Akatsuki vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40008

domnu asta foarte pro,ati atacat toti, paote nu primdata dar ati atacat toti, ati sarit la sate pentru ca trupele noastre erau trimise la zen stiti bine asta..
Oricum acum nu mai e vorba de bun simt, m-am trezit ca sunt sters din lista de prieteni al unor persoane din clasic, si de ce toate astea? niste sate luate fara lupte nu va face pro, nu va face jucatori de triburile.ro....din pacate adevaratii jucatori ai triburile nu mai sunt de gasit, acum toti fug dupa sate si alte chesti.

Asta iti spune un jucator care joaca de 5 ani, oricum daca satele alea luate fara lupte te face pro felicitari!!

Eu ma intreb cand o sa terminati cu prostiile astea. Totusi v-am atacat pe la spate acum 5 zile...
Voi ne tot rupeti tot faceti! dar? vad ca sate pierdeti... Va cred, o sa atacati si voi dar deocamdata noi tot atacam asa ca la capitolul aparare de 5 zile tot picati testul, zii dupa zii va luam sate. Da, va laudati ca pe 2 conturi barati la nobili, asa si? Ori ca barati ori ca recuperati sate tot se ia mereu.

Probabil aici se intelege care dintre noi joaca pe extern si care pe harta.
Acum va rog, nu va ganditi cum sa va aparati mai bine ci cum sa-mi da-ti replica. (pan' la urma satele tot in clasic merg!)
 

DeletedUser4133

si sa ma mai contrazica cineva acum ca externul nu face parte din lupta ! :p
 

DeletedUser

si sa ma mai contrazica cineva acum ca externul nu face parte din lupta ! :p

pe extern se pot castiga batalii pe care nu le poti avea in teren...aici e jocul manipularii si al informatiilor puse sub diverse forme. aici poti castiga o harta de partea ta sau o poti avea ca dusman numai dintr-o postare. totul e sa te duca dovleacul.
 

DeletedUser41102

pe extern se pot castiga batalii pe care nu le poti avea in teren...aici e jocul manipularii si al informatiilor puse sub diverse forme. aici poti castiga o harta de partea ta sau o poti avea ca dusman numai dintr-o postare. totul e sa te duca dovleacul.

corect :) dar unii il folosesc si pentru alte chestii, gen " cine is eu " ( se intelege de la sine ca pe extern nu pe serverul de triburi )
 

DeletedUser

Surend3r eu la inceput am spus inca 4-5 zile, sate o sa luati de la academi, si apropo uitate la mine ca nu sunt inca in granita nu am sansa asta..
Voi va laudati cu sate, ce sate? Luate cu trupele plecate la zen?
Prefer sa joc aici, sa am o discutie normala, nu antica de evul mediu cum sunteti voi... decat sa iau sate fara lupta si sa fac gura mare pe afara ca ce bravi suntem...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38581

Surend3r eu la inceput am spus inca 4-5 zile, sate o sa luati de la academi, si apropo uitate la mine ca nu sunt inca in granita nu am sansa asta..
Voi va laudati cu sate, ce sate? Luate cu trupele plecate la zen?
Prefer sa joc aici, sa am o discutie normala, nu antica de evul mediu cum sunteti voi... decat sa iau sate fara lupta si sa fac gura mare pe afara ca ce bravi suntem...
tu o tot tii pe a ta, ca pierdeti sate din cauza ca trupele voastre sunt pe granita cu zen::eek::eek::
Satele pierdute in primele 2-3 zile au fost din acest motiv dar de ce tot pierdeti 20 de sate pe zi?: Ca in 5 zile cred ca s-au intors trupele de pe granita cu zen:confused::confused::confused:
 

DeletedUser489

corect :) dar unii il folosesc si pentru alte chestii, gen " cine is eu " ( se intelege de la sine ca pe extern nu pe serverul de triburi )

Prinde si genul asta de propaganda la public... asta este X de pe extern, super-jucator, el a inventat triburile, trenuletul de nobili si apa calda :D
Acu totul depinde de ce public doresti de partea ta...
 

DeletedUser

tu o tot tii pe a ta, ca pierdeti sate din cauza ca trupele voastre sunt pe granita cu zen::eek::eek::
Satele pierdute in primele 2-3 zile au fost din acest motiv dar de ce tot pierdeti 20 de sate pe zi?: Ca in 5 zile cred ca s-au intors trupele de pe granita cu zen:confused::confused::confused:

priete nu mai fi asa gelos, stii pea bine ca avem sate rasfirate in miljocul lor, daca clasic erau pro luau in prima zi 50-100 de sate.
Dintre toti cei din clasic pot remarca catva jucatori buni, verma,magantu,onak...si radu are talent in asi trada prieteni:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38581

priete nu mai fi asa gelos, stii pea bine ca avem sate rasfirate in miljocul lor, daca clasic erau pro luau in prima zi 50-100 de sate.
Dintre toti cei din clasic pot remarca catva jucatori buni, verma,magantu,onak...si radu are talent in asi trada prieteni:D
nu sunt gelos stai linistit:)) sunt doar amuzat de scuzele penibile pe care le gasiti de fiecare data:D
 

DeletedUser

priete nu mai fi asa gelos, stii pea bine ca avem sate rasfirate in miljocul lor, daca clasic erau pro luau in prima zi 50-100 de sate.
Dintre toti cei din clasic pot remarca catva jucatori buni, verma,magantu,onak...si radu are talent in asi trada prieteni:D

florinel cand mi-a zis cineva ultima ta fraza, am refuzat sa cred ca e adevarat

am specificat de la inceput ca o sa pierdem sate in primele zile si o sa mai pierdem si dupa

Bine ca sunteti voi aia buni si rupeti voi tot

mai discutam peste putin timp cum va fi situatia


Apropo, lasati vrajelile si imbarligaturile cu triburile din jurul nostru si veniti cu dovezi clare nu cu fel de fel de inventii
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: Aka, =Ak=

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 0
Diferență: 15


Oro tu esti doar cu vorba cand vi cu ceva mai serios ma anunti .
Pana atunci sa mai vi cu replici gen Clasic da disband :))) esti penal !
pustiu dute la desene ..
 

DeletedUser38860

nu sunt gelos stai linistit:)) sunt doar amuzat de scuzele penibile pe care le gasiti de fiecare data:D

Din cate vad esti in PCR . Nu ai nici o treaba cu acest razboi , deci te rog ia-ti talpasita si numai posta in acest topic. Aici sa posteze doar cei implicati in razboi nu si spectatorii. Marian , plus de asta , tu cred ca ai ceva cu Aka pentru ca nu ai fost acceptat aici , ai fost concediat. Du-te in Clasic si sa vezi ce bine o sa iti fie in zona in care esti , vedem daca mai dai din cioc. Hai o seara buna !
 

DeletedUser

Din cate vad esti in PCR . Nu ai nici o treaba cu acest razboi , deci te rog ia-ti talpasita si numai posta in acest topic. Aici sa posteze doar cei implicati in razboi nu si spectatorii. Marian , plus de asta , tu cred ca ai ceva cu Aka pentru ca nu ai fost acceptat aici , ai fost concediat. Du-te in Clasic si sa vezi ce bine o sa iti fie in zona in care esti , vedem daca mai dai din cioc. Hai o seara buna !

gresesti, aici pot comenta toti userii de pe forum, de asta exista extern. ca sa poata discuta toata lumea despre ce se intampla in joc. totul e sa fii in treaba cu subiectul
 

DeletedUser38860

gresesti, aici pot comenta toti userii de pe forum, de asta exista extern. ca sa poata discuta toata lumea despre ce se intampla in joc. totul e sa fii in treaba cu subiectul

Ti se pare ca marian e in treaba cu subiectul ? Poate ca ai dreptate , poate eu gresesc , dar sunt unii gen marian care dau din gura degeaba !
 

DeletedUser

Ti se pare ca marian e in treaba cu subiectul ? Poate ca ai dreptate , poate eu gresesc , dar sunt unii gen marian care dau din gura degeaba !

pai si ce mai astepti...inchide-le gura. de asta se numeste politica si propaganda...mani****aza si dezinformeaza sau informeaza...tu alegi.
 

DeletedUser38581

Din cate vad esti in PCR . Nu ai nici o treaba cu acest razboi , deci te rog ia-ti talpasita si numai posta in acest topic. Aici sa posteze doar cei implicati in razboi nu si spectatorii. Marian , plus de asta , tu cred ca ai ceva cu Aka pentru ca nu ai fost acceptat aici , ai fost concediat. Du-te in Clasic si sa vezi ce bine o sa iti fie in zona in care esti , vedem daca mai dai din cioc. Hai o seara buna !

Cred ca cel mai bun lucru a fost ca m-am indepartat de aka..Si apropo atat timp cat forumul e pentru toti playerii de pe harta nu vad de ce nu imi pot da cu parerea, mai ales daca cunosc tot ce misca in zona
 

DeletedUser38581

Ti se pare ca marian e in treaba cu subiectul ? Poate ca ai dreptate , poate eu gresesc , dar sunt unii gen marian care dau din gura degeaba !

dau din gura :)) buna tare asta!:D:D
Rog toti jucatorii de pe acest forum sa ma contrazica in minutele urmatoare daca eu gresesc spunand urmatoarea afirmatie:)!

Din primele minute ale razboiului cu legend si clasic orochimaru stie doar sa promita reveniri spectaculoase pe extern si pe harta pierde mai rau pe zi ce trece
Ia zi andrey am dreptate aici?:mad:
 

DeletedUser38860

Ai dreptate , nu te contrazic , dar sa vedem ce ne rezerva viitorul !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus