Anunt circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Baghe tot ce stiu e ce am vazut pe extern.. asta am auzit si eu ca i sa luat contul...daca e adevarat sunt profund dezamagit de cursul pe care il urmeaza lumea1..si eu care credeam ca doar in circ se fac deastea...:) in fine pacat de matizu..:)
 

DeletedUser8678

stai linistit ca nu este asa cum ai auzit ... si oricum nu este o discutie de purtat pe acest forum ... aici vad ca se discuta de spre razboi
 

DeletedUser8678

vrei sa spui de fapt ce a patit matiu... pai cum ce a patit a lasat contul al o persoana din conducerea RY iar acesta in loc sa aiba grija de contul lui , s-a gandit ca ar fi mult mai bine daca ar schimba adresa de e-mail si pe urma si parola...

gresesc cumva elite?

baghera, iar incerci sa bagi strambe?
Asta este o problema interna a tribului RY si se va rezolva in cadrul tibului. Daca vrei sa-ti explic mai multe, scrie-mi pe privat si o sa stam la taclale.
P.S. Tu aduci berea si gagicile.:p
 

DeletedUser

posibil sa fie o problema interna a tribului RY. dar cat timp aceasta problema exista putem discuta asupra ei. ce sa mai vorbim ca matizu a ajuns sa apeleze la jucatori din triburi dusmane pentru solutionarea cazului sau. in fond nu jucatorii pot face ceva aici, dar faptul ca el a dorit o solutionare care sa nu implice administratorii jocului si implicit pedepse pt vinovati, cred ca zice multe.
beatle, oricare ar fi explicatia ta, aici e vorba de furt de cont.
 

DeletedUser8678

posibil sa fie o problema interna a tribului RY. dar cat timp aceasta problema exista putem discuta asupra ei. ce sa mai vorbim ca matizu a ajuns sa apeleze la jucatori din triburi dusmane pentru solutionarea cazului sau. in fond nu jucatorii pot face ceva aici, dar faptul ca el a dorit o solutionare care sa nu implice administratorii jocului si implicit pedepse pt vinovati, cred ca zice multe.
beatle, oricare ar fi explicatia ta, aici e vorba de furt de cont.

dragutza, contul a fost lasat de matizu timp de un an fara sa se intereseze de el ... daca era vorba de furt, cel care a stat sitter putea sa imparta satele de 100 de ori ... si apoi nu apeleaza la nimeni din triburi dusmane, ci doar vorbeste pe mess cu tabalunga ... ce e rau in asta? daca oamenii sunt prieteni ce conteaza ca sunt dusmani pe harta? Daca ai sti cu cati vorbesc eu din CIRC ...:EEK:
 

DeletedUser

beatle draga, va lasam incet ca sa spuneti tot. cat despre prietenii tai din circ, s-ar putea sa stiu ceva mai multe decat tine. mai fi atent si tu ce vorbesti, cu cine, unele lucruri nu sunt tocmai ceea ce par a fi.
 

DeletedUser8678

nu ai ce sa stii mai mult ca mine decat daca esti umbra mea ... stai sa ma uit ... nu, nu esti umbra mea ... pentru o clipa m-ai speriat tare ... insa daca vrei sa devii umbra mea te rog sa vii la ceas de seara ... la lumina lunii pline ... prin spatele perdelei ... voi lasa geamul deschis ...
 

DeletedUser

sunt umbra umbrei tale. poti tine linistit geamul inchis, ai sa racesti degeaba. nu subestima pe astia mici ca si mine...si sti de ce? fiind mici, avem loc oriunde.
 

DeletedUser8678

beatle draga, va lasam incet ca sa spuneti tot. cat despre prietenii tai din circ, s-ar putea sa stiu ceva mai multe decat tine. mai fi atent si tu ce vorbesti, cu cine, unele lucruri nu sunt tocmai ceea ce par a fi.

repet, eu nu caut in acest joc sa fac manareli, sa insel, sa trag de limba sau sa trag pe sfoara pe cineva. Vorbesc cu cei din CIRC ca si cu alti jucatori din alte triburi. Acum, normal, nu o sa le spun despre marimea de la pantoful paladinului, marimea in talie a amazoanelor din satele mele sau cate cuie am presarat pe jos in fata atacatorilor care sosesc calari. Vorbesc si pe mess cu multi si chiar pe conferinte. Nu am nimic de ascuns, PENTRU CA ACESTA ESTE UN JOC si pot oricand sa apas acel butonas care zice STERGERE si sa ma apuc de lucruri cu mult mai folositoare. Dar sa revin la mesajul tau de mai sus: nu trebuie "sa ma lasati incet" ca sa spun tot. Nu suntem la securitate aici, daca vrei sa afli ceva, pur si simplu scrie-mi un mesaj in joc si putem vorbi. Sau fa-mi o vizita virtuala in unul din sate. Daca aduci si catuse le putem folosi cu schimbul ... ;)
 

DeletedUser8678

sunt umbra umbrei tale. poti tine linistit geamul inchis, ai sa racesti degeaba. nu subestima pe astia mici ca si mine...si sti de ce? fiind mici, avem loc oriunde.

si eu am crezut acelasi lucru pana am auzit pe cateva printese care au spus ca marimea conteaza. De atunci trag de fiare zilnic ...
 

DeletedUser

nu e nevoie sa te intreb ceva ca sa aflu. nici pe tine, nici pe altcineva.. si poate ar fi mai amuzant sa imi faci tu o vizita.
cat despre aspectul cu marimea..nu ma pot exprima, nu este cazul meu.
 

DeletedUser3061

dragutza, contul a fost lasat de matizu timp de un an fara sa se intereseze de el ... daca era vorba de furt, cel care a stat sitter putea sa imparta satele de 100 de ori ... si apoi nu apeleaza la nimeni din triburi dusmane, ci doar vorbeste pe mess cu tabalunga ... ce e rau in asta? daca oamenii sunt prieteni ce conteaza ca sunt dusmani pe harta? Daca ai sti cu cati vorbesc eu din CIRC ...:EEK:


prietene .... se pare ca tie iti place sa te bagi singur in probleme pe care nu le stapanesti... daca voi ati fi luat satele lui matizu in urma cu una de zile, si ati fi luat satele erati banati tot tribul ... exista o regula in trecut care nu iti permitea asa ceva...

2 la mana ia zi tu la toata lumea daca e-mailul lui matizu a fost schimbat?
3 daca parola lui matizu a fost schimbata de catre un membru la conduceri voastre?

4 la mana iti aduc aminte ca conform regulamentului nu este voie decat un cont pro lumea ceea ce ai spus tu aici va ajunge direct la admini,mai mult sau mai putin ai recunoscut chiar tu ca, contul matizu este modificat.

Iti multumim pentru aceasta decizie de a ta de a spune clar ce si cum.
 

DeletedUser

sunt umbra umbrei tale. poti tine linistit geamul inchis, ai sa racesti degeaba. nu subestima pe astia mici ca si mine...si sti de ce? fiind mici, avem loc oriunde.

Black dar de ce sa fii mica ? te ajutam noi sa cresti, daca CIRC nu o face; asa nu vei mai avea loc decat acolo unde esti acum :p
 

DeletedUser13059

raul82io în data de 16.02. la ora 21:31
cine ii aici ? :D

Matizu în data de 16.02. la ora 21:39
pe cine cauti??

raul82io astăzi la ora 06:19
oare ? zi cine ii pe cont ? cica ai furat contul nu iti este rusine ?

Matizu astăzi la ora 11:03
imi pare rau da nu ai informatiile care iti trebuie.

raul82io astăzi la ora 14:06
mda sti vorba aia

"taranul de oras e cel mai prost animal"

ce pot sa zic decat ca omu ti-a dat parola sa ai grija de el nu sa ii schimbi mailu si parola apoi sa te faci ca ploua


[editare moderator : jigniri]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Black dar de ce sa fii mica ? te ajutam noi sa cresti, daca CIRC nu o face; asa nu vei mai avea loc decat acolo unde esti acum :p

apreciez gestul tau :) dar daca o sa fiu prea mare poate nu o sa mai imi pot pierde noptile cu tine...la asta nu cred ca te-ai gandit ;)
 

DeletedUser

ce atata cont furat !! sunteti sanatosi ? omu a plecat acum 1 an si ceva si a lasat contul lu........ !a zis ca pleaca 2 luni nu un an
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus