88 & Alt+F4 & Cent vs MoH & TB & REV & Viking

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12439

comentariul tau e acid si neavenit , daca nu stii despre ce-i vba nu te baga!
Stimabilul pseudolider m-a blocat ca ultimul las, tipic.
Asa ca daca binevoieste sa explice public ii astept comentariul.
Si ca fapt divers, sa vezi acum ca au scapat de spioana, ca 'or sa castige razboiul :D ...pacat ca o sa urmaresc statisticile de pe tusa:(

Spune-mi cu cine te imprietenesti, ca sa-ti spun cine esti -zice o zicala romineasca.

adaptind as putea zice spune-mi ce sef ai ca sa stiu cine esti.

e destul de aiurea dar se pare ca in cazul multora se potriveste
 

DeletedUser35286

Hai ca asta e culmea,daca suntem prieteni de pe alta lume,asta inseamna ca e spion pentru mine?

macar daca aducea dovezi ca mi-ar fi dat Carmen vreo informatie,ar fi fost ceva...dar nici nu am indraznit sa-i cer o informatie despre MoH deoarece nu mi se pare fair play...asta este,daca a ajuns kenji lider in MoH,se cam impute treaba...
 

DeletedUser34078

Alex, de nu mi-a dat nici-o explicatie si m-a si blocat la mesaje, eu tind sa cred ca-i gelos :D cat priveste partea cu conducerea Moh iti dau dreptate ;) dar stii cum se zice tot raul spre bine:p
.... totusi dam cam prea mare importanta la incident si lui kenji implicit ... chiar nu merita si mai facem si spam aiurea :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

sincer cu treburi dinastea de tot kkt se taie chefu majoritatea jucatorilor :) frumoasa miscare ati facut.....se vede ce dusmani de calitate am avut din nou :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Bv MOh
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

MoH dizolvat?
smiley-signs051.gif
 

DeletedUser30628

sincer pe 21 nu sunt jucatori dornici de razboi....si din cauza asta nu se va ajunge nicaieri......CIR a picat,Viking la fel,Moh la fel......pana acum sincer 88 nu a avut un razboi pe masura....sa zicem da mey un razboi frumos....jucat pe harta nu pe extern si cam asta e...nu mai sunt jucatorii de altadata....dornici de razbel :)
 

DeletedUser26020

Toate au un inceput si un sfarsit si se pare ca la ei a venit sfarsitul cam repede ...
Nu cred ca din cauza razboaielor ci a problemelor interne .. nu stiu nimic din ce a fost in interiorul tribului la ei dar cred ca au avut jucatori pe care nu ii prea interesau jocul si asta a dus la ruperea tribului :)
 

DeletedUser

tongue%5E_%5Earial%5E_%5E0%5E_%5E0%5E_%5Ereorganizare%5E_%5E.gif

ce mai conteaza de ce ..
important este ca au luat forme doua triburi URSS si Scitii acum da intradevar va fi o provocare
 

DeletedUser33975

i-ati facut la psihic,aici pe extern ca in joc nu cred,aveti gurile prea mari,si deja acest forum(l21) are cativa "proprietari",daca zice altcineva ceva un/doi sariti muscati de...,e si asta o tactica :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus