Aliante,PNA-uri si Razboaie...previziuni

DeletedUser

daca ar juca numai brazilienii fotbal...romanii ar trebui sa moara de foame...asta e parerea unora.

toata lumea are dreptul la viata,la fotbal,la acces la internet,la triburile! ca unii vor sa faca performanta,asta e altceva.ma intreb dca sa merita sa stai popandau zi si noapte aici ca sa ai sute de sate si un loc in top.este campion in joc,dar "noob" in viata,caci pierde prea mult,si castiga...de fapt nimic.

eu spun despre adevar.
 

DeletedUser

nu m-am referit la voi :) m-am referit strict la cei care posteaza pe acest forum doar de dragul de a fii si ei vazuti prin zona . credeam ca i-ati reperat si voi ... e vorba de tineretul de astazi . faceam referire la majoritate , deci chill-up , nu va agitati degeaba ca nu aveti de ce ;)
 

DeletedUser

Văd că v-aţi luat în vorbă. Dar alianţă sau PNA nu vrea nimeni cu mine sau cu tribul meu?
Din câte pot vedea cu toţii aleargă spre cele mai bune triburi cu putinţă! Dar când ar fi să-i verifici... halal treabă!
 

DeletedUser

Noi vream alianta cu toata harta. Sa traim in pace si buna vecinatate cu oamenii de langa noi. :confused:

voi nu vreti??????????????????????
 

DeletedUser9837

Deschid acest topic pentru ca liderii triburilor de pe L9 sa descrie previziunile lor asupra primelor diplomatii ce se vor incheia,sau ce s-au incheiat deja...

Deasemenea,rog devoratorii de harti sa isi expuna punctul de vedere

Cum exista cateva triburi ce si-au adus echipele pe L9,pozitionarea pe harta a devenit extrem de interesanta,formandu-se arcuri de cerc...

Tocmai aceste pozitionari vor duce la extrem de multe lucruri interesante,dat fiind faptul ca linia granitei este foarte mare,iar iminentele razboaie ar putea produce extrem de multe surprize...

Pe de alta parte,am observat ca s-au creat cativa mamuti de toata frumusetea,insa unii dintre ei s-au asezat bine pe harta....

Rog spammerii sa se abtina
 

DeletedUser11852

Cred ca pe toate zonele triburile bune se vor alia sau vor intra in PNA pana la caderea mamutilor...cand nu vor mai fi mamuti demni de luat in considerare intr-o anumita zona, de-abia atunci vor aparea razboaiele interesante, intre adevaratele ... "contracandidate" sa zicem.

Asa cred ca va fi, cel putin in sud-est, si asa cred ca e cel mai bine, mai ales de frumusetea jocului. E mai frumos sa vezi jucatori cu experienta cum se bat intre ei cu cate 3-4 sate fiecare, decat sa-i vezi cum se bat la inceput si se elimina din start, iar apoi supravietuitorii vor fi slabiti si foarte usor de doborat de nubi.

Daca n-ar fi asa, n-ar mai fi "survival of the fittest"... :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6767

Cred ca pe toate zonele triburile bune se vor alia sau vor intra in PNA pana la caderea mamutilor...cand nu vor mai fi mamuti demni de luat in considerare intr-o anumita zona, de-abia atunci vor aparea razboaiele interesante, intre adevaratele ... "contracandidate" sa zicem.

Asa cred ca va fi, cel putin in sud-est, si asa cred ca e cel mai bine, mai ales de frumusetea jocului. E mai frumos sa vezi jucatori cu experienta cum se bat intre ei cu cate 3-4 sate fiecare, decat sa-i vezi cum se bat la inceput si se elimina din start, iar apoi supravietuitorii vor fi slabiti si foarte usor de doborat de nubi.

Daca n-ar fi asa, n-ar mai fi "survival of the fittest"... :)

A rugat ca spammerii sa se abtina. De ce ai postat tu ?

Nu cred ca va veni vreun 'lider' de trib sa vorbeasca despre ce alianta are tribul lui, si cum vede el harta in 'diplomatie.
 

DeletedUser

bha da incetati si voi cu off-topicul, karma905, nu va intra nimeni sa spuna diplomatia, crede-ma.
 

DeletedUser

argeton teai gasit destept? impusca-te;)

why soo seriousss?:D:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Regele Thomas, acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11852

Aliaţi

Pact de neatacare (PNA)

Duşmani
~WW~ sfârşit
=TeG= sfârşit
Adăugare de colaborare

happy, argeton?
care-i marea filosofie? :D
 

DeletedUser

MoH

Nu facem aliante, nu facem PNA-uri, nu fuzionam, nu vrem razboaie!
Vrem sa jucam linistiti, sa cucerim sate de barbari!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Voi cred ca aveti probleme grave la mansarda, mai sunt 7 zile pana expira protectia si voua va arde de aliante si pna-uri ?...vai, vai....puneti si voi mana pe o sarma, pe un pahar de vin...ce naiba ! :confused:
 

DeletedUser3357

Voi cred ca aveti probleme grave la mansarda, mai sunt 7 zile pana expira protectia si voua va arde de aliante si pna-uri ?...vai, vai....puneti si voi mana pe o sarma, pe un pahar de vin...ce naiba ! :confused:

pe o sarma ? cum adica ? :p


Triburile mamut ocupa 1/4 din cel putin un continent. Daca mai este inca un trib mamut pe acelasi continent, o alianta ar duce la ... la doar sate de barbari cand vine vorba de innobilat.
Triburile intradevar cu ceva experienta nu cred ca vor veni aici sa spuna ce vor ei de la diploamtie.
 

DeletedUser9837

Cred ca pe toate zonele triburile bune se vor alia sau vor intra in PNA pana la caderea mamutilor...cand nu vor mai fi mamuti demni de luat in considerare intr-o anumita zona, de-abia atunci vor aparea razboaiele interesante, intre adevaratele ... "contracandidate" sa zicem.

Asa cred ca va fi, cel putin in sud-est, si asa cred ca e cel mai bine, mai ales de frumusetea jocului. E mai frumos sa vezi jucatori cu experienta cum se bat intre ei cu cate 3-4 sate fiecare, decat sa-i vezi cum se bat la inceput si se elimina din start, iar apoi supravietuitorii vor fi slabiti si foarte usor de doborat de nubi.

Daca n-ar fi asa, n-ar mai fi "survival of the fittest"... :)


In S-E cred ca va fi cea mai interesanta parte,tinand cont ca s-au adunat o gramada de playeri...

Ma bucur ca ati revenit...tu si sm...s

Cam asta avem si noi in cap pe acolo...


P.S.

1. Eu nu am deschis topic sa ne vedem diplomatiile

2. Spammerii sa se abtina,membrii tribului Spam sunt invitati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

2. Spammerii sa se abtina,membrii tribului Spam sunt invitati

Multumim ca ne-ai adaugat la exceptii:D

On Topic:

Inca observ multe migrari de jucatori dintr-un trib in altul.
Probabil jucatori care nici macar nu au habar ce vor de la viata dar ce sa mai zic de la joc.
Astfel, clasamentul nu este stabil. Nici pozitionarea pe harta de altfel.
SPAM!-ul cand va face vreo alianta, o va face mai mult ca sigur, nu pe post de PNA, ci impotriva unui alt trib, cel mai probabil un mamut, cu un trib care sa fie de acelasi nivel cu SPAM![nu ma refer ca si loc in clasament] si care sa aibe acelasi scop.
 

DeletedUser

n-v-ul hartii a fost intotdeauna "nisip miscator" indiferent decare lume vorbim..:D:D:D ee de urmarit si aceea zona..!:p
 
Sus