ROM vs SP@RT@ - TOP - BEM - Master - = SN =

  • Autor subiect DeletedUser34570
  • Data de început

DeletedUser43767

Parte 1:
Triburi: ROM, ROM 5, ~R.M.~, ROM 1, MTH, ROM ., ROM 6, MnK.s, MK, MK-, FIND!, FIND!!, F1ND!, FIND!2, ABYSS, Abyss2
Parte 2:
Triburi: M@st@r, DEF, TOP, TOP G, TOP H, TOP R, TOP S, BEM, BEM 1, BEM 2, BEM 3, Ma$ter, =SNA-2, =SNA-1, M@ster, Mast3r, Master, InSane, SP@RT@, 300-0, 300-1, 300-2, 300-3, 300-4, 300-5, 300-6, 300-7., STONE, EW, SAN, = SN =

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,176
Tabăra 2: 8,079
Diferență: 2,903

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 716
Tabăra 2: 350
Diferență: 366

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 19,107,868
Tabăra 2: 23,329,176
Diferență: 4,221,308

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,662,450
Tabăra 2: 1,847,359
Diferență: 1,815,091

chart
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Cateva statistici

Parte 1:
Triburi: ROM, ROM ., ROM 1, ROM 5, ROM 6, Enigma
Parte 2:
Triburi: Master, Mast3r, M@st3r, M@ster, Ma$ter

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 133
Tabăra 2: 106
Diferență: 27


Parte 1:
Triburi: ROM, ROM ., ROM 1, ROM 5, ROM 6, Enigma
Parte 2:
Triburi: BEM, BEM 1, BEM 2, BEM 3

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 147
Tabăra 2: 86
Diferență: 61


Parte 1:
Triburi: ROM, ROM ., ROM 1, ROM 5, ROM 6, Enigma
Parte 2:
Triburi: = SN =, =SNA-1, =SNA-2

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 67
Tabăra 2: 33
Diferență: 34


Parte 1:
Triburi: ROM, ROM ., ROM 1, ROM 5, ROM 6, Enigma
Parte 2:
Triburi: TOP, TOP R, TOP S, TOP G, TOP H, EW, DEF

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129
Tabăra 2: 75
Diferență: 54


Parte 1:
Triburi: ROM, ROM ., ROM 1, ROM 5, ROM 6, Enigma
Parte 2:
Triburi: SP@RT@, 300-0, 300-1, 300-2, 300-3, 300-4, 300-5, 300-6, 300-8

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 78
Tabăra 2: 53
Diferență: 25


Parte 1:
Triburi: ROM, ROM ., ROM 1, ROM 5, ROM 6, Enigma
Parte 2:
Triburi: -AOD-, AOD-A, AOD-B

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 34
Diferență: 8


Parte 1:
Triburi: FIND!, FIND!!, FIND!2, F1ND!
Parte 2:
Triburi: SP@RT@, 300-0, 300-1, 300-2, 300-3, 300-4, 300-5, 300-6, 300-8

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 119
Tabăra 2: 80
Diferență: 39


Parte 1:
Triburi: FIND!, FIND!!, FIND!2, F1ND!
Parte 2:
Triburi: -AOD-, AOD-A, AOD-B

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 153
Tabăra 2: 49
Diferență: 104


Parte 1:
Triburi: MnK.s, MK, MK-, MK.
Parte 2:
Triburi: SP@RT@, 300-0, 300-1, 300-2, 300-3, 300-4, 300-5, 300-6, 300-8

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 86
Tabăra 2: 28
Diferență: 58


Parte 1:
Triburi: ABYSS, Abyss2
Parte 2:
Triburi: SP@RT@, 300-0, 300-1, 300-2, 300-3, 300-4, 300-5, 300-6, 300-8

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 3
Diferență: 35


Parte 1:
Triburi: WoC, WoC!, WoC!!, WoC., WoC.., .WoC.
Parte 2:
Triburi: KMKO, KMKO-1, KMKO-3, KMK-02

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 259
Tabăra 2: 69
Diferență: 190
 

DeletedUser37656

In numele GRUPEI TOP, dorim sa ne cerem scuze fata de cei din TOP, pentru faptul ca n-am inobilat barbarele ce le-au luat printre noi si pe care sperau sa le inobilam, atfel incat sa ne stricam nobilii pe ele. GRUPA TOP, a ales o metoda inedita de a "riposta" marelui organizat TOP, pe barbare:

536|535 - 52 puncte
535|536 - 101 puncte
532|539 - 217 puncte
529|538 - 64 puncte
529|536 - 171 puncte
525|536 - 115 puncte
523|539 - 280 puncte
519|541 - 155 puncte
528|532 - 123 puncte
513|538 - 336 puncte

Personal, il felicit pe Nebunu999, si cred ca ar merita pe lumea asta titlul de "demolator" sef, dat fiind faptul ca el le-a demolat majoritatea satelor!

PS: Felicitari celor din TOP si pentru barbarele inobilate si blindate, dar fara biserica pe ele. Se pare ca incet, incet, doriti sa treceti de partea noastra, din moment ce ne faceti asemenea cadouri :))=))))
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Felicitari ROM si WOC pentru organizatele de ieri. Si bineinteles si Sp@rt@.

Parte 1:
Triburi: WoC, WoC!, WoC!!, WoC., WoC.., .WoC.
Parte 2:
Triburi: KMKO, KMKO-1, KMKO-3, KMK-02

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 4
Diferență: 81

Parte 1:
Triburi: ROM, ROM ., ROM 1, ROM 5, ROM 6
Parte 2:
Triburi: BEM, BEM 1, BEM 2, BEM 3

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 1
Diferență: 27

Parte 1:
Triburi: SP@RT@
Parte 2:
Triburi: 300-0, 300-1, 300-2, 300-3, 300-4, 300-5, 300-6, 300-8

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 1
Diferență: 30
 

DeletedUser46551

Felicitari ROM,din pacate baietii cu "marea alianta" nu sunt in stare sa va scoata :))
 

DeletedUser22839

rom, statistici, statistici si iar statistici :))
mai lasati statisticile fratilor ca ne plictisiti.
voi sunteti numai pe plus la statistici dar la clasament tot la spatele sparta :)
am spus clar si am promis lui nenea amonlandur ca el nu va castiga lumea, si asa va fi. rom, mai devreme sau mai tarziu va disparea garantat si va fuziona cu un trib care il stiu deja :) oricum misiunea lu`taticu vostru a fost sa va dea jos de acolo de sus, unde urcaseti si va credeati deja castigatorii l43 si incepuseti voi sa faceti pe toata lumea pe la spate ca si cum nimic nu vi se mai putea intampla. ehe, uite ca fie roata si patrata , tot sa ma invartit odata. iar voi sa castigati l43 cu numele ROM, NICIODATAA!! :)
 

DeletedUser46704

Nu-mi place sa raspund la babysitter, dar pentru ca mai mereu vorbesti pe langa ce trebuie sa vorbesti, iti zic si de data asta, sa taci din gura, sa-ti vezi de tribul tau, ca nu esti pe lumea16 aici, acolo ti-au mers jocurile, ca s-au desteptat aia tarziu, dar aici lumea s-a desteptat devreme si tu cu spartuca ta, care defapt e sparta rau de tot, mai devreme sau mai tarziu o sa fugiti pe ici colo :)
Nu-mi doresc sa castig lumea, dar ca sa te invat triburile oricand :)
Voi sunteti pe acolo pe sus prin clasament doar datorita internelor si doar prin fuziunile facute ;)
Statisticile sunt favorite noua pentru ca:
Tu iti spargi atacurile pe barbarele luate de admini, deh daca nu joci cinstit
Tu nu esti in stare sa faci un organizat, ah, acum cateva zile te plangeai ca nu te asculta astia, ca renunti la conducere, nu le-ai zis c-ai terminat prenatalu? :)
Tu nu esti un jucator care sa merite sa conduca niste jucatori, pentru ca tu insusi esti un jucator mediocru-chiar spre foarte slab, conducator= mincinos, parsiv, cu 20 de fete, dar ai zis ceva important cand ai dat circulara ca te lasi- m-am saturat sa va invat cum sa jucati si sa nu ascultati- poi scuza-ma, dar cine te-ar asculta, tampit ar fi :)
Si nu in ultimul rand- prietene daca sparta ar fi avut razboi doar cu rom si nu ar fi fost atrase alte triburi, probabil ca acum erai in postul de la pandari si nu mai era gurita de tine!

Ps- Pana sa fuzionam noi si daca o sa fuzionam vreodata, tu o sa fi pa-pa cu tot cu cei care te mai protejeaza, restul...fiecare unde apuca, dar tu palyuka, nu numai ca nu vei castiga lumea, vei fi dat afara-n suturi de pe lumea 43!
 

DeletedUser34078

Nu-mi place sa raspund la babysitter, dar pentru ca mai mereu vorbesti pe langa ce trebuie sa vorbesti, iti zic si de data asta, sa taci din gura, sa-ti vezi de tribul tau, ca nu esti pe lumea16 aici, acolo ti-au mers jocurile, ca s-au desteptat aia tarziu, dar aici lumea s-a desteptat devreme si tu cu spartuca ta, care defapt e sparta rau de tot, mai devreme sau mai tarziu o sa fugiti pe ici colo :)
Nu-mi doresc sa castig lumea, dar ca sa te invat triburile oricand :)
Voi sunteti pe acolo pe sus prin clasament doar datorita internelor si doar prin fuziunile facute ;)
Statisticile sunt favorite noua pentru ca:
Tu iti spargi atacurile pe barbarele luate de admini, deh daca nu joci cinstit
Tu nu esti in stare sa faci un organizat, ah, acum cateva zile te plangeai ca nu te asculta astia, ca renunti la conducere, nu le-ai zis c-ai terminat prenatalu? :)
Tu nu esti un jucator care sa merite sa conduca niste jucatori, pentru ca tu insusi esti un jucator mediocru-chiar spre foarte slab, conducator= mincinos, parsiv, cu 20 de fete, dar ai zis ceva important cand ai dat circulara ca te lasi- m-am saturat sa va invat cum sa jucati si sa nu ascultati- poi scuza-ma, dar cine te-ar asculta, tampit ar fi :)
Si nu in ultimul rand- prietene daca sparta ar fi avut razboi doar cu rom si nu ar fi fost atrase alte triburi, probabil ca acum erai in postul de la pandari si nu mai era gurita de tine!

Ps- Pana sa fuzionam noi si daca o sa fuzion vreodata, tu o sa fi pa-pa cu tot cu cei care te mai protejeaza, restul...fiecare unde apuca, dar tu palyuka, nu numai ca nu vei castiga lumea, vei fi dat afara-n suturi de pe lumea 43!

Asta a fost "adanca" rau bre! Cred ca-l doare o saptamana! :D
 

DeletedUser22839

Nu-mi place sa raspund la babysitter, dar pentru ca mai mereu vorbesti pe langa ce trebuie sa vorbesti, iti zic si de data asta, sa taci din gura, sa-ti vezi de tribul tau, ca nu esti pe lumea16 aici, acolo ti-au mers jocurile, ca s-au desteptat aia tarziu, dar aici lumea s-a desteptat devreme si tu cu spartuca ta, care defapt e sparta rau de tot, mai devreme sau mai tarziu o sa fugiti pe ici colo :)
Nu-mi doresc sa castig lumea, dar ca sa te invat triburile oricand :)
Voi sunteti pe acolo pe sus prin clasament doar datorita internelor si doar prin fuziunile facute ;)
Statisticile sunt favorite noua pentru ca:
Tu iti spargi atacurile pe barbarele luate de admini, deh daca nu joci cinstit
Tu nu esti in stare sa faci un organizat, ah, acum cateva zile te plangeai ca nu te asculta astia, ca renunti la conducere, nu le-ai zis c-ai terminat prenatalu? :)
Tu nu esti un jucator care sa merite sa conduca niste jucatori, pentru ca tu insusi esti un jucator mediocru-chiar spre foarte slab, conducator= mincinos, parsiv, cu 20 de fete, dar ai zis ceva important cand ai dat circulara ca te lasi- m-am saturat sa va invat cum sa jucati si sa nu ascultati- poi scuza-ma, dar cine te-ar asculta, tampit ar fi :)
Si nu in ultimul rand- prietene daca sparta ar fi avut razboi doar cu rom si nu ar fi fost atrase alte triburi, probabil ca acum erai in postul de la pandari si nu mai era gurita de tine!

Ps- Pana sa fuzionam noi si daca o sa fuzionam vreodata, tu o sa fi pa-pa cu tot cu cei care te mai protejeaza, restul...fiecare unde apuca, dar tu palyuka, nu numai ca nu vei castiga lumea, vei fi dat afara-n suturi de pe lumea 43!
In afara faptului ca te vad tare complexat in cuvintele ce le scrii pe aici si se simte in aer invidia ce mi-o porti, iti zic eu mosule ca tu esti unul din cei mai penibili conducatori (ex: L41 si L43) si tu, iti mai repet si o sa continui la infinit pana cand o sa pricepi, ca nu poti fi mai mult decat un jucator de duzina.
ptr tn conducerea unui trib este un sport extrem , si cand te vad mereu ca revii cu l16, in care la fel, ai fost un jucator de duzina, ma faci sa cred ca te-am avut in trib ca spion acolo si nicidecum sa ma ajuti :)). cat despre concediul meu PATERNAL (prenatal o fi la tine inainte sa nasti), imi permite sa stau linistit sa ma ocup de unii ca tine care mor de ciuda, ca au ratat inca o lume , de bun conducator ce esti. si pot sa imi dizolv tribul, si sa dau stergere acum in momentul asta, ca eu misiunea mea de a face ca Rom sa nu castige lumea, mi-am indeplinito ;) Si mesajul ala ce l-am dat... a fost asa sa vedem cum reactioneaza dusmanii, tucui :* iar daca ar fi razboi 1 la 1,sparta vs rom, iti zic eu ca nu ai putea respira cat ai lua in bot. sau ce nu sti ca si eu am 3 razboie ? :)) si iti zic eu memmo baiatule ca pe tn in 1000 de lumi nu te vor baga in seama oamenii si nu te vor simpatiza , cum o fac oamenii mei cu mine.
 

DeletedUser22839

Asta a fost "adanca" rau bre! Cred ca-l doare o saptamana! :D


Ma doare si acum... ( acolo unde nu ma arde soarele niciodata) :))
am vazut bucuria ta de pe forum cu circulara mea :) pacat ca a fost data asa aiurea si nu e adevarata ,nu?!
 

DeletedUser46704

Pe 41 prietene tribul gtg a luat intorsatura care-a luat-o, doar din cauza conducatorilor ramasi, dar tu erai mai preocupat sa te milogesti la nesta sa intri in trib, dupa ce te dadusem afara, tocmai pentru caracterul tau jegos.
Pe 43 tribul rom si jucatorii lui inca sunt pe harta si vor fi, atata timp cat noi jucam si ne face placere sa jucam, niciodata tu si cu simpatizantii tai n-o sa ne scoateti.
Pe l16 nici n-am fost la tine-n trib si nici n-am jucat pe vreo lume sa fiu condus de tine, nu mi-ar face placere sa fiu condus de jucatori cu caracter 0, de un om care nu stie sa se comporte in viata de zi cu zi, dar mai ales pe un joc ca acesta!
Tu o sa fugi mai repede de pe lumea asta decat ti-ai imaginat, si atunci o sa incerci sa faci ca si pe 41, sa te milogesti de unu si altu sa te bage-n trib, dar nimeni nu baga in seama jucatori slabi si cu caracter 0!
Cat despre razboaie, tribul rom are destule si nu ne vaitam, atat tribul rom cat si aliatii acestui trib, care sunt in direct razboi cu voi si cu alte triburi aliate voua, nu numai ca va dam cu harta-n cap, dar mai radem si de voi prin diferite topicuri, statisticile sunt in favoarea noastra si vor fi mereu, la voi statisticile impotriva oricarui trib cu care aveti dusmani, sunt un dezastru, te faci de ras.
Sunteti pe plus doar intr-un singur razboi, Cu academiile voastre :)))))))
Va urma,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ma doare si acum... ( acolo unde nu ma arde soarele niciodata) :))
am vazut bucuria ta de pe forum cu circulara mea :) pacat ca a fost data asa aiurea si nu e adevarata ,nu?!


vezi sa nu te "arda" ca interpreteaza lumea ca esti pe dreapta... prietenas, cea ce latri tu aici este ultimul suflu al tau si al tribului, sti foarte bine ca ai multi jucatori care vor renunta cat de curant si faci si tu MULT ZGOMOT PENTRU NIMIC, in locul tau as tace din gura ca te faci de ras, nu ca te faci de ras, dar ramai si in istorie... statistica spune totul despre acestea razboaie, voi luati interne noi va luam satele, asta spune tot despre "jucatorii" vostri de top ! asa ca ciocul mic si joc de glezne,ca iti dau maimuta la plimbare !
 

DeletedUser46530

Comentati toti la adresa SP@RT@, ba ca suntem slabi, ba ca suntem noobi, ba ca x, y, z, dar cat suntem pe harta asta inseamna ca si voi sunteti la fel de slabi ca si noi nu? :)
 

DeletedUser37656

Comentati toti la adresa SP@RT@, ba ca suntem slabi, ba ca suntem noobi, ba ca x, y, z, dar cat suntem pe harta asta inseamna ca si voi sunteti la fel de slabi ca si noi nu? :)

Zealot, voi bucurati-va ca nu-s suficienti nobili pe cat ati merita. Spune-i la Palyuka sa nu mai deschida canalul ca scoate eco-uri inutile si fara sens. Probabil ca multa lume a ajuns sa compatimeasca jucatorii din Sparta, ca au rezistat atata cu Palyuka in trib. Cert e ca e o minune, dar e de inteles, n-a avut nobili sa-i inobileze intern pe toti :))))))))
 

DeletedUser46530

Zealot, voi bucurati-va ca nu-s suficienti nobili pe cat ati merita. Spune-i la Palyuka sa nu mai deschida canalul ca scoate eco-uri inutile si fara sens. Probabil ca multa lume a ajuns sa compatimeasca jucatorii din Sparta, ca au rezistat atata cu Palyuka in trib. Cert e ca e o minune, dar e de inteles, n-a avut nobili sa-i inobileze intern pe toti :))))))))

Auzi dom'le, interne...

Sparta e singuru trib de pe harta care innobileaza interne sau cum? la voi inca n-au ajuns aceste interne? :eek:
 

DeletedUser37656

Auzi dom'le, interne...

Sparta e singuru trib de pe harta care innobileaza interne sau cum? la voi inca n-au ajuns aceste interne? :eek:

Nu e singurul trib care inobileaza interne, dar e singurul trib care inobileaza mai mult de la intern decat de la dusmani :))
 
Sus