Aliante,PNA-uri si Razboaie...previziuni

DeletedUser

Cu tine nu am decat ... Moral: 86% da pacat ca esti la 57 de ore distanta.

In rest nu am nimic cu tine stai linistit dar ziceam si eu ca prea ati suferit de voi la inceput in topicuL asta si acum nici numai sunteti.

15 Aprilie - 214.825 va las baieti vorbim peste 2 - 3 zile cand ajung si eu la 230.000
 

DeletedUser6558

Parerea mea este ca, daca esti atit de teribil, ai putea sa ataci cu tot cu moralu ala de 68%, am fost atacat de multe ori cu moral de 33% sau cit e minimul. Atacuri de la 50 de ore am dat si eu , de destule ori, si odata chiar am cistigat. Nu inteleg partea cu "nu mai sunteti". Din punctul meu de vedere, cit timp se vede pe harta culoarea albastra, mai suntem.
 

DeletedUser

Ma ce nu intelegi ca nu ajunge nobilu la tine :)))

Parerea ta e gresita
 

DeletedUser6558

Am vecini care au nobili, deci nu cred ca asta ar fi o problema... cit priveste partea a doua, numai aia care au 30 de sate mai mult ca mine exista, si restul nu? Da si tu un argument mai bun...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Toti existati prietene dar tu nu vezi cat de mari va dadeati acolo la inceput ca faceti voi ca distrugeti voi ca nenorociti voi .. si din toti aia ... doar tu mai existi =))

Ce faci astepti lumea 13 [ ?! ], incearca pe acolo poate poate acolo e mai bine..

Numai incepeti ma baieti cu comentarii taioase ca faceti voi pe iovu'n patru [ dracu 'n 4 ] =)) daca nu sunteti in stare .. Lasati-ma pe mine .. tu nu vezi ca eu toata ziua comentez tot ce prind peste tot :)) si in joc de cand joc eu pe L9 am avut 4 fake-uri pe mine .. si la inceput cand am cucerit primul sat respectivul jucator a dat cu lancierii in mine ... si de cucerit de nu iau din toate partile :))

K25 a avut noroc ca pe vremea cand eram in Tracia am ajutat multi colegi de pe langa mine speram sa creasca si ei mai repede [ eu avand 25k ei avand 8k -- 10k ] si asa am ramas eu in urma putin ca daca nu .. exista Guar pe langa mine ?! stricatii aia de isi dau cu sare sa nu inceapa sa puta =)) .. trib expirat :))
 

DeletedUser6558

Reunosc ca m-am dat mare la inceput, si ca evolutia ulterioara a fost cam dezastruoasa. Ceea ce nu recunosc este ca "doar eu mai exist", te rog mai uite-te la cine inca mai e in tribul meu, adica al lui -cronos-, si ceea ce nu recunosc deloc este ca nu sunt in stare sa -citat "il fac pe iovu-n patru" ... eu am avut mai mult de 4 atacuri serioase pe mine si pe altii, si inca nu ma regasesc la marginea hartii, ..si nu cu lancierii, cu cavaleria usoara si semigrea. Nu am luat sate din toate partile , ci doar de unde am putut, adica din patratul meu. Pentru relatii ulterioare te rog discuta cu dusmanii mei, respectiv GRL, K34, STORM, si maretul RDT. Da, iubesc razboaiele.

LE. Tkyk nu e un jucator expirat, e un jucator care aproape m-a dat afara din trib pentru ca am comentat la politica tribului si pentru ca am trimis hazardat sprijin la 15 ore. Din punctul meu de vedere, e unul din cei mai buni jucatori pe care i-am intilnit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18865

Carrhae iti vor place tie razboaiele dar lasa-ma sa iti zic ca tu din toate cele 8 sate pe care le ai nici unul nu s-a aflat vreodata in posesia tribului RDT .
P.S: voi aveti razboi cu RDt?
 

DeletedUser6558

Eu sunt linga GRL, nu am contacte cu RDT. Pe k43 am vreo doi colegi care se afla in zona RDT. Da, din cite vad eu pe harta, RDT e rosu aprins, si a luat citeva sate de la noi pe k43, daca nu ma insel. Nu cunosc ce atitudine au ei fata de noi, deoarece nu ma preocupa diplomatia, eu doar stiu ce vad pe harta. Cu RDT am o problema legata de open mind, care era atacat de noi in momentul in care a inceput sa schimbe triburile, fapt care nu e onorabil, dupa toate standardele. (E o poveste destul de veche, si amicul open mind a ajuns in RDt dupa o escala in alt trib, dar asta nu schimba datele problemei, un trib cu pretentii nu creste pe seama "refugiatilor" cu punctaj mare.)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18865

Spre fericirea ta open mind a cedat satele colegilor si s-a lasat.
In al doilea rand daca tu crezi ca e mai onorabil sa pui un trib la dusmani fara sa anunti decat sa inviti un jucator care e pe locul 1 lumea 7 si are traditie si e un bun jucator..
Chit ca el atunci cand a intrat in trib pe lumea 9 nu a cerut catusi de putin sitter
 

DeletedUser6558

Habar nu aveam ca nu s-a anunat, RDT e rosu pe harta de foarte multa vreme. Imi cer scuze. Relativ la open mind, putin importa ca s-a lasat...si ca era pe locul 1 pe lumea 7... E vorba de un principiu aici. Si eu sunt bun la schi si am un zimbet fermecator, ma luati in trib daca ma ataca cineva?
 

DeletedUser18865

Noi recrtutam mai ales pe baza experientei de pe alte lumi sau lumea cu pricina.

Apropo: open mind ramane la o diferenta substantiala la topicul cel mai bun jucator lumea 7.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6558

Era, dupa toate criteriile, "refugiat". In opinia mea, nici un trib cu pretentii nu recruteaza un jucator aflat in situatia asta, indiferent daca e vorba de cel mai bun prieten sau de cel mai mare jucator din istorie. E pur si simplu o chestiune de principiu. De etica, de regula a jocului, daca doresti. Dar nu vreau sa ma cert pe tematica asta, fiecare cu parerile lui :)
 

DeletedUser6558

Nu. Totusi, presupun ca ca unul dintre ele este acceptarea "refugiatilor" , daca au destule puncte , sau altceva atragator.
 

DeletedUser18865

Posibil, imi este interzis sa dezvalui principile dupa care este condus tribul precum si regulamentul acestuia . Dar iti pot spune ca aici nici un fel de refugiat nu are o "viata" lunga.
 
Sus