Aliante,PNA-uri si Razboaie...previziuni

DeletedUser

Aliante

A aparut prima familie pe L9:D



Rvansa + ~LEX~ + LdT~DA+~est~
FORMEAZA
Nord-east FAMILY

diplomatie:ON (doar cu triburi de Nordest)
recrutari:ON
 

DeletedUser

probabil ca mai sunt si alte aliante...dar inca nescrise

mai avem inca 2 triburi de nordest in curs de a atrage in familie.e oricum interesanta optiunea cu forum sharing intre aliati.

sunt jucatori pe care i-am intalnit si respectat din alte lumi,si pentru ca Increderea si Onoarea sunt caracteristici rare in ziua de azi,este bine sa stii sa apreciezi un prieten de nadejde.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
probabil ca mai sunt si alte aliante...dar inca nescrise

mai avem inca 2 triburi de nordest in curs de a atrage in familie.e oricum interesanta optiunea cu forum sharing intre aliati.

sunt jucatori pe care i-am intalnit si respectat din alte lumi,si pentru ca Increderea si Onoarea sunt caracteristici rare in ziua de azi,este bine sa stii sa apreciezi un prieten de nadejde.


Damm...fie harta cat mai albastra !!!

Blue power people :D
 

DeletedUser

da1:))))) Eu aveam la ora 10 seara 100 de mebri in trib! si deja aveam peste 15 mesaje de alianta ! Chiar si marele trib AoD A VENIT CU O PROPUNERE:))!

Pacat ca nu facem aliante acum.
 

DeletedUser

Diplomatia mamutilor din AoD

Aliaţi
ROME
~HS~
SOF-A
A.J.A
SxX
P.J.
ALIghT
TKT
C.A.G.
LR.
-cTw-
~TLL~
*Nbs*
[SHOL]
UNION
-ToD-
ASK
Gala
*CIA*
~ili~
~FGH~
A.AoD

Nici macar nu au trecut 24 de ore de cand a inceput lumea... :|
 

DeletedUser

Diplomatia mamutilor din AoD

Aliaţi
ROME
~HS~
SOF-A
A.J.A
SxX
P.J.
ALIghT
TKT
C.A.G.
LR.
-cTw-
~TLL~
*Nbs*
[SHOL]
UNION
-ToD-
ASK
Gala
*CIA*
~ili~
~FGH~
A.AoD

Nici macar nu au trecut 24 de ore de cand a inceput lumea... :|

inseamna ca la ei jocul consta in diplomatie :)) acum pot da stergere cont linistiti
 

DeletedUser

:)

vad ca M.T. s-a pus pe treaba si nu o ia nimeni in gluma
oricum oameni adevarati, no comment ...
bine, e clar ca doar cei care nu faceau parte din vechiul =GRL=
bravo lor!
oricum am scapat de o grija s-au adunat toti la margine si au facut f bine.
 

DeletedUser

Diplomatia mamutilor din AoD

Aliaţi

ROME
.....
A.AoD

Nici macar nu au trecut 24 de ore de cand a inceput lumea... :|

Faceti alianta si cu jucatori tribeless?
17.gif
 

DeletedUser

totusi :confused:ziceti-mi si mie cum ar trebui sa decurga un trib de la inceput...diplomatia trebuie lasata pe mai tarziu ?sau le fac toate 1 data ..adica si invitatii si aliante si pna....cu exceptia dusmani,....si la forum :-? ce ar mai trebui :)

BlackHack vrea istorie
 

DeletedUser

astia din aod sunt hotarati sa domine lumea . deja au 1000 membrii .
 

DeletedUser

nu e frumos sa jigniti.nu e nimeni "prost".si toata treaba tine de cat de activ esti.eu cu cei invinsi in speed am rasturnat topurile,si am facut harta albastra complet,da cu cei invinsi,pe care toti ii faceau noobi.toti oamenii suntem egali.unii joaca mai mult,altii mai putin,caci au si alte preocupari.dar tocmai asta e farmecul unui joc,nu suntem toti roboti,si nu ne putem aduna precum spadasinii cand sunt atacati,si se face calcul pur aritmetic.aici,un atacant precum TruscaAlex , face cat cateva duzine de jucatori.insa si atacantii trebuiesc sprijiniti de strategi,de diplomati buni,deci,acea echipa care se va organiza cel mai eficient si va fi activa,poate sa evolueze mai rapid.de fapt asta e esenta jocului...interactionam intr-un complex de strategie.cel care foloseste cuvinte precum "prost" s.a.m.d. cred ca da dovada de lipsuri in ceea ce il priveste.

SPUN NU DISCRIMINARII !
 

DeletedUser

e plin de noobi forumul L9 bag de seama... nu stiu de unde ati rasarit toti ca ciupercile dupa ploaie dar e de-a dreptul dramatic ce se intampla . toate triburile din top sunt 0 . parerea mea e ca pe L9 nu o sa se joace serios , si e o lume doar de noobi :rolleyes:

n00b power , all hail ... noobii de pe L9 - jucatorii mari de pe L10 ... :cool:

- sfat : cititi FAQ-ul apoi puneti-va pe treaba bai mari conducatori si cavaleri ai onoarei si dreptatii ...
 
Sus