Akatsuki vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40604

Orochimare ' sunteti voi ce-i cu coloana vertebrala?:) lasane cumetre ca ca tine sunt pe tot externul asta' maine poimaine te vad ca dai stergere si pleci cu coada intre picioare ' nu mai fi tu ala cu experinta' totusi noi te iubim:)) stii asta nu?
 

DeletedUser

Spre deosebire de voi eu am toata coloana vertebrala intreaga

eu nu am asa multa experinta, nu uita ca eu sunt un mucos

voi sunteti aia cu experienta in viata si in triburile si sunteti mari si tari

hack uk e unu dintre aia care e atat de bun incat habar nu are si nici nu poate sa inteleaga de ce master cata scotea trupele din sat

da nu sa intrebat niciodata de ce plang aia 48 de nobili clasici morti in satele lui master cata:D

Oricum...maidanezi, n-am ce sa zic
 

DeletedUser19025

Of of, marii mei razboinici,nu cred ca mai incalzeste pe nimeni acum sa mai facem pe victimile sau sa dramatizam atat,dupa cum am mai spus, razboiul era inevitabil datorita schimbarilor.
Intradevar destul de perversa pare mutarea noastra (mai mult a mea, nu cred ca are rost sa bag conducerea clasicului in afacerile mele) mai mult sau mai putin gandite, eu zic sa nu mai amintit ca noi ,,PNC'' am depins de mila voastra sa intram in clasic, in legatura cu asta singurul vostru drept e sa taceti, clasic si pnc erau in razboi,doar ei puteau decide ce soarta au satele sau jucatorii de acolo, nu Aka care nu a dat nici un atac pe un jucator din pnc, daca imi amintesc bine orochimarule tu aveai pna cu jumate de la noi, in concluzie voi nu aveati voie sa invitati, in fine asta e un subiect discutat aiurea, insa poate intelegi si tu cum sta treaba.
Daca tot vorebesc de razboi sa zic si cateva din motive.
1 - Invitatii prostesti date de voi si de academia voastra (desi membri respectivi erau intre membri clasic, voi invitati)
2 - Rezervari facute in bataie de joc (rezervati si prelungeati mai mult decat puteati duce,desi s-au tot facut observati voi tot continuati)
3 - Replica unui intemeietor de la voi catre mine (,,Da, sunt jucatori de la mine care sprijina rs.. ramses a fost informat despre asta,nu prea mai stiu continuarea, dar era ceva de genul ca trebuie pna facut, pai dragul meu orochimarul unde voiai sa se dezvolte clasicul daca voi ati recrutat tot? plus ca tineati rezervate sate saptamani intregi) totusi daca noi am fost perversi, cum se numesc aliati care sprijina contra aliatilor?
4 - De cate ori era cate o problema, primeam raspuns de ,,sus''... poate ca ar trebui sa fiti mai diplomati, in joc toti suntem egali, in mare parte de varsta se tine cont, insa de profesie nu prea, chiar daca esti mai tanar nu inseamna ca nu trebuie tratat ca atare, aici ma refer ca am vazut un post mai sus:p
5 - Fuziunea facuta de voi cu legend, care a dat de gandit, oricum in zilele urmatoare tot acolo se ajungea, insa aveam polite de platit pt sprijinul acordat jucatorilor de noi.


In fine, nu o mai lungesc ca am scris aici cat nu am scris pe forum de cand joc insa motive mai sunt=))...deci, urat din partea noastra ca am atacat asa, insa poate asa suntem si noi luati in serios, a fost un atac la nivel de cativa jucatori,nu ceva organizat la nivel mare,totusi ati jucat foarte bine pe aparare felicitari ,cei al vostru e pus deoparte, la nivelul asta de joc nu cred ca mai poti gasi incepatori toata lumea stie sa joace, jocul in mare parte e simplu, cateva trucuri,mult timp on si esti As.
As avea rugamintea sa evitam jignirile, pana la urma eu omul negru, mie puteti sa imi umpleti frigiderul=))
insa pe restul colegilor tratati ca pe colegi de joc, (nu uitati e doar un joc) eu mereu uit asta si al joc cu sufletul, imi vine sa sparg calculatorul de multe ori, parca ma transform=)).
Inca o data felicitari pentru modul in care ati aparat jucatorii atacati,(se anunta un razboi de durata) curat... nu prea cred ca doar e joc de strategie.
o seara buna in continuare!!
 

DeletedUser40604

Pai si care e problema ta? tu esti ala pro? care ataci cu deffens? acu pe bobo ai retras nepoate te tin 24/24 in priza cu tot cu sitterele tale' tu esti ala cu experinta? miai luat 1 sat care lam luat la 2 noaptea si am adormit si vi aici si te lauzi?:) ce pot sa zic esti extrem de experimentat:) nu am cuvinte :)
 

DeletedUser

magnatu tu chiar crezi ceea ce postezi?

eu aveam un singur pna cu surend3r care el a venit prima data la mine si mi-am dat cuvantul ca nu il atac desii puteam sa il innobilez. Cand eu aveam ferma 20k si 4 nobili, el o avea 12k

Cine nu a atacat PNC? mama ce jucator nu a atacat nu? si nici adriada....si nici eu....

prima data cand ne-am auzit pe skype din ce cauza ne-am auzit? nu pentru ca noi atacam si ramses recruta ce atacam noi?

Adica tu imi reprosezi mie ca recrutez aiurea dar ramses cand va luat pe voi cand aveati atacuri de la noi a procedat corect nu?
Habar nu aveti sa mintiti

Cat despre rezervari..... ia aduti aminte de cate ori ma certam cu radu pentru ca voi ati rezervat satele si leati tinut cate 2 saptamani rezervate

dupa ce ati facut voi asta noi am rezervat un jucator pe care voi il tot sprijineati si tot innoiam rezervarile pentru ca spargeam atacul in el si nu era normal sa va lasam sa dati in el

Despre R.S.. eu l-am anuntat pe ramses pentru ca am vrut sa fiu corect fata de voi. Daca eram javra , taceam din gura si nu va ziceam nimic
Si nu au sprijinit jucatorii din r.s.. decat vreo 2-3 de la mine, unul din ei a ajuns la ei in trib

Unu singur de la voi a primit un raspuns de sus, acela e sc0rn, pentru ca nu e in conducere si toata lumea ma stresa ca de ce rezerv eu pe nustiu cate zile jucatori care eu iam dat afara din academii ca sa facem loc pentru fuziune

Aratami un mesaj unde eu vam tratat de sus si nu am rezolvat problemele
toate invitatiile facute aiurea, s-au rezolvat. de fiecare data radu mi-a dat mesaj si am dat afara tot

Cum adica in zilele urmatoare se ajungea la razboi? asa frica va era de noi?
Eu spre deosebire de voi eu nu tradez si nu sunt maidanez sa musc pe la spate

Daca ati veni cu acuzatii adevarate nu s-ar supara nimeni dar voi veniti aici sa mintiti si sa vrajiti de parca zici ca noi acum ne ridicam de pe olitza si voi sunteti oameni in toata firea

asta cu omul negru e haioasa rau de tot. Nu incerca sa ii scoti din ecuatie pe ramses si radu pentru ca iti da cu virgula
Stiau bine ca se va ataca si erati toti pregatiti cu fulluri si trenulete. ca radu a atacat azi asta e ca sa nu dea prost

insa pe restul colegilor tratati ca pe colegi de joc, (nu uitati e doar un joc)
Daca e doar un joc ar trebui sa existe si bun simt si onoare. Doar e un joc si pierzi niste sate, atata tot
Se pare ca voi nu stiti ce inseamna onoare si respect. De bun simt nici nu mai vorbesc


Daca ati fi fost neutri cu noi nu se supara nimeni daca incepeati sa dati in noi, dar asa ca si aliat sa incepi sa ataci organizat....sunteti de toata jena
 

DeletedUser

Pai si care e problema ta? tu esti ala pro? care ataci cu deffens? acu pe bobo ai retras nepoate te tin 24/24 in priza cu tot cu sitterele tale' tu esti ala cu experinta? miai luat 1 sat care lam luat la 2 noaptea si am adormit si vi aici si te lauzi?:) ce pot sa zic esti extrem de experimentat:) nu am cuvinte :)

cred ca ai EDITAT...eu nu am stat niciodata sitter la bobi pana acum

poate o sa stau
tu ma tii pe mine in priza?:)))))
ma vezi sa nu ti se rupa ceva din tine, ai grija
deocamdata ati luat sate doar de la inactivi si de la cei buni ati luat doar ce era raspandit


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ.
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completări sunt considerate "post hunting" şi sunt interzise.
În cazul în care doriți să corectați sau să aduceți completări mesajului dumneavoastră vă rugăm folosiți opțiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40604

Esti suparat rau inspectore:)) dar noi tot te iubim sa nu uiti asta:))
 

DeletedUser40604

cred ca ai ceva la cap...eu nu am stat niciodata sitter la bobi pana acum

poate o sa stau


tu ma tii pe mine in priza?:)))))

ma vezi sa nu ti se rupa ceva din tine, ai grija


deocamdata ati luat sate doar de la inactivi si de la cei buni ati luat doar ce era raspandit

Sunteti mai tari ca o soseta rupta in calcai :D

Da da stiu inspectore:)) ia uite ca cere lumea o statistica baga:)) sau esti suparat?:-s
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Aka, tsuki, =Ak=, tsuky
Parte 2:
Triburi: Clasic

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 137
Tabăra 2: 83
Diferență: 54

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 52
Diferență: 41

Se pare ca nu mai au luat sate asa cum sperau ei

s-au ales cu cateva sate, o sa se mai aleaga cu cateva...si o sa urmeze replica

sa vedem cat o sa ii tina ochisorii cand o sa aibe atacuri zi si noapte
 

DeletedUser

o statistica spune cam asa ceva... 20 de sate cucerite intr-o noapte in care jucatorii aka dormeau linistiti trupele avandu-le sprijin poate si la aliatii din clasic, apoi sute de nobili cazuti in ziua urmatoare si de acum incolo se joaca triburile...
app belusyy nici cu co-player nu te poti compara... si altceva fa si tu ceva nu te plange doar ca ai adormit si ai pierdut un sat...
si eu am dormit dar nu am pirdut decat un sat in favoare fostilor aliati...
ps: 1-1 noaptea e lunga...

si altceva.. luni incepe scoala.. sa nu cumva sa chiulesti:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40604

Da da:) incepe scoala pentru ce-i care au scoala:) 1-1 nu? vedem pana la sfarsit este mult:)
 

DeletedUser

o statistica spune cam asa ceva... 20 de sate cucerite intr-o noapte in care jucatorii aka dormeau linistiti trupele avandu-le sprijin poate si la aliatii din clasic, apoi sute de nobili cazuti in ziua urmatoare si de acum incolo se joaca triburile...
app belusyy nici cu co-player nu te poti compara... si altceva fa si tu ceva nu te plange doar ca ai adormit si ai pierdut un sat...
si eu am dormit dar nu am pirdut decat un sat in favoare fostilor aliati...
ps: 1-1 noaptea e lunga...

si altceva.. luni incepe scoala.. sa nu cumva sa chiulesti:))

fugi in alt trib cat ai ocazia.:D
 

DeletedUser

belusyy astăzi la ora 03:24
Am auzit ca sunt iubit la voi pe forum:) cand se pregateste atacu pe mine?:)) ma pregatesc de acu?:))

bobipiciu astăzi la ora 03:25
nu ai auzit bine
sau asa vrei tu sa crezi ca se vorbeste despre tine...
in general se vorbeste de jucatori importanti...

[/quote]
mda omul se crede a fi un mare jucator... din pacate nimeni nu va vorbi despre el...
 

DeletedUser

Nokia1100
Senior Member



Adaugă data: 18.12.2008
#153 Astăzi, 02:10:22 Sus
Quote:
Text original bobipiciu
o statistica spune cam asa ceva... 20 de sate cucerite intr-o noapte in care jucatorii aka dormeau linistiti trupele avandu-le sprijin poate si la aliatii din clasic, apoi sute de nobili cazuti in ziua urmatoare si de acum incolo se joaca triburile...
app belusyy nici cu co-player nu te poti compara... si altceva fa si tu ceva nu te plange doar ca ai adormit si ai pierdut un sat...
si eu am dormit dar nu am pirdut decat un sat in favoare fostilor aliati...
ps: 1-1 noaptea e lunga...

si altceva.. luni incepe scoala.. sa nu cumva sa chiulesti)
fugi in alt trib cat ai ocazia.

ai vrea tu sa ma ai alaturi... din pacate nu poti....
 

DeletedUser15982

bau

http://ro26.triburile.ro/public_report/c090289500c15908d7076b5440187f56 probabil de asta scoti armata?
orochimaru tu gura k ai pierdut satul principal mare zmeu :D cand o sa innobiliezi sate de la noi atunci mai vino pe extern in rest gura si organizativa :D
apropo orochimaru cand tu ariada master cata v-ati rupt vreo 15 fulluri si peste 50 de nobili pe secundarul cum a fost? :O eu cu 15 fullrui ii luam toate satele lui cata ;) cu 2 fulluri i-am luat 2 si sunt multumit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

http://ro26.triburile.ro/public_report/c090289500c15908d7076b5440187f56 probabil de asta scoti armata?
orochimaru tu gura k ai pierdut satul principal mare zmeu :D cand o sa innobiliezi sate de la noi atunci mai vino pe extern in rest gura si organizativa :D
apropo orochimaru cand tu ariada master cata v-ati rupt vreo 15 fulluri si peste 50 de nobili pe secundarul cum a fost? :O eu cu 15 fullrui ii luam toate satele lui cata ;) cu 2 fulluri i-am luat 2 si sunt multumit

ia zi trupele alea nu cumva se intorceau acasa?

ala era sprijin trimis in spre Zen mare jucator ce esti


pana atunci stai si chinuite sa iei sate ca vad ca te chinui la un sat si plangi de ore bune ca nu reusesti sa il iei :)
 

DeletedUser41103

Pai si care e problema ta? tu esti ala pro? care ataci cu deffens? acu pe bobo ai retras nepoate te tin 24/24 in priza cu tot cu sitterele tale' tu esti ala cu experinta? miai luat 1 sat care lam luat la 2 noaptea si am adormit si vi aici si te lauzi?:) ce pot sa zic esti extrem de experimentat:) nu am cuvinte :)

Orochimare ' sunteti voi ce-i cu coloana vertebrala? lasane cumetre ca ca tine sunt pe tot externul asta' maine poimaine te vad ca dai stergere si pleci cu coada intre picioare ' nu mai fi tu ala cu experinta' totusi noi te iubim) stii asta nu?
Belusyy...in astea 2 mesaje ai cam asasinat limba romana...inainte sa vorbesti de cine trebuie sa se duca la scoala mai treci tu odata prin ea....

1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15982

i
a zi trupele alea nu cumva se intorceau acasa?

ala era sprijin trimis in spre Zen mare jucator ce esti


pana atunci stai si chinuite sa iei sate ca vad ca te chinui la un sat si plangi de ore bune ca nu reusesti sa il iei

Macar daca ai sti sa minti
Trupele lui Master cata toate erau acasa


Expediat 28.10.11 02:10:15
Trimis mai departe în data de: 28.10.11 02:13:53
Agresor: user021288
Origine: Marduk (400|398) K34

Număr: 0 0 0 0 911 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: master cata
Ţel(direcţie): 007 (407|392) K34

Număr: 5000 5000 0 4198 0 0 0 1049 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spionaj
Resurse spionate: 60.866 152.089 52.870
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 20)
Cazarmă (nivelul 25)
Grajd (nivelul 20)
Atelier (nivelul 15)
Curte nobilă (nivelul 1)
Fierărie (nivelul 20)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 21)
Tăietori de lemne (nivelul 30)
Mina de argilă (nivelul 30)
Mina de fier (nivelul 30)
Fermă (nivelul 30)
Magazie (nivelul 30)
Ascunzătoare (nivelul 10)
Zid (nivelul 20)
Unităţile în deplasare:

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


» Introdu trupele în simulator
» Introdu trupele supravieţuitoare în simulator
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus