Akatsuki vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Imi cer scuze pentru lunga mea inactivitate pe extern dar imi formatasem pc-ul si nu mai nimeream parola de pe extern :D

Sa le luam pe rand...

Aka si-a pierdut echipa de ceva vreme, acea echipa care tinea tribul ..... aragorn temselves si multi altii si am ramas cu destul de putini jucatori de incredere incat am fost nevoit sa fac o fuziune dar cu conditiile impuse de mine

Fuziunea cu Legend a fost facuta in felul urmator:
-Nu aveau drept de intemeietor
-Nu schimbam numele tribului

Dupa lungi discutii au acceptat desii eu nu am fost disperat sa fac fuziune

Acum gandind la rece, am doua variante

Brencus a zis ceva ca cu cateva zile inainte sa facem fuziunea , clasicul discuta cu ei de o eventuala alianta contra noastra. Asta inseamna ca fuziunea a fost facuta doar la vrajeala ca sa ne dezbine si am cateva argumente
Cei din Legend nu se implicau deloc in conducere, ori pentru ca erau praf ca si conducatori, ori pentru ca era planuit asta

Cred totusi ca pe L26 am dat doare peste tot felul de ja... si asa am decis sa ma retrag iar dupa retragerea mea automat a picat cam tot tribul si multi s-au lasat de joc

Nu ne-a destramat nici clasicul, nici asa zisii colegi, ne-am destramat singuri pentru ca eu unul am fost prea idiot si prea incompetent incat sa am incredere in jucatori ca :

Sur3nder - Care puteam sa il trimit la margine de cand avea un sat dar mi-am dat cuvantul ca nu il atac si nu am facuto, in schimb el cu prima ocazie a atacat si mi-a luat satul de langa el

-master cata - care iam stat 3 zile non-stop sitter pentru ca el era prea incompetent sa isi tina satele si v-am scos peri albi 3 zile si ati luat doar 4 sate

-f0dorik - Care se crede mare destept si mare jucator desi cand a avut atac organizat iam stat eu sitter pentru ca era prea incompetent ca sa stea el si sa isi tina satele si iam mai bagat si sitter si nu a pierdut niciun sat

-ramses81 si radu cristiano , care "erau baieti buni" si totusi te ard pe la spate cand ti-e lumea mai draga

In concluzie, nu o sa mai fac niciodata favoruri la nimeni si nu o sa mai ajut toti incomentetii sau toti nobilii lipiti de mine pentru ca nu se merita

Ne-am luat bataie singuri, asta sa intelegeti si ne-am luat pentru ca in N-V sunt numai ji...ii

Ma bucur de un singur lucru si cu aceasta ocazie le multumesc celor din clasic ca ne-au facuto acum pentru ca nu imi pare rau. Mai rau imi parea daca jucam 1 an de zile si pateam asa ceva cand aveam sute de sate, asa chiar nu imi pare rau

Am vazut cine e om de onoare si mi-am strans cativa jucatori in care pot sa am incredere oricand am nevoie si tot respectul pentru ei :

claudiu - t b k m
roxi85
adriada
mama ce jucator
abdultiban
rapiduletzu85
handibel
euronymous667
ak-sasuke uchiha-ak
mazariche
3scap3
aftosu

si mai sunt probabil dar nu mii amintesc acum, sper sa nu se supere

Eoel - trib de traseisti care o sa ajunga si ei la margine pentru ca sunt condusi de niste copii si nu isi dau seama ca orice sar intampla de ZEN Clasic si Vechiul Styx(scuze am uitat cum ii zice noului trib) nu vor scapa

Dar mie imi place ca ei viseaza frumos in continuare :)

Am avut multe de invatat pe aceasta lume si cel mai mult am invatat ca in oameni sau mai bine zis in romani nu trebuie sa ai niciodata incredere. De aceea a ajuns Romania unde a ajuns dar asta e alta poveste

Ce pot sa zic... bafta in continuare si bucurativa de micile trucuri care le-ati facut. Ati distrus un trib dar asta va va duce si pe voi la "iarba verde" pentru ca nu sunteti oameni de onoare sau mai bine zis nu aveti acest cuvant in vocabular

Raboi incheiat, va rog sa inchideti aici
 

DeletedUser

nu stiu ce legatura are EoEl aici dar ma rog..oro inainte ca tema sa fie inchisa vreau sa iti spun un lucru despre EoEl si f0dorik.
1.Eoel prefere sa fie scosi de zen,clasic si styx decat sa stea sa nu aiva ce ataca, sa fie scosi de plitiseala sau amenintati de conducatori aka ca daca nu tac din gura si nu urmeaza ordinile sunt concediati.

Acum despre f0dorik:
Tu nu ai nici un drept sa zici ceva despre f0dorik, tu cu el nu ai vorbit niciodata, el e fratele meu mai mare insa joc pe cont deoarece el e la facultate eu pe f0dorik o sa activez doar pe l26 in rest o sa joc pe florinel the lord of war.
2.Tu spui ca sunt "......" da si asta ma nemultumit cel mai mult, faptul ca tribul legend au avut 5 actiuni pe mine si la primele 4 am stat eu pe cont si daca ti-am scris tie sa dai o circulara ai citit, iar claudiu a citit si mia raspuns "Nu am chef acum sa dau circulara, trebe sa inveti sa joci" ceea ce in fond si tu ai facut cam la fel.
Respectul se castiga nu se impune tu ai impus tribului respect, iar aroganta a facut sa nu raman in aka, daca nu ma jigneai atata, si daca nu imi aminteai la fiecare mesaj ca tu odata mai ajutat si acum ramaneam in aka, si sincer eu vroiam sa la intorc in aka...
 

DeletedUser29247

Sunt putini oameni pe triburile care au onoare si respect fata de restul jucatorilor.
Dar dupa cum sti si din viata reala,razboaiele nu se mai castiga doar pe campul de lupta,ci si in culisele razboaielor.
La inceput erau putini care apelau la "magarii",dar vazand ca merge treaba,au inceput tot mai multi.
E un joc pana la urma,noi sa fim sanatosi si totul o sa fie bine.
Respect Aka.
 

DeletedUser

stii de ce imi pare rau ca nu am putut colabora cu jucatori precum:

Surprinzator, euromyous(scz daca pocesc numele),black bowmore...
 

DeletedUser

Inerci sa iesi onorabil orohimarule dar nu iti iese.. Cum pierdeti cum nu mai aveti timp de joc nu?.. nu mai fi asa moral, ati facut si voi destule..
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus