Conținut recent de Tyvokka

  1. Tyvokka

    Discutii libere L51

    E castigata! :)) Ma miram eu de ce nu se mai face propaganda... :D
  2. Tyvokka

    "Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

    Lasand rautatile la o parte, va fi un razboi foarte frumos! Si nu de cel de pe forum zic!:D
  3. Tyvokka

    "Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

    nimeni nu are vreo soarta cum crezi tu, nimeni nu e tras pe sfoara, asta garantez eu!:) ai incercat sa-i convingi ca doar conducerea primeste sprijin si de 4 luni unul nu te-a bagat in seama, tot uniti suntem, acum le zici aliatilor ca vor fi furati, avem arbitri aici, nu au cum!:D
  4. Tyvokka

    "Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

    aceeasi ora, acelasi loc, aceleasi statistici fictive!:))
  5. Tyvokka

    "Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

    asa ramane, pe sambata viitoare?:)
  6. Tyvokka

    "Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

    e simpla treaba, te uiti in iunie-iulie la harta si te uiti acum! restul sunt baliverne! Repet, nu am spus ca suntem mult mai buni sau ca am realizat mare lucru, departe de mine acest gand, dar fiti realisti, lasati tupeul unde nu-si are rostul!
  7. Tyvokka

    "Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

    spaga, e simpla treaba, v-am zis!suntem 3-4 triburi drept!...scoatem o academie si declaram razboi, dar una care e incoltita fara sanse, cum au facut cu tdn...si o punem in dreptul lor, ca vezi Doamne, sunt dusmani, deci ii punem in statistica lor!:)) cam asa se fac statisticile astea!=))) v-am...
  8. Tyvokka

    "Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

    Sa tratez altfel problema, ca nu o scoatem la capat! :)) Da, stau mai bine ei, dar noi, Drept, speram sa intoarcem statistica in favoarea noastra in curand! Razboi si o zi frumoasa sa aveti! :D
  9. Tyvokka

    "Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

    Aenima! eu spun doar ca Drept a avansat pe harta, eu nu stiu cum scoateti statistile si ce va e voua bine! te uiti la evolutia hartii si vezi destul de bine, de-aia si noi fuziuni, precum qoq-zei!:) ce va tot agitati atat? :)))) parca sunteti copii, intreaba pe tabara adversa, ca pana si ei...
  10. Tyvokka

    "Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

    nu conteaza, statistica pe forum va iesi cum se vrea!:) Va uitati pe harta acum 3 luni si o comparati cu harta de azi, drept a avansat, iar dusmanii s-au mancat intre ei, cam asta e povestea lumii 32!:) Deci nu ma prea intereseaza statistica dusmanilor cu fostii lor aliati!:) s-a avansat pe...
  11. Tyvokka

    "Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

    au fost triburi ce s-au desfiintat! mod, schock, off... nu vorbesc prostii, suntem putin peste, asta va asigur, nu ai cum pune o statistica dintotdeaua ca s-au schimbat diplomatii, e mai complicata treaba....
  12. Tyvokka

    "Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

    cum sa puneti statistica dintotdeauna ma?:)) ca fostul qoq, actualul ars innobila intern din huns cand erau aliati sau alte de-astea...ce nu au legatura cu noi! va spun eu pe scurt statistica...noi suntem peste ei! cu mult, cu putin...nu e important! ;))
  13. Tyvokka

    Discutii libere L32 !

    posibil, nu zic nu!:)
  14. Tyvokka

    Discutii libere L32 !

    :)) ma cam supara fratele Dumnezo ca e prieten cu dusmanii, dar e ok!:)))
Sus