Aliante,PNA-uri si Razboaie...previziuni

DeletedUser

M.T.???

Glumesti...abia daca au pana in 100 de membri:))

caut aliati in zona de sud-vest impotriva tribului AQUA.

cine se baga??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13834

dupa ce ca are o sapt de cand e inceputa lumea, dupa ce ca mai e si pace acuma..ei fac aliante:p

ce credeti ma ca au intrat zilele in sac?
 

DeletedUser16123

dupa ce ca are o sapt de cand e inceputa lumea, dupa ce ca mai e si pace acuma..ei fac aliante:p

ce credeti ma ca au intrat zilele in sac?

"De craciun fii mai bun ",vor sa traiasca in pace si armonie de sarbatori si pt orice eventualitate au incheiat aliante.
 

DeletedUser

hahahha... :> doar 100 de membri M.T , nu cred ca o sa faceti fata :))))
 

DeletedUser4932

Multumim ca ne-ai adaugat la exceptii:D

On Topic:

Inca observ multe migrari de jucatori dintr-un trib in altul.
Probabil jucatori care nici macar nu au habar ce vor de la viata dar ce sa mai zic de la joc.
Astfel, clasamentul nu este stabil. Nici pozitionarea pe harta de altfel.
SPAM!-ul cand va face vreo alianta, o va face mai mult ca sigur, nu pe post de PNA, ci impotriva unui alt trib, cel mai probabil un mamut, cu un trib care sa fie de acelasi nivel cu SPAM![nu ma refer ca si loc in clasament] si care sa aibe acelasi scop.

la ce jucatori are spam nu are nevoie de aliantze
cun marea majoritate de acolo si cred k pot face fata intregii lumi, sunt jucatori care joaca de cand a aparut triburile.ro
 

DeletedUser

hahahha... :> doar 100 de membri M.T , nu cred ca o sa faceti fata :))))

Compari 1000 de prosti cu 100 buni?:confused:

SPAM! ureaza succes tribului M.T.. E printre putinele triburi de pe L9 care vor conta.

Noi suntem 80 nu 100, sau cel putin cam atatia vom ramane.
Si din momentul aparitiei nobililor noi suntem in stare sa declaram razboi lui CNA sau AQUA pentru un sigur banal motiv.
In schimb la M.T., WaRooM si =FB= nu am declara razboi cu atata usurinta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu zic ca e mai bine sa fie mai putini si cu clasa decat 1000 si vai de capu lor
 

DeletedUser2250

la ce jucatori are spam nu are nevoie de aliantze
cun marea majoritate de acolo si cred k pot face fata intregii lumi, sunt jucatori care joaca de cand a aparut triburile.ro



ai dreptate
pot afirma si eu asta:)
sper sa nu fiu nevoit sami masor fortele k ei:)
 

DeletedUser6558

sepia, nord vest. O sa ne intilnim :)
Nu stiam ca aveti asa vedete in trib :D
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Pentru: Carrhae, balieca, n3olitic, batidax, OrlandoFarmec si ISeeVoices.
 

DeletedUser

Ce duri sunt oamenii astia :) .. yuhuuuuu mai existati ? :))

Mai e cineva de pe aici pe Lumea 9 ? :))

s3rgy093 ce faci mă ai zis ca rupi tu tot ii desfiintezi :)
sarmulita - ce ai facut te-au ajutat ei sa ajungi si mai aproape ?

Carrhae mai exista... WoooW 7 sate 30k puncTe ... esti Legenda. [ Me Cheeta You Legenda ]

pacaT mare pacat de -CRONOS-


Apeopo am adus topicu la viata iar pentru ca numele e bun inca se mai pot face previziuni ... Asteptam Oracolele , profetii , istoricii , cunoscatorii & com sa ne mai spuna parerea lor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6558

Ai vreo problema cu mine? Stii unde sunt pe harta. Te astept cu drag. Am 7 sate deoarece am avut probleme la inceputul jocului, si ce-i cu asta? Inca nu am disparut de pe harta, 7 sate sau 15 sate sau 150.
 
Sus