Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

Vndhl

member
Scor reacție
2
ceQkWw3.gif
Adevarul e ca iti sta bine in fustita ,stii ce zic ?
 

samY.

member
Scor reacție
0
Ce fac coteii mei preferati? Gata cu vacanta mai hannibal, am luat si noi o pauza da' ajunge :D
 
Scor reacție
0
Sa pierzi 200 de sate pe organizat si inca sa vii pe extern:)))cei mai buni jucatori acolo in DK. Erati zmei cand cumparati conturi in green, v am adus cu picioarele pe pamant. Hai sa terminam sa va relaxati si voi la vara
 

DeletedUser48315

Bine punctat noob, locul 1, ceva ce tu n-ai fost niciodata pe acest joc, hai stati parcati ca revine sefu vostru, fiti fara grija, fac si eu o pauza de la internarea dkului ca deja nu mai e amuzat.

Cum a spus un mare filozof, dekau e ca internele, le iei cum vrei ;)
Cat era DT-ul pe harta v-ati victimizat ca joaca cu platforma, ca strica jocul cu magariile lor etc, dar se vede cat de frumos jucati si voi :)
http://prntscr.com/jit3gi

Eu nu sunt vedeta, n-am cum sa ajung pe locul 1 pentru ca sunt slab, dar spre deosebire de tine eu am sange in instalatie sa raman pe harta pana la final, nu sa dispar ca tine pe 54 si dupa sa nu mai apari 6 luni pe extern :)

Sa pierzi 200 de sate pe organizat si inca sa vii pe extern:)))cei mai buni jucatori acolo in DK. Erati zmei cand cumparati conturi in green, v am adus cu picioarele pe pamant. Hai sa terminam sa va relaxati si voi la vara
Felicitarile mele, chiar sunteti buni! Cred ca ai uitat de conturile cumparate din DT cand aveati deja peste 60% din harta, acolo s-a vazut valoarea voastra ca trib.
 
Scor reacție
0
Cat era DT-ul pe harta v-ati victimizat ca joaca cu platforma, ca strica jocul cu magariile lor etc, dar se vede cat de frumos jucati si voi :)
http://prntscr.com/jit3gi

Eu nu sunt vedeta, n-am cum sa ajung pe locul 1 pentru ca sunt slab, dar spre deosebire de tine eu am sange in instalatie sa raman pe harta pana la final, nu sa dispar ca tine pe 54 si dupa sa nu mai apari 6 luni pe extern :)

Plimba coasa stii cum zic? De ce nu spui cum se milogeau cei din conducerea dt sa ma ia la ei in trib pe 54, eram intrebat constant daca voi pleca odata in concediu, ce sa zic, erati si voi constienti ca nu aveati cum sa luati sate cat timp eram eu in zona, eu si restul colegilor care au ramas pana la sfarsit, cei care v-au dresat asa de bine incat si acuma tot dupa l54 suferiti. Hai dai cu praf, cand o sa joci cat joc\am jucat eu atunci sa vii sa te lauzi cu realizarea ta de a nu te sterge. Repet, sa zici mersi ca m-am\ne-am lasat acolo ca mai era putin si se lasa cu seppuku colectiv in tabara voastra de obositi.

PS: In legatura cu iesitul pe extern, ies cand joc, daca nu joc pt ce sa scriu pe extern, am facut o bine meritata pauza si am revenit cand a fost sa va mai culcam odata, de data asta permanent. Btw. te dor degetele de la stersul lentilelor? Ah, si in ceva, printul ala nu demonstreaza nimica la cate sate am si la cate atacuri pot sa lansez e normal sa se mai nimereasca cateva si asa...
 
Scor reacție
0
Felicitarile mele, chiar sunteti buni! Cred ca ai uitat de conturile cumparate din DT cand aveati deja peste 60% din harta, acolo s-a vazut valoarea voastra ca trib.

Valoare noastra s a vazut cand am scos DT'ul dupa ce au avut avantaj enorm cu sate in mijlocul nostru. Nu vreau sa comentez de conturile voastre cumparate:D. Nu iti mai aduci aminte ce baieti erati pe confa pe care ne ati adaugat la inceputul lumii?:)))

Daca voiati sa demonstrati ca sunteti buni acum nu pierdeati 200 de sate per organizat. Green a fost in situatia voastra pe 53 si nu pierdeau sate, Mnks a fost la fel pe 56(cativa din mnks) si am rezistat 3 luni cu pierderi putine la organizate.
 

DeletedUser26763

bah da nu imi raspunde nimeni si-au luat goloie si chinezeu...masterbanul mult meritat si mult cautat???
 

DeletedUser33394

"RIP 60, 2v1, stii cum zic?:))
Green, sunteti slabi, v-am culcat in orice pozitie, bafta la barbare, altceva nu puteti:)))
nu am ce sa fac din voi....RIP
Hai ma DK nu dati si voi stergere ca nu va putem bate :( " orice nab din MNKS si Green care are 70% din harta..:))))"

cat poate sa sufere un jucator mai mult ca acest nap? ma tot intreb
 

Centorag

member
Scor reacție
0
"RIP 60, 2v1, stii cum zic?:))
Green, sunteti slabi, v-am culcat in orice pozitie, bafta la barbare, altceva nu puteti:)))
nu am ce sa fac din voi....RIP
Hai ma DK nu dati si voi stergere ca nu va putem bate :( " orice nab din MNKS si Green care are 70% din harta..:))))"

cat poate sa sufere un jucator mai mult ca acest nap? ma tot intreb
sufera si el, ce sa-i faci :( Daca pretenii din DeleTe i-au tras-o, da si el din tastatura pe profil :( Etaleaza si el un amarat de raport, zici ca-i primul sau singurul de pe lumea asta care a ars un sat fara bonusuri :)))
 
Sus