88 vs SS & URSSa

DeletedUser13059

dami numele tau de pe 21 si o sa imi fac timp special pentru tine , indiferent de distanta , diplomatie ;)

si 4 ani ii putin ... daca fac si eu o pauza de 2-3 ani o sa ma ajungi si tu
 

DeletedUser

nbz au fost la inceput pe locul1. voi ati urcat dupa ce ne-ati rupt pe noi pe pca

bre, cu PCA a fost cel mai frumos razboi...oameni de nota 10, nu i vedeam odata pe extern sa arate cat de buni sunt ei...alea erau razboaie, acuma s .......jucatori care stiu doar HAI MA 1 vs 1, AI NOROC CA NU ESTI LANGA MINE...
asta e...bafta n viata reala.. :p:p:p
 

DeletedUser

dami numele tau de pe 21 si o sa imi fac timp special pentru tine , indiferent de distanta , diplomatie ;)

si 4 ani ii putin ... daca fac si eu o pauza de 2-3 ani o sa ma ajungi si tu

daca tot zici tu ca joci de 6-7 ani .pun pariu ca scoala zero dupa cum scrii si dupa cum te exprimi, corect?


Numele meu pe 21 e secret, din cand in cand mai joc pe cont la stai jos 3 :)))


in replica asta te-ai inspirat de la gabycfr si piter?:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

daca tot zici tu ca joci de 6-7 ani .pun pariu ca scoala zero dupa cum scrii si dupa cum te exprimi, corect?


Numele meu pe 21 e secret, din cand in cand mai joc pe cont la stai jos 3 :)))


in replica asta te-ai inspirat de la gabycfr si piter?:))

nu ai tu sanse sa joci pe contu stai jos 3 :p....doar prostii si nubi joaca pe contu ala :)
 

DeletedUser12439

bre, cu PCA a fost cel mai frumos razboi...oameni de nota 10, nu i vedeam odata pe extern sa arate cat de buni sunt ei...alea erau razboaie, acuma s .......jucatori care stiu doar HAI MA 1 vs 1, AI NOROC CA NU ESTI LANGA MINE...
asta e...bafta n viata reala.. :p:p:p

pacat ca andrei(vis3z) sa cam lasat de triburile.super jucator.
 

DeletedUser13059

daca tot zici tu ca joci de 6-7 ani .pun pariu ca scoala zero dupa cum scrii si dupa cum te exprimi, corect?


Numele meu pe 21 e secret, din cand in cand mai joc pe cont la stai jos 3 :)))


in replica asta te-ai inspirat de la gabycfr si piter?:))

Am scoala vietii ii suficient ;) ..

Exprimarea pe un forum extern sau pe un joc se face in functie de omul cu care discuti corect ? asa.. in cazul tau trebuie sa am o exprimare de cartier rau famat :)

Faza cu numele tau secret spune tot ;) vrei sa imi arati ce poti spune si ti-am zis ca vin pe la tine sa vedem care ce poate
 

DeletedUser

Asa e , nu are nimeni valoare sa joace acolo :D doar tu si cu amica ta nervoasa sa-i zici ca il pup parinteste cu un sut in fund:)))

Măi aline , tu în loc să stai toată ziua pe extern şi să fi batman mai bine ai sta şi ai învăţa să joci , dai replici de 2 lei ca să fi şi tu interesant! Înainte te linguşai la mine şi la piter şi acuma dai replici de 2 lei pe extern , eşti penibil :p veziţi de ţiganca ta şi lasă-ne pe noi în pace " eşti în plus! " vocabularul tău de băieţaş de stradă care încerci să îl plagiezi de la alţi nu te prinde deloc în loc să fi băiat cuminte şi să asculţi de şefi tăi tu o dai în şmecherii :( aline , aline ce ai ajuns tu nu realizezi că tu încerci să fi " şmeher " dar după comportamentu tău dai dovadă de copil prost! Baftă :p !
 

DeletedUser13059

el vine sa imi zica mie ce si cum :))) da nu ii in stare sa isi spuna numele sa facem 1 la 1 asa pervers daca ii mare zorro

...

jajagg.jpg


uite mai aline .. ce gagica mi-am tras ... ma luat si fara scoala .. ma mediteaza ea acuma pentru bac ... saptamana asta ii pregatire orala ..

acum ce sa zic .. o duc bine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ PANDEV, da un razboi se poate castiga foarte usor prin recrutari asa cum o faceti voi :)

mai uite-te te rog cati membri au urss+urssa+urssb si cati are 88:).dupa ce ati recrutat din greu pana si de la altiati la un moment dat si ati facut un trib mamut care ia in proportie de peste 70% barbari ai curajul sa zici asa ceva?....
 

DeletedUser35749

Eram in razboi cu REV si nu stiu eu? Am castigat vre-un razboi prin recrutari? Stiu ca despre asta se vorbea nu de recrutari in general.
 

DeletedUser13059

eram in razboi da ... daca eram aliati sau pna erau declarati refugiati ;) si nu erau la voi


asta pentru ca am fost si atacat de fostii colegi ca din toata zona aia am fost singuru care am ramas in REV , restu au plecat in urss

mai era garcea , monica, remsa da ei erau mai in nordul k 56 langa rev .. si iti zic 100 % ca era razboi
 

DeletedUser35749

Ursule tata, nu stiu ce incerci sa faci dar ultima data cand am verificat diplomatia arata asa: Aliaţi
REV (o parte din ea)
 

DeletedUser

A fost prin octombrie o scurta perioada in care URSS a fost dusman cu REV .Probabil la perioada respectiva se refera
 
Sus