Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser42954

[QUOTEas="Dicsie, post: 1173902, member: 48335"]Lauda mare domne, abia după ce aveați 75% din harta, bravo, noobism la grad de Perfecțiune. Ca in război erati 0 barat. Pup[/QUOTE]
United+Roma VS RS+Gentle asa a aratat harta la inceput,ai afirmat ca tot pe United i-ai fi ales ca aliati( asa ca lasa "mangleala",ti-am zis ca esti mare orator dar faptele de contrazic)
 
Scor reacție
0
Dicsie e greu sa dai la politie mai ales dupa IP la momentu actual cand sunt 30miliarde de vpn-uri. crede-ma
E o metoda numita traceback, daca chiar vor te gasesc.


Dicsie cat timp crezi k mai poti sa fii tu zmeu aici in spatele la un joc?!si tu si aia 2 de aici de la firma aia de langa mine?!tu ai impresia k eu sunt bla bla care i ai cumparat contul pe 61 si apoi l ai amenintat pt 1 mil jumate..stii care este prostia voastra si munciti si stati pe langa mine...dak erati destepti va interesati inainte cine sunt dar asa te a luat gura pe dinainte...nu are nimik...s a intalnit munte cu munte dapa i om cu om

Daca ati ajuns sa va cautati in viata reala pentru un joc e grava treaba. Amintiti-va ca e doar un joc si tratati-l ca atare, faceti arogante pe extern, pe joc dar jucati pe harta si bateti-va acolo nu in viata reala ca nu suntem in epoca de piatra.

RS'ul are jucatori bun, Roma are jucatori buni(fara neatzza08).Aveti 2 triburi de top, printre putinele care au mai ramas pe jocul asta. Demonstrati ca sunteti buni pe harta si lasati amenintarile.

Spor pe harta ambelor triburi si certati-va cu rapoarte de acum. :*
 

DeletedUser42954

Green vs gentle / Roma vs RS,. Sau voi stiti sa intrati doar in haita, Gentle + RS VS Roma. Lasa pe altul mai capabil care a inteles sa scrie te rog.
:)) Chiar ca ma amuzi Dicsie,tu nu intelegi nimic din joc, e numai gura de tine.Gren are treaba cu gentle,noi cu voi ,ce are una cu alta cadet?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pai gentle se tot vaita ca sunt in inferioritate, intram fiecare pe cate un K. Greu sa intelegi jocul..greu da.
 

DeletedUser42954

Pai gentle se tot vaita ca sunt in inferioritate, intram fiecare pe cate un K. Greu sa intelegi jocul..greu da.
Bre noi avem treaba cu voi,nu suntem bodyguard gentle,ce avem ,avem cu voi .Si intram in acelasi k,sa vedem cine sunt "magnati" si cine sunt cersetori.Nu de alta dar sa lamurim si treaba asta.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Poate veti intelege odata pentru totdeauna ca acest joc si acest forum nu se doreste a fi o platforma de refulare a neajunsurilor/implinirilor din viata reala, mai pe scurt : Fara aluzii la viata reala, oricare ar fii ele !

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
si se facu liniste..
o statistica de razboi pune cineva sau sunteti busy in vacanta toti?:)))
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
si se facu liniste..
o statistica de razboi pune cineva sau sunteti busy in vacanta toti?:)))
RAZBOI.JPG

SUMAR.JPG
 

DeletedUser48627

:)) Pe 61 parca erati cu 2000 de sate in plus pe statistica si tot v-am innobilat,asta doar sa lamurim lucrurile.Ca e ceva momentan si trecator.

Pe 61 dupa ce Roma pierduse in jur de 1000 de sate magnatu’ Dicsie iesea pe extern si latra in gura mare ca ei sunt in continuare cu 200 de sate pe plus.

Aa ... shit, asta doar ca sa lamurim lucrurile.
 

DeletedUser42954

Pe 61 dupa ce Roma pierduse in jur de 1000 de sate magnatu’ Dicsie iesea pe extern si latra in gura mare ca ei sunt in continuare cu 200 de sate pe plus.

Aa ... shit, asta doar ca sa lamurim lucrurile.
:)) ce magnat bre,lucreaza si sambata sa poata cumpara pp-uri,taman el ne-a marturist asta in direct pe forum:)
Dar remarca un lucru,nemaiavand purtator de cuvant ,s-a coborat din inaltul jiltului de "imperator" chiar maretia lui Enix sa ne arate maretia legiunilor Romane:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48509

Pe mesager nu-l trimite nimeni in " vacanta" ? Deja ma plictiseste/oboseste cu obsesia lui fata de Roma . Ce treaba ai tu de cat si cand muncteste Dicsie ( apropo nu-ti face tu griji de banii pe pp-uri ca castiga mult si bine ) ? Nu vedeti cat de penibili sunteti , vorbiti si voi strict de joc , sau de joc nu aveti ce spune ? Ca atat pe l51 cat si pe l61 sau l64 nu ati facut nimic....

Bravo ca v-ati lasat aliatii de izbeliste , tu mare protector a tuturor triburilor care joaca impotriva Romei...cred ca aveti nevoie de mult deff in razboiul cu conturile voastre support :)))
 

DeletedUser48627

Pe mesager nu-l trimite nimeni in " vacanta" ? Deja ma plictiseste/oboseste cu obsesia lui fata de Roma . Ce treaba ai tu de cat si cand muncteste Dicsie ( apropo nu-ti face tu griji de banii pe pp-uri ca castiga mult si bine ) ? Nu vedeti cat de penibili sunteti , vorbiti si voi strict de joc , sau de joc nu aveti ce spune ? Ca atat pe l51 cat si pe l61 sau l64 nu ati facut nimic....

Bravo ca v-ati lasat aliatii de izbeliste , tu mare protector a tuturor triburilor care joaca impotriva Romei...cred ca aveti nevoie de mult deff in razboiul cu conturile voastre support :)))

Conturi suport? Da-ne cateva exemple sau ai bagat deja tichete si ai ramas frustrat ca nu erau?
 

DeletedUser42954

Pe mesager nu-l trimite nimeni in " vacanta" ? Deja ma plictiseste/oboseste cu obsesia lui fata de Roma . Ce treaba ai tu de cat si cand muncteste Dicsie ( apropo nu-ti face tu griji de banii pe pp-uri ca castiga mult si bine ) ? Nu vedeti cat de penibili sunteti , vorbiti si voi strict de joc , sau de joc nu aveti ce spune ? Ca atat pe l51 cat si pe l61 sau l64 nu ati facut nimic....

Bravo ca v-ati lasat aliatii de izbeliste , tu mare protector a tuturor triburilor care joaca impotriva Romei...cred ca aveti nevoie de mult deff in razboiul cu conturile voastre support :)))
:))Ai dreptate pe 51 nu am spart conturi ,pe 61 nu am cumparat conturi si nu am avut cu cine ne bate(Roma a fost inexistenta),iar pe 64 jucam.Nu are nimeni treaba cu cadet Dicsie,doar faceam aluzie la ce spunea el insusi despre el,ca e "magnat".Obsesie pentru voi?! Sunteti parteneri nostri de concurs oriunde,nu va dorim ca aliati.
Nu imi spune ca nici voi,Enix de exemplu pe 61 ne-a propus asa un pna cu tenta de alianta.
 

DeletedUser48509

Mersi ca mi-ai enumerat lucrurile pe care nu le-ati facut pe lumiile anterioare , poate candva va veti putea lauda si cu ce ati facut voi....dar pentru asta cred ca trebuie sa asteptati l65 sau unde vei mai intra voi.
 
Sus