Akatsuki vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parerea mea ca declaratia de razboi a fost facuta in momentul in care oro a declarat ca "Singurele razboaie vor fi pe marginea hartii unde baietii se bat pentru detinerea zonei".Oare cine detine marginea?
Se stia ce va fi,numai ca nu s-a declarat,parerea mea este ca cei din Clasic nu au gresit cu nimic,ce sa declare,era mai clar ca diamantul.
 

DeletedUser

First fail. More to come :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si academiile sunt ale voastre

Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: Aka, +Ak+, =Ak=, tsuki, tsuky


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 7
Diferență: 35

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 289,547
Tabăra 2: 46,430
Diferență: 243,117

chart
 

DeletedUser

dulcavlad daca te uiti atent de la noi pana la marginea hartii mai e cale lunga si sunt cateva triburi pe acolo de scos

niciodata nu m-am referit la clasic

si apropo de clasic

Cand am devenit aliati eu am discutat ceva cu radu cristiano si ramses si ei trebuiau doar sa comunice cu noi
S-au impartit zonele in care ne dezvoltam si sa zic clar ca doar daca apar prieteni in zonele voastre sa putem sa ii luam si viceversa, totul a fost ok

cand au aparut probleme cu recrutarile, radu cristiano mereu a venit la mine si mereu iam dat afara
Cand magnatu cu toata gasca lui de "oameni cu caracter" au intrat in clasic desi noi ii atacasem si rupeam trupe in ei, am inchis ochii si nu am zis nimic, in afara ca am reprosat ca nu ne-au zis nimic ca sa nu mai rupem atacul in ei
Cand ne-ati atacat ca asa ati avut voi chef si ati mai si innobilat de la noi, eu doar am cerut explicatii, nu am mai cerut si satele inapoi
Cand a fost faza cu r.s..-ul eu iam zis lui ramses ca ai mei o sa se ajute cu r.s..-ul pentru ca ei colaboreaza. Puteati doar sa faceti un pna ca sa nu stricam relatiile si era totul ok

Voi vati gasit sa ne acuzati pe noi?
Sunteti niste oameni fara caracter, traiti in evul mediu,ca tot zicea caoboiu.

Cel mai mult ma supara ca am fost un prost atunci cand am acceptat fuziunea dintre PNC si Clasic. Trebuia sa ii macelarim si acum nu mai aveam probleme dar asta e.

E invatatura de minte

Cu asta se lauda marii smecheri de pe 26


Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: Aka, tsuki, =Ak=, tsuky

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 59
Diferență: 7

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 5
Diferență: 28

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 348,864
Tabăra 2: 288,657
Diferență: 60,207

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 236,488
Tabăra 2: 35,990
Diferență: 200,498

chart




Si ca veni vorba de cine respecta diplomatiile,

Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: Aka, tsuki, =Ak=, tsuky

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 662
Tabăra 2: 1,154
Diferență: 492

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 7
Diferență: 35

Se vede cine a respectat diplomatia si cine nu


Rog membri Akatsuki sa nu se mai bage in seama cu toti inapoiatii din clasic. Vad ca sufera prea mult de ei
 

DeletedUser

trebuie sa ti se mai incarunteasca parul ( unde? alege tu. ), apoi sa vii sa dezinformezi lumea.
Chiar credeai ca o asemenea fuziune va aduce ceva bun? :eek:
 

DeletedUser

ia zi daca esti asa destept ce sa intamplat

hai ca eu chiar sunt curios

si te rog sa imi explici de ce voi ati luat sate de la noi si noi nu le-am luat inapoi

Stiam ca fuziunea o sa ne aduca probleme si stiam ca o sa faceti in pantaloni cand o sa vedeti ca Familia Akatsuki va creste atat de mult dar nu va credeam asa oameni fara caracter mai ales ca eu cu radu am vorbit si la telefon si am crezut ca e om de cuvant si stie sa respecte o alianta

Stiu ca vrei sa demonstrezi ca noi suntem fara caracter dar oamenii nu sunt atat de prosti precum credeti voi si o sa va primiti pedeapsa

Oricum varza organizare, nu sunteti in stare sa luati niste amarate de sate tinanad cont ca noi habar nu aveam de ce o sa se intample si avem atatea sate intre voi

Oricum frumoase trofeele pe master cata si adriada :D

numai pe master cata ati ingropat 29 de nobili azi. Vai de viata voastra de "mari jucatori"
 

DeletedUser39475

Oro, lasa ca tot noi suntem aia nesmtiti. Ai uitat, suntem schizofrenici, paranoici, bolnavi si din cauza ca nu mai traim in epoca de piatra, practic nu mai avem ratiune, suntem niste oameni din Neanderthal nu constientizam ce fac ei !

Parsivul tot parsiv ramane ! Daca eram in locul celor din Clasic, imi cumparam o drujba sau stiu eu o unealta din asta si ma duceam sa o utilizez decat sa vin sa tin aici lectii de morala !
Ati gresit, ati fost iertati ( si contrazaceti-ma ) - Orochimaru a dat argumente destul de clare ! Dar si frica asta, ca si fuga de asemenea : rusinoasa, dar sanatoasa !

Felicitari, ati innobilat 30 de sate ! :D Respect clasicului, o decizie extraordinara de a incepe razboiul asta, care este REPET parsiv !
 

DeletedUser

ia zi daca esti asa destept ce sa intamplat

hai ca eu chiar sunt curios

si te rog sa imi explici de ce voi ati luat sate de la noi si noi nu le-am luat inapoi

Stiam ca fuziunea o sa ne aduca probleme si stiam ca o sa faceti in pantaloni cand o sa vedeti ca Familia Akatsuki va creste atat de mult dar nu va credeam asa oameni fara caracter mai ales ca eu cu radu am vorbit si la telefon si am crezut ca e om de cuvant si stie sa respecte o alianta

Stiu ca vrei sa demonstrezi ca noi suntem fara caracter dar oamenii nu sunt atat de prosti precum credeti voi si o sa va primiti pedeapsa

Oricum varza organizare, nu sunteti in stare sa luati niste amarate de sate tinanad cont ca noi habar nu aveam de ce o sa se intample si avem atatea sate intre voi

Oricum frumoase trofeele pe master cata si adriada :D

numai pe master cata ati ingropat 29 de nobili azi. Vai de viata voastra de "mari jucatori"

Nu incerc sa demonstrez nimic ci doar ca nu sunteti mai buni ca noi, sunteti multi dar degeaba.Noi jucam pe harta nu fugim din calea unui razboi, nu facem aliante cu dusmanul ca apoi sa il recrutam, nu sprijinim dusmanul aliatului nostru si nici nu impunem unui trib diplomatia [ citat: "daca refuzati sa faceti PNA cu RS, se schimba alianta dintre triburi". ]; sa nu mai spun modul in care doriti sa vi se indeplineasca doleantele si recrutarile nesimtite pe care le-ati facut.
Cat despre PNC esti total in pe dinafara ce sa intamplat defapt.
-> atacurile- doar cativa au stiut de la noi ( citeste forumul inainte sa dai replici idioate ), deci nu am atacat toti, scorul ar fi fost mult , mult mai mare.
Nu a spus nimeni ca suntem mari jucatori pentru ca nu avem "aere de vedete" ca voi,oameni care traiesc dintr-o realizare pe cate o lume de mult apusa , un lucru il stiu si acela ca suntem uniti si stim ce vrem.

Imi cer scuze cititorilor acestui topic care ar trebui sa "citeasca" statistici nu "impunsaturile" celor din Aka & Co.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"dulcavlad daca te uiti atent de la noi pana la marginea hartii mai e cale lunga si sunt cateva triburi pe acolo de scos

niciodata nu m-am referit la clasic"



Eu nu am nimic cu nimeni,doar imi place un pic mai mult Clasic,daca e sa aleg intre voi fireste,cum mi-a placut de voi cand cealalta a fost Legend.
Nu inteleg care sunt triburile alea de scos de la margine,ca pe aia trebuie doar sa-i anuntati ca vreti satele si se rezolva,fara varsari de sange.Hai sa fim seriosi,cand ma refer la margine nu ma refer la triburile nou infiintate si nici la cele fara acte,ca doar suntem oameni seriosi.
In fine,cel mai bun sa castige.
 

DeletedUser

Oro stii vorba aia:
"Pe cine nu lasi sa moara,NU te lasa sa traiesti", asa am fost noi mult prea buni cu cei din clasic, ai lasat tu "oameni de incredere pt care bag mana in foc", asta e viata mai ai si tu de invatat:D
 

DeletedUser11867

mor de ras...practic aka a inconjurat pe clasic si se plang ca au fost atacati neanuntati:))...e clar ce strategi au sau de fapt n-au:)))...pai oricine facea la fel ca si clasic era o lovitura telefonata cum sar spune;)...nu inteleg de ce sunteti surprinsi...
a rezultatul razboiului cred ca se stie deja..clasic ataca membrii aka astia tipa pe forum si in circulare conducerea se enerveaza iar in final o parte din aka ajunge in clasic:)))...
daca era doar tribul aka contra lui clasic mai era ceva dar asa...aka are multi membri carne de tun care tipa tare la primul fake:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu le ai cu prezisu, uitate in cafea altadata poate ai mai multa sansa:d.
De cand a inceput razboiul nu a fost data nicio circulara,sa ne mobilizam putin si atunci va incepe adevaratul razboi.
 

DeletedUser

Oro stii vorba aia:
"Pe cine nu lasi sa moara,NU te lasa sa traiesti", asa am fost noi mult prea buni cu cei din clasic, ai lasat tu "oameni de incredere pt care bag mana in foc", asta e viata mai ai si tu de invatat:D

Asa e, voi sunteti mult prea buni pentru jocul asta, pentru forumul asta, voi sunteti niste semizei din care emana cultura. In cazul asta nu mai bine va strangeti dumneavoastra catrafusele si va mutati cu cai, arme si bagaje pe forumul Academiei Romane (daca o exista asa ceva). Cineva spunea acum ceva timp ca daca s-ar simti toti frustratii am avea jocul pe care il dorim cu totii. Lasati topicul asta pentru statistici si in loc sa dati din taste aici, dati click-uri pe harta. Asa se vede mai bine adevarul :)
 

DeletedUser

Bun asa, inseamna ca ne-am inteles, atacuri pe harta, statistici aici, spam la spam :D
 

DeletedUser41104

foarte frumos celor de la AKA!
fac razboi cu cei din RIP care in total cu academii si cu aliati nu fac cat tribul mare
frumos aka
vreau sa vad cand o sa inceapa si ZEN sa atace
bine ai facut amphiloby ca ai plecat din legend
!
 

DeletedUser

si pun pariu ca cei din rip vor rezista :) sunt ei mici da-s luptatori, o stiu chiar daca am avut niste neintelegeri cu ei ;))
 

DeletedUser

ee dar daca se termina si razboiul asta cu o fuziune?=))
Sa nu le purtam noi de grija celor din Zen ei stiu ce au de facut, nu ataca acum tare stiu ca suntem pregatiti, asteapta sa impartim trupele si la clasic:D
 

DeletedUser41104

bafta aka
clasic bine le-ati facut isi doreau marginea si asta o sa aiba =)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus