88 & Alt+F4 & Cent vs MoH & TB & REV & Viking

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

CRL vs. Viking şi fosta lor academie:D
Side 1:
Tribes: CRL
Side 2:
Tribes: VIKING, ElJefe

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 94
Tabăra 2: 50
Diferență: 44

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 622,342
Tabăra 2: 335,441
Diferență: 286,901

chart

88 şi Alt+F4 vs. viking şi fosta academie
Side 1:
Tribes: 88, Alt+F4
Side 2:
Tribes: VIKING, ElJefe

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 452
Tabăra 2: 51
Diferență: 401

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,181,719
Tabăra 2: 382,265
Diferență: 2,799,454

chart



:D nici nu e de mirare că s-a destrămat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

da vad ca sau inceput recrutarile din viking...haiducii auu luat nu am fost atent la 88 daca au luat:)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Alt+F4
Side 2:
Tribes: VIKING, ElJefe

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 221
Tabăra 2: 20
Diferență: 201

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,566,924
Tabăra 2: 172,407
Diferență: 1,394,517

chart


Cam asta a fost cu acest razboi. Cat despre recrutari de la ei, noi am luat 2 jucatori, cam singurii pe care i-am gasit interesanti pt. noi.:) Restul au fost recrutati de "prietenii" nostri...unde nu vor fi altceva decat carne de tun, dupa parerea mea. Respectele mele domnilor...marimea conteaza, asa ca la mai mare.:) Pana una alta, felicitari tuturor celor implicati in distrugerea tribului Viking, indiferent daca e vorba de trib mic, mare...sau mijlociu. Toti cei implicati au avut aportul lor, asa ca imi scot palaria in fata dumneavoastra. Succes in continuare!
 

DeletedUser

Acum este doar inceputul(incalzirea), peste cateva luni, sa afisati statistici :))

Fie ca cel mai bun sa castige !! Eu spun forta REV si MOH :)
 

DeletedUser

O statistica destul de draguta :

Side 1:
Tribes: Alt+F4
Side 2:
Tribes: VIKING, MoH, ElJefe, REV

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 2
Diferență: 24

chart


1 sat pierdut de Alt+F4 : Manz 004 (532|438) K45 1,816 Gruiut Calare [Alt+F4] dongeolgau [MoH] 2010-10-27 15:06:40 - probabil este vorba de un sat de barbari snipuit, deci nimic extraordinar.

Deci, o Statistica mai aproape de adevar ar fi : 26-1, ceea ce, daca ma intrebati pe mine nu-i deloc rau, in situatia data. :) Felicitari tuturor celor din Tabara 1 si.. succes! :)
 

DeletedUser

O statistica destul de draguta :

Side 1:
Tribes: Alt+F4
Side 2:
Tribes: VIKING, MoH, ElJefe, REV

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 2
Diferență: 24

chart


1 sat pierdut de Alt+F4 : Manz 004 (532|438) K45 1,816 Gruiut Calare [Alt+F4] dongeolgau [MoH] 2010-10-27 15:06:40 - probabil este vorba de un sat de barbari snipuit, deci nimic extraordinar.

Deci, o Statistica mai aproape de adevar ar fi : 26-1, ceea ce, daca ma intrebati pe mine nu-i deloc rau, in situatia data. :) Felicitari tuturor celor din Tabara 1 si.. succes! :)

diferenta aceea este cauza, destramarii tribului viking, majoritatea cuceririlor ale celor din alt+f4 de sapt. trecuta sunt de la viking ....
 

DeletedUser

tabara MoH,MoH-A,~TB~,REV, etc, are un "-" destul de important, acela fiind: REV,se lupta cu 88, fiind ajutati de MoH si restul, dar REV se mai lupta si cu URSS,URSS-A, care dupa cum ati scris mai sus, isi respecta alianta cu MoH si MoH nu se pot amesteca ! Parerea mea este aceea ca daca REV nu se razboiau cu URSS, statisticele 88 & Alt+F4 & Cent vs MoH & TB & REV aratau atfel !!
 

DeletedUser

Parerea mea este ca daca MoH nu ar da afara orice membru care incepe sa piarda sate...atunci ar fi alta statistica. Pacat ca tribul MoH nu are demnitatea sa piarda satele cu fruntea sus...prefera sa ne usureze munca dand afara orice membru care ajunge sa piarda sate in fata noastra (la alianta noastra ma refer). Ma intreb pana cand o sa se tot pacaleasca jucatorii sa intre la ei, unde nu se urmareste altceva decat innobilarea lor, indiferent pe ce cai...Ma intreb cate aliante de conjunctura vor mai incheia doar cu scopul de a scoate castanele din foc cu mana altora, asteptand doar momentul oportun ca sa le rupa pe diverse motive. Vom afla...vom trai si vom vedea.
 

DeletedUser

Parerea mea este ca daca MoH nu ar da afara orice membru care incepe sa piarda sate...atunci ar fi alta statistica. Pacat ca tribul MoH nu are demnitatea sa piarda satele cu fruntea sus...prefera sa ne usureze munca dand afara orice membru care ajunge sa piarda sate in fata noastra (la alianta noastra ma refer). Ma intreb pana cand o sa se tot pacaleasca jucatorii sa intre la ei, unde nu se urmareste altceva decat innobilarea lor, indiferent pe ce cai...Ma intreb cate aliante de conjunctura vor mai incheia doar cu scopul de a scoate castanele din foc cu mana altora, asteptand doar momentul oportun ca sa le rupa pe diverse motive. Vom afla...vom trai si vom vedea.

tu nu stii ca "In dragoste si razboi, totul este permis" ?!:)
 

DeletedUser11867

rev si moh deocamdata nau nici o sansa in fata 88 si haiducii...
nu au sudate relatiile dintre jucatori cei din rev...
cat despre cei 2 luati de alt din viking nu merita...nici unul din vikingii nu merita recrutat...
 

DeletedUser

Ba stiu...insa aici nu e nici dragoste si nici razboi...e doar un joc.:) Demnitatea insa e un lucru mare, respectul la fel...iar caracterele sunt dezvaluite in toata splendoarea lor pe joc.:)
 

DeletedUser

daca zici ca este doar un joc, crezi ca aici trebuie sa ai demnitate, bine unii au, dar majoritatea nu au !
 

DeletedUser

si daca ei nu au, sa decadem si noi la fel ca ei?:) suntem aici sa ne distram, nu sa ne batem joc de oameni ;)
 

DeletedUser

Un singur lucru vă zic , sunteţi praf ! plus că aveţi şi avantaju poziţionări pe hartă sunteţi 9-10 triburi pe 2 triburi şi nu văd ca noi să pierdem sate împotriva voastră . aşa că nu vă mai văd rostul să postaţi posturi penibile care nu-şi au rostul .

Side 1:
Tribes: 88, Alt+F4
Side 2:
Tribes: MoH, VIKING, MoH-A, URSS, REV, ~TB~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,019
Tabăra 2: 10,135
Diferență: 4,116

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 590
Tabăra 2: 139
Diferență: 451
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lucifer90 în data de 18.10. la ora 11:01
Am inteles ca tu joci deacum pe contul asta...un id de skype ceva ca sa te bagam si pe tine in conferinta?

DEMONUL1 în data de 18.10. la ora 11:03
lucifer cand e ceva ma gasesti pe joc.cu stima razvan

lucifer90 în data de 18.10. la ora 11:04
deci nu esti un fain al skype-ului?

DEMONUL1 în data de 18.10. la ora 11:10
nop

lucifer90 în data de 18.10. la ora 11:12
hmmm...ok...noi stam mult pe skype si ne e mult mai usor asa...insa mna...daca tu asa doresti...:)

DEMONUL1 în data de 18.10. la ora 11:12
te deranjeaza asta??? cumva??

lucifer90 în data de 18.10. la ora 11:14
nu ma deranjeaza dar era mai oj daca te cunosteam putin ca totusi esti jucator nou...asa nu prea stim nimic despre tine :)

Sa imi spui cand ai satele de atac gata ca sa atacam mai multi :)

DEMONUL1 în data de 18.10. la ora 11:16
vad ca animalul de varmiu le are pe la10-12 mii..dar mai au mult pana sa se refaca

lucifer90 în data de 18.10. la ora 11:17
poi nu ar trebuie sa dureze mai mult de 4 zile atunci :)

DEMONUL1 în data de 18.10. la ora 11:19
pai cam asa ca din cate se pare e viteza 2 daca vad bine

lucifer90 în data de 18.10. la ora 11:37
da...satele de atac se fac in aproape 7 zile

lucifer90 în data de 19.10. la ora 08:32
:))...esti chiar tare :)

DEMONUL1 în data de 19.10. la ora 13:57
de ce??

lucifer90 în data de 19.10. la ora 14:08
oare...

DEMONUL1 în data de 19.10. la ora 14:11
ma eu nu te inteleg daca varmiu a jucat cu voi in trib asta inseamna ca si eu trebuie sa fac la fel...aleg ce e mai bine pentru mine sau mai bine zis ce cred eu ca e mai bine

lucifer90 în data de 19.10. la ora 14:46
o sa vedem daca e mai bine sau nu :)

DEMONUL1 în data de 19.10. la ora 16:44
ba prietene stai calm nu te agita tare asa ca daca ma uit la tine internele te-au facut cam mare :))

lucifer90 în data de 19.10. la ora 17:09
Dude...fa o vizita la oftalmolog ca nu vezi bine deloc...din 33 de sate 5 sunt de la interne...asta inseamna ca ele m-au facut mare?

In fine...imi pierd timpul degeaba.

DEMONUL1 în data de 29.10. la ora 16:12
salut luci...ma da asa vorbiti cu varmiu

lucifer90 în data de 29.10. la ora 16:13
poi uita-te unde a ajuns...si vezi intai cine a inceput sa vorbeasca aiurea...
In fine...

DEMONUL1 în data de 29.10. la ora 16:14
mda vad ca e plecat...sa faca bors dar mia zis ca va luati de el si am intrat sa vad

lucifer90 în data de 29.10. la ora 16:15
nu se ia nimeni de el acum...pe viitor e posibil sa ne luam de el..d.ar nu prin mesaje :)

DEMONUL1 în data de 29.10. la ora 16:15
:))

lucifer90 în data de 29.10. la ora 16:16
in fine...daca stiam cum e varatu te inobilam repede atunci cand ai zis ca te lasi :))
Oricum a gresit ca a plecat...noi suntem cei ce avansam :)

DEMONUL1 în data de 29.10. la ora 16:17
eu va ziceam hai hai ca va dau ca va dau....

lucifer90 în data de 29.10. la ora 16:18
am fost fraieri ca am zis ca nu o sa renunti si o sa joci...dar na...i-ai acum contul si baga-l la noi si da-l in sitter la noi :))

DEMONUL1 în data de 29.10. la ora 16:19
eiii ma luci el mai tarziu intra iar si iti dai seama ca iar iese...ma joc de ia si vino

lucifer90 în data de 29.10. la ora 16:20
schimbi parola...da fa altfel...trimite niste sprijin de la el atunci :))

DEMONUL1 în data de 29.10. la ora 16:38
esti atacat sau ce???

lucifer90 în data de 29.10. la ora 16:42
putin asa dar ma descurc...trimiti si tu ca sa pierd mai putin :))

DEMONUL1 în data de 29.10. la ora 16:48
bai nu stiu...mie sa nu ii fac belele lu asta :))

lucifer90 în data de 29.10. la ora 16:53
si ce?...trimiti la red spartan :)

DEMONUL1 astăzi la ora 19:22
:)))

Mesajele acestea au fost trimise de către DEMONUL1 mai departe.



cum se roaga Portile Iadului de jucatori din MoH ;)
 

DeletedUser20252

Se vede ca iti lipseste materia cenusie ca nici nu iti dai seama ca eu faceam caterinca cu DEMONUL1.
Crezi ca eu aveam nevoie de sprijinul lui DEMONUL ma?Ai simtit pe pielea ta cat de mult am avut eu nevoie de sprijinul lui.
Da ce sa faci,cand omul e neputioncios,asta face,exact ca tine.

Alex Kenji astăzi la ora .....
Sau luat 4 sate amarate de la Lucifer90 si altele de la alti jucatori din Cent,ms celor care au participat la acest atac si care mai ataca,si totodata tin sa reamintesc ca data viitoare care nu va participa la atacuri organizate de conducere cu tot atacul, cu siguranta nu va mai face parte din acest trib sau academie,nu tinem individualisti,asa cum toata conducerea si-a rupt atacul asa si voi puteti ataca.



In 2 saptamani ati reusit sa ma duceti rang 2 ca aparator si ati luat 4 amarate de sate cum ai spus tu.Felicitari si acum sa bagam o statistica cu ultimile 48 de ore:

Side 1:
Tribes: CENT
Side 2:
Tribes: MoH, MoH-A

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 20
Diferență: 3

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 195,024
Tabăra 2: 164,997
Diferență: 30,027

chart




Asta e diferenta de sate luate dupa marea si pompoasa voastra organizare pe micul trib CENT,si noi abia ne incalzim cu satele luate.
 

DeletedUser

[7:49:32 PM] BlackK AngelS astăzi la ora 18:53
mai am 100 atacuri si renunt nu mai pot juca mi-am pierdut tot moralu


uite aici mesaj...la ai nostri nu le-a scazut moralul:))si tinand cont ca voi sunteti practic 3 triburi (lords,legio si THOR) as tace din gura si m-as face mic,mic,mic...alex
 

DeletedUser

Hai să nu mai facem atâta tantam pe extern şi să ne vedem de joc pe harta , eu zic că e cel mai bine.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus