Akatsuki vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sincer sa fiu nici pe mine nu ma incantat fuziunea dar conducerea a hotorat, pe mine unu nu ma intereseaza satele, am avut ep alte lumi 500-600 si nu am rezolvat nimic cu ele,daca toti prieteni mei sau lasat am facuto si eu,de aceea cred ca am sa ma las in curand de triburile.ro deoarce nu mai e respectul de altadata si frumusetea jocului a disparut.
Oricum erau unele persoane din clasic pe care le stiam si le purtam un respect deosebit...
 

DeletedUser

Bun, atunci lasa topicul asta doar pentru statistici si incearca sa te abtii de la comentarii care nu isi au rostul, atat timp cat si ograda voastra e nematurata.
 

DeletedUser

Cine vorbeste de onoare :D
Pai voi ati avut razboi cu LEGEND si pana la urma ati fuzionat, adica satele LEGEND au ajuns in AKA. Asta nu se pune? Sau e foarte onorabil sa fraternizezi cu inamicul? :D

in locul vostru m-as ascunde... voi ii aveati pe cei din legend la PNA, cum ii aveati si pe cei din Norok
 

DeletedUser

Ei nu zau? Si de unde stii? Ai spionat? Pai nu e frumos sa spionezi, mai ales aliatii :) Aaaaa, scuze, voi sunteti cei corecti, am uitat. Scuzele mele!
Mai fratilor, voi uitati un lucru, si anume ca asta ESTE UN JOC CE SE PETRECE IN EVUL MEDIU! Si, pentru cei care stiu despre Evul Mediu doar Robin Hood si cavaleri salvatori de printese, desteptarea, nu era asa deloc. Tot Evul Mediu s-a bazat pe tradari, atrocitati, asupriri si tot tacamul (nu ca in ziua de azi ar fi altfel lumea noastra). Fiind un joc de razboi, ce ati vrea, sa va trimita inamicul un mesaj de genul: "Dragul meu vecin, tin sa te anunt ca maine la ora 10:00 vei primi n atacuri de la jucatorii a, b si c pe satele X, Y si Z. Atacurile vor avea x trupe. Eu nu vreau sa te atac, nici macar nu am intentia sa iti iau satele, dar asa e jocul si n-am ce sa fac. Te rog sa ne scuzi pentru neplacarile creeate!"
Bagati-va mintile in cap, este un joc de razboi, cum ati vrea sa se desfasoare? Cand va aud ca nu mai exista cavalerism si fair play imi vine sa imi iau campii. Unde dracu ati vazut razboi corect. Sau, mai exact, care razboi a fost corect? Si mai ales, dati-mi definitia "razboiului corect".
 

DeletedUser

ceea ce tu n intelegi e ca nu e un razboi e ceva virtual...dar nah cum am zis esti o persoana care traieste prea intens jocul asta..
 

DeletedUser

Atat timp cat ai recunoscut ca nici voi nu sunteti usa de biserica, te rog inca odata sa te abtii :)
Lasati topicul pentru statistici si atat. Daca vreti sa va razboiti in cuvinte, propune conducerii sa faca un forum comun cu noi, si o sa va razboiti cat doriti. :) Si un razboi virtual nu e tot un razboi?
Si tu ai spus ca ai avut 5-600 sate. Eu n-am avut niciodata atatea (pe verificate) deci, cine traieste mai intens jocul? :D
 

DeletedUser

Ei nu zau? Si de unde stii? Ai spionat? Pai nu e frumos sa spionezi, mai ales aliatii :) Aaaaa, scuze, voi sunteti cei corecti, am uitat. Scuzele mele!
Mai fratilor, voi uitati un lucru, si anume ca asta ESTE UN JOC CE SE PETRECE IN EVUL MEDIU! Si, pentru cei care stiu despre Evul Mediu doar Robin Hood si cavaleri salvatori de printese, desteptarea, nu era asa deloc. Tot Evul Mediu s-a bazat pe tradari, atrocitati, asupriri si tot tacamul (nu ca in ziua de azi ar fi altfel lumea noastra). Fiind un joc de razboi, ce ati vrea, sa va trimita inamicul un mesaj de genul: "Dragul meu vecin, tin sa te anunt ca maine la ora 10:00 vei primi n atacuri de la jucatorii a, b si c pe satele X, Y si Z. Atacurile vor avea x trupe. Eu nu vreau sa te atac, nici macar nu am intentia sa iti iau satele, dar asa e jocul si n-am ce sa fac. Te rog sa ne scuzi pentru neplacarile creeate!"
Bagati-va mintile in cap, este un joc de razboi, cum ati vrea sa se desfasoare? Cand va aud ca nu mai exista cavalerism si fair play imi vine sa imi iau campii. Unde dracu ati vazut razboi corect. Sau, mai exact, care razboi a fost corect? Si mai ales, dati-mi definitia "razboiului corect".

nu am spionat, ti-am intrebat conducerea.
 

DeletedUser

Atat timp cat ai recunoscut ca nici voi nu sunteti usa de biserica, te rog inca odata sa te abtii :)
Lasati topicul pentru statistici si atat. Daca vreti sa va razboiti in cuvinte, propune conducerii sa faca un forum comun cu noi, si o sa va razboiti cat doriti. :) Si un razboi virtual nu e tot un razboi?
Si tu ai spus ca ai avut 5-600 sate. Eu n-am avut niciodata atatea (pe verificate) deci, cine traieste mai intens jocul? :D

da dar pe vremea aia eu cand atacam ** cu cel atacat pe mess si chiar i-am spus si cu ce il atac, eu am fost un jcuator de cursa lunga in trecut..una e sa joci de fun si alta e sa te stresezi pentru el sa nu dormi noptile si alte chesti,,, Uitate eu nu dau bani pe cont premium, tu dai...
 

DeletedUser

ala bala porto ala bala cala... asta e se mai intampla... dai un sut si afli ca mingea e rotunda... sau cum era pamantul in 24 de ore se suceste... nu mi-as dori sa fiu alaturi de voi cand ve-ti pati acelasi lucru spor la sate domnilor din clasic, faina strategia, flash... oricum 20 de sate nu ar trebui sa va incalzeasca, nu a-ti castigat decat o batalie dintr-un razbel ce va dura....
 

DeletedUser

da dar pe vremea aia eu cand atacam ** cu cel atacat pe mess si chiar i-am spus si cu ce il atac, eu am fost un jcuator de cursa lunga in trecut..una e sa joci de fun si alta e sa te stresezi pentru el sa nu dormi noptile si alte chesti,,, Uitate eu nu dau bani pe cont premium, tu dai...

Uite-te ca dau bani pe premium din doua motive:
1. Sa imi testez "operele"
2. Sa traiasca si INNO ca doar au facut jocul :)


1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35298

:))) mai dute mah,calm calm,doar e clar cine o sa castige aici,am incredere in oamenii mei :))
 

DeletedUser

incredere ca nu o sa fie umiliti ha..cand o sa fiu fata in fata cu verma o sa fie interesant=))

Totusi norocul asta nu ma ajunge nici cum uite o recuperare:
Adeziune: Scăzută de la 25 la 1

Oricum o parte diun farmecul jocului este acela de a reactiona in momentul cand ai surprize,sper sa fie un razboi cat mai frumos, deocamdta 20 de sate nu sunt chiar asa de multe putem recupera, cu timpul vom vedea ce se va intampla.
Oricum pentru clasic o actiune gandita, aveti un avantaj acum dar daca suntem puternici putem reveni.

Clasic succes o sa aveti nevoie!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oare ce va face ZEN? chiar e interesant :D . O sa tina razboiul deci va fi suspans, o sa urmaresc din umbra .

Succes ambelor tabere .
 

DeletedUser35298

:))),macar de as fii si eu cat de cat pe metereze,dar asa doar strig de unu singur din departare :))
 

DeletedUser19025

Bună seara!
Nu inteleg ce faceţi atata haz.
Toate au un motiv, decat sa va dati loviţi pe aici, mai bine aţi cauta acele motive şi se va intelege de la sine, dacă o sa va reglementati sau nu cu statistica ramane de vazut, in sfarsit aveti si voi un razboi cu miză că pană acum ati cam fost in pauză.
Multă baftă ambelor triburi.
 

DeletedUser38231

totusi de ce nu ati anuntat? de ce ati atacat pe la spate...dar ma rog triburile a ajuns un joc unde satele au prioritate, daca ai razboi cu trib x daca nu te injuri sau nu joci corect si frumos e ceva anormal, daca cei din clasic cred ca nici macar intrun joc nu conteaza fayr play-ul **** ce sa zic.

Cand ma uit in jur, parca vad ca eu sunt ala anormal care cred ca e bine sa fie respect, prieteni indiferent de diplomatie dar na asta e...Unde e distractia?

de frica florinele...ca in 24 ore aka se mobiliza si clasic nu mai ataca nimic ca era ocupat sa se apere =)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus