88 vs SS & URSSa

DeletedUser

pai sa-i dea, de ce nu o face? la vorbe multi dau clasa...pe harta mai greu, pe pitter il ve-ti scoate cand nu va mai fi el pe cont.


in rest, Bafta 88, dati afara rusii din tara...sa se duca in siberia lor
 

DeletedUser30628

ahahaha hai, din bun simt ma opresc eu, daca continui te fac de ras si dupa iar bagi duma cu BEM BERE CAND VIN...stii cine esti, asa ca incearca sa te trezesti :p:p:p..
PAndeveeeeeeeeeeee vezi sa nu vina tsunami ul peste barbari, iti pierzi dracu meseria...

ma andrei.,eu unu de cand am inceput am jucat cu contu asta,...tu pe primu cont ce ai facut?? :))))))))))))))ai ajuns ferma...ca alti batmani...asa ca relax si joc de glezne....

ai inceput pe sherkon si incercai sa ma intreci....ca na,cum naiba sa te faca un noob :)),dupa ai intrat pe tozz(cont preluat) si imi ziceai ca na,te fac la agresori etc....am discutat aman2 sa ajungem in top 10...eu unu am ajuns,dar tu?????lasa-ma,ca doar gura a fost de tine :))) m-am convins si de tine....

ti-am zis,am fost noob pe 13...dar aici ma distrez cu voi,la fel cum m-am distrat cand am revenit pe 13 cu zmeii de acolo....doar stii ca ai fost cu mine pe cont acolo

aline,taci mai bine si nu-i mai tine palma ca nu are rost....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma andrei.,eu unu de cand am inceput am jucat cu contu asta,...tu pe primu cont ce ai facut?? :))))))))))))))ai ajuns ferma...ca alti batmani...asa ca relax si joc de glezne....

ai inceput pe sherkon si incercai sa ma intreci....ca na,cum naiba sa te faca un noob :)),dupa ai intrat pe tozz(cont preluat) si imi ziceai ca na,te fac la agresori etc....am discutat aman2 sa ajungem in top 10...eu unu am ajuns,dar tu?????lasa-ma,ca doar gura a fost de tine :))) m-am convins si de tine....

aline,taci mai bine si nu-i mai tine palma ca nu are rost....

piter, nu conteaza sa fii top 10, cat scoti dusmani poti sa fii si pe 500..Nu e gura doar de Andrei , stii bine asta.

Nu tac Pitere, am mai vorbit noi doi odata si ti-am zis sa nu uiti ca te-a ajutat pe l13 si ar putea si acum sa te ajute si tu pe el....:)
 

DeletedUser

ma andrei.,eu unu de cand am inceput am jucat cu contu asta,...tu pe primu cont ce ai facut?? :))))))))))))))ai ajuns ferma...ca alti batmani...asa ca relax si joc de glezne....

ai inceput pe sherkon si incercai sa ma intreci....ca na,cum naiba sa te faca un noob :)),dupa ai intrat pe tozz(cont preluat) si imi ziceai ca na,te fac la agresori etc....am discutat aman2 sa ajungem in top 10...eu unu am ajuns,dar tu?????lasa-ma,ca doar gura a fost de tine :))) m-am convins si de tine....

aline,taci mai bine si nu-i mai tine palma ca nu are rost....

ma asta s eu, un nub, dar nub ul asta ti a salvat curul pe 21... ;);)
mai mult te laspe tine sa zici...nu uita cand bagai dume sa te salvez...nu uitaaaaaaaaaaaa....ti am zis....ma abtin, te las pe tine sa LATRI....
 

DeletedUser30628

ma asta s eu, un nub, dar nub ul asta ti a salvat curul pe 21... ;);)
mai mult te laspe tine sa zici...nu uita cand bagai dume sa te salvez...nu uitaaaaaaaaaaaa....ti am zis....ma abtin, te las pe tine sa LATRI....

mi-ai salvat curu atunci cand ma atacau aia din Iobag si erai on si te-am rugat sa stai sitter,ca eu nu puteam ramane deoarece fugeam la munca si vii acum sa imi arunci ca mi-ai salvat curu???
ma andrei stai linistit,am discutat noi legat de jocu asta mai multe...si nu uita cand erai in 88 imi ziceai,"sa te frec ungure ca ai invatat sa joci" si ma felicitai...si acum imi arunci mie chestiile astea ma,nu-i nimic....tu nu esti nub,esti cel mai bun jucator de pe .ro,.net de pe ce lume doresti tu,eu is ala noob care va da peste nas de cate ori ati vrea voi......eu unu sa fac 1-1 cu oricare din URSS sanse nu ar avea si tu stii bine treaba asta....si chiar daca mi-ati da organizat....d-zeu cu mine daca as pierde mai mult de 10 sate,dar nici alea 10 nu cred ca ar fii posibil sa le pierd

aline,iti mai zic odata,nu ii mai tine palma aiurea,ce a fost pe 13 a fost...acum suntem pe 21...nu mai apartinem de lumea aia,asa ca te-as ruga sa taci
 

DeletedUser19202

asta e conducerea 88 ului??? mi ar fi rusine....

pai sa-ti fie oricum nu conteaza urss va pica iar tu nu ai ce sa faci asta iti garantez eu....sau crezi ca te puneau pe tine daca stiau ca se mai poate face ceva,,,,hai sa fim seriosi...

iar in alte polemici cu tine nu am de ce sa mai intru ca suntem la categorii diferite totusi....

cat despre ce arati tu acolo nu e problema ta...dupa cum ar trebui sa sti eu fac multe alte lucruri ..nu neaparat de pe contul meu...vom vedea in final cine e mai castigat...nu toti joaca pentru puncte trofee sau alte chestii...

scopul meu e castigarea razboaielor cat mai rapid....
 

DeletedUser

scopul meu e castigarea razboaielor cat mai rapid....


ti-ai ales prost tactica...vezi, canta la alta masa poate li se face mila si accepta...;);)
nu uita sa ti iei si traducator, nu de alta dar stau 3 ore sa deslusesc ce scrii...

@ pitere, ti-am zis si repet..nu mi place sa dezgrop mortii, stiu cine esti si ce ai fost...mai mult las sa comentezi tu.cat despre 1 vs 1 ti am mai zis eu, devii GRETOS...imi place ca nu mai zici AI NOROC CA NU ESTI LANGA MINE...
PS: vad ca ai aflat ce e ala split, ma bucur...nu erai in stare sa l faci nici la 5 sec dif...
Multa bafta..las harta sa vorbeasca...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

1 ti am mai zis eu, devii GRETOS...imi place ca nu mai zici AI NOROC CA NU ESTI LANGA MINE...
PS: vad ca ai aflat ce e ala split, ma bucur...nu erai in stare sa l faci nici la 5 sec dif...
Multa bafta..las harta sa vorbeasca...

asta e ma,nimeni nu a fost invatat de la bun inceput :)....treptat invatam fiecare ;)

ps: acum si la cativa milisutimi iti fac split :D:D:D:D
 

DeletedUser523

"bhai" el cand a tinut trib pe locul 1 pe lumea 13, de cand s-a inceput lumea aproape, tu te sterge-ai cu sosetele la nas.Si ar face mai multe ca moderator-admin cum spui tu, decat altii;) !

de cine vorbesti aici?ca doar nu de sebica19 seful =nbz=...
 

DeletedUser523

Inceputul lumi 13 a fost dominat de =nbz= stiu asta ca am fost si eu la inceput pe L13...dupa cateva luni de la inceperea L13 nu mai stiu dar inceputul =nbz= a apartinut....
 

DeletedUser

Inceputul lumi 13 a fost dominat de =nbz= stiu asta ca am fost si eu la inceput pe L13...dupa cateva luni de la inceperea L13 nu mai stiu dar inceputul =nbz= a apartinut....

3-4 luni dupa a luat sefia pana acum cateva luni BB-ul si cand s-a lasat muhamad, s-a destramat si BB.

nbz au fost la inceput pe locul1. voi ati urcat dupa ce ne-ati rupt pe noi pe pca

au fost putin
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

"bhai" el cand a tinut trib pe locul 1 pe lumea 13, de cand s-a inceput lumea aproape, tu te sterge-ai cu sosetele la nas.Si ar face mai multe ca moderator-admin cum spui tu, decat altii;) !



oare un urs poate ,plimba ursu?

mai kindere tu sti cu cine vorbesti ? vezi tu vre-un urs ceva pe aici ? esti in discutie cu viitorul conducator URSS ... doar fiecare trib are nevoie de cate o salvare ;) ... iar cu tinutul tribului pe L13 pe rang 1 .. daca ma stergeam cu soseta la nas atunci eu ce sa spun ca pe L1 lumea mai veche ca si 13 contul asta raul82io tine la fel trib de rang1 .... si asta de cativa ani buni tot pe rang 1 din TLD in CIRC ... pe vremea aia tu nici nu stiai ce inseamna internet ..
 

DeletedUser

mai kindere tu sti cu cine vorbesti ? vezi tu vre-un urs ceva pe aici ? esti in discutie cu viitorul conducator URSS ... doar fiecare trib are nevoie de cate o salvare ;) ... iar cu tinutul tribului pe L13 pe rang 1 .. daca ma stergeam cu soseta la nas atunci eu ce sa spun ca pe L1 lumea mai veche ca si 13 contul asta raul82io tine la fel trib de rang1 .... si asta de cativa ani buni tot pe rang 1 din TLD in CIRC ... pe vremea aia tu nici nu stiai ce inseamna internet ..

Auzi boss, kinder e expirata deja, cauta pe forum alta poanta;) mintea ta e cam de kinder...Poate cand jucam eu triburile tu nu stiai ce e ala internet.

apropo, nu mi-ai raspuns mai demult la o intrebare, de unde ma cunosti tu pe mine?ca spune-ai ca ma cunosti, sunt curios!

CAND ITI CUMPERI FATA SA-MI DAI CURU INAPOI!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

asta e ma,nimeni nu a fost invatat de la bun inceput :)....treptat invatam fiecare ;)

ps: acum si la cativa milisutimi iti fac split :D:D:D:D

Asa's toti acum, au invatat sa dea la secunda si sa faca un split apoi se cred mari jucatori, invincibili, cei mai buni, etc.De asta te crezi pitere mare jucator?:confused: Ca stii sa faci un split ? inseamna ca mai ai multe de invatat, ar fi mai bine sa-i lasi pe altii sa zica asta despre tine dar na, stii tu vorba aia "Lauda-ma gura ca ti-oi da..."

Toata ziua te vad pe aici" va dau lectii ma, nimeni nu ma face 1vs1, si multe alte prostii de ale tale". Nu cumva esti tu ala care zice inainte "Ma daca ajung eu si cu nervosu la granita cu URRS, pai intr-o saptamana radem tot de pe harta"? :eek:

@ PANDEV, da un razboi se poate castiga foarte usor prin recrutari asa cum o faceti voi :)
 

DeletedUser12439

Asa's toti acum, au invatat sa dea la secunda si sa faca un split apoi se cred mari jucatori, invincibili, cei mai buni, etc.De asta te crezi pitere mare jucator?:confused: Ca stii sa faci un split ? inseamna ca mai ai multe de invatat, ar fi mai bine sa-i lasi pe altii sa zica asta despre tine dar na, stii tu vorba aia "Lauda-ma gura ca ti-oi da..."

Toata ziua te vad pe aici" va dau lectii ma, nimeni nu ma face 1vs1, si multe alte prostii de ale tale". Nu cumva esti tu ala care zice inainte "Ma daca ajung eu si cu nervosu la granita cu URRS, pai intr-o saptamana radem tot de pe harta"? :eek:

@ PANDEV, da un razboi se poate castiga foarte usor prin recrutari asa cum o faceti voi :)

erata. piter zice nimeni din urss nu il face 1 vs 1.sint sigur ca stie ca sint enormi de multi jucatori mai bun ca el..

in rest ai dreptate
 

DeletedUser13059

Auzi boss, kinder e expirata deja, cauta pe forum alta poanta;) mintea ta e cam de kinder...Poate cand jucam eu triburile tu nu stiai ce e ala internet.

apropo, nu mi-ai raspuns mai demult la o intrebare, de unde ma cunosti tu pe mine?ca spune-ai ca ma cunosti, sunt curios!

CAND ITI CUMPERI FATA SA-MI DAI CURU INAPOI!!

daca tu zici ;)

asa de curios de cat timp joci acest joc ? nu de alta dar daca ai inceput sa il joc dinainte sa apara atunci ai mai multi ani ca mine pe joc ;)
 

DeletedUser

daca tu zici ;)

asa de curios de cat timp joci acest joc ? nu de alta dar daca ai inceput sa il joc dinainte sa apara atunci ai mai multi ani ca mine pe joc ;)

de vreo 4 ani aproape joc eu.

Domnu POTI SA JOCI DE 5 LUNI, IMPORTANT E SA JOCI PE HARTA SI SA ARATI CE STII...TU INAFARA DE EXTERN NU PREA AI FACUT ALTCEVA.LUMEA 1? ASTEA-S POVESTI DE ADORMIT PASARELELE...LASA EXTERNUL, VEZI-TI DE BARBARELE TALE!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus