cu setarile astea....
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Cineva sa-i stearga postul aluia cu mireasa ca de fiecare cand intru sa citesc aici incepe idiotul ala sa cante ! :mad::mad:
 

DeletedUser3824

Dragi jucători,

Joi, 10 noiembrie 2011, între orele 11:00 şi 13:00, vom deschide o nouă lume clasică cu următoarele setări:

- viteza serverului: 3
- viteza trupelor:0.5
- timpul de construcţie a clădirilor se poate înjumătăţi în schimbul unor puncte premium
- numărul de membri în trib va fi limitat la 100
- fără arcaşi
- "declaraţii de război"
- fără biserică
- fără paladin
- sistem de cercetare clasic- fiecare tehnologie poate fi cercetată până la nivelul 10
- fără trofee
- spionii pot vedea doar trupele
- bonusul de noapte este activ de la ora 00 :00 până la 7 :00
- moral – activ (depinde de timp şi punctaj)
- nobilul poate străbate o distanţă nelimitată
- nobilii sistem clasic ( Doar 3 nobili pot fi creati pe sat – cost constant )
- limita atacurilor fake 1% puncte sat.
- se va putea alege direcţia satelor la început
- protectie de începător 4 zile
- hartă politică activă


Vă doresc mult succes în joc şi distracţie plăcută!

Carmi

??????????????????
 

DeletedUser

Hai gata, evident ca nu putem sa ii multumim pe toti, nu pot exista niste setari care sa ii bucure pe toti jucatorii.
Citind un post mai sus putin ( livian52 ) ma gadesc sa incercam si varianta propusa. ( o perioada cu bonus si apoi fara ).

noi 2 am mai vorbit despre 'nu-i puteti multumi pe toti' destul de mult . ar fi o varianta ( nu stiu ce implicatii financiare are si cat de convenabil ar fi pentru Inno ) si anume deschiderea a 2 lumi deodata cu aceeasi setare ca pe .net sa nu iti poti crea cont pe amandoua . trebuie sa admitem ca toti vrem o luma noua nu doar ce au jucat candva pe clasica . daca s-ar deschide 2 lumi nu cred c-ar fi cineva impotriva ca una sa fie 100% vechea clasica si alta total diferita ( un speed 1.5 -2 , bonus de noapte ; restul setarilor imi sunt indiferente ) .
mai aveti timp sa decideti , cred ca ar fi varianta cea mai buna . ar fi sanse sa eliminati crearea conturilor doar pentru test pe un server .

De ce nu se lasa sa se poate trimite cite un singur trupete? FAKE- FAKE-FAKE-ATAC PE BUNE-FAKE, etc.... Pur si simplu se scade puterea de atac al atacului FULL.
de ce nu dai fake de pe sate de deff ca sa nu scazi puterea ofensiva ?
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
nu cred ca sunt mai patetic ca tine pentru ca vad ca iti faci programul in functie de joc pe cand eu vreau sa fac jocul in functie de program . gresesc cu ceva ? trebuie sa fii un om fara nici o responsabilitate in viata ca sa ai gandirea ta . trebuie sa accepti ca nu toti stam cu mana intinsa la parinti pentru un pachet de tigari

Ai inteles exact pe dos. O, da ... esti foarte responsabil daca pierzi timpul pe lumi cu bonus de noapte pe cand daca joci pe lumi fara bonus esti iresponsabil = buna asta :)

Eu ziceam ca oricum a pierde timpul pentru jocul asta este o prostie, cu atat mai mult sa invoci viata reala in planificarea lui.
 

DeletedUser

facusi o propunere legata de o lume noua, dati-va si voi cu parerea. Am incercat sa impac si capra si varza, ca sa nu mai fie (asa multi) nemultumiti. Chevyx, am incercat sa tin cont de ideea ta, lumea cu setarile pe care le-am propus urmand sa inceapa o data cu cea clasica.
 

DeletedUser41146

Sa fie bonus de noapte, pentru ca omul trebuie sa mai si doarma.Deja traiesc cu sentimentul ca "aloleu imi ia satul ca lipsesc 6 ore" acum vreti sa nu mai dorm bine nici noaptea?
 

DeletedUser

fara bonus de noapte. pe mine ma dezavantajeaza datorita diferentei de fus orar care este de 10 ore.
 

DeletedUser2821

Asta e o lume pentru jucatori buni si cu mult timp , desi mi se pare un pic cam greu sa ti pasul cu viteza 3 si fara bonus de noapte..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus