Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser42954

:)) Cum poate fi cineva gelos pe asta?! Daca iti place sa joci cu tradatorii ,joci cu ei,dar sa nu strigi dupa m-au tradat.Poti sa fi sigur ca noi nu vom recruta nici un jucator Roma,nu ne plac tradatori.
 

DeletedUser29124

:)) Cum poate fi cineva gelos pe asta?! Daca iti place sa joci cu tradatorii ,joci cu ei,dar sa nu strigi dupa m-au tradat.Poti sa fi sigur ca noi nu vom recruta nici un jucator Roma,nu ne plac tradatori.

Bo$$ tu pe ce lume traiesti?
Cum poti vorbi ca nu va plac tradatorii cand voi v-ati aliat cu regii backstabburilor-jantlemanii.?
 

DeletedUser29124

Regii Backstabbului? Suntem primul trib care da backstabb? :)) Nu cred si plus de asta odata am dat, la Green si a durut tare dupa cum se vede..

Pe langa Bontempelii si Seneca ai ajuns sa dai citate si din mariusbr? Fi mai inventiv omule...lasa papusoiul, triburile si dezvolta-ti vocabularul...
 

DeletedUser41053

Regii Backstabbului? Suntem primul trib care da backstabb? :)) Nu cred si plus de asta odata am dat, la Green si a durut tare dupa cum se vede..

Cred ca pe voi v-a durut mult mai tare. Ati pierdut deja 2 lumi din cauza noastra. Eu ti-am zis sa nu faci asta ca o sa regreti ... v-ati crezut mari si tari ... uite rezultatul!!! Asta e valoarea voastra!!!

:)) Cum poate fi cineva gelos pe asta?! Daca iti place sa joci cu tradatorii ,joci cu ei,dar sa nu strigi dupa m-au tradat.Poti sa fi sigur ca noi nu vom recruta nici un jucator Roma,nu ne plac tradatori.

Nu va plac tradatorii dar i-ati adunat pe toti :D Probabil cine se aseamana se aduna. :oops:
 
Scor reacție
98
Pe langa Bontempelii si Seneca ai ajuns sa dai citate si din mariusbr? Fi mai inventiv omule...lasa papusoiul, triburile si dezvolta-ti vocabularul...
Stai linisit, nu sunt dependent de tribuile ca altii
Cred ca pe voi v-a durut mult mai tare. Ati pierdut deja 2 lumi din cauza noastra. Eu ti-am zis sa nu faci asta ca o sa regreti ... v-ati crezut mari si tari ... uite rezultatul!!! Asta e valoarea voastra!!!



Nu va plac tradatorii dar i-ati adunat pe toti :D Probabil cine se aseamana se aduna. :oops:

Am pierdut 2 lumi pentru ca ati intrat 10 triburi cu 10 aliante contra noastra :))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Și lasă gargara. Ca la început de lume acum 3-4 săptămâni era fix invers. Dar lumea va stie și a mers cu noi.
 

DeletedUser41053

Am pierdut 2 lumi pentru ca ati intrat 10 triburi cu 10 aliante contra noastra :))

deci de la pp ai trecut la nr de triburi si aliante ... oare maine pe cine dai vine sau pe ce?! :D


Pe L61 sunteti prea multi jucatori ... lista cu cei 60 sau cati is in tribul final e deja facuta problema e ca dominanta nu o pot face fara sa bagati jucatorii la interne cu forta ... daca nu era innobilat acum precis era innobilat intr-o luna. Pe cine vrei tu sa minti aici?! :D
 

DeletedUser48627

deci de la pp ai trecut la nr de triburi si aliante ... oare maine pe cine dai vine sau pe ce?! :D



Pe L61 sunteti prea multi jucatori ... lista cu cei 60 sau cati is in tribul final e deja facuta problema e ca dominanta nu o pot face fara sa bagati jucatorii la interne cu forta ... daca nu era innobilat acum precis era innobilat intr-o luna. Pe cine vrei tu sa minti aici?! :D


Pe lumea 61 ai jucat in triburile de samurai. Nu inteleg de ce pe forumul lumii 64 ataci RS-ul? Daca noi ne respectam cuvantul, de ce suntem judecati pentru asta?
 

DeletedUser41053

Pe lumea 61 ai jucat in triburile de samurai. Nu inteleg de ce pe forumul lumii 64 ataci RS-ul? Daca noi ne respectam cuvantul, de ce suntem judecati pentru asta?


Dar am zis ceva ce nu este adevarat ?! Cat timp va asociati cu un trib ca gentle ridicati niste semne de intrebare ce fel de oameni si ce trib sunteti voi. Pe L61 eu am ajutat un prieten din United doar atat. Nu m-am implicat mai deloc. Cat despre perioada mea in RS poate iti zice mesageru mai multe :D si ce a oferit gentle ca sa ma dea pe mine afar din RS :D... Oricum nu am eu treaba cu L61 probabil si RS s-au aliat cu gentle pt ca alte variante erau Roma sau United si din cate vad istoria lor ... nu se punea vorba de o alianta. Dar aici sa continui alianta cu gentle ... mi se pare penibil un trib ca RS sa se alieze cu gentle.
 

DeletedUser48931

Numai va certati ma...jucati nu da-ti toata ziua din gura ca babele alea de la tara;)
 

DeletedUser48931

Dicsie acuma am vazut eu ce zici tu de minela pagina 21...vorbim noi doi la cafea :)))iti promit prietenul meu
 

DeletedUser48931

Eu in 10 ani nu am intrat pe forum aici k nu imi plac tiganismele dar tu ai reusit sa ma aduci aici pe forum si in curand si in real life te poop
 
Sus