Akatsuki vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mama ce roman ati facut aici mai usor fratilor..in curand va incepere adevaratul razboi pt AKA asta e un fake!
 

DeletedUser40604

r: bobipiciu
Origine: aka (404|384) K34

Număr: 0 1679 0 0 358 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 1679 0 0 8 0 0 0 0 0 0 1

Apărător: belusyy
Ţel(direcţie): »SKILL ! (400|392) K34

Număr: 0 0 827 0 27 564 0 0 61 13 1 0
Pierderi: 0 0 649 0 21 442 0 0 48 10 1 0

Spionaj


Sunt pe jos de ras=)) aparare atac nici nu stie cu e sa dea sa ia un sat=))) NU MAI POT DE RAS STAI CA PUN RAPORTELE SA RADETI SI VOI =)) DE EXPERMINTATI ASTEA=)) LAM BATUT CU SAT DE ATAC=))))))))))))HAHAHA
 

DeletedUser

razi tu razi de incepatori dar tot ai ramas fara atac...
si era cat pe ce sa iti iau satul... *** ti-l luam iti tineai gurita inchisa....
asta e o zi pierd una castig... nu e nimic de ras in faptul ca am atacat decat cu usoara pe un sat de atac si am avut 2 atacuri cu noroc de -20 si ceva... asta e ar trebui sa te bucuri ca ai avut noroc....
nu ai castigat razbelul stai lin... poate maine poate poimaine... o batalie nu e un castig foarte mare...
 

DeletedUser

imi e teama ca nu puteti durmi la noapte de grija noastra asa ca va arat un alt razboi:

Parte 1:
Triburi: Aka, tsuki, =Ak=, tsuky, +Ak+
Parte 2:
Triburi: R~B~R

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 384
Tabăra 2: 60
Diferență: 324

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 7
Diferență: 44

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,907,730
Tabăra 2: 196,331
Diferență: 1,711,399

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 335,127
Tabăra 2: 46,203
Diferență: 288,924

chart



asa per total:
Parte 1:
Triburi: Aka, tsuki, =Ak=, tsuky, +Ak+
Parte 2:
Triburi: R~B~R, Clasic

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 384
Tabăra 2: 255
Diferență: 129

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 67
Tabăra 2: 69
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,907,730
Tabăra 2: 1,366,015
Diferență: 541,715

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 453,830
Tabăra 2: 484,140
Diferență: 30,310

chart
 

DeletedUser38860

Florinele imi pare rau sa iti spun dar topicul se numeste Akatsuki vs Clasis , daca vrei sa vorbesti despre razboiul uc R-B-R aia deschide alt topic :).
 

DeletedUser

''Eu nu ma jignit niciodata Legend sau vreun jucator de acolo si chiar imi pare rau ca nu am facut acelasi lucru care l-ati facut voi , adica sa recrutez pana ma plictisesc.
Puteam sa va iau jumatate din jucatorii care ii aveti acum si sa fie la mine in trib dar am preferat sa las colegii sa isi aleaga vecinii cu care vor sa joace, si asa sa si intamplat.
Spre deosebire de voi, eu,mucosul, nu conduc un trib de ferme si inactivi si incerc sa fac unul dintre cele mai active triburi'' asa orochimarule? Ati fuzionat cu un trib de ferme? Citatul il gasiti la razboiul aka legend :)) sper sa nu se intample la fel si aici
 

DeletedUser

florinele te rog sa nu mai dai explicatii pentru ca nu e bine pentru noi

Lasai sa creada ca ei sunt aia buni, aia care au omorat in satele Akatsuki peste 70 de nobili pe 3 conturi ale noastre

vlad daca in afara sa dai din gura, alceva nu stii , te rog sa nu te bagi in seama

Legend erau 3 triburi, au desfiintat cele 2 academii si au dat jucatorii inactivi afara

Au mai ramas inactivi, o sa ii excludem zilele astea si vor ramane doar cei ce joaca

Oricum stiti ce e culmea...suntem prinsi intre tribul rang 2 si tribul rang 3
Tribul rang 3 are foarte multe sate ale noastre printre ale lor,da in noi de 3 zile continuu si totusi...

Aka se mentine locul 1 la distanta de 200k puncte de locul 2
Tribul Aka trece pe locul 1 la agresori
Trece pe locul 1 la aparatori

Deocamdata stam prost dar ne revenim

wow.... ce razboi, contra R~B~R. aveti moral pt tribul ala? :rolleyes:


R~B~R are jucatori buni in caz ca nu stiai
 

DeletedUser

Serios nu v-ati saturat sa va certati?
Domnule Orochimaru, inca odata iti aduc aminte ca tribul tau nu a facut nimic sa ajunga pe locul 1, singurul lucru care va propulsat pe treapta intai a poiumului este acela ca ATI FUZIONAT, altfel tribul d-voastra ocupa un loc onorabil de 2-3-4; posibil ca intr-o alta dimensiune in care tribul AKA nu fuziona nu facea fata razboaielor sau poate era mai bun decat acum.
Este adevarat ca inca nu ati atacat dar acest joc se joaca pe sate pierdute/castigate.
 

DeletedUser

orochimarule, eu doar te-am citat si te-am citat corect. nu te apuca de jignit ca, desi aici ai o experienta net superioara mie, reusesti doar sa te faci de ras. Citeste mai in spate chiar in topicul asta si o sa vezi ca spuneati ca , clasic au atacat doar inactivi si de asta v-au luat sate. Te contrazici, nu te supara. Iar florinel printre ultimele posturi ale sale spunea ca se lasa de lumea asta din cauza fuziunii cu legend, vad ca a revenit ''in forta''. Chiar nu imi pasa ce crezi tu sau cei din clasic despre mine si ma doare undeva de satucul meu. Si fix de asta sunt cel mai obiectiv de aici
 

DeletedUser12877

florinele te rog sa nu mai dai explicatii pentru ca nu e bine pentru noi

Lasai sa creada ca ei sunt aia buni, aia care au omorat in satele Akatsuki peste 70 de nobili pe 3 conturi ale noastre

vlad daca in afara sa dai din gura, alceva nu stii , te rog sa nu te bagi in seama

Legend erau 3 triburi, au desfiintat cele 2 academii si au dat jucatorii inactivi afara

Au mai ramas inactivi, o sa ii excludem zilele astea si vor ramane doar cei ce joaca

Oricum stiti ce e culmea...suntem prinsi intre tribul rang 2 si tribul rang 3
Tribul rang 3 are foarte multe sate ale noastre printre ale lor,da in noi de 3 zile continuu si totusi...

Aka se mentine locul 1 la distanta de 200k puncte de locul 2
Tribul Aka trece pe locul 1 la agresori
Trece pe locul 1 la aparatori

Deocamdata stam prost dar ne revenim




R~B~R are jucatori buni in caz ca nu stiai


doamne cat de mult va place sa va bateti cu pumnul in piept pentru niste realizari egale cu zero. asa cum spune si colegul de mai sus, a-ti ajuns pe locul 1 doar prin o fuziune, pentru ca in rest...statistica vorbeste de la sine. sunt neutru in razboiul asta...momentan...insa nu pot sa ma abtin sa nu comentez marile realizari ale acestui mare trib care desi pierde sate pe banda rulanta de vreo 3 zile, mai au curajul sa vina si sa spuna ca se mentin pe locul 1, de parca a-ti fost acolo de la inceputul hartii si nimeni nu v-a dat jos de atunci.
 

DeletedUser

Nokia defapt eram pe 2 fara sa facem vreo fuziune, tot ce am facut prin fuziune a fost sa marim familia sa detinem controlul la K44 atat

Se pare ca cei din Clasic pica psihic deja :D
 

DeletedUser

Voi aveati mijlocul, iar noi marginea. Ne-ati blocat expansiunea prin recrutarile voastre, pe care le-am catalogat drept ostentative. Consider ca ai mei colegi au anticipat o viitoare mutare din partea voastra si ma bucur ca au ales sa faca ei primul pas.
 

DeletedUser

Ati anticipat tare prost...si ai zis bine ca aveti marginea :D o sa ajungeti exact la margine

dragii tai colegi ar trebui sa mai invete sa si atace ca vad ca de dat din gura pe extern sunt buni

cred ca Hak uk de la voi e cam suparat in seara asta....a intrat pe extern si nu a postat nimic, probabil are motive intemeiate :D
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: Aka

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 17
Diferență: 27

chart



"Se pare ca cei din Clasic pica psihic deja"

Cu ce vi pe extern may ..
Dacă nu intra (Tom) cu voi Aka ea deja undeva la margine .
Când aveţi echipa Clasic-ului atunci mai vorbim..până atunci mai da circulare cu sprijin sa-i ajuţi pe colegi din mijlocu nostru :))

... (421|375) K34 9,163 Ak-Orochimaru-Ak [Aka] Surend3r [Clasic] 2011-10-28 08:35:12

Ciocu mic că ai pierdut satul principal :)) Spor la laudă salvează undeva că aţi fost rank 1 şi hai pe forum şi postează cât mai ai timp .
Şi mai învaţă să ataci nu dai curăţări îţi moare tot şi apoi vi la Clasic să ceri fuluri de atac că ţi-ai rupt tu ca nubu atacu :D Ia viteză !
 

DeletedUser

iluzii ciocu` mic si joc de glezne hai :D

TOM ne sunt prieteni de aceea au intrat cu noi si am facut echipa. In caz ca nu stiai prima data cu voi am avut discutii sa facem tribul impreuna si nu sa realizat, si chiar ma bucur acum :D

Dau circulare si o sa mai dau pana o sa primeasca sprijin si pana o sa va rupa toate impresiile voastre de vedete

ce vrei sa demonstrezi prin faptul ca am pierdut satul principal? mi la luat exact cel ce l-am scapat de innobilare cand era amarat si nu avea nici jumate din atacul meu si iam promis ca nu il atac. Asta dovedeste ce caractere aveti in trib

Eu sa salvez undeva ca am fost rang 1? ar trebui sa faceti un print screen cu voi pentru ca o sa incepeti sa va duceti la vale


unde picati psihic...pai simplu, pe master cata mai am putin si fac Asasin de nobil Nivel 2 :D
Nu mai sititi cum sa atacati ca sa ne luati satele, va dati cu capul de pereti cand vedeti ca va mor nobilii :)))

Mie mi-ar fi rusine ca sa incep un atac pe alianta, noaptea si sa stau cu buza umflata 3 zile ca nu reusesc sa iau decat 4 sate si alea destul de rasfirate(1 singur a fost pierdut ieri din prostie)

http://ro26.triburile.ro/public_report/3e7b674c4e27f8a6b688720a46b56f86
http://ro26.triburile.ro/public_report/513b70180b922d07c033fd3309f2fd09
http://ro26.triburile.ro/public_report/153771eed8e2a26319ae94ebddf73347

http://ro26.triburile.ro/public_report/33480931b2718801ea545739acf79629
http://ro26.triburile.ro/public_report/bcd40d465853e048b603cf1c506e52c7
http://ro26.triburile.ro/public_report/46069226b0a95ef8a4726dd70375ac06

Deja incep sa dea rateuri, baga nobilul in fata la full
Si asta e fullul :D

Hai sa dam si pe bonus :))))))))))))
Doar suntem mari jucatori
Si astia din Aka nu stiu sa sa se apere
Si parca...ma ia plansul
Sigur ma ia


Ia intreabal pe scumpul tau coleg Hack Uk de ce azinoapte nu a avut tupeu sa comenteze pe extern...oare din cauza ca stia ce a patit?:D

ufff, pai noi nu ne comparam cu voi. Voi sunteti mari jucatori, de disperati ce sunteti ati ajuns sa va bagati tot atacul pe bonus de noapte :))))))))))))

Sunteti mai buni decat o soseta rupta in calcai :D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Voi aveati mijlocul, iar noi marginea. Ne-ati blocat expansiunea prin recrutarile voastre, pe care le-am catalogat drept ostentative. Consider ca ai mei colegi au anticipat o viitoare mutare din partea voastra si ma bucur ca au ales sa faca ei primul pas.


cu ce nume joci in clasic?:)
 

DeletedUser

mah oro ce sa faci, daca atat pot lasai omule:D...Deja nu mai iau clasic deliberat sate, daca au cate 1k din fiecare trupe si nu sunt goale nu au atac?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus