Conținut recent de Gugu Mugu

  1. Gugu Mugu

    Discutii libere(spam) 2011

    Nu cred ca aberez, mai ales atunci cand spun ca ati avut pretentia ca altii sa faca asa cum vreti voi.Mai ales intr-o lume virtuala, lumea nu are chef sa i se spuna ce si cum sa faca.Poate de aceea nu am putut lua decizii grele, repede.Ne-a interesat si ne intereseaza parerea tuturor.Democratia...
  2. Gugu Mugu

    Discutii libere(spam) 2011

    Nu stii exact nici cine juca in GTC si pe ce conturi, darmite in Master! In cel mai bun caz, banuiesti, dar nu poti fi sigur. Lasitate ? Da, pentru ca voi nu puteti accepta ca altii au alta parere decat voi.Asta nu numai in legatura cu problema voastra cu adminii.La fel s-a intamplat de fiecare...
  3. Gugu Mugu

    Discutii libere(spam) 2011

    Unii din voi aveti mania asta cu "inchiderea L4".Lasati-i fratilor pe ceilalti sa faca ce vor, nu le impuneti voi.Daca v-ati saturat, dati stergere, lasati filozofia.Oricum, la unii e doar vorbarie goala faza cu stergerea.O sa vedeti in cateva zile.E plina lumea de guralivi.
  4. Gugu Mugu

    Discutii libere(spam) 2011

    Tribul vostru a ajuns pe locul 1 printr-o alianta marsava si prin tradare, nu prin merit, asa ca nu va mai bateti cu pumnii in piept.
  5. Gugu Mugu

    Discutii libere(spam) 2011

    Te-a scos gasti de la naftalina ca sa scrii acest mesaj ? Esti foarte tare daca ti-ai facut cont aici, dupa ce ai dat stergere pe joc.Sau a dat gasti si stergerea ?
  6. Gugu Mugu

    Discutii libere(spam) 2011

    Poate da, poate nu.dar sigur sunt conturi pe care jucai tu domnule moralist gasti2008. Ai clacat in sfarsit ? E cam greu sa joci pe atatea conturi fara sa faci greseli.Era clar pentru toti ca vei face greseli, doar momentul nu era cunoscut. Asa fac toti oamenii slabi : dau vina pe altii...
  7. Gugu Mugu

    Discutii libere(spam) 2011

    Baiatule, ti-e foame rau.Ti s-a pus pata pe "i"-uri.
  8. Gugu Mugu

    Discutii libere(spam) 2011

    cred ca iti este crapata oglinda desteptaciunii
  9. Gugu Mugu

    Discutii libere(spam) 2011

    Sunt mai aproape decat tine de chestia asta.Are o demnitate si functia de moderator.
  10. Gugu Mugu

    Discutii libere(spam) 2011

    Quote: 1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator...
  11. Gugu Mugu

    Discutii libere(spam) 2011

    Propria ta experienta e nula, sau ai fost criogenat in ultimii ani si nu stii regulile noi ale gramaticii limbii romane.Totusi, scrierea cu doi de "i" la stii sau scrii e dintotdeauna, asa ca nu ma mir.Traiasca lumea virtuala!
  12. Gugu Mugu

    Discutii libere(spam) 2011

    Mai lasti cafelele oameni buni, ca va lasa hertzul ! Nu exagerati nici cu prajiturelele, ca dati in diabet.Nici pupicii multi nu sunt foarte sanatosi, ca e epidemie de gripa. Oricum, se spune ca tot ce place este imoral, ilegal sau ingrasa, asa ca... Pai voi ati recrutat un trib intreg cu...
  13. Gugu Mugu

    Discutii despre interviuri

    Cristi, stii ce ma mir eu ? Daca ai asemenea pareri despre conducerea Master, de ce Dumnezeu ai pastrat alianta cu noi atata vreme ? Eu vad un singur fapt ce nu poate fi negat: "fraternizarea" voastra cu inamicul comun.Restul sunt speculatii si de o parte si de alta.La astea, probabil, avem si...
  14. Gugu Mugu

    Discutii despre interviuri

    La noi asa se vede.
  15. Gugu Mugu

    Discutii libere(spam) 2011

    La multi ani Ramo !
Sus