10 ani de Tribalwars !

wwwsimona

member
Scor reacție
0
La multi ani!!!!
Un joc frumos, care te prinde repede, un microb pe care daca l-ai luat e bun luat; chiar daca incerci sa scapi de el, ramane in stare latenta si cand te astepti mai putin.... inca o data La multi ani!!!
 

DeletedUser

la multi ani noua in primul rand , jucatorilor . fara noi si multi altii care au trecut prin el nu ar fi ajuns aici . ;)
ce le doresc lor ? sa tina cont mai mult de dorinta jucatorilor , sa faca in asa fel incat dorinta jucatorilor sa se regaseasca mai mult in joc . daca jucatorii vor fi multumiti de modificarile pe care le vor aduce vor sarbatori si 20 ani ( poate ) . daca nu ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu ar fii faina sa fie triburile european?sa fie o lume cu toate natile europei.s-ar ajunge la razboaie intre natii pana la urma, cine stie romanii contra grecilor sau ungurilor.......... sau oricare.cred ca ar fii interesant
 

DeletedUser36770

Frumoasa initiativa de a ne pune la dispozitie cateva wallpaper-uri tematice... Un singur wallpaper mi-as fi dorit, si anume cel cu satul complet construit. Pacat ca nu e pentru muritorii de rand. L-am vazut la baieti pe monitoare...in filmul aniversar!

Oricum, La multi ani!
 

DeletedUser

Frumoasa initiativa de a ne pune la dispozitie cateva wallpaper-uri tematice... Un singur wallpaper mi-as fi dorit, si anume cel cu satul complet construit. Pacat ca nu e pentru muritorii de rand. L-am vazut la baieti pe monitoare...in filmul aniversar!

Oricum, La multi ani!

pune-ti pofta-n cui :p

http://i39.tinypic.com/2q30if8.jpg

2q30if8.jpg
multumeste-te cu asta ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7299

Ar fi frumos ca inainte de fiecare deshidere de lume sa ne puna la dispozitie mai multe setari, si in functie de voturi sa se deschida. Si lumea urmatoare sa nu mai aiba setarile alea in sondaj. Asa nu se repeta lumile si se tine cont de dorinta jucatorului, care, din punctul meu de vedere este cel mai important. Daca se tine cont de dorinta noastra, automat bagam si noi bani in joc cand avem ce ne dorim, si asa castiga si ei, si noi.
 

DeletedUser40281

Triburile e cel mai frumos joc online, aici am cunoscut multa lume, am amici care imi puteau fi chiar bunici:), e frumoasa senzatia de a trezi dimieata cu noaptea in cap ca sa verifiici un raport sau sa trimiti un atac, nu cred ca va mai fi vreo data un joc online super ca triburile , A si triburile se joaca dupa minim 2,3 luni de la inceperea lumii;)
 

DeletedUser44035

La multi ani , felicitari stafului pentru munca depusa si felcitari celor 3 prieteni care au creat acest joc .
Au fost de adevarat geniali sa creeze un astfel de joc
 

DeletedUser

Câștigă o bătălie doar cu, cavaleria ușoară !

Câștigă un atac doar cu, cavaleria ușoară din satul "Pădurea Sherwood". O bătălie trebuie să conțină cel puțin 20 de unități apărătoare.


cee ? care-i faza ? ca am cautat de am inebunit satu cu numele "padurea ... "
 
Sus