Akatsuki vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39475

Se pare ca incepe un nou razboi major pe l 26. Tinand cont ca cei din Clasic au atacat parsiv, atacurile incepand azi noapte cand dimplomatia era conturata de culoarea albastru deschis.

Niste statistici :

Parte 1:
Triburi: Aka
Parte 2:
Triburi: Clasic

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 38
Diferență: 3

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 18
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 159,753
Tabăra 2: 256,946
Diferență: 97,193

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,406
Tabăra 2: 137,625
Diferență: 112,219

chart



Bafta Aka ! Treaba e ca am fost luati prin surprindere :D Sa vedem cum vor decurge lucrurile in viitor !
 

DeletedUser

Parsiv? Hai sa nu incepem de la primul post cu cuvinte din astea,cand sti prea bine ca asta era planul vostru .Scapati de legend(indiferent prin ce metoda reuseasti) apoi dati in Clasic. S-a vazut asa zisa alianta din colaborarile care le-am avuut impreuna. Stiati ca aceasta alianta nu va rezista , ci a ramas pusa asa de cand era si B-Sea alaturi de noi,ei fiind cei care au dus la aceasta alianta intre noi. Si sa nu mai punem la socoteala recrutarile voatre in spatele liniilor noastre spre margine din ultimele 2 saptamani,astfel incat am ajuns oarecum incercuiti de voi. Plus cele 25343 de academii ale voastre in care s-au recrutat la gramada posibile sau foste tinte ale noastre,academii cu care trebuia sa o tinem in PNA. \Sa mai continui cu motivele pentru care nu ar fi mers alianta/??

In luptele care le ducem cu R.S..,nici macar nu ati intrebat cum sta situatia (nah,aveati alianta cu ei,ca si cu noi de astfel). Acum ati ajuns la fuziunea cu Legend,iar singurele tinte deveneau obligatoriu Clasic, si celelalte 2 triburi rasfirate printre oamenii vostrii. Spui ca am atacat parsiv. Daca nu o faceam noi,o faceati voi mai mult ca sigur deci sa nu facem acum pe victimele.

Vom vedea pe parcurs cine si cum va rezista,insa pana atunci succes ambelor tabere si sa fie un razboi frumos. Fara jigniri si alte lipsuri de respect,daca nu se cere prea mult.

Have fun ! :)
 

DeletedUser

as putea adauga la postul lui lord cum ca in acel razboi rs vs clasic , aka ii sustinea masiv cu sprijin pe cei din rs( reamintesc aka era aliat cu tribul Clasic ).
Nu e corect ceea ce sa intamplat si recunoastem asta insa inainte sa jigniti uitati-va in curtile domniilor voastre.

Dati-va voi cu parerea la pozitionarea aka-ului & co fata de Clasic.

toptribesqd.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38231

1. NU a ajutat aka nici un membru R.S.. cu sprijin contra voastra
2.nu aveam planuri sa dam in voi.
3.Sunt vreo 10 cazuri in care clasic a atacat aka in timpul aliantei si noi am inchis ochii.
4.Sunteti un trib de parsivi si veti avea un sfarsit tragic.


a fost prima si ultima mea postare aici , 2 mesaje ati postat si deja m-ati scarbit cat puteti sa mintiti.


Ne vedem pe harta!


Respect!
Claudiu - T B K M :)
 

DeletedUser

4.Sunteti un trib de parsivi si veti avea un sfarsit tragic.


:)))
 

DeletedUser

deci e razboi?va fi un razboi frumos,probabil in urmatoarele 3-4 zile vom pierde mai multe sate dar vom reveni.
 

DeletedUser

nu conteaza... frumos jucat, dar macar puteati sa anuntati... vom vedea cum va descurcati cand atacam si noi... acum atacati voi, dar va veni si randul vostru la incasare
 

DeletedUser

cred ca e razboi, azi dim am vazut si eu ca sa atacat.
o sa fie un razboi frumos, are toate atuurile :)
 

DeletedUser

Acum se naste o noua intrebare cum va reactiona familia zen?

Era frumos din partea celor din clasic ca sa anunte ca vor sa rupem alianta, sa astepte 24h si apoi sa inceapta atacurile,dar cer cam prea multe de la actuali jucatori ai triburile care fug daor dupa sate si nu mai joaca de placere.
 

DeletedUser

Acum se naste o noua intrebare cum va reactiona familia zen?

Era frumos din partea celor din clasic ca sa anunte ca vor sa rupem alianta, sa astepte 24h si apoi sa inceapta atacurile,dar cer cam prea multe de la actuali jucatori ai triburile care fug daor dupa sate si nu mai joaca de placere.

zen? incercari tardive de atacuri pe granita, cu multe fake-uri, pacat ca o sa fac cimitir de nobili pe conturi
 

DeletedUser

oricum acum si knight au atacat, in momentul de fata am 10 atacuri de la ei
 

DeletedUser34078

Bafta Clasic! ;) 'Or fi ei mai multi decat chinezii dar si-au pus toata harta "in cap" :p
 

DeletedUser

Era frumos din partea celor din clasic ca sa anunte ca vor sa rupem alianta, sa astepte 24h si apoi sa inceapta atacurile,dar cer cam prea multe de la actuali jucatori ai triburile care fug daor dupa sate si nu mai joaca de placere.



Cine vorbeste de onoare :D
Pai voi ati avut razboi cu LEGEND si pana la urma ati fuzionat, adica satele LEGEND au ajuns in AKA. Asta nu se pune? Sau e foarte onorabil sa fraternizezi cu inamicul? :D
 

DeletedUser

noi nu ne-am tradat prieteni niciodata,a fost o decizie pe care am luato iar pe voi nu fa afectat cu nimic, dar ce ati facut voi e lasitate.
 

DeletedUser

Nu ne-a afectat nimic cu nimic, mai ales recrutarile voastre, inchiderea granitelor, etc. Las-o ca macane :)
 

DeletedUser15982

bau

Adevarul ca conducerea din Clasic nu a stiut nimica tot atacul a fost organizat de mine si magnatu ;) pentru ca stiam ca razboiul e inevitabil :p si decat sa fim noi atacati am decis sa atacam noi primi
 

DeletedUser

totusi de ce nu ati anuntat? de ce ati atacat pe la spate...dar ma rog triburile a ajuns un joc unde satele au prioritate, daca ai razboi cu trib x daca nu te injuri sau nu joci corect si frumos e ceva anormal, daca cei din clasic cred ca nici macar intrun joc nu conteaza fayr play-ul **** ce sa zic.

Cand ma uit in jur, parca vad ca eu sunt ala anormal care cred ca e bine sa fie respect, prieteni indiferent de diplomatie dar na asta e...Unde e distractia?
 

DeletedUser

Si pentru voi nu au prioritate tot satele? Sau voi ati fuzionat cu LEGEND din dragoste :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus