88 & Alt+F4 & Cent vs MoH & TB & REV & Viking

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20252

Dap,atunci da-mi voie sa iti spun ca ai vocea ca de femeie,eu la prima impresie am crezut ca a intrat night.wish in conferinta cu noi,nu kenji :))
Nu conteaza daca stie lumea sau nu,conteaza ca stim noi si stii si tu,si ne-am dat seama ce fel de persoana esti.
In fine,esti singurul jucator care a putut sa ma minta cu atata nerusinare in fata de cand joc jocul asta,si il joc de 3 ani de zile.
 

DeletedUser13059

Ma urs,chiar nu inteleg de ce te bagi in seama?
Atata timp cat eu nu iti spun nimic pe tine de ce te mananca sub aripa?
Ia si vezi-ti de ale tale ca eu nu cu tine vorbeam,si de ce tot aduci lumea 20 pe lumea 21?Stiu ca mori de ciuda ca ai fost dat afara din NOFA dar aici e lumea 21.
In fine....

cum sa fiu dat afara ? :| inca sunt si in nofa fi linistit ... problema ii ca tu vei fi ala care va pleaca de pe 20 cu coada intre picioare...
 

DeletedUser30628

ma sireno :)) vad ca prea mult ** de mine...ai devenit cumva Fan Piter si nu stiu eu??? :)) ia sa-ti mai vezi tu de treburile tale...oke??????cat eu nu vorbesc despre tine nici tu nu ** despre mine....cat despre experti.....nu ma bag ca nu sunt un expert....dar la valoarea ta... nu stiu cum te cobori la un nivel inferior de-al tau:confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Da , e super suficient ....portile iadului , esti dus rau de tot ..... daca tu joci de 3 ani acest joc si inca nu ai invatat sa ai un limbaj decent , atunci eu sunt mitropolitul banatului , fratica !!!!!!!!
Nu stii cum sa te invarti , cum sa o dai , doar , doar ti-o spune lumea ca ai dreptate . Imi pare rau ca ai un copil la profil , si eu am o fetita ( sa-mi traiasca :) ) dar crede-ma ca tu ori nu ai viata sociala ori esti frustrat pana in maduva existentei tale . Societatea pentru tine este un caz inchis , iti spun sincer prietene , nu trebuie sa ma apuc sa imi desenezi copacei .

Pittere , nu fac asta de multe ori dar acum o fac . Imi cer scuze ca te-am amestecat si pe tine in oala cu asta , cu portile iadului , sincer vorbesc acum . Tu nu vrei decat sa pari amuzant si sa socializezi , in schimb la asta e grav , e forma acuta de paranoia !!!!!!!:eek:
 

DeletedUser

Nu fac eu scandal , mon'ser.....Reciteste posturile de la incepit si ai sa vezi de unde s-a plecat si unde s-a ajuns ......e de-a dreptul " jenibil " ( asta ca sa il reproduc pe domnul portile iadului )... inventator de cuvinte noi :D
 

DeletedUser20252

Sireno...sa imi spui mie unde am jignit. :)
Insa vad ca tu din labil si alte boli neurologice nu ma scoti. :)
In fine,nu are rost sa continui discutia ca nu ajung nicaieri,fie cum ai spus tu.
 

DeletedUser

In CENT sunt jucatori cu mult peste nivelul tau baitanul sau fetiscana ce esti tu.
Daca nu cunosti si habar nu ai atunci nu te da cu parerea,nu cred ca ne vezi pe noi sa ne dam cu presupusul despre tine,cu toate ca pot sa o fac si sa spun ca esti un copil care si-a pus toata familia sa joace pe contul lui ca sa ajunga rang 1,ca daca ai juca doar tu singur pe contul tau si nimeni altcineva ai fi si tu unul din jucatorii mediocri pe care tu ii numesti umpluturi si lista poate continua.Daca vreau sa fiu si eu rang 1 il pun si eu pe fratemiu sa joace,pe mama pe tata,mai am o bunica care traieste si o pun si pe ea,dar atunci care mai e satisfactia?Poate vreau sa ma mandresc cu ce am facut cu contul,nu pot sa o fac pentru ca e si munca altora inclusa acolo.

Fii baiat destept si inainte sa afirmi ceva intereseaza-te de unele chestii ca e foarte probabil sa dai cu mucii'n fasole.

Hai pa.


Am spus ca nu mai caut , asta este ce mi-a picat in mana .. jignirea poate fi si de natura violenta. Daca intr-adevar jucai de atatia ani de cati pretinzi ca joci , ai fi invatat ceva de la cei ce au facut legende pe jocul asta
1. forumul este facut pentru socializare si pentru combaterea ironica ( ironica in sensul destept al cuvantului ) a adversarului
2. jocul in sine este pentru strategii si fight .... amestecul intre aceste doua chestii se soldeaza nasol pentru creier .....
Sincer , mie imi pare rau ca nu poti duce o discutie pana la capat si cedezi asa de repede . Vino cu argumente pertinente pentru starea ta colerica si atunci o sa imi cer scuze . Dar cand vad ca in acest topic deschis , tu ai 40 % din postari si toate fara nicio legatura cu jocul in sine sau cu socializarea .... numai si numai acuze aduse altora , sincer ma indoiesc ca ai putea scoate si altceva din tine !
 

DeletedUser20252

Sat Puncte Vechi deţinător Nou deţinător Dată/Timp
FORT (336|605) K63 10,209 sigfrid [MoH] lucifer90 [CENT] 2010-10-27 14:58:20
042 Alaska (351|606) K63 9,752 sigfrid [MoH] lucifer90 [CENT] 2010-10-27 05:39:59
040 Carolina de Nord (345|609) K63 9,741 sigfrid [MoH] lucifer90 [CENT] 2010-10-26 12:49:07
034 Cine a luat ROSU?? (337|606) K63 9,146 sigfrid [MoH] lucifer90 [CENT] 2010-10-25 17:47:20


sigfrid
Puncte: 91.043
Loc: 770
Inamici învinşi: 1.254.851 (233.)
Trib:

Inca un jucator care a plecat sau a fost dat afara din MoH dupa ce a inceput sa piarda sate.
Daca a plecat,oare de ce o fi plecat? :-?
Daca a fost dat afara,se stie ca strica statistica.
 

DeletedUser

Offf, Doamne.. ce mi-a fost dat sa vad. Pai asa razboi e intre Alt+F4 si "VIKING" !?
Din punctul meu de vedere, acesti VIKINGI sunt doar o adunatura de muraturi, incepand cu acest moment :


DECIDE
Însuşiri
Numele tribului: DECIDE
Prescurtare: noobs.
Număr de membri: 83
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 8.796.314
Punctaj total: 11.762.427
Punctaj mediu: 141.715
Loc: 8
Inamici învinşi: 95.351.284 (3.)
Homepage:
» Actele tribului
Membri

Descriere
"ATENTIE!

1. Lipsa de politete la adresa unui noobs, precum si jignirea, pocirea sau schingiuirea limbii romane este un act de razboi.
2. Atacurile de orice fel: adevarate, spionaje sau false, trimise asupra unui noobs sunt un act de razboi.
3. Detinerea de informatii de pe forumul noobs este un act de razboi.
4. Orice noobs are dreptul sa spioneze satele ce par inactive.Contraspionarea este un act de razboi.
5. Orice membru noobs are dreptul sa ceara vecinilor sai suport sau atacarea in comun a unor tinte(dar asta nu inseamna ca si-a creeat vreo obligatie fata de acele persoane). Nerespectarea de catre vecini a ordinelor date de un noobs este un act de razboi.
6. Snipuirea este un act de razboi.
Daca snipuirea este facuta de un aliat sau pna, actul de razboi este si mai evident. In acest caz ne rezervam dreptul de a riposta fara avertisment!
7. Amenintarile verbale la adresa unui noobs sunt considerate un act de razboi.
8. Trimiterea de suport victimelor atacate de noobs este un act de razboi si se pedepseste ca atare.
9. Incercarea de recrutare a unui noobs(sau de jucatori din zona de actiune a noobs) este un act de razboi.
10. Prezenta in zona de actiune a noobs este un act de razboi.


DE CE SUNTEM NOI INDREPTATITI SA SPUNEM ASTA?

Pentru ca:

1.Orice sat noobs are bonus de populatie dublu.
2.In orice sat noobs zidul are level 30.
3. Cazarmele din satele noobs sunt de level 30.
4. Cine a intrat in noobs a constatat ca in acest trib poti face cati paladini doresti.
5. Orice paladin noobs are calitatea de a fi ambidextru, asa ca poate folosi doua arme deodata.
6. In noobs s-a inventat mecanizarea: minele produc de 10 ori mai mult, iar ca populatie ocupa doar 5 locuri in ferma: 4 muncitori la schimb plus securistul minei.
7. In noobs s-au introdus drujbele la taietorii de lemne.
8. Spionii noobs sunt antrenati de James Bond si pot ucide in timpul incursiunii paladinii si nobilii adversi.
9. Atelierele noobs nu mai produc berbeci si catapulte, ci tancuri.
10. Paladinii noobs scad adeziunea satelor adverse cu 120% intr-un singur atac.(Da, la noi in trib si paladinii scad adeziuni!)
".


Pentru cei ce nu inteleg, ii rog sa faca paralele cu adevaratul trib 'noobs'. Sanatate!

Au dovedit inca odata ce fel de oameni fara caracter sunt, stiam ca sunt o adunatura de nesimtiti si idioti, o mica sugestie pentru ei, poate au plagiat numele si profilul noobs insa spiritul noobs nu e la ei asa ca tot la margine o sa ajunga.
Scuze pentru limbaj, insa rar mi-a fost dat sa vad o adunatura de copii inapti si lipsiti de creier ca in parodia asta de trib.
 

DeletedUser

Sat Puncte Vechi deţinător Nou deţinător Dată/Timp
FORT (336|605) K63 10,209 sigfrid [MoH] lucifer90 [CENT] 2010-10-27 14:58:20
042 Alaska (351|606) K63 9,752 sigfrid [MoH] lucifer90 [CENT] 2010-10-27 05:39:59
040 Carolina de Nord (345|609) K63 9,741 sigfrid [MoH] lucifer90 [CENT] 2010-10-26 12:49:07
034 Cine a luat ROSU?? (337|606) K63 9,146 sigfrid [MoH] lucifer90 [CENT] 2010-10-25 17:47:20


sigfrid
Puncte: 91.043
Loc: 770
Inamici învinşi: 1.254.851 (233.)
Trib:

Inca un jucator care a plecat sau a fost dat afara din MoH dupa ce a inceput sa piarda sate.
Daca a plecat,oare de ce o fi plecat? :-?
Daca a fost dat afara,se stie ca strica statistica.


Luci , scuze ca ma bag , dar zic si eu asa barem daca joci fayr , laso mai moale cu laudele sau comentariile si daca este demonstrezi totul in joc .
Tu ce crezi ca demostrezi daca tot te lauzi cu atatea statistici personale cu tine ... tu esti cu gura mare acum , dar daca se va intampla ceva , dupa vei cadea prost .

Asa ca , fa tot ce faci doar in joc si mai apari si pe forum cu statistici , dar cu atatea laude si comentariile laso mai moale
 

DeletedUser20252

Bine,bine...nu ma mai laud...ii las pe altii sa o faca ca eu nu mai am voie sa arat ce se intampla prin MoH.:)
Daca s-a intamplat ca tocmai eu sa il fi atacat pe ala si dupa sa fie dat afara,ce vina am eu?
In fine...nu am sa mai postez :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bine ca spui asa acum , sa vedem ce se intampla si pe viitor ...
Ce se intampla prin Moh , se intampla la ei nu la voi . E bine ca faceti faza razboiului , mai bine e ca totul sa fie demonstrat in joc , daca jucatori pleaca sau sunt concediati e problema lor , ei pierd nu voi .
Asa ca mai bine sa se arate totu in joc si dupa .... se va observa si diferenta
 

DeletedUser

nervosule veziti de treaba ta , daca tot de cand ai revenit te-ai facut "vedeta" cu toate conturile tale pe extern , abtinete .
Si nu graiesc de acum , am alte treburi decat sa stau ca tine pe extern si sa ma dau mare si faimos .
Mai bine daca tot de bagi in seama fa-o cu un post , care sa contina detalii depsre subiect , nu detalii despre "vedetismul" tau .

Iar cu tine inccubus , ce ai facut ai facut nu ma intereseaza ;) , faceti ce vreti , si adevaru e ca jucatori ca voi nu se mai gasesc in ziua de azi .
Continuati asa .
 

DeletedUser

in continuare sunteti niste mincinosi,dar sunt obisnuit,tribul Lords adica 5 membri care erau atacati de mine au atacat Cent,referitor la nu stiu ce PNA vorbesti tu,te rog sa aduci dovezi,altfel tind sa cred ca ti-ai facut acest cont pe extern sa il ajutati pe baiatul asta Portile ...,sa abereze,totdeauna mam comportat civilizat in ce va priveste,dar azi deja a trebuit sa ies pe extern ca mi se pare ca ati luat-o pe cai gresite,si veti da cu capul de ciment,si va fi tarziu ;)


-UnknownError- a spus:
Dragă talibanu79,

Ai primit o mustrare pe forumul Forum Triburile din partea Echipei de administrare a acestui forum.

Motiv:
-------
Spam

spam spam spam spam..ceea din ce ai spus tu , era legat de topicul respectiv?:)
-------

Post original:
[post]761298[/post]
nu are rost sa ne batem capul cu un asemenea personaj....personaj care nu e in stare sa-si recunoasca propriile fapte si minte cu atata nerusinare si cu atata usurinta...
e un caz pierdut...saracu!:))

Această mustrare doreşte să vă reamintească de existenţa regulilor de pe acest forum, reguli (http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12) ce ar trebui înţelese şi urmate.

Toate cele bune,
Forum Triburile


la aceasta postare era raspunsul meu...aviz moderatorului
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus